"Růženec na hranicích"
Polští věřící: Nemodlíme se proti islámu, chceme mír

07.10.2017 13:04

Stovky věřících v sobotu dopoledne mířily k malému kostelíku svaté Anny v příhraničních Chalupkách nedaleko Bohumína na Karvinsku. Podobně jako polští věřící, kteří se scházejí v kostelích podél celé hranice Polska, se od 14 hodin během ojedinělé akce "růženec na hranicích" chtějí modlit za spásu vlasti a světa.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • doctorX doctorY (1 hlas) 07.10.2017 13:45

    tak aby se flaternici zacali modlit, budete to brzy hoodne potrebovat...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

u nas dostanou cernopredlnici puritani a konzervativci doufam na frak -hlavne ti z KDU a TOP a ODS

0 hlasů

Polští kaťulíci se přece musí modlit proti islámu, je to falešné, pohanské a nenávistné náboženství, postrádající jakoukoli toleranci k ostatním lidem kromě muslů. Vymyslel ho šílený pedofil, negramot, zloděj a vrah Mohamed, který použil část Bible (Starý zákon) a zbytek, Hádisy, jsou výplodem jeho chorého mozku, Tak vznikl jeho Korkorán s vymyšleným falešným bohem muslů Alláhem a to 600 let po Kristu!

0 hlasů

Kdežto například Ustaše předvedla pravou křesťanskou lásku když povraždila statisíce civilistů, mj. s ř.katolickým arcibiskupem který vychvaloval invazi Hitlera do Jugoslávie jako dílo boží?

0 hlasů

Však jistě pochopitelné, že takové chování obvykle má nějaké následky. Například když ř.katolíci v Polsku povraždili desítky tisíce (pravoslavných) civilistů před několika sty lety, tak po té došlo k tomu rozdělení Polska mezi Pruskem, Rakouskem a Ruskem, kde si nejvíce území vzalo Rusko. Nebo když ř.katolíci od Rýnu povraždili v 13. století například v Prusku osoby které se odmítli nechat pokřtít, tak ještě Bismarck nebyl vyloženě koho by se mělo za kamaráda Vatikánu.

Ale nějaké dělání jako by šlechta kolem například ř.katolické církve měla mnohem blíže k spirituálnu když dělali jakoby zotročování vícero národů bylo božsky ospravdlněné než k spirituálnu mají nějací Saudové kteří využili Ikhwanem* ani ne skutečné armády aby si udělali svůj statek kde si princové jezdí na jachtách mezitím co obyvatelstvo nemá občanské svobody a například duchovní jsou věznění když se vyjadřují ve smyslu který není v souladu s tím jak zadal královský dům, takové představení údajné skutečnosti je opravdu směšné nebo vlastně spíše smutné když se pováží kolik osob svůj život položilo aby se dnes mělo aspoň úroveň toho, že se nemusí skákat jak nějaký kroužek strejdů a dědečků píská s údajným že oni mají totalitní autoritu na cokoliv z nějakého, že rozumí několik slov starořecky. Viz například jistě známý Jan Hus, odsouzený církevním řádem.

*S tím Ikhwanem, respektive s odnoží téhož, se potom mimochodem mělo nějaké spory, kde jíž tenkrát i Britové proti ním bojovali. To "tenkrát" jakože roku 1924. A vlajka Ikhwanu mimochodem takový bílý nápis na černé vlajce, a šavle na tom, což docela nápodobné vlajce kterou jste možná jíž někdy například na tyden.cz viděli u některých článků.

0 hlasů

Dobre jim hrabe !!

0 hlasů

tak aby se flaternici zacali modlit, budete to brzy hoodne potrebovat

1 hlas

Islamizace Evropy už začala a tím začal i její konec, bude milióny mrtvých a pak se snad Evropané probudí, ale bez REuska si nedokáží z muslimáky poradit, totiž budou všude a hlavně je budeme mít v zádech s kudlou v ruce tak jak je psáno v Koránu. Než začala druhá válka, tak taky byli Evropané varováni a taky se nesmělo o tom psát a nesmělo se dokonce ani připravovat na válku s Nacisty a jak to dopadlo už víme a tak teď zřejmě opět budeme čekat a až nás budou umírat rukou muslimů desítky miliónů pak se asi probudíme.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.