Jaromír Jágr v zápase na ledě Ottawy.

Legenda na roztrhání
Jágr zmeškal oslavy. Jako jediný z Pittsburghu totiž ještě hraje

Původní zpráva V sobotu se v Pittsburghu konaly oslavy pětadvacátého výročí zisku Stanely Cupu. Téměř všichni hráči z týmu, který vyhrál nejprestižnější klubovou hokejovou... více

Obránce Detroitu Petr Mrázek v zápase proti New York Islanders.

Česká stopa
Mrázek potvrdil post jedničky a pomohl k výhře, Voráček asistoval

Hokejisté Philadelphie uspěli v nedělním utkání NHL i s přispěním jedné asistence Jakuba Voráčka v Nashvillu 4:2 a připsali si pátou výhru v řadě. Další... více

Český útočník Dmitrij Jaškin.

Češi byli vidět
Jaškin poprvé v sezoně skóroval, trefil se i Vrbata

Český útočník Dmitrij Jaškin poprvé skóroval v letošní sezoně NHL a byl vyhlášen třetí hvězdou sobotního zápasu s Winnipegem, který St. Louis prohrálo 2:3 v... více

Hokejista Bostonu Bruins David Krejčí se raduje z výhry se svými spoluhráči.

NHL
Krejčí s Pastrňákem pomohli Bostonu k výhře v Buffalu

03.12. 22:18

Čeští útočníci zařídili v NHL výhru Bostonu 2:1 na ledě hokejistů Buffala. David Krejčí dal první gól hostujícího celku, David Pastrňák pak v závěrečné třetině... více

San Jose doma porazilo Montreal po desáté za sebou.

NHL
San Jose doma opět porazilo Montreal, dařilo se i Calgary

03.12. 08:51

Hokejisté San Jose porazili v NHL Montreal 2:1 a připsali si desáté vítězství nad Canadiens na domácím ledě v řadě. Od listopadu 1999 prohrál kanadský tým v... více

Kapitán Edmontonu Connor McDavid.

Hvězdy listopadu
Zámoří kraluje McDavid, mezi brankáři exceluje Fin Rinne

02.12. 13:26

Finský brankář Pekka Rinne z Nashvillu byl zvolen největší hvězdou za měsíc listopad v zámořské NHL. Za ním skončili ruský forvard Nikita Kučerov z Tampy Bay a... více

David Pastrňák v NHL opět skóroval, proměnil vítězný nájezd.

České hvězdy
Pastrňák parádně rozhodl nájezdy, Kašeho první gól byl vítězný

02.12. 08:33

Druhými hvězdami zápasu byli ve čtvrtečním programu NHL vyhlášeni Martin Hanzal, Petr Mrázek, Jakub Voráček a David Pastrňák, který zařídil v penaltovém... více

Michael Frolík (v červeném dresu) v utkání NHL.

NHL
Frolík asistoval u výhry Calgary, Islanders vyrovnali rekord NHL

01.12. 06:39 Aktualizováno 01.12. 08:37

Hokejový útočník Michael Frolík se po čtyřech zápasech bez bodu opět prosadil, když přispěl ve středečním utkání NHL jednou asistencí k výhře Calgary 3:0 nad... více

Hokejisté New Yorku Rangers.

Žebříček Forbesu
Největší hodnotu v NHL si udržel klub z Manhattanu

30.11. 21:58

New York Rangers jsou druhý rok po sobě nejhodnotnějším klubem NHL podle žebříčku prestižního ekonomického magazínu Forbes, který jeho hodnotu vyčíslil na 1,25... více

Jaromír Jágr.

NHL
Jágr pod novým koučem skóroval, Voráček nedal trestné střílení

30.11. 09:05

UVNITŘ VIDEO. Jaromír Jágr skóroval v prvním utkání Floridy po změně trenéra a pomohl týmu k zisku bodu za prohru v Chicagu 1:2 po samostatných nájezdech. V... více

Dallaský hráč Patrick Sharp (10) bruslí mezi hokejisty St. Louis Kevinem Shattenkirkem (22) a Carlem Gunnarssonem.

Rozhodla prodloužení
St. Louis porazilo Dallas, Ostrované udolali Calgary

29.11. 07:47

Hokejisté St. Louis porazili v NHL Dallas 4:3 v prodloužení a podesáté za sebou bodovali na domácím ledě. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě Vladimir Tarasenko. více

Jaromíra Jágra ve Floridě povede nový trenér.

NHL
Jágr má nového trenéra. Floridu povede manažer Rowe

28.11. 19:58

Hokejisté Floridy s Jaromírem Jágrem mají v NHL nového trenéra. Vedení klubu překvapivě odvolalo hlavního kouče Gerarda Gallanta a jeho nástupcem do konce... více

Útočník Philadelphie Jakub Voráček.

Česká hvězda
Voráček táhl Flyers za výhrou, Jágrův trenér má padáka

28.11. 07:53

Jakub Voráček byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání NHL, v němž se gólem a nahrávkou podílel na výhře hokejistů Philadelphie 5:3 nad Calgary. Jednu... více

Český brankář Petr Mrázek.

NHL
Mrázek čaroval v brance Detroitu, Jágr rozhodl o výhře Floridy

27.11. 09:28

Petr Mrázek pomohl Detroitu v sobotním utkání NHL dvaadvaceti zákroky k zisku bodu za prohru 1:2 v prodloužení s Montrealem a byl vyhlášen druhou hvězdou... více

Brankář Rangers Henrik Lundqvist.

Hokejové vtípky

26.11. 13:52 Původní zpráva

V pátečním zápase viděl padat gól. V přerušené hře se chtěl jen napít a pokračovat. Rozhodčí ale branku neuznali a hrálo se dál. Ufský gólman Gavrilov to... více

David Rittich v dresu Calgary v jednom z přípravných zápasů.

Čekání na šanci
Rittich září v AHL: Nejsem šílenec. Užívám si to a makám

26.11. 11:44

Hokejový brankář David Rittich se v zámořské AHL zařadil velmi rychle mezi opory týmu Stockton Heat, který je farmou Calgary, s nímž v létě podepsal roční... více

Mrázek pomohl k výhře Detroitu.

Češi v NHL
Navrátilec Mrázek vychytal výhru, Pastrňákův gól Bostonu nestačil

26.11. 09:18

Po deseti dnech se postavil do brankoviště Detroitu Petr Mrázek. Český gólman nahradil v pátečním utkání NHL na ledě New Jersey ve 12. minutě za stavu 2:1... více

Hokejový brankář Marek Mazanec zamířil podruhé v této sezoně z Nashvillu na farmu do Milwaukee.

Zase na farmu
Přes pět gólů na zápas. Mazanec v NHL neoslnil a vrací se na farmu

25.11. 09:50

Hokejový brankář Marek Mazanec zamířil podruhé v této sezoně z Nashvillu na farmu do Milwaukee. Pětadvacetiletý odchovanec Písku v této sezoně jako dvojka... více

David Pastrňák (třetí zleva) se po boku spoluhráčů raduje z úspěchu svého Bostonu.

NHL
Pastrňák oslavil návrat do sestavy gólem, Plekanec nahrával

25.11. 06:27 Aktualizováno 25.11. 08:11

Svůj jedenáctý gól v sezoně vstřelil při návratu do sestavy Bostonu útočník David Pastrňák, Bruins ale čtvrteční utkání NHL na ledě Ottawy prohráli 1:3. Po... více