Mručící medvěd
Obavy Pobaltí z Rusa. Dobrý, byť malý kšeft pro zbrojaře

24.12.2014 05:30

O skutečných hrozbách, které představuje pro tři malé pobaltské země Rusko, se lze dlouze přít. Že má Kreml zájem o teritorium Litvy, Lotyšska či Estonska, toho se zatím nebojí ani mnozí Pobalťané-Nerusové.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (18 hlasů) 24.12.2014 07:38

  Dekuji za dalsi pekny clanek, plny informaci, ktere bohuzel dnesni...

 • tyden tyden (14 hlasů) 24.12.2014 07:31

  Soudruh nacek dvorak = dalsi rudy vemeno, ktery neumi ani cist a...

 • Pavel Kolář (14 hlasů) 24.12.2014 08:58

  V Pobaltí dobře vědí, že Putin na ně nemá vůbec zálusk. Pobaltí je mu...

 • Petr Dvořák (12 hlasů) 24.12.2014 07:25

  "Etničtí Rusové například nemůžou často ani volit, ani volně cestovat...

 • jiří pražák (10 hlasů) 24.12.2014 07:02

  Máš to marný, nobelovku za básničky už jeden Čech dostal, příští...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Litva, Lotyšsko ani Estonsko se bát nemusí. Navíc zmínka o tom jak Nato, respektive USA, mnohonásobně převyšují ve výdajích Rusko, je snad jasné, že Rusko se nikam cpát nebude. To mě vede k tomu, že USA straší Ruskem, jen aby obhájila šílené výdaje na zbrojení.

0 hlasů

Ty debile, a už jsi viděl na Flight....24.com nějaké vojenské letadlo NATO nebo Rusáků?? Vojenská letadla nevysílají v modu S, jako ta civilní se sekundárem. Kecej ty úde o tom čemu rozumíš!!

4 hlasy

Hemenexe!

2 hlasy

Tak jsem chtel jenom na skok vsem poprat hezke Vanoce, ale zjistil jsem, ze mistni ruda spina tu jeste porad smrdi a siri tu sve lzi doufajic, ze se Goebbelsovo rceni naplni.
Vsadim se, ze trdlo hemenex tu bude jeste vecer kvicet ty sve prazdne prispevky, a soudruh nacek dvorak tu bude prisahat, ze Saddam mel ZHN a chystal se zautocit na Evropu.
Co se da delat, i takovy maji pravo na zivot.
Rozum mdly, vule chaba, ale lhani a urazky jim jdou jako po masle.

Takze hezkeVanoce vsem, krome prolhanych bolseviku sympatizujicich s kyjevskymi fasouny.

5 hlasů

Co to je na skok, rudý ateiste? Vánoce si neber do huby, raději se postarej o svůj chorý mozek. Vánoce patří lidem, kteří vědí, kde mají své kořeny a co je křesťanská, evropská kultuira. Jdi si popřát se sodruhy Grebeníčky, Semely a další zmetky, kreténe!

3 hlasy

Ale ale, soudruh nacek dvorak si zalozil dalsi nick?
Ty zadny vanoce nemas, smrdis tu neustale :-))
I tu mrazenou krutu sis radsi zarval mezi nohy a pak budes otravovat u doktora.
Takze misto vecere zase budes heilovat a okradat bezny lidi v Kyjeve.
Jenom az budete s nackama z Kyjeva strilet zase na civilni letadlo, udelejte to lip. M17 jste pekne zbabrali a vinu z kyjevskych fasounu uz nikdo neseskrabe :-)))

6 hlasů

To ne, jen je mně líto, že je zde tolik hloupých darebáků, kteří jsou ochotni zaprodat slušné lidi svým ruským chlebodárcům, aniž by věděli, co činí. Holt, v každém národě je hóóódně tupců, jako ty a tobě blbe podobných. Škoda, že byly zrušeny zákony tvé rodné strany, které umožňovaly posílat ldidi jako ty do GULAGŮ. Ty a tví soukmenovci totiž nikam jinam nepatří.

3 hlasy

Pobaltské republiky vytrpěly po smlouvě Riebentrop-Molotov hodně útlaku. To ale neopravňuje třeba Litvu, aby slavila Den Waffen SS, kde si pochvalují své občany, kteří byli členy nacistického dobrovolnického sboru. To je v SRN i v Rakousku tabu.

4 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

7 hlasů

Muslimáci, teroristi i Iráčtí, přepadli Ameriku 11. září jen tak, pro zábavu. Nelží!

1 hlas

Soudruh novinář opět vlezl do análu USA že mu nekoukají ani tkaničky od bot. "jedna těžce ozbrojená korveta" je tak úžasný blábol, jako kdyby dotyčná nobvinářská šlapka napsala nákladní škoda fabia. Korveta je v podstatě nejmenší vojenská loď (menší už jsou různé čluny, třeba raketové) a na její palubě lze instalovat jen lehčí dělostřelecké zbraně a i množství jiných systémů je značně omezeno. To že přiblblý polák z Varšavy něco nasmolí, neznamená že je to pravda. krásný žvást jak z rudého práva let padesátých je: "To, co však Rusové už nějakou dobu předvádějí, je třeba podle Varšavy "bezpříkladné"." no pro pšony možná, ovšem realita je jiná, jak píší dále: " jen začátkem prosince denně až 30 ruských vojenských strojů, jež letěly nad Baltem nebo u hranic Norska s vypnutými transpondéry" Nad Baltem mimo výsostné vody okolních států, může létat každý, pokud dodržuje to že se vyhýbá dopravním koridorům. Létají tam třeba i naše Gripeny, když chrání pobaltské státy. Hranice (mořská) je 12 mil od pobřeží a opět i nad Sevením mořem (tedy "u hranic Norsky") může létat kdokoli a také létá, třeba stroje nato z Tromso běžně létají podél ruské hranice, proč taky ne. Takže reálně je to tak, že "štve nás, že rusáci nepadli na zadek před opičákem z bílé chajdy, tak naše novinářské děvky musí napsat jak dělají něco echt hnusného. To že to je standardní a NATO to dělá také, psát nebudeme."
Pro novinářské debily, kteří soustavně píší kraviny. Transpondér, to je zařízení (pro vás idioty "krabička" ) které umožňuje na radaru určit konkrétní letadlo, tedy že jde o letadlo XY-754 na lince NY-Moskva. Nemá to nic společného s určením polohy, ta je určována radarem a kdyby novinář nebyl kretén, věděl by, že už asi před 70 lety se to dělalo běžně a bez transpondérů. Transpondér, jen k tečce na obrazovce přidá nějaké parametry, nezmění její umístění. A teď novinářské šlapky, velké překvápko, Vojenská letadla nemají transpondér jako civilní. Pro vás blby, důvod je ten, že prostě není důvod aby nějakému ořežprutovi kdesi v prdelní lhotě hlásili kdo jsou. Mají zařízení IFF, tedy rozpoznání "svůj-cizí" (identification friend or foe) které slouží k rozpoznání vlastních letadel od nepřátelských. Takže pro vás movinářští bezmozci, s intelektem na úrovni kroužkov´ých červů. Vojenská letadla nemohou létat s vypnutým transpondérem, jako vy zřejmě neumíte myslet. Prostě transpondér nemají, takže ho nemohou vypnout, vy zas nemáte mozek (uzel na míše aby vám nepropadla mícha ke kostrči mozkem není) takže myšělení je u vás stejně pochybné.
Zvykl jsem si že jste blbové z humanitárních škol produkujících nepotřebné trotly, ale to že si neumíte ani zjistit o čem smolíte své bláboly, to mne upřímně sere.
Rozhodně žádnému novináři neřeji šťastné vánoce, naopak, ať vám partner nasadí parohy, že neprojdete dveřmi (stejně to při sví tuposti nepoznáte).

7 hlasů

Píšeš docela úsměvné kraviny a každé druhé slovo je nadávka. Není divu, vy komouši jste vulgární a sprostí.
Zkus se připojit na http://www.flightradar24.com, abys viděl co všechno ta "krabička" dovede.
Je docela dobře možné, že ruská vojenská letadla transpordér nemají, ta nemají ledacos. A že Rusové schválně provokují je jisté, evidentně je to baví...

1 hlas

Úde, civil na rozdíl od vojáků má transpordernastaven v modu S.To je to co vidíš na tom ......24.com!!

6 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

6 hlasů

Zkus zapojit svůj mozeček, jestli nějaký vůbec máš a pokud ano, odpověz si sám.

1 hlas

Od toho prolhanyho bolsevika hemenexe se odpovedi nedockas.
Jenom se podivej, prispevek nad nim je o vojenskych letounech a on ti da link na civilni :-))))
Proste komunisticky demagog.
A informaci, ze nase gripeny letaji u hranic Ruska a rovnez se neidentifikuji, to pro jistotu bolsevicky ignoruje.
Tak se na nej vykasli, kolaboranti jako on donaseli na gestapo, udavali bolsevikum, a dneska lezou do zadele jine verchusce.
Dasli bolsevicky vemeno je ten soudruh nacek dvorak. Ten i pres to, ze USA priznaly, ze vedely o neexistenci ZHN v Iraku a vedome lhaly, on tu normalne tvrdi, ze tam byly a jednou se najdou :-))

Uzij si Vanoce, a s tema komunistickejma jelitama se nezatezuj.

2 hlasy

Henex a bolševik? Totální blbost. Jestli nejsi schopný rozeznat co je levá a co pravá, připevni si seno a slámů a zamysli se, co je co. Do té doby, než na to příjdeš vydrž bez příspěvků na diskusích. Věřím, že už se zde neobjevíš.

2 hlasy

Bolsevik neni totez co komunista..Vzdelavej se a poznas ze i nacku muze byt "bolse"..

1 hlas

Hele tvoji soukmenovci uz davno heilujou, a ty tu zatim jenom trapne lzes.
Tim ale ten fasizmus v Kyjeve moc nepodporis.
Mazej za soudruhem hemenexem a trdlem harasimem na Mejdan. Ti uz maji pekne krutu mezi nohama a heilujou jak vetrnik :-))))))

4 hlasy

..s přáním co nejméně anonymů a nováků (novákových)...je tot u přeanonymováno a přenovákováno...

0 hlasů

Hlavně je tu přešimurdováno.

1 hlas

Hezké Vánoce všem lidem dobré vůle.
Ať v příštím roce vychcípá co nejvíc komunistů a nacistů a svět bude krásnější... :)

3 hlasy

To by muselo vychcípat polovina ukrajinské armády, možná více!! Ta banda nosí na rukávech znaky hitlerovského Německa, oslavují i Banderu!!! Jsi duševně "slabší", asi to nevíš. A ptám se Tebe a ostatních Tobě podobných: Američané přepadli Irák na základě FALEŠNÝCH důkazů, PŘIZNALI SE!!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem. Popírali to do doby, než jim Rusáci doložili důkazy, pak to přiznali!!! PTÁM SE: "JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI??"

5 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Blablablabla... Meleš furt dokola to samý, běž radši hlídat ampérmetr...

1 hlas

Z Tebe "vypadnou" JEN nadávky, NIC jiného neumíš!!!!!!! JÁ SE PTAL, TAK ODPOVĚZ!!! Nebo přiznej, že Ukrajinci a Američané jsou prolhaní zločinci!!!! USVĚDČILI SE SAMI!!!!

4 hlasy

Tobě nelze odpovídat, tobě nelze porozumět. Ty musíš mít místo mozku, plnou hlavu ruských exkrementů. Ty ale nevíš co toje, tudíž není třeba ti na tvé výpotky reagovat.

0 hlasů

No jo, žádní skautíci to nejsou. Ještě jsi ale do partičky "prolhaných zločinců" tak nějak zapoměl zařadit rusáky. Nebo kecy o vojácích na dovolené nebo vyznamenávání vojáků za Krym kde prý nebyli za lži nepovažuješ?

0 hlasů

Proc bysi Rus nezaslouzil metal za OBSAZENI KRYMU KDE NEPADL jediny vystrel..Porosenko nedavno "vyznamenal" NACKY ZA BOMBARDOVANI VLASTNIHO NARODA S TISICI MRTVOL:::

1 hlas

POŘÁD ČEKÁM NA ODPOVĚĎ!!!!!!!

4 hlasy

Odpověď na co? Chceš-li, rád ti potvrdím, že bolševického agitátora v tvé osobě opravdu považuji za nemocného, kretenismem postiženého jedince.

1 hlas

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

2 hlasy

Pravdu otom ze je blbcm rikas blbci zbytecne..Seiler nikdy nepochopi ze je blbcem skutecne..

1 hlas

Semelová ti ráda odpoví přesně to, co očekáváš. I grebeníček tě uspokojí i když ne olik, co Semelová.

1 hlas

Přeji všem, tedy i Henexovi, dvojnásobnému pn a ostatním zlobivcům krásné svátky Vánoční.

4 hlasy

Jak by bylo na světě krásně, jaký by to byl klidný a šťastný Štědrý den nebýt USA a jejich slouhů.

8 hlasů

taky bych mel obavy, kdybych nadaval treba karatistovi do hajzlu a chcipaku a buzeroval jeho pratele...

2 hlasy

Preji vsem hezke vanoce!!!, i tem fasistum co tady mame! Nebudu vyrvavat jejich jmena kazdy vi o kom jde rec!!!

2 hlasy

Kdo nam tu lze? Kdo nam tu lze?... coho sa bojite? Pozrite sa... 10 tisic ruskych vojakov, stovky ruskej vojenskej techniky, stovky tankov z Ruska a oni ti Rusi uz mesiace nemozu obsadit ani blbe letisko v Donecku.. taaakze nerobte paniku, sme v pohode x)

3 hlasy

Koja, dobrá rada, choď do Afgánistánu, tam ťa kozomrsdi uspokoja.

2 hlasy

Bohužel, nejen obavy Pobaltí jsou na místě - ruský medvěd se sice přímo zalyká svou velikostí, ale pořád nemá dost - viz Podněstří a nyní Krym ...ale mi nechceme být opět pod svištící nagajkou ruského kozáka....

4 hlasy

jj., tobě se evidentně líbí žít pod svištící bezbolovou pálkou amerického primitiva!!

6 hlasů

Soudruhu Kadete, mrzi mne, ze jsi byl zasezen svistici baseballovou palkou, ale ver, ze umysl byl dobry. Majitel palky doufal, ze se ti rozsviti lec podle tvych prispevku marne:-)

2 hlasy

OPRAVA: hrubá chyba - "...ale my nechceme..."

0 hlasů

Už jsem si myslel, že jsi Moravák...:-)))

0 hlasů

Výhoda EU je ta, že národní vláda musí zavádět některá opatření, která by sama na národní úrovni neprosadila, a při tom se může odvolat na EU..Pobaltské státy by právě tohoto principu měly využít a normalizovat vztahy s ruskou menšinou...jinak se bude opakovat ukrajinský scénář..

2 hlasy

Nebudu si kazit Štědrý den čtením o rusácích a šimurdovi.
Přeji hezké svátky všem lidem dobré vůle a soudné mysli...

5 hlasů

Se nedivím.

3 hlasy

..já jsem plně podporoval a podporuji bombardování Miloševičovy Jugoslávie pro diskriminaci územně celistvé národnostní menšiny na základě protiprávního referenda......stejně tak budu podporovat vždy Putina, pokud se bude zastávat diskriminované ruské mnešiny na Ukrajině , i v Pobaltských státech....

1 hlas

..za neuznání práv národnostní menšiny se bombardoval Miloševič, chtěl se izolovat Mečiar...to se nesmí trpět ani v Pobaltí..to povede k novým nepokojům...

1 hlas

..litevská vláda svýnm přístupem k ruské menšině zakládá na nové nepokoje, stejně jako kyjev...a nakonec z toho bude vinit Putina...aby zakryla svou vlastní neschopnost...

3 hlasy

Nemuzu se zbavit pocitu, ze v takovyto vyjimecny den soudruh Simurda nakraci do kostela s rudou hvezdou, kterou bude chtit pripnout na oltar:-)

3 hlasy

K článku samotnému...
Zloba Moskvy rozhodně oprávněná není. Rusům je prdlajs do toho, co si kde ve kterém státě dělají. Pokud se "pobaltským" Rusům něco nelíbí, mohou jít do Ruska a ne zavádět Rusko u sousedů. Pokud nemají občanství některé z pobaltských republik, tak se samozřejmě nemohou pohybovat volně v EU. A pro získání občanství musí splnit patřičná kriteria, zříci se ruského občanství a složit zkoušku z místního jazyku, což ve své velkoruské aroganci odmítají. To, že "pobalťané" Rusy zrovna nemilují, je nabíledni. Měli je tam ještě o pár let déle, než my...
Hezké svátky, pane Podaný...

7 hlasů

..tak samozřejmě při odmítání je to třeba vymáhat silou,...jako na východní Ukrajině...tento problém bude ve všech ruských částech jiných republik než Ruska....

5 hlasů

Pokud napr. nekdo chce ziskat nemecky pas, musi slozit zkousku z nemeckeho jazyka a napsat v nemcine vlastni rukou kratky zivotopis. To jen pro ilustraci, jak to funguje jinde v Evrope, az tady bolsevici zase zacnou kricet.

4 hlasy

Dost kecáte, když třeba je někdo "němec rodem" nic takového se neděje. Konkrétně, když třeba někdo za války získal říškoněmecké občanství, pak i jeho potomci mají možnost požádat o německé občanství a žádné zkoušky neskládají a německy vůbec umět nemusí. Přiklad, třeba na Hlučínsku spousta mužů rukovala do Wehrmachtu, protože dostali bez ptaní říšskoněmecké občanství, jejich potomci jsou ale podle německých zákonů němci a stačí že požádají a občanství dostanou. To co plácáte platí pro imigranty jako je Lustig, ale není to zdaleka pravidlem.

1 hlas

..ty čuráku boží, Rusové jsou tam tradiční národnostní menšina... mrdane....oni o nic nežádají jako cizinci...

6 hlasů

Já vím šimurdo, že ty, s technickým vzděláním těžko pronikáš do historie, ale já osobně informován od Lotyšky (které nebyl důvod nevěřit) vím, že ve všech státech CCCP byly cele rodiny vystěhovávány(vždy v noci), neví se kam a na jejich místa dovezené rodiny RUSŮ. Jestli si myslíš, že rusové se tam přistěhovávali v rámci demokratické společnosti CCCP, tak jsi na velkém omylu.Přeji ti, aby ses nedostal na úroveň Semelové, Bulvy a dalších. Lidi s VŠ diplomem jsem si vždy vážil a jestli k nim patříš, bude záležet jen na tobě.

1 hlas

Já vím šimurdo, že ty, s technickým vzděláním těžko pronikáš do historie, ale já osobně informován od Lotyšky (které nebyl důvod nevěřit) vím, že ve všech státech CCCP byly cele rodiny vystěhovávány(vždy v noci), neví se kam a na jejich místa dovezené rodiny RUSŮ. Jestli si myslíš, že rusové se tam přistěhovávali v rámci demokratické společnosti CCCP, tak jsi na velkém omylu.Přeji ti, aby ses nedostal na úroveň Semelové, Bulvy a dalších. Lidi s VŠ diplomem jsem si vždy vážil a jestli k nim patříš, bude záležet jen na tobě.

2 hlasy

Rusové jsou tam tradiční asi tak, jako Číňani v Tibetu...

4 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

1 hlas

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

1 hlas

To jste si dost naběh na vidle, číňani samozřejmě v Tibetu jsou stovky let jako menšiny (stejně jako němci třeba v Čechách) a jen blb jako vy neví, že Tibet byl s vyjímkou dob kdy patřil mongolům od roku 822 součástí Číny. měl v rámci Číny vnitřní autonomii (asi jako Krym na UA) ale byl součástí státu a jeho hranice hájila čínská armáda. "samostatnost" pokud to tak lze nazývat, získal Tibet neformálně až v době kdy po opiových válkách se Čína rozpadla na několik území po roce 1904. Po jejím znovusjednocení byl opět pod správou Číny od roku 1950 a je tak dodnes. Číňané samozřejmě v Tibetu žili už asi tisíc let, jen vy a blb Havel jste to to nějak nepostřehli.

1 hlas

Ty chuji přitroublej. Tam ještě stále žije generace lidí kteří se narodili jako rusové. A díky tu zchlastanému Chruščevovi se z nich přes noc stali ukrajinci s ruskou národností!! Tak to prostě v referendu vrátili.

1 hlas

Nejsi krapátko mimo...? Není řeč o Krymu, ale o pobaltských republikách....! Haló, haló... Prober se...!

1 hlas

Rusové tam nelezli během okupace. Není to jejich vlast, Litevce povraždili a poslali do gulagu, tak ať teď táhnou odkud přišli.

4 hlasy

..co sis to zase vymyslel..ty mrdane...

2 hlasy

Nevěřím Šimurdo, že jsi to ty. Určitě se za tebe vydává Bulva, nebo Johanides.

1 hlas

Simurdo, ted uz zlate prasatko neuvidis, kdyz mas porad pred ocima rudou svini jako svuj vzor:-)

2 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

1 hlas

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

A koho máš před ksichtem ty fašoune?? Toho ukrajinského Žida Jaceňuka??

1 hlas

Litevci, Lotyši a estonci mohou jenom těžko očekávat, že by jim Rusové sloužili...

5 hlasů

Rusové mohou jenom těžko očekávat, že by jim Litevci, Lotyši a Estonci sloužili a ještě je měli rádi...

5 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

..tak ta nenávist je tam velká a oboustranná...

2 hlasy

Tys ses blbej, kam na to chodis ?

3 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

.vy emigranti jste známi tím, že jste vyhradili monopol na chytrost...rpto vás mají všude tak rádi, jak osinu v prdeli...

3 hlasy

Zaraz Šimurdo, jinak už za chvíli budeš Johanides, nebo Bulva.

0 hlasů

A co jim taky zbývá, když museli celý život lézt svým chlebodárcům do řiti!!

0 hlasů

..tak je známo, že Pobaltí jsou státy důchodců..aktivní lidé odcházejí za prací do Ruska nebo do severní Evropy (hodně do Norska)..můj švagr nyní něco děla pro vysokou školu na Litvě....katastrofa...nyní tam byl týden....a hrůza...

4 hlasy

..kdybych byl Rus, tak bych v takovém státě nezůstal ani minutu...

4 hlasy

Alespoň vidíš, jak tam Rusové ty dlouhé roky gazdovali a kam pobaltské republiky přivedli...

4 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

..ale já nevím , kdo tam gazdoval, to je jako by řekl, že Rusové gazdovali u nás...to není pravda..tady jsme si gazdovali my....ale to je prostě současný stav.....a litevská vláda zakládá na nové občanské nepokoje, ze kterých zase bude vinit Putina...

3 hlasy

Soudruhu inženýre, že se na to alespoň na Štědrý den nevysewte. Místo abyste dnes žil duchovním životem, tak zase žijete politikou. Fuj.

1 hlas

Etničtí Rusové by většinoiu občanství své "nové" vlasti chtěli, ale úřady jim ho z různých důvodů nedají. Je to jasná diskriminace, to už konstatovali i v Radě Evropy a jinde, ale protože Pobalťané jsou teď kámoši Bruselu a NATO, tak se nad tím zavírají dlouhodobě oči a neřeší se to.

7 hlasů

Ano, to je stejné, jako v Belgii. Tam rovněž diskriminuji přivandrovalce tím, že ještě nevyhlásili ŠARÍJU.

0 hlasů

Soudruhu, pobaltske zeme neakceptuji dvoji obcanstvi. Pobaltske zeme jednoduse nedaji obcanstvi nekomu, kdo si dal ponecha ruske obcanstvi. Svrchovana zeme na to ma pravo a ty si tady muzes pindat, co chces.

7 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Myslím že jste debil, místní rusáci nechtěli dvojí občanství, většina ani ruské nemá a neměla. Chtěli prostě občanství země kde se narodili. Ostatně pobaltí od 18. století patřilo do ruské říše a stalo se samostatným až v roce 1918. Takže to že je tam ruské osídlení, není nic divného. A to co chtějí místní třeba v Lotyšsku je po místních rusech (nikoli imigrantech) znalost místního jazyka a další věci. Je to asi jako bychom chtěli po polákovi narozeném v Českém těšíně aby kvůli našemu občanství složil zkoušky z češtiny. Takže pindáte kraviny a víte trus, ale to není u vás nic neobvyklého, obvykle víte prd a melete kraviny

0 hlasů

Pokud čtu články pana redaktora Podaného, tak musím často ocenit jejich snahu o obektivitu a nadhled. To způsobuje, že mu jednou příznivci Ruska tleskají, jindy ho posílají k čertu. To ale ke snaze o kvalitní novinařinu patří. Ale pochybuji, že čte všechny diskuse, po čase by mu z toho muselo jebnout.

7 hlasů

Sorry, špatné umístění, to je odpověď pn pn.

0 hlasů

V Pobaltí dobře vědí, že Putin na ně nemá vůbec zálusk. Pobaltí je mu lhostejné. Průmysl téměř žádný, strategicky nezajímavé místo. Strategickiy zajímavá by byla oblast jen tehdy, kdyby chtěl Putin zaútočit na sever Evropy nebo NATO. A to, přirozeně blbost. Přesto část politiků v Pobaltí kvičí, protože se snaží využít situace a přilákat k sobě pozornost. A nesmyslně zbrojí. Kdyby dávali raději peníze třeba na zdravotncitví, které je rtam ve velmi bídném stavu. Před pár lety, v době, kdy bylo Lotyšsko téměř před bankrotem, se tam zdravotnictví téměř zhroutilo. Už jste byli někdy oščetřování v nějaké nemocnici v Lotyšsku nebo Litvě? Nevypadá to řam o moc lépe než v nějaké roízvojové zemi. Jestřli se Pobalťané chtějí méně bát Moskvy, tak by se mělii konečně začít lépe chovat ke svým ruským menšinám. Zacházejí tam s nimi mnohdy hůře než Rumuni nebo Bulhaři s cigány.

14 hlasů

To jsou mi zase "moudré" úvahy...
Samozřejmě, že má Putin na Pobaltí zálusk, potřebuje pozemní přístup k Baltu a do Kaliningradu. V Lotyšsku je zdravotnictví rozhodně lepší, než v Rusku, přestože zdědili infrastrukturu po SSSR. Blahodárné působení sovětů bude vidět ještě dlouho. A chování k Rusům? Nikdo je tam nedrží, jsou to nevítaní hosti a náplava, ať táhnou odkud přišli. Odmítají se integrovat do společnosti, naučit se jazyk, jsou arogantní a drzí jako štěnice...

7 hlasů

Ty se idiote vrať na základní školu a zopakuj si zeměpis, abys neplácal takové hovadiny! Rusko má přístup k Baltu z bývalého Leningradu, dnešního Petrohradu a navíc má pěkný kousek hranic s Baltem. Strašení pobaltských zemí Ruskem je strategie hnSUÁků, aby tyto země zbrojily a nakupovaly u nich zbraně. Zrovna takoví idioti jsou Pšonci, kteří rovněž utrácí za zbraně u hnUSÁků. Přitom je evidentní, že Putin na všechny sere! Jemu šlo pouze o Krym, na který si dělali zálusk hnUSÁci, což dokazuje v USA vyhlášený tendr na rekonstrukci budov na Krymu pro vojenské objekty. Kdyby jim lišák Putin nevypálil rybník, tak se tam už dnes roztahují hnUSÁci. To mu nemůže Babrák s Bombama zapomenout a proto se všemožně snaží Rusko obviňovat.

3 hlasy

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Pokud si nekdo nechal ruske obcanstvi a neprijal obcanstvi zeme, ve ktere zije, pak se tezko muze divit tomu, ze nema plnohodnotna prava obcana teto zeme.

6 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Háček je, že místní rusové nikdy neměli ruskén občanství. Měli občanství sovětské, stejně jako třeba lotyši. Ruské nedostali neb nejsou jeho občany a nikdy nebyli.

0 hlasů

Drzý Rus brzy "hořce zapláče", svět ho ignoruje všude.

6 hlasů

Putinova politika a vojenske tazeni na Ukrajine odradily seriozni investory a kdo muze, tak z Ruska zdrha.

Saudska Arabie se nechala slyset, ze Rusko na trhu s ropou nezasluhuje trzni podil. A ze jim je jedno ze budou prodavat za 20 dolaru za barel. K tomu v USA maji nejnovejsi technologie a vrtaji za 5-35 dolaru za barel. Na pristi rok uz maji vyprospektovano 300 novych vrtu, ktere i otevrou.

V porovnani Ruske Sibirske vrty vrtaji za 90-100 dolaru za barel. A kvuli klimatu se nedaji jen tak zavrit. Ostatni Ruske vrty se nedostanou s cenou pod 50 dolaru.

Mezitim si Ruska a padu rublu vsimli spekulanti a zraloci fondy a shortuji rubl jako pominuti. Takze nemusite byt matematicky genius, abyste odhadli jake ma Ruska centralni banka sance celou situaci ustat... Zrejme tyto Vanoce budou poslednim klidnym obdobim a pristi rok uz jen horska draha do pekel.

7 hlasů

Kdepak berete své snové vize o ceně "břidlicového plynu"? V reálu se těží už asi sto let, ovšem větší těžba se vyplytila až v době kdy stoupla cena plynu (což dnes už opět není). Naopak dnes je těžba ztrátová (a zdá se že obvykle i byla). Na rozdíl od vás a vašich snů uvedu zdroj: http://energetika.tzb-info.cz/11859-proc-je-malo-pravdepodobne-ze-by-bridlicovy-plyn-mohl-vyresit-energetickou-otazku
Jak vidíte nejde o snový zdroj typu Blesk, nebo blicí listy, ale o někoho zabývajícího se tématem. Problém totiž je, že kdo dostává na prdel jsou do značné míry amíci, řada jejich polí je rentabilní jen když je cena vysoká, proto dnes jsou "soběstační" ve chvíli kdy cena klesne, což se stalo, je po soběstačnosti.

0 hlasů

Doufam, ze se pan Podany a redaktori divaji, jak jim tady ruda particka neurvale nadava pokazde, kdyz se objevi clanek, ktery se teto skupince rudych putinovlezdoprdelistu nelibi.

8 hlasů

Dekuji za dalsi pekny clanek, plny informaci, ktere bohuzel dnesni ideologicky postizena media neprinesou.
Pobalti dnes plni roli uzitecnych idiotu, a podle toho to tam taky vypada.
Kdyz jem tam pred casem byl, zarazila me obrovska chudoba a pripadal jsem si jako za bolsevika.
Ted uz je to jasne: penize, kterych se jim zoufale nedostava cpou do zbrani, ktere jim nijak nepomuzou.
Ale pochody na oslavu SS divizi a zidovskych masakru jim jsou dobre :-)))

18 hlasů

"Etničtí Rusové například nemůžou často ani volit, ani volně cestovat po EU" - pokud mají Ruské občanství je to přece pochopitelné, kde na světě mohou volit příslušníci cizího státu? Pokud mají občanství daného státu nechápu jaká legální moc by jim ve zmíněných činnostech mohla zabránit.

12 hlasů

Soudruh nacek dvorak = dalsi rudy vemeno, ktery neumi ani cist a nevi, co to znamena "Etničtí Rusové".

Prejme mu aspon hezne vanoce, kdyz uz si ten blb ze sameho rudeho nadseni nacpal krutu mezi nohy :-))))

14 hlasů

Že máš jinej názor nevadí, že jsi hloupej, za to asi nemůžeš, ale díky stylu jak to prezentuješ jsou tvoje příspěvky jak počítadlo dementů.

BTW: zjisti si možné vztahy pojmů etnikum a občanství a nepindej tu voloviny

5 hlasů

Tenhle Petr Dvořák, to je ale pěkná reinkarnace bolševika.
Znalosti minimální, informace nehledá, ale chuť urážet ostatní má obrovskou.
Žeby Grebeníčkův ztracený syn?

1 hlas

Grebeníček syna nehledá, jen se k tobě z důvodu studu, nehlásí. Každý vůl by se za tebe styděl.

1 hlas

Vomacka, ty jsi taky etnicky Rus?-) Nebo jen BLB?

5 hlasů

Vomáčka je BUS, čili blbý Rus.

5 hlasů

No když jsou ty vánoce, tak dáme koledu:

Koleda, koleda, Putine, soud v Haagu tě nemine,
mužik dupe po Krymu, rubl chytil vzteklinu,
Rus má ze lži zrcadlo, poslal k zemi letadlo,
pokrok mír a poroba, to je tvoje metoda,
plesá, výská ruská duše, jenže tuše,
že těžké časy nastaly, nakupuje dolary.

10 hlasů

Mimochodem, o ekonomice VÍŠ VELKÉ HOVNO!! A jak jsem zde psal: "Počkáme měsíc a uvidíme."

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

Soudruhu Nový, vím o ekonomice, mnohé, a zcela určitě ne vše. Ale to ostatně neví nikdo.

1 hlas

Ptám se Tebe a Tobě "podobných", ptát se budu, dokud neodpovíte!!!! Američané přepadli Irák na základě FALŠOVANÝCH důkazů, přiznali důkazů, PŘIZNALI TO!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem. Přiznali to až tehdy, když jim Rusáci dodali důkazy!! JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI??!!! A odpusť si urážky a "odbíhání od tématu"!! Pokud jasně neodpovíš, je jasné, jaká je skutečnost. JEŠTĚ jednou: Pokud Ukrajinci a Američané přiznali, že lhali, jsou to lháři?? Dá se věřit lhářům??!!

0 hlasů

Včera jsem Vám psal a čekal na odpověď. Připomenu. Američané přepadli Irák na základě falešných důkazů, přiznali, že LHALI!! Ukrajinci sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, lhali do té doby, než jim Rusáci dodali důkazy. Pak se přiznali. JSOU AMERIČANÉ A UKRAJINCI LHÁŘI?? DÁ SE VĚŘIT LHÁŘŮM?? Odpovězte na JASNĚ dané otázky, PROSÍM!!

0 hlasů

ZHN byl plný Irák, mimo atomovek. Samotný islám je ZHN, takže agresivního Sadáma, co hromadně vyvražďoval Kurdy a ostatní, bylo třeba odstranit. Pověsili ho Iráčané. Ukrajinci se k sestřelu přiznali, Rusové se k malajskému sestřelu taky přiznají, až na to bude doba a uplyne jistý čas. Míra důvěry v USA a Ukrajinu je daleko větší, než v prolhané Rusko, které lže tak, že tomu věří jen ono samo a nikdo jiný. Příklad Katyně a rozpoutaní druhé světové války je dostatečně výmluvný.

0 hlasů

Tak to je luxusní:-))

1 hlas

Máš to marný, nobelovku za básničky už jeden Čech dostal, příští možná tak za 100 let! Ale co se vyjádřit k tématu článku? Tedy - proč a za kolik?,

10 hlasů

Vyjádřil jsem se k němu, ale pro Tebe ještě přidám doušku: USA a ostatní vyspělé státy prodávají vystrašenému Pobaltí zbraně a Rus pošle vojáky.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.