Berlín
Turci upálili zaživa Němku ve vysokém stupni těhotenství

26.01.2015 11:20

Omlouváme se čtenářům, redakce se rozhodla článek stáhnout, nesplňoval přísná kritéria, která klade na zveřejňované texty.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrik O Clock (23 hlasů) 26.01.2015 12:04

  No co, zvykejme si! Evropští multikulti pravdoláskaři nám vysvětlí,...

 • Petr Konečný (23 hlasů) 26.01.2015 11:27

  Frau Merkel Mutti Multikulti svým ovečkám jistě vysvětlí, že není...

 • rené pawlitte (19 hlasů) 26.01.2015 12:07

  Halalík nám vysvětlí že i upálení je pro naši kulturu obohacující.

 • Pavel Kolář (15 hlasů) 26.01.2015 19:49

  Zbabělá redakce Týdne. Text článku je už naštěstí na webu. Zde je: ...

 • Barak Naodstrel (12 hlasů) 26.01.2015 13:14

  ty máš dobře nasráno, co? článek o upálení těhotné holky tureckými...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Halík?Co na to řict?

1 hlas

Turci upálili zaživa Němku ve vysokém stupni těhotenství...je to desne, lenže nacistická chunta na Ukrajine , ktorú Nemecko podporuje, upálila za živa 49 žien a Nemecko neprotestovalo.....!!! zrejme takéto praktiky schvaľuje ....

5 hlasů

Bůh ví, jak to tenkrát v té Oděse bylo. Pokud si dobře vzpomínám, tak útočníci byli chráněni policií, která ale byla proruská. Navíc bylo zjištěno, že v Domě odborů byly velké zásoby hořlavin v lahvích, rozsah požáru tomu odpovídal. Takže si zřejmě "obránci" naběhli na vlastní vidle. Nejspíš to byla akce ruských agentů, která měla podpořit "revoluční nadšení". Rusové jsou Rusové a takové prasárny dělali, dělají a holt asi dělat budou...

0 hlasů

Většinou máte rozumné a znalé poznámky. Ale hádám, že tohle byste před pozůstalými obětí v Kyjevě neřekl. bylo by to asi to poslední, co jste v životě vyslovil. A ta těhotná žena v posledním patře si asi také naběhla na vlastní vidle a bestiálně se zavraždila sama.

0 hlasů

"Omlouváme se čtenářům, redakce se rozhodla článek stáhnout, nesplňoval přísná kritéria, která klade na zveřejňované texty." Ta kritéria klade redakce, nebo kdo? Článek jsem si stihla přečíst a nevšimla jsem si stylistických ani gramatických chyb. Jedině byla-li by chyba obsahová, pak by ale podobný článek nevydala jiná média. Takže už mě jen napadá...cenzura. Kdyby to nebyl muslim, ale třeba ateista, který jí neupálil ze cti, ale protože je třeba psychopat, pak by článek stažen nebyl?

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

takže uveřejňují kdejakou kachnu, aby to pak zase stahovali. vskutku "přísná kritéria" :)))

0 hlasů

měl jsem předplatný na Týden ... naštěstí mi končí a už ho nemíním prodloužit ... jste ještě horší cenzoři než iDnes a to jsem si myslel že není možné ... a pište si že si dám opravdu záležet abych tenhle váš plátek znechutil co možná největšímu počtu svých přátel a známých ...

5 hlasů

Presstitutky! Kterej váš pasák vám to zatrhl?

4 hlasy

Spíš by mě zajímalo, jaký odvážný redaktor to napsal a jestli ho za to vyhodili. Nejspíše už je na dlažbě.

5 hlasů

Ať žije svoboda slova a svoboda tisku, k blití jste :-(

3 hlasy

Jaká kriteria? Vy jste posránci, jděte se vycpat! I s islámem!

5 hlasů

"nesplňoval přísná kritéria, která klade na zveřejňované texty." - a která to jsou, mohu-li se ptát?

7 hlasů

Zbabělá redakce Týdne. Text článku je už naštěstí na webu. Zde je:
Multikulti Berlín
Turci upálili zaživa Němku ve vysokém stupni těhotenství
Sadistický a brutální čin šokuje Berlín. V jednom lesíku v německém hlavním městě našel minulý pátek ráno muž venčící psa mrtvolu devatenáctileté dívky, již, jak ukázala pitva, někdo dvakrát bodl nožem do břicha a poté zaživa upálil. Oběť měla zanedlouho rodit. Už v pátek policie zatkla dva podezřelé, podle úřadů mladé muže tureckého původu.
Německá média až na výjimky ale etnicitu domnělých pachatelů neuváděla.
Podle dosavadních informací jde o velmi brutální čin. Případ je podle berlínské prokuratury krátce před objasněním. K činu se doznal turecký mladík, který oběť údajně přivedl do jiného stavu. Při vraždě měl komplice, rovněž tureckého původu.
Obětí je devatenáctiletá Maria P., domnělým vrahem její o rok starší turecký přítel. Podle informací policie nutil mladík svou dívku k potratu, ale protože to odmítala, cítil, že to zraňuje jeho takzvanou čest. Dívce nepomohlo ani to, že prohlašovala, že je ochotná přestoupit na islám, prozradili její spolužáci médiím.
Nešťastnici proto ve čtvrtek večer vyvezl se svým komplicem do lesíka v berlínské čtvrti Adlershof. Tam jí dvakrát vrazil nůž do břicha, v němž nosila dítě. Když se ještě žijící oběť bránila, polili ji benzinem a zapálili.
Vrazi v poklidu vyčkali, až dívka zemře a dohoří. Poté zuhelnatělou mrtvolu přikryli borovými větvemi. Při obdukci se v jejích plicích našly spaliny, což dokládá, že ji upálili zaživa.
Předtím ji vyhrožovali smrtí a proto se dívka ve čtvrtek obrátila na policii. Zjevně příliš pozdě, úřady už ji nedokázaly ochránit.
Hlavní podezřelý se podle policie k činu doznal. K motivu mluvčí berlínské prokuratury Martin Steltner uvedl, že hlavní podezřelý je zřejmě otcem nenarozeného dítěte.
Ohledně toho, co ho k vraždě přimělo, ještě vládnou nejasnosti, neboť ve výpovědi podezřelého jsou dosud rozpory.
Jak poznamenává ve svém článku pro KoppOnline německý novinář Udo Ulfkotte, kritik islámu a islamizace Evropy, etnicitu pachatelů se z berlínských médií odvážil naznačit jen list Berliner Morgenpost. A to přesto, že úřady ji nijak nezamlčují. Podle Ulkotteho se média a politici opět dívají jinam.
Pro lživý tisk (Lügenpresse) a naše soudy jsou němečtí lidé druhé kategorie, pokračuje autor. Dodává, že pachatelé, přirozeně, dostanou ve vyhlášení soudního verdiktu vůči nim "islámský trestní rabat". Tím míní ohledy, které údajně začaly brát soudy ve Spolkové republice na pachatele islámské víry, kteří jsou pod tlakem své kultury a tradic.

15 hlasů

Souhlasím s vaším názorem,že tento čin nemá s islámem nic společného,ale titulek článku naznačuje opak.V naší zemi žije údajně cca 3500
muslimů,nechápu,proč pořád někdo zveličuje nebezpečí islámu právě u nás - možná někdo musí zdůvodnit navýšení rozpočtu pro armádu a policii.

3 hlasy

s islámem nemá nic společného nedodržovat islám ? - islám to je korán, takže s islámem nemá nic společného to, co korán nedodržuje. Ti všichni teroristé a tihle vrazi dodržují islám. Nedodržují ho ti, které mi považujeme za tolerantní a moderní.

5 hlasů

Ty blbko, žijeme v EU, v otevřeném prostoru celé Evropy, nic nebrání muslimům z Německa, Francie atd... se sebrat a přijet k tobě před dům, třeba! A muslimů u nás žije asi 20 tisíc, hovoří se až o třiceti tisících!

6 hlasů

Samozřejmě, že upálení Němky v Berlíně má spojitost s islámem. Žádné jiné náboženství nevychovává taková muslimská mužská hovada jako právě islám a s ním spojené kodexy CTI. Kvůli nim se v islámské svtě, ale dnes už i na Západě, vraždí bestiálním způsobem hlavně ženy. Kamenují se, pohřbívají zaživa a podobně. V Berlíně nešťastnou dívku upálili zaživa. Jste tak hloupá, nebo tak slepá?

11 hlasů

Už jste někdy slyšela/četla o podobném zvěrstvu spáchaném ve jménu tzv. cti vyznavačem jiného náboženství, než islámu??? Já tedy ne.
A o zveličování nebezpečí vůbec nejde, proberte se. Až na tom budeme jako Německo nebo Francie, tak to už bude sakra pozdě.

4 hlasy

Moc by mě zajímalo kdyby to udělali cikáni, jestli by v titulku bylo napsáno, že to udělali cikáni.

3 hlasy

Jsem převážně kritikem islámu, ale tohle s islámem nemá co dělat. To je zkrátka nízké IQ jedince a neschopnost řešit problémy jinak, než násilím. Uznávám, že jsem Korán nečetla, ale nikde jsem nepochytila žádný úryvek, který by přikazoval pošpinění cti zabitím nevinného dítěte a partnerky, která nebyla jeho ženou.

2 hlasy

Kristynko, v tohle foru te za jiny nazor nazvou blbcem drive nez se otocis na kramfleku :)))).. to je v Cesku takovy kolorit. :))))

0 hlasů

meleš propagandu. Islám je korán a teroristi ho přesně dodržují. S islámem nemá nic společného právě ta tolerance k nevěřícím a nechta tuhle "provinilou" žít. Jen ji podle islámu měli ukamenovat, benzín v době proroka ještě nebyl - takže leda v tom to nebylo islámské.

4 hlasy

Ty jsi taky blbá až to bučí! V islámu připadá jedna žena na tři muže a víš proč? Protože je zabíjejí jako na běžícím pásu a jen každá třetí se dožije dospělosti! Umírajíé ubité, obřezané, umučené a nebo hned po poprodu, rukou vlastní matky, protože otec si přál syna a je schopný za dceru manželku zbít až k smrti. Podle muslimů má žena polovinu mozku a musí proto být trvale podřízena muži. Když čtu výplody blbek jako ty, tak tomu skoro věřím.

4 hlasy

Laskavě se uklidni, já s tebou husy nepásla. Neobhajuju islám, jak by sis býval přečetl výše, jsem kritik islámu, ale tohle je degenerace JE-DIN-CE a extrémisty, já vážně pochybuju, že by průměrný muslim, žijící třeba v Česku, takový čin schvaloval.

0 hlasů

jo a samozřejmě, že muslimové všechny tyhle teroristické činy schvalují, právě proto že jsou podle koránu. Neschvalují je jen ti, kdo skutečnými věřícími muslimi nejsou, ale ani ti se neodváží nějak nahlas protestovat.

2 hlasy

především o islámu nic nevíš a meleš čím máš vymytý mozek

0 hlasů

Tak si ten korán přečtěte, celkem zajímavé čtení

1 hlas

Chystám se, mám jej nějakou dobu ve vlastnictví - když chci někoho kritizovat, tak jej musím pořádně znát.

0 hlasů

V muslimské společnosti je svatá válka náboženskou povinností, a to kvůli univerzalismu muslimské misie, a povinnosti konvertovat každého k islámu, buďto přesvědčováním, nebo silou. Pokud ta zbouchnutá Němka tvrdila, že konvertovat chce, pak onen muslim nedával v mešitě pozor nebo špatně pochopil svého imáma.

2 hlasy

Multikulti je kod pro anti-white. To uz doslo vsem, krom slunicek. A ta holka okusila realitu multikulti v praxi, bohuzel nema uz druhou sanci, aby se z chyb poucila..

5 hlasů

Ano, a takhle to tady teď bude. Jako se "dívalo jinam" při vraždění Židů, tak se budou odpovědní dívat jinam i při masakru obyvatelstva muslimskými fanatiky. Konec naší kultury přichází, demokracie narazila

2 hlasy

Zavřít ho až zčerná, protože místo bodání a zapálení, ji měl podle práva ukamenovat za mimomanželský sex.

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Všechno je to vina amerických sadistických vrahů.

2 hlasy

Okamžitě zavolejte kulturnímu referentu soudruhu Lustigovi ať nám obyčejným zemanovcům vysvětlí co se to v tom Berlíně sakra děje !!!

5 hlasů

No když se tahá s arabáčema tak co mohla jiného čekat......i toto jsou plody multikulturního soužití !!!

10 hlasů

No zabíjet těhule zřejmě nebude jen libůstka Turků. Viz v loni ta uškrcená těhotná holka šňůrou od PC kyjevskými nácky v kulturáku v Oděse. Tu už zřejmě zapálit nestihli, na rozdíl od ostatních zabitých.

5 hlasů

Tak okupační američtí vojáci civilisty v Iráku a Afghánistánu upalovali zaživa zcela běžně. Někdy to dokonce došlo tak daleko, že je ještě předtím či potom pomočili.

4 hlasy

Ta těhotná dívka byla americký voják ?

2 hlasy

Pomočili? Tak to hůře hořeli.....
Bože Soukup, jsou úplně blbej!

6 hlasů

Wole pomočili je jako mrtvoly, a ještě se u toho ti američtí bezmosci vyfotografovali, a dali to na net!!

1 hlas

vydrž, třeba tě jednou tvůj muslimský nabíječ taky upálí zaživa

7 hlasů

Co na tom kdo nechápe? Když ta bezcitná Němka tak brutálně zranila čest onoho nešťastného mladíka, co mu jiného zbývalo?

7 hlasů

Halalík nám vysvětlí že i upálení je pro naši kulturu obohacující.

19 hlasů

No co, zvykejme si! Evropští multikulti pravdoláskaři nám vysvětlí, že i tohle patří k multikulturnímu obohacování. Musíme mít přece pochopení pro citlivé muslimské duše. Hlavně neurazit jejich víru a tradice. A hlavně nezapomenout, že největším ohrožením jsou rusáci!

23 hlasů

Turky tady nemáme. Rusy jsme tady už ale měli, a jestli nezměníme naše chování, budeme je tady mít zase. A nemylte se - Rusové zabili také dost našich občanů a bylo by jich více, kdyby nebylo české otrocké povahy, která způsobuje, i nyní lezou bývalí otroci bývalým otrokářům do zadnice.

6 hlasů

ty máš dobře nasráno, co? článek o upálení těhotné holky tureckými muslimskými zmrdy a ty tady o rusech, kreténe

12 hlasů

Pokud dobře vidím, tak o Rusech tu začal Patrik O Clock. OK jenom reagoval. Tak si to v tý rudý makovici srovnej, kreténe...

5 hlasů

Von bývalý soudruh o k je emigrant. A leze mu to na mozek jako Lustigovi.

0 hlasů

Další blbeček, co mu čtení moc nejde...

2 hlasy

pani Machackova je take ve vysokem stadiu tehotenstvi prece :-)))

0 hlasů

V Nemecku alespon nasli pachatele, v CR se na to policie vysere, protoze zajistit dukazy a vysetrovani je moc drahe ...

4 hlasy

A co na to skoroněmec Lustig?Jistě nám to vysvětlí.

6 hlasů

Frau Merkel Mutti Multikulti svým ovečkám jistě vysvětlí, že není potřeba se znepokojovat, že tohle je prostě muslimácká kultura.

23 hlasů

Současná Ušácká populace je opravdu vypatlaná. Jejich otcové a dědové však měli daleko více rozumu. Když vyhlásili Japoncům válku, tak všechny šilmooké pozavírali do koncentráků. Dnes po vyhlášení války Islámu ještě cpou islamisty do Evropu, aby nás kulturně obohatili. Nebo že by to nebylo způsobeno Americkou blbostí?

1 hlas

Když nedávno jistý ruský vojak vystřílel celou rodinu, tak to lze také označit za ruskou kulturu...?

2 hlasy

Máš jistě na mysli tu arménskou rodinu. Nevím přesně, z jakého důvodu to udělal, ale obávám se, že jeho pravoslavná čest v tom nefigurovala a prostě si chtěl zastřílet, jako to nezřídka dělávají US army men během jejich mírových misí.

1 hlas

ten voják byl normální vrah, nezdůvodňoval to vraždění žádným náboženstvím.

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.