Novoroční projev
Merkelová: Islamistický terorismus je pro Německo největší zkouškou

31.12.2016 07:27 Aktualizováno 31.12. 10:11

Islamistický terorismus představuje největší zkoušku, kterou nyní Německo prochází. Uvádí to německá kancléřka Angela Merkelová v novoročním projevu, který bude televize vysílat v sobotu večer a který v předstihu zveřejnil kancléřčin úřad.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Martin Koubek (8 hlasů) 31.12.2016 09:43

  Ta německá hydra asi žertuje, ne ? A kdo asi islám - ve...

 • Libor Weizenbauer (7 hlasů) 31.12.2016 09:48

  Vy to zvládnete,takový disciplinovaný a poslušný národ ten to zvládne...

 • Danuše Kramolišová (5 hlasů) 31.12.2016 09:40

  Milko...to je začátek...bude hůř.

 • Jan Bajer (5 hlasů) 31.12.2016 11:40

  Nejhorší pro Němce je, že s těmi parazity musí dělit o svou životní...

 • tyden tyden (4 hlasy) 31.12.2016 10:38

  Bolsevicka bachyne je prikladem, ze co se v mladi naucis..... Ted...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Haha, rudy dobytek z prazskych kavaren zavidi Zemanovi i tu desitku.
Dobre jim tak, lhani a heilovani si ty bolsevicke zombie vybraly samy :-))))))))

1 hlas

Chyběla jen desítka a nátělník. Zeman měl při vánočním poselství přirozenost přežraného medvěda:

http://relax.lidovky.cz/hanobi-prezident-zeman-sam - -sebe-pri-svem-vanocnim-poselstvi-sedel-jako-fotba - lovy-fanda-grd-/cekstajl.aspx?c=A161230_175901_ln_ - domov_ele

1 hlas

Paní Merkelová by měla chodit kanálama. Vždyť ten válečný stav je jen její chyba.

3 hlasy

Nejhorší pro Němce je, že s těmi parazity musí dělit o svou životní úroveň. Platí daně, aby bylo na jejich dávky a ubytování. Ti, kteří se "integrují" jim budou konkurovat na trhu práce. To potáhne mzdy dolů (jako by nestačil odchod firem do zahraničí a nástup automatizace). V podstatě si zadělávají na chudší život.

Významá je i "běžná" kriminalita muslimů. V jejich zemích je na uzdě drží přísné zákony - časté je sekání rukou, bičování i popravy. Podmínky ve vězení jsou tam hrozné. V Německu je místo toho čeká jen kratší pobyt v humanistické ozdravovně s televizí, posilovnou, bazénem a výchovným programem. Mají proto pocit, že si mohou dovolit všechno.

Terorismus je prozatím jen třešničkou na shnilém dortě multikulturalismu. Je viditelný protože ho vítači nemohou ututlat. Čím více muslimů budou na svém území trpět, tím více bude těch nespokojených, kteří se "radikalizují".

V článku zmíněná "vedoucí role" Německa znamená diktát pro malé země v Eurosvazu. Chceme-li se vyhnout vnucenému zamoření islámem, musíme z Eurosvazu vystoupit. Potřebujeme czexit.

5 hlasů

Bolsevicka bachyne je prikladem, ze co se v mladi naucis.....
Ted zase "pro zmenu" obrovsky lze. Nejvetsi zkouskou bude, ze Opicka jde od valu. ISIL ztrati svou mezinarodni podporu, a Milka v tom zkysne sama.
Domu si nakvartyrovala milionu "umirnenych rucnikaru", Rusaka nas*rala poradne....
Takhle vsechno podelat dokazou snad jenom komousi :-))))

4 hlasy

Rok 2017 bude zlomový . Buď němečtí občané vyhodí z kancléřství Merkel a nebo bude v Evropě do tŕech let válka.

3 hlasy

Merkelová je úplně mimo realitu a je vlastně za zdí. Každý muslim pokud chce žít v EU porušuje zákony každé země EU a lidská práva. Takže je jen jedno řešení, musí se zříci islámu, jelikož je horší než nacismus a stejně dělí lidi a muslimové se cítí nad námi nadřazeni stejně jako nacismus, dělí lidi dle víry a nacismus dle rasy, ten nepoddajný zbytek je třeba zabít (text v Koránu) či zotročit a konečný cíl světovláda, stejné cíle má nacismus, viz koncentrační tábory, vyhlazování celých národů a válka proti celému světu.
Jenom doufám že není toto ten spojovací článek mezi islámem a Německem.

4 hlasy

Já osobně vidim mnohem větší nebezpečí v samotném Islámu než v tragických leč ojedinělých teroristických útocích.

2 hlasy

Vy to zvládnete,takový disciplinovaný a poslušný národ ten to zvládne i kdyby měl u toho zvládání zemřít.Němci mají to sebeobětování v povaze.Všimněte si že ani Japonci nebojovali když sezdali boj za ztracený.Němci bojovali i na chodbách u Hitlerovi kanceláře a ložnice.Jestli se v příštích volbách nezbaví Merkelové tak si svůj osud zaslouží.Že při tom zavaří našim dětem a vnukům je bohužel následek jejich hlouposti.

7 hlasů

Ta německá hydra asi žertuje, ne ? A kdo asi islám - ve spolupachatelství s Obamovou Amerikou - do Evropy pozval ? Nebyla jsi to ty, ty čarodějnice ?

8 hlasů

Milko...to je začátek...bude hůř.

5 hlasů

Jakože kdyby útok na civilní cíl někým rekrutovaný z Donbasu, tak případ "křesťanského terorismu"? Nebo takový Koni, "křesťanský terorismus"? Nebo lynčování ze strany KKK, "křesťanský terorismus"? A atentát na velvyslance ve Francii "judaistický terorismus"? A požár Reichstagu přece jak se řeklo v té doby "komunistický terorismus" snažící se o nastolení totality? A plynový útok v metru v Tokiu, to "buddhistický terorismus"? A útok na nemocnici například Ruskem nebo USA, to jako křesťanský válečný zločin a vypráskat papeže teroristu jednoho? Fakt jo? Mezitím si zas možná prodá stovky tanků pro trochu profitu někam ne-li více chemických zbraní co vím bez légálních následků, natož podpory hafo pro kdejaký freikorps zabíjející možná nejen vojáky a policisty v Sýrii.

Ale že žádná pořádná církev neučila o upalování čarodějnic jako součástí víry, a že to byli akorát někteří kteří se opírali o citát z Bible aby si to ospravedlnili, to jako naprosto detail protože snažší jakoby vinit Ježíše a církve? A že si Saddam dělal jak svou NDR s monopólní státní údajně náboženskou organizací z které Abu Bakr pochází, to také detail?
Natož celá ta věc zprostředkování dojmu toho, že kdyby se mluvilo o klérofašistickém Slovensku, že akorát bylo trochu extrémistické, tak jak naprosto v rámci křesťanství nebýt těch vražd?

A "svých občanů", jakože kdyby například český občan v Německu a něco, tak ať ani nevolá na policii?

Ale jistěže poněkud zbytečné rozčilování. Však obzvláště když se má Abu Bakra ohánějící se křesťanským terorismem (jako by nějaký prezident USA nebo Francie byl představitelem křesťanství) a útoky na křesťany, a Merkel ohánějící se islámským terorismem (jako by Abu Bakr byl představitelem islámu) a útoky na muslimy, tak já si myslím, že by už dávno mohlo dojít, že v nazvání věcí docela mimo.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.