Sudetští Němci
Posselt: Rušit Benešovy dekrety? Výhradně věc Čechů

20.05.2018 14:44

Sudetští Němci chtějí pokračovat v dosavadní cestě usmíření s Čechy, ujistil jejich šéf Bernd Posselt. Na sjezdu sudetských Němců v bavorském Augsburgu také jasně odmítl nacionalistické tendence, které se znovu objevují. Nacionalismus je podle něj jedním z nejhorších výmyslů lidstva.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrik Vesecký (4 hlasy) 20.05.2018 12:56

  Každou chvílí se potvrzuje, že Německo bylo a stále je historickým...

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 20.05.2018 13:38

  Nacistické sudetské prase, táhni do pekla za svým Hitlerem.

 • Karel Musil (2 hlasy) 20.05.2018 14:14

  Je s podivem, že na sudeťtáckém sjezdu byl český velvyslanec, jakoby...

 • Jiří Klempera (2 hlasy) 20.05.2018 12:34

  to prase si zase vyskakuje

 • Jan Gavroch (1 hlas) 20.05.2018 14:24

  T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Vepriku, jsi moc podobny Adymu, jak kdyz jsi jeho pravnuk! Az bude ten planovany sjezd sudetaku v Cesku, tak se nezdrahejte a rovnou prijedte v tankach a velitele at prijedou v germanskych Skodovkach, treba v Fabijich. Prazska kavarna bude vriskat radosti jak v roce 1939.

1 hlas

T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx , konfiskované na základě Benešových dekretů v r. 1945.
Převorem řádu byl konfident gestapa – po válce popravený – Franz Werner Bobe.
Dodala, že svůj názor opírá o komentář zákona o vyrovnání státu s církvemi.
https://www.novinky.cz/domaci/472514-maltezsti-rytiri-vyhrali-prvni-soud-o-miliardove-pozemky-v-praze.html
T.zv. soudkyně Hana Dousková. zrušila platnost Benešových dekretů a zákonem danou časovou hranici pro restituce t.j. 25. úmnor 1948
Z rozhodnutí Dany Douskové plyne možnost aby požadavek na RESTITUCE uplatnili i rakouští a němečti Sudeťáfci
Sudetským Němcům tedy budou vráceny nemovitosti-pozemky , budovy, zdroje vody a pod., Tam, kde to nebude možné (kde jsou např silnice, přehrady a pod.) dostanou finanční náhrady, podobně jako církve
Sudetští Němci, podle rozhodnutí Douskové, budou oprávněni požadovat náhradu za ušlý zisk způsobený tím, že nemohli nemovitosti užívat a za citovou újmu.
Stačí, aby nějací senátoři, nebo ústavní právník, nebo t.zv. soudci t.zv.Ústavního soudu nařídili prezidentu ČR, že MUSÍ jmenovat , do funkce soudců , Sudetské Němce.
-.-
Hlavně nadávejte na komunisty-1,2 milionu občanů ČSSR- a PLAŤTE penězi které vám byly a budou uloupeny ze zdravotnictví a sociálních služeb

1 hlas

President Dr.Edvard Beneš r.1947
Vážení spoluobčané!V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty
pro naší Československou republiku,tj.dekrety presidenta ČSR.Tyto dokumenty nám dávají naději,že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.vědom si neblahých zkušeností našeho národa,zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz,ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci,kteří byli po právu,na základě rozhodnutí výtězných mocností a na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že mé dekrety,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a
návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha o ovládnutí Evropy ze strany Německa zůstává

1 hlas

Je s podivem, že na sudeťtáckém sjezdu byl český velvyslanec, jakoby tam zastupoval českou vládu. S tím nelze souhlasit, ať to MZV či vláda vysvětlí. Posselt má z toho živnost, ještě nedávno nazval odsun genocidou. Se sjezdem sudeťáků v ČR ať raději nehauzíruje, mohl by špatně dopadnout. Máme ještě v paměti jejich zločiny, jejich soukmenovec byl i K.H.Frank Henlein.

2 hlasy

Nacistické sudetské prase, táhni do pekla za svým Hitlerem.

3 hlasy

Každou chvílí se potvrzuje, že Německo bylo a stále je historickým nepřítelem. Před desítkami let nás chtělo za okupace za II. světové války vyhladit, teď nám jejich Makrela prostřednictvím Evropské unie vyhrožuje sankcemi, pokud nepřijmeme její muslimy. A do toho všeho se vláme tohle vyžrané a odpudivé sudetské nacistické prase a něco kvičí o potřebě zrušit Benešovy dekrety. Nezapomeňte, se sudetskými nacistickými zločinci se bratříčkuje KDU-ČSL a kalouskovská TOP 0009.

4 hlasy

to prase si zase vyskakuje

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.