Reakce na nákazu
Rada EU omezuje kvůli koronaviru činnost, NATO hlásí první případ

09.03.2020 11:59

Rada Evropské unie omezí svou činnost v rámci prevence šíření nového typu koronaviru. Instituce sdružující vlády členských zemí o tom informovala v pondělní tiskové zprávě. Vedení Evropského parlamentu mezitím diskutuje o možném zrušení plenárního zasedání přesunutého do Bruselu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • cestmir beranek (4 hlasy) 09.03.2020 13:07

  Teď ale hrozí, že když nebudou schůzovat, tak se svět nezhroutí a...

 • Henex (3 hlasy) 09.03.2020 12:54

  Rada Evropy se zřejmě o sebe bojí. Zavřít hranice nedovolí, ale sami...

 • o k (1 hlas) 09.03.2020 18:00

  Pokud vím, tak kontrolují odkud lidé přicházejí, měří jim teplotu....

 • o k (1 hlas) 09.03.2020 16:54

  Hranice nebyla zavřená ani za komunistů a nelze ji zavřít ani v...

 • o k (1 hlas) 09.03.2020 16:16

  Jak to myslíte, "nedovolí zavřít hranice"?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EVROPSKÁ UNIE A JEJÍ PAPALÁŠI ŽIJÍCÍ MIMO REALITU

Přestože předešlé vlny nám již ukázaly, že do Evropy rozhodně nemíří lékaři, inženýři, dokonce ani manuálně zruční, politici, sluníčkáři, neziskovky a skuteční idioti nás neustále přesvědčují, že teď konečně přijdou ti, kteří nám budou přínosem. Nepřijdou. Kdyby ano, bylo by to vůči Africe a dalším územním celkům velmi sobecké, protože by to znamenalo odliv toho nejlepšího, co v daných lokalitách může být. Jenže tomu tak není a přichází líní, násilní, nepřizpůsobiví muslimové. A tím i neintegrovatelní. Takže naprosto zbyteční, které mohou chtít pouze ti, pro které je ideologie otevřených dveří buď tak sexy, nebo vůbec nechápou, že jde o kšeft, na který doplatíme my všichni.

Řekové zakládají domobrany, Polsko, Maďarsko a Rakousko vysílají materiální i personální pomoc, neziskovky, liberálové a Zelení řvou a chtějí otevřít hranice. Porovnáme li tyto protiklady, je jasné, kdo bojuje za Evropu a kdo proti ní. Nelze už předstírat, že by Evropská unie byla ještě nějak reálně reformovatelná. Za stávající konstelace hvězd bude třeba se rozhodnout, v jakém prostředí chceme žít. Budeme li volit prounijně vystupující strany, dáme hlas Pirátům a spol, poneseme si dlouhodobě nevratné následky špatného rozhodnutí. Postavíme li se třeba i ve spolupráci V4 a dalších zemí zvůli Bruselu a Berlína, máme šanci po překonání především ekonomických počátečních problémů zůstat žít se vztyčenou hlavou a možností rozhodovat sami za sebe. Je to jen na nás.

https://pravyprostor.cz/evropska-unie-a-jeji-papalasi-zijici-mimo-realitu/
-------------------------------------------------- - ---------------------
EU chystá zradu statečných Řeků bránících hranice

Řecký web Molwnlave.com zveřejnil video, na němž řeckých farmář aplikuje na migranty ničící pohraniční zátaras hranici s Tureckem postřik na škůdce. Je to názorná ukázka, že řecká policie a armáda odrážející na hranici migrační invazi organizovanou tureckou vládou má skutečně masovou podporu řecké veřejnosti. Vojákům a policistům přišli na pomoc i zemědělci, kteří i s traktory posílili hlídky na hranicích. V noci silnými reflektory osvětlují hranici, aby žádný migrant nemohl nepozorovaně proniknout přes plot. Podle řecké Asociace zemědělců a chovatelů skotu, což je jejich obdoba agrární komory, se do akce na pomoc pohraničníkům přihlásili všichni členové. Musím Řekům vyslovit velké uznání, že během týdne dokázali slušně opevnit hranici. První den, kdy turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že otevírá migrantům hranice na cestu do EU, byly na hranici s Tureckem jen narychlo sestavené improvizované zátarasy. Na videu můžete vidět, že dnes je tam slušný dvouřadý vyztužený plot, který je nahoře vybaven kotouči žiletkového drátu. I pod palbou kamení od migrantů a granátů slzného plynu od tureckých vojáků řečtí armádní ženisté i s pomocí zemědělců a dalších dobrovolníků z řad civilistů odvedli velmi slušnou práci.

https://tadesco.org/eu-chysta-zradu-statecnych-reku-branicich-hranice/
-------------------------------------------------- - -----------------------
NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD

NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD
PETR BYSTRON

Jak daleko se německá politika za vlády Angely Merkelové posunula doleva, dokumentují dva aktuální skandály z průběhu posledních dní.

Prvním z nich je kongres strany Die Linke, který proběhl minulý víkend v Hesenském Kasselu. Na programu tohoto „strategického semináře“ stála „sociálně –ekologická změna systému“. Jak by tato „změna systému“ měla probíhat, zahájila jedna funkcionářka ve veřejné a na video natáčené diskuzi slovy: „po revoluci, když postřílíme jedno procento bohatých“… Šéf strany Bernd Riexinger sedící v bezprostřední blízkosti na pódiu jen unaveně dodal: „nemusíme je postřílet, stačí, když je necháme dělat nějakou společnosti prospěšnou práci“.

Tihle lidé to opravdu myslí vážně s tou revolucí, změnou systému i tou likvidací třídních nepřátel.

https://pravyprostor.cz/nemecko-radeji-postrilet-bohace-nez-se-nechat-zvolit-afd/
-------------------------------------------------- - -------------------------
Němci se kvůli imigraci a islámu cítí stále méně bezpečně

https://www.euportal.cz/Articles/42439-nemci-se-kvuli-imigraci-a-islamu-citi-stale-mene-bezpecne.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------
„Vrazi, násilníci a uřezávači hlav“. Žádní váleční uprchlíci. Martin Koller přiblížil, kdo všechno se přes řeckou hranici dobývá do Evropy

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vrazi-nasilnici-a-urezavaci-hlav-Zadni-valecni-uprchlici-Martin-Koller-priblizil-kdo-vsechno-se-pres-reckou-hranici-dobyva-do-Evropy-616329

CZEXIT

1 hlas

Franta Kocourek žijicí mimo realitu v zajetí fake webů. 😲

0 hlasů

haha, krysy zalezaji do der.
odporne, do ted hykali, ze nic nehrozi a ze Cina ma jenom spatne zdravotnictvi :-)))))

0 hlasů

Rada Evropy se zřejmě o sebe bojí. Zavřít hranice nedovolí, ale sami při prvním náznaku zalezou hluboko do díry...

3 hlasy

Jak to myslíte, "nedovolí zavřít hranice"?

1 hlas

o.k ,je potřeba zapojit tu věc, co nosíš na krku

0 hlasů

v jeho pripade je to ale pr*del :-))))

0 hlasů

Z epideiologického hlediska by bylo nejefektivnější zavřít na pár dnů hranice pro cizí turisty. To prý ale nemůžeme, jsme v Schengenu. Ale možná se mýlím, nebo jsem podlehl nějaké desinformaci...

0 hlasů

Hranice nebyla zavřená ani za komunistů a nelze ji zavřít ani v Severní Korei. Nikdo nám ale přece nebrání, abychom prováděli hraniční kontroly, což se už zřejmě i děje. Obávám se, že jste se stal obětí dezinformací Franty Kocourka.

1 hlas

Neměl jsem samozřejmě na mysli nějaké zadrátování hranic, ale "zavření" ve smyslu zakázat vstup, vyhlásit karanténu. Kdo chce, tak pochopí, kdo nechce, hledá vši. Od Kocourka to nemám, ty jeho kraviny nečtu. Hraniční kontroly jsou k ničemu, co jako by měli kontrolovat?

0 hlasů

Pokud vím, tak kontrolují odkud lidé přicházejí, měří jim teplotu. Přesně to taky nevím, ale myslím, že by to mělo stačit, protože "zákaz vstupu" si nedokážu představit. Vyhlásit karanténu pro celou zemi a zvláště za poměrné klidného průběhu nákazy u nás považuji za nesproveditelný nesmysl.

1 hlas

Teď ale hrozí, že když nebudou schůzovat, tak se svět nezhroutí a ukáže se, že jsou vlastně zbyteční i s jejich schůzemi.

4 hlasy

Dost se pletete. Je možnost využít k jednání vnitřní datové sítě. 😛

0 hlasů

Machuro ty jsi naprostej d3bil.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi