Vládce Kremlu
Putin hrozí Evropě jadernou odvetou, přijme-li rakety USA

24.10.2018 18:54

Ruský prezident Vladimir Putin pohrozil Evropě možnou jadernou odvetou, bude-li souhlasit s rozmístěním nových amerických raket po odstoupení Washingtonu od smlouvy s Ruskem o likvidaci raket středního a krátkého doletu z roku 1987.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Kostrč (10 hlasů) 24.10.2018 19:26

  Putin nehrozí Evropě. Putin konstatuje, že na rozmístění US raket v...

 • václav Ludvík (9 hlasů) 24.10.2018 19:25

  Putin je hroznej neustále piblížuje hranice blíž k raketám těch...

 • Jeroným Pražský b. (9 hlasů) 24.10.2018 19:47

  Tak je přece vcelku jasné a zcela zřejmé,že pokud bude - třeba - z...

 • Elliott Houser (8 hlasů) 24.10.2018 21:22

  Putin řekl, že pokud Američané nové rakety do Evropy pošlou, odpoví...

 • Josef Dub (7 hlasů) 24.10.2018 21:31

  Takovéhle manipulativníc titulky nemělo snad ani Rudé právo, to je...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Evropské státy budou v nebezpečí zničení v důsledku války USA s Ruskem, dokud suroviny na Sibiři neovládnou americké nadnárodní kartely a společnosti,

0 hlasů

Trump prece neprohlasil, ze chce neco v Evrope instalovat, tak co se Liliputin sere?

0 hlasů

Například v Německu jsou nukleární hlavice USA, a to na základnách USA. Pokud je Trump použije, dle své doktríny "kvůli čemu jinak by se je mělo", tak zřejmě ani právně není potřeba souhlasu jak EU, NATO tak SRN - neboli, například paní Merkel by používání takových zbraní nezabránila, natož když spolková vláda docela přešla věc používání základny USA v Německu pro mimosoudní popravy dronami, jakože tím dali poněkud na vědomí, že ohledně takových témat stojí v ústraní a jinde ani stát nechtějí.

A mezitím se mluví o tom, že základny USA se chce například i v Polsku.

Potažmo ten titulek mluvící o tom, že Evropa snadno cílem odvetného útoku pokud tamhle USA ze svých bunkrů rozjedou další nějakou kampaň, při které nejsou ani s celým NATOem schopní zajistit například hranice Afghánistánu aby tam neproudili davy militantů se zbraněmi z Iráku (asi vojska argumentativně jíž dekády postrádají jemnocit jak se spoléhá na hrubou sílu a Awe and Shock doktrínu potopící i klidně celé kontinenty), ten titulek není vůbec zavádějící. Navíc jsou ty okolnosti takové, že z občanů členů EU nikdo nemá ani hlas ohledně co USA, a vlastně ani ohledně toho co vyvádí například UK nebo Francie byť se potom ale předpokládá aby celá Evropa byla solidární když se nějaká ta vojenská kampaň nepovedla a miliony uprchlíků atd.

2 hlasy

Stepni muziky je potreba uzbrojit.

1 hlas

Putin predvadi, jak se chova kobyla, ktera mele z posledniho:-) Rozlil je zase "nadopovanej" novicok a blaboli paty pres devaty, Kadet neumi pocitat do dvou, Guru Jaja se posral vzteky, az mu zhnedly trencle a Ledvinka vsem prdi do taktu po souletu. Proste mistni rudosska uderka:-)

0 hlasů

a pn pn zalez hlubeji do zadele a uz mu necouhaji ze zadele ani boty.

0 hlasů

Takovéhle manipulativníc titulky nemělo snad ani Rudé právo, to je fakt hnus!

7 hlasů

Putin řekl, že pokud Američané nové rakety do Evropy pošlou, odpoví Moskva zrcadlově.... prosím může mi někdo vysvětlit kde je ta jaderná odveta ?
Asi začínám mít problém s rozpoznáváním psaného textu mohl by mi to někdo fundovaně vysvětlit ?
Ten nebezpečný titulek se snaží vyvolat dojem, že Putin plánuje zaútočit jako první jadernými zbraněmi. Ta propaganda je už skutečně nestravitelná...

8 hlasů

to je opět bujná fantazie novinářské žumpy.

2 hlasy

Smutné vyhrožování náčelníka trpaslíků. Prostě nechat vykecat a ignorovat.

2 hlasy

Rusové jsou naši Slovanští bratři.

6 hlasů

Take Slovanske sestry jak je natocil pro YouTube anglosaxonsky pritel.
YouTube: peter scott vlag sochi russia

1 hlas

Rusové jsou obětí agresivního KGBáka, který je zatáhne do dalších konfliktů, ve kterých oni ochotně pochcípají.

0 hlasů

Spíše to vypadá na toho amerického nadermakolovaného klauna, který úspěšně tlačí svět do záhuby. Aby mu pak ta tlaková vlna nehodila tu přehazovačku ze zátyku na bradu.

2 hlasy

"Současně ale musím připomenout, že se nikdy nezpronevěříme našim zásadám na normám, nikdy se nevzdáme své svobody a nikdy se nevzdáme své víry v Boha. Nikdy také nepřestaneme hledat cestu k trvalému míru. Bohužel však nejsme schopni zajistit žádnou z těchto věcí, které jsou drahé Americe, prostřednictvím takzvaného jaderného zmrazení, které navrhují někteří lidé. Je jasné, že takové zmrazení by nyní bylo velice nebezpečným podvodem, protože je pouhou iluzí míru. Pravda je taková, že míru můžeme dosáhnout pouze pomocí síly. Pokud nás dějiny v něčem poučily, je to v tom, že naivní politika udržování míru s našimi nepřáteli založená na zásadě přání otcem myšlenky je čirá pošetilost. Znamenalo by to zradu naší minulosti, vzdali bychom se tím své svobody. Proto vás vyzývám, abyste se postavili každému, kdo by se snažil dostat Spojené státy do pozice morální i vojenské podřízenosti…Prosím vás, abyste se v debatách o návrzích na jaderné zmrazení vyvarovali svodům pýchy, pokušení lehkovážně se nad celou záležitost povznést a obviňovat obě strany ze stejné věci, ignorovat tak historická fakta a agresivní choutky říše zla a nazývat závody ve zbrojení obrovským nedorozuměním, čímž byste se dostali úplně mimo sféru zápasu mezi správným a nesprávným, mezi zlem a dobrem."
R.Reagan, březen 1983

4 hlasy

Mr.Glaser. zapomnel jsi na jednu velmi dulezitou vec. Ten nejaky pan Reagan co nam tolik napovidal o Risi Zla, zemrel na dementni nemoc. To snad vis, a opakovat veci po nekom kdo nebyl se zdravim v poradku je trochu dvousmyslne.

1 hlas

Tak je přece vcelku jasné a zcela zřejmé,že pokud bude - třeba - z polského území Rusko napadeno, bude Polsko zničeno odvetným úderem. Na tom není nic nepochopitelného.

9 hlasů

Ekonomika Ruska se pohybuje v trochu odlišných cyklech od kapitalistických ekonomik. Rusové mají období zbrojení, ještě většího zbrojení a pak finančního krachu z uzbrojení. No a pak zase dokola.

1 hlas

Až se Číňani konečně na toho amerického klauna naserou@ a nepujčí mu ani "vorla" tak bude celé USA s tím "uzbrojováním" v řiti@ jako Baťa s dřevákama!

3 hlasy

americké hospodářství má sekeru kolem $21 trilijónů.Ruské sekeru nemá a vykládá na zbrojení daleko míň.Pan president Ruska by měl vlítnout alespoň na okrajinu a zabrat fše až po dněpr.

5 hlasů

Vydává méně, protože víc nemá a nikdo by jim nepůjčil

1 hlas

vydava mene,mesuge,protoze je v Rusku levneji,ajnstajn.a min se krade.min semitu zid-nazi.ne jako na okrajine-baste korupce celeho sveta a nebo v brokoline/madoff bros.,sheldon silver atd./.shalom.

0 hlasů

Myš, která řvala. Hrůzou.

2 hlasy

Putin nehrozí Evropě. Putin konstatuje, že na rozmístění US raket v Evropě l o g i c k y bude Rusko adekvátně reagovat na svoji obranu. USA svým rozhodnutím razantně zvýší jaderné nebezpečí v Evropě. Oni zůstanou v bezpečí.

10 hlasů

Rusko už dávno rozmístilo jaderné rakety středního doletu v oblasti Kaliningradu.

2 hlasy

Klasické vyhrožování zakomplexovaného skřeta. Když Vy si domů opatříte kudlu, tak Vás jako Váš soused můžu zastřelit.

3 hlasy

Putin je hroznej neustále piblížuje hranice blíž k raketám těch vrahounů

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.