Nové sankce
Jde o válečný akt, bouří se KLDR. Světu vyhrožuje pomstou

24.12.2017 07:42

Poslední kolo sankcí Rady bezpečnosti OSN proti KLDR se rovná válečnému aktu a úplné hospodářské blokádě, uvedlo v neděli severokorejské ministerstvo zahraničí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Vyhrožování ...není ten Titulek Fake ???
...Standartní zahraničně-politické vyjádření nesouhlasu -- "ponesou si odpovědnost za všechny důsledky"...Titulkář je nechápavý a neznalý

0 hlasů

Historický cíl stát se jaderným státem je zcela úchylný, podívejte se na silné Německo, to se vzdalo pořízení jaderných zbraní a chce jít, slovy H.D. Genschera, dobrým příkladem. Situaci je možno pro KLDR zcela otočit v její prospěch: vzdejte se OSN zakazovaných zbraňových systémů a požádejte OSN o ochranu a záruky nepoužití síly.

0 hlasů

Jo, takže Amíky okupované Německo nám dáváš za příklad?

Nuže, Honzíku, kdy se to Německo vzdalo pořízení jaderných zbraní? Stačí uvést rok.

Německo je totiž dostává přímo ze Spojených stáru agresivních v rámci tzv. jaderného sdílení, což je rovněž porušovaní smlouvy o nešíření jaderných zbraní.

Tedy z Německa si má Korejská lidově demokratická republika brát příklad?

Jo, to je docela mazané... a až s ní Čínská lidová republika nebo Ruská federace budou sdílet své jaderné zbraně, pak se I Korejská lidově demokratická republika určitě vzdá pořízení vlastních jaderných zbraní, když si bude moci pořizovat ty ruské nebo čínské.

Do té doby má ovšem stejné právo pořídit si vlastní jaderné zbraně, jako ho má třeba Izrael.

Jaderné zbraně zakázané Spojenými národy, ledaže by Spojené státy agresivní chtěly jít příkladem a samy se vzdaly těchto jaderných zbraní, kterými všem pořád vyhrožují.

Mimochodem, OSN není třeba žádat o ochranu a záruky. Protože OSN byla založena právě za účelem ochrany a záruky nepoužití síly a každý její člen, včetně Korejské lidově demokratické republiky, na takovou ochranu a takové záruky má mít právo.

Ovšem tyhle záruky a ochrana ze strany Spojených národů stojí za prd, jak se o tom mohli přesvědčit Jugoslávie, Irák, Libye,...

Spojené státy agresivní dosud nebyly potrestány třeba za svůj útok na Irák.

Listina Spojených národů přitom zaručuje členům Spojených národů právo na sebeobranu i zákaz vyhroźování sílou, proto Korejská lidové demokratická republika má právo na takové zbraně, aby se mohla ubránit i před útokem Spojených států agresivních, které jí soustavné vyhrožují sílou, což je v příkrém rozporu s Listinou Spojených národů a Spojené státy agresivní již dávno měly být vyloučeny ze Spojených národů.

0 hlasů

Jó, to by bylo mazané. Jenže to by musel mít Kim v hlavě mozek a ne tu sebestřednou rudou sračku

0 hlasů

Čong-un Kim má v hlavě mozek, paměť i svědomí. o jakém se žádnému z tvých rodičů ani nesnilo, jinak by tě nevybírali z popelnice a nevychovávali tě jako dítě.

Kdybys neměla v lebeční dutině tu hnědou smradlavou hmotu, pak bys nejspíś také věděla, že Spojené státy agresivní dříve nebo později vźdycky napadly zemi, kterou nejdříve donutily vzdát se jadrených zbraní.

Ví to i vůdce mírumilovné Korejské lidově demokratické republiky, která za 50 let nikoho nenapadla, zatímco Spojené státy agresivní vpadly „za 50 let do 50 zemí“ a do dnešního dne nebyly potrestány ani za svůj útok na Irák.

Korejská lidově demokratická republika se pouze připravovala na to, aby se opět nestala terčem útoku Spojených států agresivních... protože Spojené státy agresivní na Korejskou lidově demokratickou republiku již jednou zaútočily, shodily na ni 635 000 ton bomb, včetně 32557 ton zápalných bomb, a zničily 8700 továren, 5000 škol, 1000 nemocnic a 600000 domovů, přičemž rozbombardovaly každé město a bombardovaly dokonce i vodní přehrady, aby zničili úrodu a vyvolali pohromu... a tak si to Korejská lidově demokratická republika dobře pamatuje – asi jako Izrael celopal – a svědomitě dělá všechno pro to, aby se to již nikdy nezopakovalo a aby se Spojené státy agresivní již nikdy neodvážily zaútočit na Korejskou lidově demokratickou republiku.

A jediný způsob, jak toho dosáhnout, je vyzbrojit se takovými zbraněmi, které budou mít na Spojené státy agresivní dostatečný odstrašující účinek.

A Čong-un Kim prokazuje, že to dělá zatracené dobře!

Díky vývoji jaderných zbraní a navzdory těmto postihům hospodářství Korejské lidově demokratické republiky roste, protože právě díky rozvoji severokorejských jaderných sil nemusí jít tolik zdrojů do jiných prostředků obrany – přesné jak to udělal i Izrael.

0 hlasů

Na Vánoce ráno věru zajímavý článek. Ten Kim si pokoje nedá. Zajímavou knížku představovali tento týden v rádiu. Mezi dvěma Kimi. Napsala Češka která v Koreji dlela.

0 hlasů

Spojené národy do dnešního dne nebyly s to potrestat Spojené státy agresivní za jejich útočné války, jako třeba proti Iráku.

Kdyby Spojené státy agresivní byly Spojenými národy potrestány za své zločiny proti míru, pak by Korejská lidově demokratická republika mohla věřit, že představují nějakou záruku bezpečnosti, které lze věřit.

Ovšem do té doby, než budou Spojené státy agresivní potrestány, bude platit jediný prostředek k zachování míru: zbraně, které budou mít na Spojené státy agresivní odstrašující účinek.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.