Raketový útok
V Bagdádu zemřel šéf íránských jednotek Kuds

03.01.2020 07:43

Při raketovém útoku na letiště v Bagdádu byl v pátek zabit velitel íránských elitních jednotek Kuds Kásem Solejmání.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • doctorX doctorY (10 hlasů) 03.01.2020 08:25

  cituji z jine diskuze: "Když cizinec zaútočí na jiné osoby v cizím...

 • Blokovaná IP adresa (9 hlasů) 03.01.2020 10:09

  Tohle si žádá otevřený útok proti té pevnosti, které americká prasata...

 • Martin Koubek (8 hlasů) 03.01.2020 11:16

  USáci si dobře nadělali do vlastního hnízda. Teď jim tam bude hořet...

 • aztek polni (8 hlasů) 03.01.2020 14:54

  Terorista to není a Irán pokud vím na nikoho nezautočil a okupanti US...

 • Bob Kadet (7 hlasů) 03.01.2020 12:34

  Woe Hemenex, ti Iránci tam jsou se souhlasem vlády, na rozdíl od těch...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ještě by taky nakonec mohl být kačer putinův agent. A Boris taky - ten prý do týmu nabírá podivíny se zvláštními schopnostmi...

1 hlas

Hoši, prostě pokud chcete vyskakovat na silnějšího a nemáte na to ani psychicky ani technicky, co čekáte, že dostanete? No před držku. Jak by řekl klasik: zabili jste mi strýčka, tady máte přes držku.
To byl ale majstrštyk! Nepolevit, sejmout dalšího! Dnes jsem viděl, jak to má u musulmana správně vypadat: skřípení zubů a nářek žen.

Jen tak dále! Janek sice páchá spousty blbostí, ale toto se mu povedlo! He*rgot, to byla trefa!

0 hlasů

Re: Stýblo
Tak jsi tady ty tupý_hovado zase_vyblil kýbl_urážek a_sraček, jinak samé fíčoviny
Amíci zaútočili na Irák z Kuwaitu v roce 2003, pod vylhanou záminkou že mají chemické zbraně které vyrábí v pojízdných zařízeních na kamionech. Nenašla se ani auta ani chemikálie. Původně dodávala suroviny Německá spolková republika, za podpory USA (jedná se o suroviny které Sadám použil při výrobě chem. zbraních proti Kurdům v horách). Nic se tam nenašlo i přes servilní békání českých proamerických presstitutů.Anglický premiér T. Blér se omluvil, tak jako zpravodajské služby, včetně MI6.
Amíci a další okupanti tam byli pod mandátem OSN „legálně“ do 31.12.2008!!! USA žádalo o další prodloužení smlouvy až do roku 2015.
Irácký premiér Núrí Malikí s tím však nesouhlasil, tak jako většina parlamentu. Nakonec to Amíci „uplatili“ do r. 2011. Jednou z podmínek bylo, aby Amíci spadali pod místní jurisdikci, protože jeden čas tam bylo několik stovek civilů kteří střežili americké základny a ambasádu. Jednalo se o Blacwaters (nyní po malérech již potřetí přejmenovaná na „Academi“). V roce 2010 byli po vraždě 17 civilistů na tržišti z Iráku deportováni ze země. A někteří byli “naoko“ v USA souzeni aby zavřeli_hubu světové veřejnosti
Po nástupu Baráka Obavy v roce 2011 americká armáda Irák opustila. Po pár letech se tam po částečně výměně vlády a parlamentu vrátili. Tentokrát pod záminkou výcviku iráckých bezp.sil a některý jednotek armády. Bez mandátu k zasahování na území Iráku, nebo vůči třetím zemím z iráckého území. Tak mi ty_úde ukaž tu poslední smlouvu kterou odsouhlasili i Rusáci jak tady kecáš! Později se již při válce proti ISIS nikoho neptali, tak jako jestli se smí na západ Iráku přesunout ze Sýrie.

3 hlasy

Chemické zbraně se samozřejmě v Iráku našly, Saddám nikdy nepopřel, že by je neměl, ale na vás je to děsně složité. Já vám to skutečně nechci cpát, se*ru na vás. Skutečný důvod byl nevyřízené účty se Saddámem rodinky Bushových. Předtím byl ovšem Saddám US klackem proti Iránu.
No, proč mi tady vypisujete, jak jsou Janci v Iráku legálně? Jsou tam i naši, ksichti zjistili, že ta jejich sranda armáda se z ISIS podělala a potřebuje pořádný výcvik. Arab prodá i vlastní matku. A že vás to se*re, za to já nemůžu. Kupte si hajzlák s US vlajkou a vytírejte se jím, uleví se vám, muhehé.

Mezinárodní úmluvy boje proti terorismu si náčelník esenbé neumí najít? Ale ale ale... I Rusáci to podepsali, i vaši kámoši, hladní, všiví, ožralí...

0 hlasů

A úde, zase jsi tady nakydal kýbl sraček ale jen všeobecné bláboly bez přidané hodnoty. Když máš IQ tykve ta se neser do politiky. Ano Sadám měl chemické zbraně ( z německých surovin, a plněné do granátú od Amíků a vystřelované z amerických děl. Po "Pouštní bouři " byly suroviny i finální výrobky zničeny za dozoru mezinárodní komise chemických odborníků i USA a Anglánů( a jednoho Čecha). To bych ale opět házel perly svini. A stěma úmluvama opět kecáš fíčoviny. Co je pro USSáka terorista, tak nemusí být nutně pro Rusáka. A kdyby, tak ten mandát OSN v Iráku platil do konce roku 2008.Podle těch tvých keců snad dalo nakonec OSN slouhlas k zabití toho ručníkáře.

0 hlasů

Íránci a většinově Iráčané jsou šiíté, ale v Iráku s podporou Saudů vládnul Saddám, příslušník sunnitské menšiny. A tak většina Iráčanů je amíkům vděčná za likvidaci Saddáma, ale z důvodu víry příliš naslouchají agresivním Íráncům, kteří pomocí jaderných zbraní tam chtějí kralovat. Nejen Izrael jim vadí, ale i Saudská Arábie.
Náboženský fanatismus v praxi - sud prachu navždy.

2 hlasy

Spor o druhé přikázání boží. Shiíté i křesťané ho hrubě porušují.

1 hlas

Rusákům nemůžeme zapomenout ty mrtvé za jejich okupaci v 1968 a přitom USA jsou v Iráku a nejen tam v té samé pozici - okupanti. Naši "hrdinové" nám dnes vyčítají, že jsme proti okupantům tehdy málo bojovali. A když se dnes bojuje proti okupantům z USA, tak to nazývají terorismus. To už je fakt schizofrenie.

6 hlasů

Tak domatlat všecko dohromady, jak dlouho vám to trvalo splantat ty koše s trakařema?

Sověti nás v roce 1968 neokupovali, vládli jsme si sami, SA tady nediktovali, co máme dělat, ani SSSR nám to neříkal. Jako obvykle lžeme, my nic, všecko někdo jiný.
USA jsou v Iráku jako instruktoři. Víte, co to je instruktor? To je človíček, co učí ty arabské lenochy umět přískoky, umět se krýt, umět střílet, umět plnit rozkazy...umět zdravotní, topografku, přežití...Instruktor okupuje leda vaši nemocnou mysl. Ty instgruktory si tam dotáhli sami Iráčané.
Terorismus je definován takto: Terorismus je užití násilí nebo hrozby bezprostředního násilí za účelem dosažení politických cílů.
Jakpak instruktor páchá terorismus, když iráckým lenochům ma objednávku irácké vlády vysvětluje, jak mají mířit? A ještě za to Iráčané USA platí? AHA!!!!!

0 hlasů

Ty brďo, Vy máte fakt dost.

3 hlasy

Pardon, napsal jsem více než tři věty a vy to nejste schopen dát. Omlouvám se.

0 hlasů

Také se omlouvám. Mé IQ, bohužel, nedosahuje vašich závratných hodnot.

0 hlasů

Sulejmání údajně pomáhal amíkům v boji proti radikálům Al-Kájdy, bojoval proti Saddámovi, umravnil radikální Kurdy a neměl ho rád Netanjahu. Tak si myslím, že ho nemohl zabít americký dron, spíše to byl izraelský výrobek.
Radost z jeho smrti mají (krom některých diskutujících) prý také pašeráci opia...

4 hlasy

Způsobil smrt Američanů, čemu se kdo diví, že ho Janci sejmuli nebo nechali Izraelci sejmout?

Jak praví klasik: o smrti Udaje a Kusaje máme jen kusé údaje Našli se jen údy Kusaje a kusy Udaje, hehehe!

Prej ho identifikovali jen podle prstenu! Jak praví jiný klasik: Jeden Immám vládne všem, jeden jim všem káže, Janek Reaper navede, Hellfire na něj háže!

Irán už přespotlamě silně potřebuje a teď ji dostane.

1 hlas

cim vice maji mistni ruda vemena plnou hu*bu demokracie a humanismu, tim vice podporuji vrazdeni cizich obcanu po celem svete.
at uz je to rozrezani novinare na kouskky na ambasade, muceni novinaru ve vezeni (Assange), nebo posledni vrazda deseti iranskych dustojniku.
az se zase nejaky "dusevne naruseny" slimak rozhodne nas obohatit, tak mistni rude hnidy budou hykat, ze se mame semknout :-)))))))
Iran je mi ukradenej a Irance moc nemusim, ale pokud "demokraticky zapad" provadi a nadsene hyka nad ukladnymi vrazdami, tak si nic jineho, nez ukladne vrazdy na oplatku nezaslouzi.
tesim se na vriskot mistnich banderovcu :-)))))

2 hlasy

Tak mi bylo pořád divné, proč místní proruská sebranka tolik obhajuje nějakého iránského teroristu. A pak mi docvaklo, že Írán je vlastně od války v Sýrii velký kámoš s rusákama...

0 hlasů

Nejsměšnější ale je, jak tady ti samí obránci tohohle lumpa Sulejmána Ožehlého zuřivě útočí na muslimy, co se týká migrace. Jak je v tom USA, je i muslim jejich kámoš. Tomu se říká obsedantní posedlost.

0 hlasů

divnější mi připadá, proč místní prožidovská pakáž tolik obhajuje zlodějské semity žid-názi.a pak mi docvaklo.mají pod palcem usa,i když ne kámoš, se židákama.

4 hlasy

Woe Hemenex, a nebude to proto že většina civlizovaného svéta nemůže Amíky ani cítit. Kolaboranty neřeším , ti se najdou všude.

4 hlasy

Jahahá, sedm zdejších frustrátů se považuje za většinu civilizovaného světa a k sobě počítají muslimy! Tak to ano! To jste civilizovaná většina.
Není tomu tak dávno, co tady ve Vyškově byli Dragouni. Tam byly davy lidí s americkýma vlajkama, ale žádná vaše civilizovaná většina, hehehééé!

Kadet, většina, civilizovaná, jahahá! Tady to jede!

0 hlasů

Woe kdyby to bylo jen těch 7 frustátů. Při tvém IQ tykve mě to však nepřekvapuje. Zvláště v poslední době je začala EU milovat. Zejména kvůli tomu plynovodu a sraním do vnitřní politiky cizích zemí. V Itálii již měli jednou namále, když chtěli Amíky vyhnat ze země po zabítí 20 lidí stržením lana kabin.lanovky a lžím. Clintonovy to dalo hodně práce a ústupků to zaléčit.

0 hlasů

Pokud chtěli USA naštvat a ještě víc si znepřátelit miliony muslimů skvěle se jim to povedlo !

5 hlasů

A co jako? Muslimy sejří už jen to, že jsou zaostalí. Uráží je to, že je zdravíte levou rukou, oni si jí vytírají naholo zadel totiž. Uráží je naše ženy v minisukních. Oni nepotřebují nic jiného, než klacek a ničemu jinému než klacku nerozumí. Víte, kdo to v historii řekl?
Oni, cokoliv dostanou do rukou, to zneužjí. To je znak podřadné civilizace? Víte, kdo toto řekl?
Že se pořád Západ tváří, jako že s Islámem nevede válku, no tvářit se může, ale Islám s nám ji vede. Janek je jediný, který jim ten klacek umí dopřát. Záležet na Evropě a připodělancích jako vy, mluvíte arabsky a šahádu umíte i pozpátku.

0 hlasů

Všechny místní prablby upozorňuju, že vojenské síly USA jsou v Iráku zcela legálně, s legální iráckou vládou mají USA jasné dohody, a tyto dohody nebyly útokem na teroristu zařazeného na seznam teroristických jedinců v roce 2006 nijak dotčeny. Jsou to mezinárodní dohody schválené všemi státy včetně Ruska, o boji proti terorismu.
Vaše obsedantní posedlost zlými USA je sice krásný případ pro psychiatra, ale váš štěkot na světové politice nezmění vůbec nic.

0 hlasů

Ty tupej úde, meleš pořát ty samé cokotiny. Legální mandát který měli od OSN vypršel k 31.12.2008. Ostatní již byly dohody mezi Irákem a USA. Poslední mise byla dohoda s USA a jeho hujery z NATO (výcvik armády a policie).

0 hlasů

... nevím, kdo všechno i bagdádu zemřel, ale generál sulejmání byl zabit! holoto novinářská ... !

2 hlasy

Jsem si jist, že kdyby se podobný husarský kousek podařil Rusům, rozplývali by se trollové nadšením nad smrtí teroristy.

1 hlas

Terorista to není a Irán pokud vím na nikoho nezautočil a okupanti US to dělají vědomě aby podnitili válku a zase z ni žili...

8 hlasů

Tak toho tedy víš velice málo. S jednou mozkovou buňkou, se kterou disponuješ, se ale není čemu divit...

0 hlasů

Proč urážíte mozkovou buňku srovnáním s tady tím mlžem?

0 hlasů

O Tobě nemluvě soudruhu a pochval ty ničemi okupatské. A zase jim budeme krýt zada a budeme i s nima bojovat a odneseme to jako vždy. Jen blci v čele s dementní špinou Havlem šulinem a řeznickým psem odpordným to budou chválit. A žaba práskačka Karel Sabina to vítal a už jim lezl do prdele...

2 hlasy

jsi dneska nejakej zpruzenej, v banderistanu dosla samohonka :-))))))

1 hlas

Ted by měli zastřelit pedofilního Billa a tu jeho okupantku Hilari a bude 1-1!

3 hlasy

Dost židů, Židů a členů židovských obcí-ekonomické a politické globální organizace má níže uvedený program.
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo
jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými
farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27 "
-.-
V Libanonu, Libyi, Iránu, Syrii i jinde, je co uloupit a nejen nafta, plyn ale především půda, přístavy, domy , VODA
-.-V ČR žid převedl do svého vlastnictví Meoptu Přerov a říké se, že i Galenu Opava.

2 hlasy

http://www.wertyzreport.com/clanek/irak-zatceni-americko-izraelskych-poradcu
Íránská agentura Tasnim uvádí, že iráčtí
protiterorističtí činitelé zatkli čtyři cizí vojenské
poradce, kteří teroristické skupině IS pomáhali. Tři ze zatčených vojenských poradů mají DVOJÍ občanství, americké a izraelské, čtvrtý poradce pochází ze země z Perského zálivu
-.-
Šéf izraelské vojenské rozvědky generálmajor Herzi Halevy na konferenci Herzliya vyjádřil izraelské obavy z porážku Islámského státu v Sýrii
Halevy řekl: „Izrael nechce, aby situace v Sýrii skončila porážkou IS Stažení velkých mocností z regionu postaví Izrael do těžké pozice. A tak uděláme COKOLIV, abychom se v takové pozici neocitli“
Halevyho slova potvrzují vše, co bylo veřejným tajemstvím už několik let. Izrael podporuje radikální radikály z t.zv.IS

1 hlas

Dobrá zpráva hned na začátku roku. Jen tak dál.

2 hlasy

Ano, proti Iránu tato taktika likvidace velení a rozhodování protivníka, aneb druhá z priorit vojenských cílů podle col. Wardena, je účinná, proti trhanům v poušti ne. Jenže tato taktika musí k tomu, aby byla účinná, pokračovat, aby bylo velení protivíka ochromeno. Ideální je sejmout jejich černé zadnice v čele státu.
Jenže co pak? Nejsou to Arabové, jsou to Peršani. Je tam větší pravděpodobnost, že si vzápětí, bez diktátory, neudělajín ze země to, co Iráčané a další chamraď. Jenže: muslim je zvyklý jen ohýbat hřbet a poslouchat své pány. Takže: zničit civilní i vojenskou infrastrukturu Iránu, vrátit je do doby kamenné. Diktátory ponechat.

0 hlasů

Okupanti US jen dělají dělají ostudu a odnesou to něj jiní jako obvykle. Vystoupit z Nato a nepodporovat vrahy v zabíjení a šiření nenavisti. A vyvolávaní válek. Nedivím se,že budou utoky na tankery a možná i válka i s Izraelem. APutin přispěchá na pomoc Iránu stejně jako Turecko a zase se bude válčit....

4 hlasy

Tak pro Američany to až tak dobrá zpráva není. Musí totiž kompletně z Iráku zdrhnout.

7 hlasů

Američani nikam zdrhat nemusí. Buď se urazí a z Iráku odejdou, nebo ty íránský hadrníky převálcují. Možná to bude vhodná záminka k válce proti Íránu a skoncují s tou fanatickou pakáží jednou provždy, což bude pro svět jen dobře...

2 hlasy

Odejít z Iráku je blbost, protože je to základna pro vedení účinných operací na celém blízkém východě. Jakmile se přestane vést na tamním území válka, začnou ti šmejdi s Alláhem v hubě proudit do Evropy. Není jiné cesty. Nesmí se říkat, že se vede s muslimy válka, ale vést je jí nutno. Jejich zaostalá civilizace se totiž jinak bude snažit napadat nás. Takže raději ať se bojuje tam.
Fanatická pakáž muslimům nikdy nedojde. Islám ovládá život lidí do velkých detailů. Bylo by třeba tu jejich pakáž střílet mnohem vydatněji, ale to by nesměli mít v Evropě a daších zemí zastánce jako jsou tady Kadeti, Aztekové a stejná chamraď.

1 hlas

Woe a jákou to má pro ně cenu. Tak jako v Afghánistánu. Krčit se v pevnosti za pytlem písku, občas se v nějaké bezpečnější čtvrti předvánět v obrňáku.

4 hlasy

Od roku 2009 tuším že nevede NATO v Iráku ani Afu vojenské operace pravidelnými jednotkami tam, kde již lze nasadit domácí síly. Výjimkou jsou speciální síly, které noc co noc vyrážejí na i tři mise každý chlap. Přesné řezy likvidující paznehty myslící si, že povedou s NATO vítěznou válku.

0 hlasů

V kongresu USA vytvořili někteří židé PLATFORMU,která jim umožní loupit, mrzačit a vraždit

9 9. 2013
Proizraelský AIPAC nasadí 250 lobbistů na prosazení syrské intervence
Proizraelská lobbistická organizace AIPAC,považovaná za jednu z nejvlivnějších v USA, nasadí v Kongresu 250 lobbistů, aby prosadila INTERVENCI v Sýrii
Podle izraelského listu Haarec se tito aktivisté sejdou se senátory a členy Sněmovny reprezentantů
http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/1.545661
AIPAC je zkratka jedné z nejsilnější lobbyistických skupin pod jejím tlakem jsou prosazovány izraelské zájmy
-.-
Tohle je otevřené vyzývání a organizování k mrzačení a vraždění lidí v Syri

2 hlasy

USáci si dobře nadělali do vlastního hnízda. Teď jim tam bude hořet půda pod nohama úplně všude. Jejich zahraniční politika je ovšem těžko pochopitelná v globálu, když vyhlásili sankce proti Německu, které chce - a bude - dovážet ruský plyn ze Sibiře. USák úplně ztatil cit pro realitu.

8 hlasů

Těžko pochopitelná je US zahraniční politka pro hlupáky neznající historii, tedy pro vás. Jinak je vysoce logická a efektivní. Na území USA se vedly boje naposledy v 19. století. Kapitulantská haj*tra Čech bude poučovat Američany, kteří mu zařídili vznik jeho státečku a podruhé jich tisíce padly díky zbraním vyráběným Čechy pro Wehrmacht, jak si mají zdevastovat zemi, no to jo, to je gól!

0 hlasů

Když nemají Američani co dělat v Iráku, tak co tam dělají Íránci...?
Místní rudá stoka by velebila třeba i Satana, pokud by škodil USA...

1 hlas

USA mají smlouvu s iráckou vládou a platí ji za svoje základny. A to daleko déle než má Irák smlouvu s Íránem.

1 hlas

Woe Hemenex, ti Iránci tam jsou se souhlasem vlády, na rozdíl od těch světových agresorů kteří tam za Křováka jun. zůstali po napadení Iráku. Ty_cocote zařízlý americké_prde...., to co ten bezmozek provedl jen sjednotí jednotlivé frakce a kmeny šítských hadrníků proti tomu nadermakolovanému klaunovy. Už taky začali Amíci a jejich místní přisluhovači zdrhat ze země. Čekají odvetu.

7 hlasů

Vy chcete někomu říkat něco o zaříznutí do něčíhu zadku, vy obsedantní posedlino zlými USA? :-D Tady je pořád nějaká sranda. Kadet, bolševická hajtra, tady vykládá o vlezdozadelnictví, no to je vtip měsíce. Vy jste jao Beneš s Masarykem: prohnilé Rakousko - zlé USA. Magor.

1 hlas

Američani mají tak pro strach uděláno. A ty si radši prostuduj českou gramatiku, ruský mongole...!

1 hlas

Cocote proto je v Bagdádu přecpané letiště těmi bezmozky. Až tak mají pro strach uděláno. Možná tak akorát bombardovat z 11 km., nebo jako žid střílet rakety z letadel z území 3. země.

3 hlasy

Říká rudé bolševické esenbácké how*ado, které svoje podřízené místo tělocviku a střeleb nechávalo psát spisy, aby měl svoje odměny za zfalšované statistiky. Pod heslem "lidí je jako sra*ček" nebyl schopen samozřejmě sám boje muže proti muži. A tenhleten obětavec, které svoje lidi klidně obětoval, vyčítá někomu, že raději ztrácí munici než svoje chlapy.
Proč, Kadete, nejdete s křivákem v ruce na ty Iránce sám? Předveďte nám to! Jako správný primitiv se s nima můžete klidně i šavlovat. Já volám variantu nedat nepříteli ani čichnout.

0 hlasů

Zajímavá otázka, USA tam ještě stále hledají ty "zbraně hromadného ničení"? Nebo proč tam vlastně jsou? A íránce si tam místní pozvali právě na pomoc proti američanům. Asi jako když leckde byli rádi za příchod spojenců i sovětů když u nich byli náckové.

6 hlasů

Beránku, budíček:

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/chemicke-zbrane-v-iraku-americti-vojaci-je-nasli-ale-museli-mlcet-245831

Bože, to zase bylo slabé.

0 hlasů

Američani jsou v Iráku proto, aby tam nezískali vliv Rusáci, nebo právě ti Íránci. Pochybuji, že si většina Iračanů přeje přítomnost šítských íránských fanatiků. Vypukne tam náboženský teror a nastane další vlna uprchlíků, proti kterým tak vehementně bojuješ...

1 hlas

Další, co nepochopil zahraniční politiku světového četníka. Zkuste to ještě jednou proč jsou Janci v Iráku, Afu a všude možně. A zapomeňte, že je to proto, že se chtějí dělat hodnýma.

0 hlasů

Takže pokud by rusáci vletěli na Ukrajinu se záminkou že má třeba nějaké "zapomenuté" jaderné hlavice a pak by ji třeba 18 let okupovali, pardon, zaváděli tam "demokracii" a omlouval by to nějaký blb tím že to udělali "aby tam nezískali vliv Američani", tak byste mu zatleskal? A to jestli většina Íránců fandí íránským "fanatikům" je celkem jedno, důležité je, že skoro nikdo tam nefandí přítomnosti Američanů.

5 hlasů

Samozřejmě Henex vyvalil blbinu. Vést boj proti terorismu na svém území můžete jen vy, kadet a další pitomci. Klidně si nechejte darebáky zdevastovat svoje majetky, tuponi.

0 hlasů

Donald Trump ví, že na islámské teroristy platí zbraně a ne sociální dávky.

2 hlasy

Takže proto amíci vyzbrojovali Talibán, IS a další teroristy?

5 hlasů

Talibán USA nevyzbrojovaly, životnost ručních zbraní je cca rok, Beránku. To je vidět další mamánek, co nebyl na vojně. Talibán zbraně mudžahedinů skutečně nepoužíval, ty už byly dávno ve šrotu.
IS disponovalo veškerým arzenálem US Army z roku 2004, který US Army z ekonomických důvodů předali bezplatně Iráku! Nevyplatilo by se vozit to zpět do USA. Prý. Tady si Janek nedokázal přiznat, že těm iráckým líným trhanům patřilo do rukou leda tak nakadit. Měly ty zbraně radji zničit. Byla to jejich chyba, že IS používal moderní vybavení US Army jakou dobu. V podstatě s ním dobyl veškeré svoje územní zisky.
Další teroristy spíše vystrojují než vyzbrojují Janci jako praví id*ioti všude po arabském světě, jen co některý vtipálek z řad teroristů zkusí vykřikovat, že je demokratickou opozicí. To je bohužel nechutná pravda o hlouposti toho převelice blbého národa, který o totalitě nic neví.

0 hlasů

Frantíku, tak je otázkou ve světle historie kdo je ve světě větší terorista!

4 hlasy

Na historické hodnocení je ještě čtyřicet let času. Vy historii znáte leda u z pokynů Kominterny, váš pohled na svět je černá USA a bílá všichni ostatní a to je dostatečně diskvalifikující z věcné diskuse. Tak do sedmé cenové ješte můžete.

0 hlasů

Irák se může stát s Iránem pro USA druhým Afganistánem či Vietnamem

6 hlasů

Jasně, USA ve Vietnamu prohrály, jak rádi komanči vykřikují. Proto jsou USA nejbohatší stát světa a Vietnam nuzáci. Vítězství jako bejk. Já tak vítězit, asi se na to normálně vyse*ru. Bolševik ale vítězí... hubou.
V Afu už asi deset let NATO nevede bojové operace, vede je ANA a místní policie, NATO poskytuje jen leteckou podporu a v poslední době už ani tu ne. ANA je sice chátra, ale střílejí se se svými bráchy z Talibánu velmi vydatně. Ideální stav. ANA má třicet tisíc mrtvých, Talibán o deset méně jen za poslední asi rok. Vedeme 50000:5. Slušné skóre. Tomu neříkám porážka, ale super vedení konfliktu na území nepřítele, který se řeže mezi sebou. Dle mého skromného názoru, ať jim to dlouho vydrží.

0 hlasů

Tohle si žádá otevřený útok proti té pevnosti, které americká prasata vznešeně nazývají "ambasádou," protože toto byla prasáckost na entou. Protože to co místní redakce to umírněně popisuje jako "raketový útok" bylo mířené bombardování padlého, ale stále ještě svrchovaného státu. A Měchuru přibít za koule na městskou bránu Bagdádu, jak se praktikovalo v Saná v Jemenu ještě v 70. letech 20. století.

9 hlasů

Koho vy, počítačový chcípák, chcete přibíjet za co a kam? Natlučte si dvoustovku hřebík do čela, hehehe! Nic nebojte, vám se nic nestane. Jen nepřetrhněte ten drátek, co vám vede napříč hlavy, nebo vám upadnou uši.

0 hlasů

cituji z jine diskuze: "Když cizinec zaútočí na jiné osoby v cizím státě, je to TERORISMUS,když amíci zaútočí v cizím svrchovaném státě ,je to OBRANÝ ÚTOK" . Kdo je tady tedy teroristou? A my jsme s tomhle paktu taky? chce se mi blejt velebnosti.

10 hlasů

No z práva máte jistě za jedna, takže ano. Aspoň si, lenochu sockoidní, přečtěte, co to je terorismus a najděte si mezinárodní úmluvy proti terorismu. Vlastně, zase, já blbnu. Takové líné pr*ase nic nikdy nenajde. Tak alou házet do míchačky lopatou.

0 hlasů

Alou do Ruska. To v tom paktu není

1 hlas

Woe tak to ale napiš do naší hujerské veřejnoprávní ČT. Tam to nějaká_blbka bez mozečku odpapouškovala "obraný útok" Ono toho v tom "obraném" paktu není víc. Zatím za celou existenci tohoto paktu byl pouze agresorem. Většinou bez vyhlášení války a se_srancem na nějakou bezpohlavní RB OSN.

5 hlasů

Konkrétní příklad, Kadete! Porušení čeho? Poďme, esenbácká hajtro.

0 hlasů

To by mě švihlo,když napíšu odpověď a není tam jedno sprosté slovo, ale třeba hu*ba a pic ho a smazáno. Kdyby chtěl někdo vědět, kdy jsme se zbavili bolševika, tak nikdy, jeho cenzor tady pořád straší.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

tobe to v banderistanu muze byt jedno :-)))))

3 hlasy

Zabalte si kufříček a odtěhujte se!Nic Vám v tom nebrání a ani Vás tady nikdo nedrží.Třeba budete jinde spokojený. 😦

1 hlas

Tak ti Amíci co dělaili v Iránu na ropných plošinách a zdrhají jen s pasem na letiště jsou taky určitě spokojení.V USA mohou těžit ten neprodejný břidlicový plyn co cpe kačer Ukáčkům.

3 hlasy

Třeba ano, ale tebe bych poslal do první linie. Od klávesnice se to hezky machruje. Ve skutečnosti musíš být neskutečný srab.

2 hlasy

Koho vy chcete kam posílat? Jak dlouho jste svojí vlasti sloužil a nasazoval rypák sám?

1 hlas

Ty si budeš tak dlouho říkat o přesdržku, až ji dostaneš. Chcípáčku.

0 hlasů

Podle těch slovních polucí je to především nějaký pubescentní spratek, který se nemůže chytit u holek, tak se ukájí u videoher a tady. Kašlete na toho hňupa, za pár let ho čeká práce s lopatou pod dozorem, na víc by s jeho IQ střední Afriky nestačil.

0 hlasů

Tak pořád lepší tady prudit, než si "nípat" beďary před zrcadlem.

0 hlasů

Myslím, že to se nevylučuje :-) zaprudí a jde vymáčknout dalšího uhříka na rypáku :-)

1 hlas

Běž se oběsit na videoFapping.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.