Turnaj v Bastadu
Siniaková nezvládla finále, na první titul v kariéře si musí počkat

Česká tenistka Kateřina Siniaková na turnaji v Bastadu na první titul na okruhu WTA nedosáhla. V dnešním finále prohrála 5:7 a 1:6 s šestou nasazenou Laurou Siegemundovou z... více

Chorvatský tenista Ivo Karlovič

Turnaj ve Washingtonu

Sedmatřicetiletý Ivo Karlovič je po týdnu opět ve finále turnaje ATP. Chorvatský tenista s dělovým servisem, měřící 211 centimetrů, minulou neděli získal titul... více

Kateřina Siniaková na turnaji ve Švédsku

Finále
Siniaková má formu jako hrom. Zdolala Larssonovou a je ve finále

Česká tenistka Kateřina Siniaková postoupila na turnaji ve švédském Bastadu z kvalifikace do prvního finále na okruhu WTA v kariéře. V dnešním semifinále si... více

Tenistka Kateřina Siniaková

Siniaková si ve Švédsku zahraje o první životní finále

Tenistka Kateřina Siniaková zdolala ve čtvrtfinále antukového turnaje v Bastadu druhou nasazenou Italku Saru Erraniovou 7:6 (7:2), 6:3. O premiérový postup do... více

Nepřehlédněte

Ve vaně s Cristianem
OBRAZEM: Blonďatý přeliv a vlastní hotel. Co dělají Messi s Ronaldem?

Lionel Messi a jeho spoluhráč Luis Suárez.

Sportovní megahvězdy. Nejlepší fotbalisté světa. Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Nová sezona jim... více

Žadatel o azyl
V Ansbachu se odpálil syrský útočník, zranil dvanáct lidí

Policie v Ansbachu.

V neděli pozdě večer se v bavorském Ansbachu odpálil sedmadvacetiletý Syřan - odmítnutý žadatel o... více

Kauza
Konopí bez glejtu do lékárny nesmí. Nesplnitelné podmínky?

Ilustrační foto.

Stát si stanovil takové podmínky pro využívání konopí pro léčebné účely, že je není schopen dodržet... více

Tenistka Kateřina Siniaková.

Tenisový Bastad
Siniaková se blýskla postupem do čtvrtfinále, Hradecká vypadla

20.07. 21:37

Tenistka Kateřina Siniaková porazila ve druhém kole antukového turnaje v Bastadu pátou nasazenou Annu Karolínu Schmiedlovou ze Slovenska 6:3, 4:6, 6:4 a... více

Tenista Adam Pavlásek si na turnaji v Kitzbühelu zahraje první čtvrtfinále na okruhu ATP v kariéře.

Tenis
První čtvrtfinále mezi elitou! Pavlásek slaví třetí výhru

20.07. 15:08

Tenista Adam Pavlásek si na turnaji v Kitzbühelu zahraje první čtvrtfinále na okruhu ATP v kariéře. S třetím nasazeným Španělem Marcelem Granollersem si... více

Nicole Vaidišová.

Zdravotní trable
Raketa do kouta! Vaidišová definitivně skončila s tenisem

20.07. 13:50

Nicole Vaidišová v 27 letech podruhé a definitivně ukončila tenisovou kariéru. Dvojnásobná semifinalistka na grandslamech a bývalá světová sedmička, která se... více

Tenista Roger Federer.

Tenis
Masters bez hvězd. Po Murraym se odhlásili i Federer a Nadal

19.07. 22:00

Bývalí první hráči světa Roger Federer a Rafael Nadal se odhlásili z turnaje v Torontu, který je na programu příští týden. Švýcarský tenista chce víc času na... více

Tenis
Češi na turnajích: Hradecká i Pavlásek slaví postup

19.07. 14:00

Tenistka Lucie Hradecká zvládla po úspěšné kvalifikaci na antukovém turnaji v Bastadu i první kolo hlavní soutěže. Brazilku Telianu Pereiraovou porazila za 64... více

Tenista Andy Murray.

Tenis
Murray bude před olympiádou odpočívat, dá si herní pauzu

18.07. 21:16

Wimbledonský vítěz Andy Murray nebude v příštím týdnu obhajovat titul na Masters v Torontu. Osm dnů po triumfu na travnatém grandslamu se druhý tenista... více

Český tenista Jiří Veselý v utkání s Jo-Wilfriedem Tsongou.

Davis Cup
I přes prohru byl Veselý optimistou: Konečně zápas, jak má být

18.07. 06:30 Původní zpráva

Na rozdíl od předešlého utkání s Francouzem Pouillem předváděl Jiří Veselý, paradoxně, s desátým hráčem světa Jo-Wilfriedem Tsongou o poznání lepší tenis. Bylo... více

Nehrající kapitán českých tenistů Jaroslav Navrátil (vlevo) s Lukášem Rosolem.

Ohlédnutí za Davis Cupem
Navrátil rekapituluje: Bez Berdycha by přišly chudší roky

18.07. 05:30

Víkendová porážka s Francií ve čtvrtfinále Davisova poháru utvrdila nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila v názoru, že bez Tomáše Berdycha by se český výběr... více

Britský tenista Kyle Edmund.

Davis cup
Britové jsou znovu v semifinále, utkají se s Argentinou

17.07. 16:52

Argentinští tenisté postoupili do semifinále Davisova poháru. V Itálii jim rozhodující třetí bod zajistil Federico Delbonis výhrou 6:4, 7:5, 3:6 a 7:5 nad... více

Český tenista Jiří Veselý v utkání s Jo-Wilfriedem Tsongou prohrál.

Prohra s Francií
Veselý na Tsongu nestačil, Češi v Davis Cupu končí

17.07. 16:38

Čeští tenisté skončili v letošním ročníku Davisova poháru ve čtvrtfinále. Bez světové osmičky Tomáše Berdycha prohráli v Třinci s Francií 1:3 na zápasy.... více

Španělský tenista Albert Ramos na French Open (ilustrační foto).

Antuka v Bastadu
Španělský tenista Ramos vyhrál na okruhu ATP svůj první turnaj

17.07. 16:01

Španělský tenista Albert Ramos porazil ve finále antukového turnaje v Bastadu krajana Fernanda Verdasca za necelou hodinu a půl 6:3, 6:4 a vyhrál první titul... více

Švýcarská tenistka Victorija Golubicová.

Turnaje v Gstaadu a Bukurešti
Švýcarka Golubicová slaví první titul, Halepová doma triumfovala

17.07. 13:51

Nenasazená švýcarská tenistka Viktorija Golubicová vyhrála turnaj na antuce v Gstaadu a slaví první titul na okruhu WTA. Ve finále porazila 105. hráčka... více

Marin Čilič (vlevo) a Ivan Dodig ve čtvrtfinále Davis Cupu proti USA.

Boj o semifinále Davis Cupu
Tenisté USA nevyužili první šanci na postup. Proti byl Čilič s Dodigem

17.07. 09:41

Tenisté Spojených států nevyužili první možnost postoupit do semifinále Davisova poháru, když za stavu 2:0 podlehli bratři Bryanové v sobotní čtyřhře... více

Čeští tenisté Radek Štěpánek (vlevo) a Lukáš Rosol.

Davis Cup
Nešla mi ruka, litoval Rosol. Štěpánek: Nejlepší to není...

17.07. 06:30 Původní zpráva

Čeští tenisté ve třetím utkání, kterým bylo ve čtvrtfinále Davisova poháru čtyřhra, neuspěli. Krátce před zápasem kapitán českého týmu oznámil médiím, že místo... více

Davis Cup
Ostatní semifinále: Blíž k němu má Argentina a Velká Británie

16.07. 19:38

Tenisté Argentiny a Velké Británie se po čtyřhře ujali ve čtvrtfinále Davisova poháru vedení 2:1 na zápasy. Britská dvojice Dominic Inglot, Jamie Murray si v... více