Rusko
Zemřel Sergej Mochnatkin, disident vězněný i za Putina

29.05.2020 09:27

Ruský disident a obhájce lidských práv Sergej Mochnatkin zemřel ve čtvrtek ve věku 66 let.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Elliott Houser (16 hlasů) 29.05.2020 11:02

  Mochnatkin byl odsouzen na 4,5 roku za to, že se v roce 2013 účastnil...

 • Stanislav Soukup (11 hlasů) 29.05.2020 13:50

  Německá couro, už jste se nám omluvili za Lidice a další zločiny,...

 • Blokovaná IP adresa (9 hlasů) 29.05.2020 13:52

  "Zemřel Julian Assange, disident vězněný i za Obamy" To zní líp,...

 • tyden tyden (8 hlasů) 29.05.2020 14:47

  to jsem cekal, humanitarni bombometcici predvedli pomalou a tryznivou...

 • tyden tyden (5 hlasů) 30.05.2020 13:51

  snazim se predstavit si tady ten vyrval, kdyby v Rusku ZATKLI...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

V Římě a v Miláně vybuchly zuřivé protesty proti EU, které požadují odchod Itálii z Evropské unie + VIDEO

V sobotu do města v Miláně a Římě vstoupili nahněvaný protestující, kteří požadovali okamžitou rezignaci vlády a okamžitý odchod z eurozóny.

Jiní požadovali „návrat do italské liry“ – italskou měnu před zavedením eura.

Demonstranti odříkávali slogany proti EU, včetně „Stop Euro“ a „Italexit“, protože požadovali rychlý odchod z eurozóny.

Někteří také odváželi svůj hněv nad ekonomickou těžkostí, kterou uvěznění vyvolalo, přičemž podniky byly nuceny se zavřít a teď zápasí s příjmy.

V Miláně protest vedl tzv. Hnutí Orange Vest, kde se jeden z jeho zakladatelů, bývalý generál Carabinieri Antonio Pappalardo, zabýval davem.

Řekl: „Italové se nebojí. Italové mají touhu vykoupit se.”

“To je konec této vlády arogantních lidí. Konec této vlády.”

Demonstrace v Piazza Duomo v Miláně do značné míry ignorovala sociální distanční opatření a představovala jen velmi málo obličejových masek.

Představený protest zahrnoval několik tvrzení, že koronavírus „neexistuje“ uprostřed hněvu při blokovacích opatřeních. Píše portál Express.co.uk.

Jde o to, že jihoevropský národ potvrdil nejméně 232 664 případů koronaviry a počet obětí 33 330.

Zeptal se: „Pokud se zítra infekce zvýší, kdo bude odpovědný?“

Regionální koordinátor protestů Renato Calcari uvedl: „Žádáme konec vlády Conteho, volbu nového parlamentu a novou hlavu státu a ukončení probíhající diktatury v oblasti zdraví.”

“Žádáme také o zavedení měny s názvem nová italská lira, abychom mohli podporovat italské rodiny a podniky.”

Protest v Římě vedl krajně pravicový CasaPound, kde se desítky protestujících střetly s pořádkovou policií, která reagovala pepřovým sprejem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/v-rime-a-v-milane-vybuchly-zurive-protesty-proti-eu-ktere-pozaduji-odchod-italii-z-evropske-unie-video/

CZEXIT

0 hlasů

BUDOU ČERNOŠI A MUSLIMOVÉ V EVROPĚ ŘÁDIT PODOBNĚ, JAKO TI V USA? (VIDEA)

Jistě jste všichni zaznamenali násilné demonstrace, ke kterým dochází v těchto dnech v USA. Černoši se tam opět začali bouřit údajně kvůli zabití jejich soukmenovce, kterého při pronásledování za předtím spáchaný trestný čin policie přimáčkla autem, ten údajně na následky zranění zemřel. Každopádně se jednalo o vítanou záminku pro destabilizaci politické situace v USA před blížícími se prezidentskými volbami. Skutečný důvod organizátorů výtržností lze tedy jednoduše domyslet, obzvlášť, když se jich nadšeně účastní i bílí demonstranti hlásící se k organizacím typu Antifa.

Nyní se dokonce především somálská komunita v USA domáhá propuštění vraha bílé Australanky. Vraha, kterého zcela bezdůvodně instalovali na post policisty a to přesto, že neměl žádnou kvalifikaci. Jedinou kvalifikací pro něj byla barva pleti a to, že byl migrant. Ten pak zastřelil čtyřicetiletou Australanku, žijící v USA poté, co volala 911, když v ulici, kde žila, docházelo k výtržnostem. Somálec ji pak zastřelil přes okénko ve dveřích policejního auta. Takto zastřelil neozbrojenou ženu, která vyběhla ven jen tak v pyžamu, žádat o pomoc. Místo toho se dočkala kulky. Takže propuštění tohoto Somálce nyní požadují ostatní američtí Somálci (ale i jiní černoši).

O současných bouřích v USA se napsalo hodně. Mimo uvedené záležitosti však dochází k podobným incidentům po celé zemi. Například v Tampě na Floridě napadla před pár dny muslimka nožem policistu, ten ji vzápětí zastřelil. Žena byla identifikována jako 21letá Heba Momtaz Alazhariová, sestra Muhammeda Momtaze Al-Azhariho, 23letého muže z Tampy, kterého tento týden zatkla FBI na základě federálního obvinění z pokusu poskytnout materiální podporu nebo zdroje určené zahraniční teroristické organizaci, Islámskému státu (ISIS). Na video napadení se můžete podívat níže, zastřelení muslimky, které následovalo vzápětí již není vidět:

Nicméně média zcela mlčí o tom, že ke vzpourám dochází poslední rok i ve Francii. Zde se afričtí vetřelci bouří proto, že žádají o okamžité udělení azylu. Nutno podotknout, že demonstrace jim pomáhají organizovat promigrační neziskovky. Na sobotní demonstraci afrických černochů v Paříži (v davu můžete zahlédnout i nějaké ty bílé sluníčkáře) opět požadovali všichni nelegální invazisté okamžitou legalizaci pobytu a s ní související výhody. (pozn. video twitteru bývá občas blokováno, pak stačí nahlédnout na odkaz autora videa).

Tzv. “Černé vesty”, jak si tito nelegální invazisté, požadující status Evropanů říkají, se bouří průběžně už celý rok. Před rokem stovky afrických muslimských ilegálů vtrhly na francouzské letiště a obsadily celý terminál a požadovaly setkání s premiérem země. Na letišti tehdy protestovalo zhruba 500 ilegálních vetřelců, kteří skandovali v terminálu 2 letiště Charlese de Gaulla, zatímco se na ně díval asi tucet policistů v taktické výstroji. Protest zorganizovala promigrační neziskovka La Chapelle Debout, která uvedla, že si jejich členové říkají „Černé vesty.“

Stovky afrických muslimských ilegálů, kteří si říkají „Černé vesty“, také vtrhly do pařížského památníku Pantheon a požadovaly právo zůstat ve Francii a vynutily si evakuaci turistů uvnitř budovy. Křičeli: „Zůstaneme zde, dokud poslední z nás nedostane dokumenty” a mávali letákem, který jim rozdal organizátor. Na letáku bylo uvedeno, že požadují „papíry a bydlení pro každého“.

„Už nechceme vyjednávat s ministrem vnitra a jeho úředníky, chceme mluvit s premiérem Edouardem Philippem!” napsali v prohlášení. Někteří demonstranti se na Facebooku označili za „černé vesty“. Jeden z okupantů na videu na Facebooku před evakuací uvedl, že „…by měli dát naše doklady do pořádku. Požadujeme stejná práva jako mají Francouzi.“

Video z loňských protestů u Pantheonu:

Je jen otázkou času, než vzpoury ve Francii přerostou i v něco víc, než hořící auta či okupace veřejných míst. Zatím se většinou bouří zvlášť místní Arabové a zvlášť černoši, je však jen otázkou času, než se obě tyto komunity spojí v boji “proti společnému nepříteli” – tedy bílému Evropanovi. Další invazisté navíc neustále do Evropy proudí a stávající nepřátelské komunity jen doplní. Muslimové jsou také přesvědčeni o tom, že svět patří jim a podle toho se i chovají. Afričané – bez ohledu na vyznání – zase mají pocit, že běloši jsou povinni odškodnit svoji koloniální a otrokářskou minulost. V jejich přesvědčení je navíc utvrzují i různé neziskovky a podvratné organizace jako OSN či EU, které protibělošský rasismus dlouhodobě podporují.

Také díky dlouhodobě poskytované humanitární pomoci jsou Afričané přesvědčeni, že starat se o ně je povinností Evropanů. Berou to jako samozřejmost, protože jsou to právě Evropané, kdo je naučil jen natahovat ruce.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-budou-cernosi-a-muslimove-v-evrope-radit-podobne-jako-ti-v-usa-videa/

CZEXIT

0 hlasů

Praha i Minneapolis řeší stejné osudové otázky: Vražda, nebo zabití? Černoši v USA i negři v ČR rozbuškou občanské války. Kalouskův gambit. Přestěhuje se papež k Mirkovi do kuchyně? Trump i Babiš to schytají

Pozoruhodné souvislosti a analogie nabízejí některé poslední události u nás a ve Spojených státech. Možná to někomu bude znít přitažené za vlasy, ale podíváme-li se hlouběji na příčiny, které bouřlivé dění v obou zemích provázejí, najdeme poměrně snadno společného jmenovatele. A také řadu poučných odlišností. To rozhodující se však odehrává v Praze.

Jeden psychopatický polda v Mineapolisu zabil/zavraždil při zatýkání černocha. Kdyby zabil bělocha, vcelku nic by se nedělo. Ale protože černoši jsou v USA diskriminováni (tím, že jsou černoši, přičemž černoši nejsou, protože takové označení je politicky nekorektní), vypukly okamžitě demonstrace s rabováním, zapalováním aut a útoky proti policii. Za všechno může prezident Donald Trump (protože se blíží volby, v nichž má našlápnuto vyhrát).

V České republice došlo rovněž k zabití/vraždě. Naštěstí jenom demokracie, což neozbrojenému oku asi unikne, protože zabít něco, co bez života existuje pouze jako formální vytunelovaná slupka, je unikátní samo o sobě. Demokracie byla navíc zardoušena nikoli policií, ale rovnou zákonodárci. A to tím, že v demokratické tajné volbě dali hlasy „negrům“. Kdyby zvolili bělostnou pravdo-lásku, nic by se nedělo. Takhle ovšem vypukly nepokoje, už se připravují i demonstrace a ohrožena je i katolická církev. A za všechno může premiér Andrej Babiš (protože se blíží volby, v nichž má našlápnuto vyhrát jako nikdo před ním).

Milenci a vrazi
Na populárním americkém webu Natural News spekuluje jeho zakladatel a šéfredaktor Mike Adams o příčině výbuchu černošského násilí. Protože je vzdělán ve zdravovědných znalostech, klade si otázku, proč k (nepochybně ohavnému) incidentu došlo právě tak, jak došlo: za bílého dne, prakticky v přímém přenosu. Zda šlo o zabití, nebo vraždu, bude muset nyní rozhodnout soud, policista byl již zatčen.

Rozdíl v klasifikaci jeho brutální likvidace lidské bytosti spočívá v tom, zda ji zabíjel v pominutí smyslů (asi jako ti milí nešťastníci, kteří vybíjejí Evropany bílé pleti s pokřikem Alláhu Akbar!, pročež to je důkazem, že jsou psychicky nemocní, a trestní sankce se na ně tudíž nevztahují). Pokud však dotyčného šel zabít s úmyslem a připraveně, pak jde o vraždu (což jej ovšem zase od těch milých islamistických nešťastníků odlišuje, protože ač jednají s úmyslem a připraveně, v jejich případě jde o „kulturní nedorozumění“). Že je to pěkný chaos? No právě!

Odpáleno na dálku?
Mike Adams dochází k závěru, že s největší pravděpodobností šlo o vraždu. O předem připravený incident, který měl spustit řetězovou reakci občanských nepokojů černochů, což se také stalo. Důvodem jsou blížící se prezidentské volby, respektive stále pevná pozice prezidenta Trumpa. Ani zásah koronavirové epidemie neměl zatím ten dopad na jeho voličské preference, který „spouštěči a šiřitelé pandemie“ doufali a předpokládali. Trump jedná „mužně“, nenechá se zviklat – a patří k těm, kteří význam nákazy spíše bagatelizují.

Postavil se i proti Světové zdravotnické organizaci (WHO), které nyní odmítá platit stamilióny dolarů na „provoz“ (lze-li tímto neutrálním pojmem nazývat zrůdnou globalistickou agendu, jejímiž pažemi jsou Gatesové a spol.). Bruselská byrokracie proti tomu sice protestuje (neboť to ohrožuje její roli v globalistickém Novém světovém řádu), ale to je tak všechno, co proti tomu může dělat.

Trump je rezolutní a obrací svůj hněv proti hlavnímu konkurentovi – Číně, přestože dozajista ví, že s rozšířením koronaviru má určitě méně co dělat než právě USA. Jenže – blíží se ty prokleté volby předstírající demokracii – a nějakého nepřítele to potřebuje (když Rusko, coby všemocného satana, si už před pár lety „zprivatizovala“ konkurenční Demokratická strana rodin Clintonových, Obamových a Bidenových).

Adams soudí, že vytvoření chaosu a vyvedení společnosti na okraj občanské války (v níž opět – stejně falešně jako u té první – půjde fiktivně o černochy) je poslední, co globalistům z Deep State zbývá. Je to ovšem mimořádně hloupá strategie, neboť řádící černé tlupy sotva dovede k volebním strojům (o korespondenčním hlasování vzhledem k častému analfabetismu těch nejradikálnějších ani nemluvě), zatímco „ohrožený druh“ – bílý heterosexuál – tím naopak může být mobilizován ještě více než dosud. Zoufalí lidé (i ženy) však dělají zoufalé věci (jak svědčí případ „krvavé Hillary“ z posledních voleb).

1 hlas

par problemu.do vedeni tech nasilnosti se dostali clenove antify,anarchsticke to bandy povetsine rasistickych semitu zid-nazi.trump to vi a proto je vyhlasil za teroristickou organizaci.pokud to projde,bude je moci zacit sledovat a trestat doj a fbi.s cinou ma trump problem v tom,ze mu na nejvyssi urovni lhali o te epidemii a on jim veril.za to je bude trestat a zacal s hong-kongem.do jejich vlady se cina nema plest.svobodne mesto.pokud jde o buresa-to neni trump.akorat se po nem opici protoze vidi ze to pro nej pracuje.sam je myslim zakukleny vitac,musi byt.sam je imigrant uz druhe generace.fotr pritahl z podkarpatske rusi.agrofet koupil s nakradenymi penezi od marc reich,pokud vim.ten zalozil i vetsinu zlodejskych " oligarchu " v Rusku,ktere VYKOPAL dnesni rezim.chodorkovsky,abramov,prochorov atd.nektere zalozil rasisticky semita zid-nazi soros,myslim porosenka a šakašviliho na okrajine a v gruzii.u nas mame problem,ze jeste neexistuje bona fide konzervativni strana s konzervativnim programem.proto lide voli buresa.nemaji na vyber.mozna spd.po nich jdou ovsem vsechna media.okamura udelal velmi dobre,kdyz souhlasil s ano,ale bez buresa.ten je oportunista nejhorsiho druhu.a kriminalnik.

0 hlasů

Druhá kategorie
Ve stejnou dobu jako zabití/zavraždění černocha v Mineapolisu, došlo k obdobnému (jen zrcadlově obrácenému) incidentu také v Praze, v parlamentu na Malé straně. Jasně, je malá, ale naše. Náš česko-moravsko-slezský národ (hranice už si uvnitř opět kreslíme na silnice) je také asi dvaatřicetkrát menší než přistěhovalecké národy a národnosti americké unie (rusky sojuz). Ale výbuch to nebyl v patřičném porovnání o nic menší, ba právě naopak. Zatímco však my dokážeme plus mínus americké problémy nahlédnout, opačně by se to asi nepodařilo (kdyby je to zajímalo, protože výrazná část Američanů si stále myslí, že Evropa je jedním ze států USA – což už se ostatně málem Bruselu podařilo provést).

Jak vysvětlit našim teď aktuálně zrovna spojencům (předtím největším nepřátelům, předtím opět spojencům, a tak dále), že v naší zemi ti největší elitní duchové a majitelé všech dostupných liberálně-demokratických pravd – bojují proti negrům. Jak jinak nazvat bytosti kandidující do Rady české televize, které navzdory své občanské bezúhonnosti byli už před volbou skandalizováni převážnou částí hlavních médií a politiků Kavárny (zdejší obdoba Deep State rodin Clintonových, Obamových a Bidenových) jako občané druhé kategorie, kteří na zvolení nemají nárok?

Kalouskův gambit
A když přesto v tajném hlasování zvoleni byli, vypuklo cosi, co připomíná přípravu občanské války v americkém stylu. Jen místo černošských organizací hecovaných „Demokraty“ máme takzvané Demokratické Chvilkaře (rozbuška na chvilkové použití) hecované Demoblokem a jejich médii – od veřejnoprávních po Bakalova.

Jinak je to stejné – a přece jiné. V Americe hraje roli veřejnoprávního biče na Trumpa televize CNN, kterou nyní převzala naše soukromá Prima – a tak zdvojila dosud unikátní ČT klacek na Andreje Babiše. Že je to zmatek a chaos? – No právě! Vždyť o něj jde! Také u nás se na podzim – a zvláště pak za rok na jaře – chystají důležité volby.

Pozoruhodný dramatický krok učinil v této souvislosti nestor havlistické kavárny Miroslav Kalousek (krvavá Hillary zbledla závistí): Na protest proti zvolení mladé konzervativní ekonomky, katoličky Hany Lipovské, nabídl kardinálu Dukovi oběť – v šachové partii tzv. gambit (ze staroitalského dare il gambetto, tedy „nastavit nohu“). Prý uvažuje o tom, že vystoupí z katolické církve, protože kardinál a biskupská konference „negra“ Lipovskou do Rady ČT nominovali a podporovali.

Proslýchá se, že Kalouskův soudruh (rozhlašuje o sobě mystifikačně, že je tajně vysvěcený kněz) to práskne svému neregistrovanému partnerovi papeži F., a pak spolu v příslovečné trojici založí církev novou. Bude zajímavé sledovat jakou, protože protestantské a satanistické posty jsou již poměrně obsazeny. Ale vzhledem k tomu, že Piráti nechutné demokratické hlasování našeho parlamentu už podle své tradice práskli do Bruselu (ostatně tam mají své stranické ústředí), není vyloučeno, že Vatikán se skutečně přesune ke Kalouskům do kuchyně. To bude, panečku, schizma!

Dějiny na pochodu
Jsme prostě zase světoví. Občanskou válku ve Spojených státech (proti demokratickému zvolení Donalda Trumpa prezidentem na druhé volební období) paralelně doplní občanská válka v Praze (proti demokratickému zvolení Andreje Babiše většinou cca 40% voličů na další čtyřleté období). Chvilkaři se prý už chystají ji počátkem června vyhlásit. Tedy jestli nebude pršet, což podle předpovědi v červnu asi bude (navzdory tomu, že je a bude katastrofální sucho i kdyby měly být záplavy – to jsou ty mysteriózní taje Globálního oteplování a Klimatické změny).

Dějiny se v Praze prostě opět dávají na pochod. V Americe tomu přicmrdují, ale není to ono. Nemá to ten drajv. Zabijí černocha, a pak vytloukají a vykrádají obchody. Brusel navrhne vykrást rovnou celou Českou republiku (a solidárně naše daně přerozdělit bohatým zemím evropského jihu, což pak budou podle německého návrhu splácet celé další generace Čechů, Moravanů a Slezanů) – a Kavárna jásá a přizvukuje. Pak parlament zvolí trojici občanských negrů do Rady ČT – a revoluce proti demokracii jde do ulic.

Bolševika (zvláště pak toho přebarveného do pruhů a hvězd) holt nezměníš.

Je v Ječný.

https://www.protiproud.cz/politika/5136-praha-i-minneapolis-resi-stejne-osudove-otazky-vrazda-nebo-zabiti-cernosi-v-usa-i-negri-v-cr-rozbuskou-obcanske-valky-kalouskuv-gambit-prestehuje-se-papez-k-mirkovi-do-kuchyne-trump-i-babis-to-schytaji.htm

CZEXIT

1 hlas

navrh sorosa je udelat nezaplatitelnou sekeru tak velikou,ze to zacvaknout ani nepujde.potom by evropa platila zidovi jenom uroky a mozna trochu zakladu.zadluzena na veky.

0 hlasů

Jasne. Ruda uderka bude tvrdit, ze ho Putin chtel poslat do lazni na Sibiri:-)

2 hlasy

honem honem, nejakou spinu na Rusaka.
v humanitarnim bombometcikostanu rabujou, zatykaji novinare a ta jejich oranzova opice demonstrantum vyhrozuje nicivejma zbranema :-))))))
miztni boslevicka tlupa hemenex/ok je zalezla v dire a rype se prstem v analu, protoze nedostali instrukce :-))))))

4 hlasy

me se libi mistni hrdinsti banderovci jako treba ovocenka.
doma si vzajeme li9zou analy, protoze tam nemaj co zrat a pak se chodi vyzvracet sem.
ja jim to ale preju,
vemenum jednem bolsevickejm :-))))))

2 hlasy

Jak tak koukám kšefty moc nejdou....jedna ruská děvka vedle druhý a žádnej kunčaft na obzoru. Nějak ty vaše nenávistný žvásty netáhnou.
Pořádek doma si udělat nechcete, tak co poštěkáváte v cizině? Houser, Soukup, Katarez... jste jako vši a jako vši taky žijete.

3 hlasy

Copak ty zpuchřelý vaječníku? Ani psát ani gramatiku nezvládáš. Nech si je vypálit vysokým žárem, na to já jsem vyslovený expert.

2 hlasy

Jistě, tebe počítám. Nebo se k ruskejm děvkám hlásíš s hrdostí?

1 hlas

snazim se predstavit si tady ten vyrval, kdyby v Rusku ZATKLI repotrera televize vysilajiciho zive zabery policie masakrujici demostranty:

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52854980

nebo kdyby policie v Rusku STRILELA peprovou munici na reportera:

https://www.newsweek.com/police-louisville-kentucky-fire-pepper-balls-reporter-camera-crew-live-tv-1507550

protoze to je u naseho velkeho bratra a brutalni rasisti jsou prece Rusaci, tak rude vemeno v redakci nic nevi :-))))
nebo mozna potichu smoli dalsi slint, jak za rabovanim, denmonstracemi a protesty u humanitarnich bombometciku stoji ten zly Rusak :-))))))))

5 hlasů

Německu dochází trpělivost. Chce, aby EU rozdělila uprchlíky do členských zemí

Evropská komise by měla přijít se systémem přerozdělování uprchlíků z přetížených táborů v Řecku do členských států Evropské unie. Uvedla to podle agentury DPA zmocněnkyně německé vlády pro lidská práva a humanitární záležitosti Bärbel Koflerová.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/nemecku-dochazi-trpelivost-chce-aby-eu-rozdelila-uprchliky-do-clenskych-zemi-2/

CZEXIT

1 hlas

Německo: Takto se modlili muslimové na náměstí v Herne. Ztrácí Německo svou tvář? + VIDEO

Video, které bylo zveřejněno v úterý, vyvolalo mezi některými lidmi silné reakce.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/islamsky-stat/nemecko-takto-se-modlili-muslimove-na-namesti-v-herne-ztraci-nemecko-svou-tvar-video/
------
Francie: Starší pár napadli a okradli migranti. …jeden z podezřelých „pokusil se předstírat, že je nezletilý“+ VIDEO

Gang maskovaných migrantů o víkendu zaútočil a okradl starší pár těsně před jejich bydlištěm v Paříži.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/video/francie-starsi-par-napadli-a-okradli-migranti-jeden-z-podezrelych-pokusil-se-predstirat-ze-je-nezletily-video/
------
Gang Švédů mluvící arabsky okradl a ponížil chlapce

Šokující video bylo včera v sobotu zasláno na Instagram ukazující gang ve Švédsku, který nutil švédského chlapce svléknout se. Poté ho pokořili. Gang mluví arabsky ve videu. Jeden z nich říká „kuksugare wallah“ nebo „přísahám Bohu.“ Neočekávaně byla většina členů gangu původními Švédy.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/gang-svedu-mluvici-arabsky-okradl-a-ponizil-chlapce/
------
A starejte se! 137 imigrantů připlulo na Lampedusu. Další na cestě

https://www.eurabia.cz/Articles/44114-a-starejte-se-137-imigrantu-priplulo-na-lampedusu-dalsi-na-ceste.aspx
------
Než naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanství

https://www.euportal.cz/Articles/42702-nez-naporcoval-svoji-milovanou-tak-mu-svedsko-upiralo-azyl-pak-mu-ale-rovnou-dali-obcanstvi.aspx

CZEXIT

3 hlasy

nemusime chodit daleko pro srovnani.prave dnes se "pokojne" demonstruje proti policejni brutalite v mineapolis,usa.pamatuji " pokojne " demonstranty v hamburku.pakaz potrebuje zavrit,nerespektuje svobodne volby.tak jako na ukrajine.

1 hlas

to jsem cekal, humanitarni bombometcici predvedli pomalou a tryznivou vradu v primem prenosu.
Honem nait nejakeho zemreleho kriminalnika v Rusku. A je z nej disident :-)))))
Nevadi, ze napadnul policajta. Rude vememo v redkci jiste napise, ze za apadeni policajka buy naopak dostal u humanitarnich bombometciku pochvalu :-)))))

8 hlasů

"Zemřel Julian Assange, disident vězněný i za Obamy"

To zní líp, ne?

9 hlasů

Tohle je pravda? V tom pripade Juliana zavrazdili.

0 hlasů

Mochnatkin byl odsouzen na 4,5 roku za to, že se v roce 2013 účastnil nepovolené demonstrace a napadl zasahujícího policistu. Mochatkin však tvrdil že se pouze aktivně bránil.
Zkuste se třeba v USA zúčastnit nepovolené demonstrace a ještě napadnout policistu. To by asi byl rovnu zastřelen, jak tam bývá často zvykem v takových případech.
Co takhle se zabývat spíše skutečným politickým vězněm Julianem Assangem, který se provinil jenom tím že zveřejnil pravdu o skutečných zločinech...

https://www.literarky.cz/civilizace/1247-zvlastni-zpravodaj-osn-julian-assange-byl-tyran-a-hrozi-mu-ze-bude-utyran-k-smrti

16 hlasů

Napadnout policistu je opravdu trochu za hranou. v ayMERICE BY MU KLEKLI NA KRK AZ BY PRESTALK DYCHAT..

1 hlas

Proc jsi jeste nebyl na Policii CR nahlasit, ze to, co Assange zverejnil, byla pravda? Pokud jsi tak neucinil, pak se stavas spolupachatelem trestneho cinu.

0 hlasů

Za chvili se sem priliti Vomacka alias tyden tyden a Rozlil a budou tvrdit, ze na toho cloveka dopadla spravedliva pest delnicke tridy.
A pak to jeste zasmradi tchor Ledvinka, ktery se nemyl od doby, co se prestehoval do Sojuzu.

3 hlasy

Ne nebyla to spravedliva delnicka pest. Akorat mu na hrdlo kleknul policajt.

0 hlasů

Německá couro, už jste se nám omluvili za Lidice a další zločiny, které jste zde u nás vy, skopčáci, napáchali ?

11 hlasů

Ruskej švábe, už jste se nám omluvili za okupaci a nedozírný ztráty s ní spojený??

1 hlas

Lidice,
Ležáky,
Zákřov,
Ploština,
Prlov,
Vařákovy paseky,
Javoříčko,
Leskovice...

3 hlasy

Tak to by chtělo psát v němčině, do jejich zeitungs, ne? Co my tady s tím. Článek je Rusech a jejich zločinech proti vlastním lidem.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.