Incident
Saský vicepremiér dostal výhrůžný balíček s airsoftovou zbraní

29.06.2019 19:24

Místopředsedovi saské vlády Martinovi Duligovi někdo poslal domů balíček, ve kterém byla airsoftová napodobenina útočné pušky. Informovala o tom agentura DPA. Zjevně výhrůžná zásilka, kterou politik spolkové země sousedící s Českem dostal, vyvolala značnou pozornost.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jaký "výhrůžný balíček", když je v něm hračka? Možná chtěl někdo naznačit, že je adresát dětinský nebo možná aplikovat známou pravdu "kdo si hraje, nezlobí".

0 hlasů

Mezitím se v jiné spolkové zemi má případ, že skupina, která plánovala hromadné zabití politiků, dostala munici z policejního skladu...

A to tady někteří vážně tvrdí, že takové skupiny a jejích společníci, že takoví skuteční patrioti - čímž jako by je vítali s otevřenou náručí aby koukali zas operovat jak ten Freikorps tenkrát v Československu, ne?

0 hlasů

Freikorps? To bylo pár nácků z českých Sudet, kteří zastrašovali především vlastní obyvatelstvo - sudetské Němce. Málokdy se pouštěli do Čechů, kteří v Sudetech byli čs. vládou naveleni počešťovat ta území a už vůbec nikdy do těch doslova pár starousedlíků. To jste trefil capa.

0 hlasů

Bojovat, nebylo by lepší se zeptat, proč jsi ho dostal? Že třeba nutíš svoje vlastní lidi platit daně na sociální dávky muslimským štěnicím a když se tvoji lidé ozývají, že je to neúnosné, že to vaše ekonomika nemůže utáhnout, že se tza polozvěř nehodlá ani naučit řeč, ne se tak ještě prizpůsobit náročnému životu v Němcku, zavíráš jim pusinky a vyhrožuješ jim trestním stíháním pro svůj vymyšlený rasismus? Co jste si zaseli, holoto, to prostě sklízíte.

0 hlasů

Jakože nápodobná sv*ně jak ten Beneš, který prý vpustil Židy, a když Sudeťáci akorát chtěli bránit evropskou kulturu, a dokonce vyhráli volby, tak se na ně vrhl?

Nebo to celé vlastně je tak, že kdo se spolčí s těmi kdo mj. tvrdí, že hodit dívky do plynu je v jménu bezpečí statisicových armád a stamilionových zemí (plné údajně statečných a silných mužů), že takový jako by říkal, že už má dost všeho života?

0 hlasů

Vůbec nerozumím vašemu příspěvku.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi