Telefonát na hraně
Smrt sestry z nemocnice, v níž byla Kate, vyvolala šok

08.12.2012 17:05

Příčina smrti zdravotní sestry z londýnské nemocnice, v níž ležela těhotná vévodkyně z Cambridge, bude určena příští týden. Policie v sobotu uvedla, že smrt šestačtyřicetileté Jacinthy Saldanhaové je považována za "nevysvětlenou", protože policisté nezjistili žádné podezřelé okolnosti. Její úmrtí vyvolalo v Británii šok a vedení nemocnice si stěžovalo na australskou rozhlasovou stanici, jejíž moderátoři si vystřelili ze Saldanhaové a její kolegyně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • zlodej kalousek (4 hlasy) 09.12.2012 00:49

    Tak zde s vami nesouhlasim. Ano, chodi na toaletu, obcas prdi. Ale...

  • Ondřej Dvořák (2 hlasy) 09.12.2012 04:39

    Aha, tak potom jistě i královsky smrdí.

  • Ondřej Dvořák (2 hlasy) 08.12.2012 21:54

    Nejspíš by královská rodina měla vyslat do světa vzkaz "Jsme taky jen...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

problem není vtip zločinců nejspíše soc dem hodnotového systému, paroubek např zase v debatě na R1 napadal střenku kvůli jejímu obstarožnímu tričku, před kamerou za podpory klaky asi německých rusek komandované a trestané zločincem k tom u najatým...potíž spíše v nedostatku péče po incidentu...jsou kultury, kde se tím zhroutí život a stres oběť zabije, ale soc dem nikdo nezastaví, už zase ruku v ruce s komunistickými vrahy

0 hlasů

Mno, já žádný mediální magnát nejsem, že bych si lámal hlavu tím, že se v médiích objevují věci předtím než je vůbec zahajované vyšetřování. Neslyšel jsem záznam, však ze zmiňovaného vyplývá, že bylo porušeno takzvané lékařské tajemství, neboli že byly nepřímo poskytnuté lékařské záznamy neoprávněné osobě (příčemž je třeba mít v potaz, že to poskytnutí nemuselo vůbec být pravdivé, ve smyslu žertu).

Ano, bylo to v médiích, ale vzhledem k možnosti, že záznam je o čem je tak podléhá cenzuře ohledně zdravotního stavu pacientky. Byť nevím jaké jsou zákony ohledně takových věcí u zdraví veřejných osob, za kterou je pacientka zřejmě považovaná, jak kde. A pochopitelně, pokud by pacientka chtěla sdělovat detaily nebo všěchno o svém zdravotním stavu, tak k tomu zřejmě má právo a je k tomu způsobilá.

To, jestli a pokud tak to jaké míry došlo k trestnímu činu/ům, a to navíc jak v kterém státu, těžko takhle říct - zvláště když se jede "já něco viděl a hned jsem přiběh vám všem o tom říct, ale tím se na to ani nestihl pořádně podívat", že? Z popsaného dělá ústředna dojem, že není neobvyklé, že se volá pro rychlé informace, například ze strany lékařů kde obvykle není moc časů na složité verifikování a i hlasové verifikace se dá obcházet. Navíc, a což poněkud podstatnější v daném případu, jsem si docela jist, že zvláště falešné vydání se za člena královské rodiny je trestným činem ve Velké Británíi, a hovor byl příchozí do Velké Británie. Tudíž, stranou možného porušení možného interního předpisu nemocnice, první, ne-li jediný, trestní čin je ohledně toho falešného vydávání se. To jestli je v Britským právní řádu ptaní se po "důvěřivé" informaci trestním činem, to nevím. Nápodobně nevím jak to je kde ohledně postavení rodičů manžela/ky když přijde na zdravotní záležitosti (což je poněkud podstatné pokud nemá britský monarcha právomoc nahlížet do jakéhokoliv zdravotního záznamu "jen tak").

0 hlasů

dulezite ofsem je pozorovani situace.a co uvidi takovy pozorovatel?ze ten z australskeho radia je semitsky zid-michal christian.ta koza s nim asi taky.jak pisi-zidi radi fsude!cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

"Informace" obsažená v tom příspěvku by byla možná tak podstatná kdyby jen Židé dělali "žertovná volání" anebo se obvykle vydávali za člena/y britského královského rodu, což, co vím, ani jedno neplatí. Kdyby to platilo, tak by zřejmě stačilo říct "hele, todle a todle nás docela sere." a to bez jakékoliv výhrůžky násílí.
To, že na tom západu to je společensky poněkud "liberálnější", respektive zřejmě bylo v porovnání se západem za předšlá desetiletí, je prostě takové. Jistě to není důvod se sám chovat jako imbecilní debil, když se děti takové společnosti chovají jako doma.

Žádná "situace" jíž není.

Pokud by to bylo takové, že je výtka ohledně toho že skutek Žida (možná) byl v rozporu se židovským právem, tak to je poněkud podstatné interně, nicméně v těch vaších právních řádech by jste ho za porušení židovského práva těžko mohli odsoudit, respektive by nebyl právoplatný prostředek jak ho postihnout pokud by nesouhlasil s uloženým trestem.

Navíc, snaha se postavit do role kde 'můžu všechno a následky mých zločinů ponese národ a vlast, které přece och tak miluji' je přece další debilita.

Češi všude nejsou?

0 hlasů

Jistě podstatné navíc je, že, co vím, v rámci Evropské Unie jsou náboženská, politická, sexuální a myslím i národnostní přislušnosti věcí osobního tajemství s možností opt-outu. To, že to tak není všude neznamená, že by daná osoba vyloženě souhlasila s tím aby se o ní cokoliv z toho rozkřikovalo (v EU).

0 hlasů

Nejspíš by královská rodina měla vyslat do světa vzkaz "Jsme taky jen lidi." Taky chodíme na toaletu a taky si občas uprdneme, aby z nich nebyli všichni kolem připosraný a slabší povahy se nezabíjely.

2 hlasy

Tak zde s vami nesouhlasim. Ano, chodi na toaletu, obcas prdi. Ale chodi na kralovskou toaletu, serou kralovska hovna, chcijou kralovskou moc a prdi kralovske prdy !!

4 hlasy

Aha, tak potom jistě i královsky smrdí.

2 hlasy

Ano, a jsme u toho, když šlohnu já někde pero, tak z toho nebude legraci a ostudu, nevím kolik milionů lidí, proč? Protože nejsem hlava státu. Jenže královská rodina v Anglii je ve středu pozornosti, tak se na tom chce i pár bezcharakterních parchantů přiživit. Proč tam nezavolali třeba kvůli nějakému Smithovi?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.