Dvojitý postup
Turnaj ve Wu-Chanu: Šafářová i Siniaková ve druhém kole

Lucie Šafářová a Kateřina Siniaková postoupily na turnaji ve Wu-chanu do druhého kola. Šafářová, jež tento týden nepřešla přes úvodní duel Pan Pacific Open v Tokiu, zdolala v Číně... více

Tenistka Caroline Wozniacká slaví titul v japonském Tokiu.

Turnaj WTA
Wozniacká se raduje, v Tokiu vybojovala titul

Dánská tenistka Caroline Wozniacká vyhrála podruhé v kariéře turnaj v Tokiu. Bývalá světová jednička zdolala v nedělním finále 7:5, 6:3 domácí Japonku Naomi... více

Tomáš Berdych v Petrohradu vypadl v semifinále, porazil ho Němec Zverev.

Konec nadějí
Berdych si finále nezahraje, nestačil na Němce Zvereva

Aktualizováno 27.09. 17:35Tomáš Berdych si na turnaji v Petrohradu první finále v sezoně nezahraje. V semifinále nestačil na německého tenistu Alexandera Zvereva, kterému podlehl 4:6 a... více

V listopadovém finále Fed Cupu budou Češky bojovat s Francií, možná za něj nastoupí i duo hříšnic.

Fed Cup
Garciaová s Mladenovicovou možná nastoupí, suspendace skončila

Nejlepší francouzské tenistky Caroline Garciaová a Kristina Mladenovicová mohou nastoupit v listopadovém finále Fed Cupu proti českým obhájkyním titulu.... více

Nepřehlédněte

286. derby "S"
Lafata nehledal výmluvy. "Musíme se ve všem zlepšit"

David Lafata.

Sparta v neděli na Letné prohrála po bezkrevném výkonu se svým největším rivalem Slavií 0:2. A tak... více

Opuštění harkis
Hollande uznal odpovědnost Francie za osud Alžířanů po válce

Francouzský prezident François Hollande.

Francouzský prezident François Hollande uznal odpovědnost své země za to, že Francie po skončení... více

Útok v Londýně
Z vraždy Čecha byl obviněn devětadvacetiletý muž

V Londýně byl zavražděn český občan.

Ze středeční vraždy českého občana v Londýně byl obviněn devětadvacetiletý muž, kterého v pátek... více

Strýcová s Mirzaovou vyhrály v Tokiu titul ve čtyřhře.

Čtyřhra Tokio
Strýcová s Mirzaovou slaví, v Japonsku urvaly deblový titul

24.09. 12:00

Česká tenistka Barbora Strýcová získala se světovou deblovou jedničkou Indkou Saniou Mirzaovou na třetím společném turnaji druhý titul. Ve finále v Tokiu v... více

Caroline Wozniacká si v Tokiu zahraje o titul.

Turnaj WTA
Wozniacká letí vzhůru, v Japonsku bude bojovat o titul

24.09. 09:49 Aktualizováno 24.09. 11:41

Dánská tenistka Caroline Wozniacká si letos poprvé zahraje na okruhu WTA o titul. Bývalá světová jednička a nyní 28. hráčka žebříčku porazila v semifinále... více

Tenis
Berdychovi se po návratu daří, v Petrohradu je v semifinále

23.09. 14:10

Tenista Tomáš Berdych postoupil díky vítězství 6:4, 6:3 nad Italem Paolem Lorenzim do semifinále halového turnaje v Petrohradu. Devátý hráč světa se tento... více

Tenis
Strýcová s Mirzaovou září. V Tokiu si zahrají další finále

23.09. 11:24

Tenistka Barbora Strýcová si v Tokiu na třetím společném turnaji s Indkou Saniou Mirzaovou zahraje druhé finále. Druhý nasazený pár v japonské metropoli zvládl... více

Tomáš Berdych se po zánětu slepého střeva vrátil vítězně.

Tenis ATP
Berdych je zpět! V Petrohradu porazil Kuzněcova a jde dál

22.09. 16:28

Tenista Tomáš Berdych se vrátil vítězně na ATP Tour po měsíční pauze způsobené zánětem slepého střeva. Na halovém turnaji v Petrohradu porazil jednatřicetiletý... více

Australský tenista Nick Kyrgios.

Těžký los
Nepříjemný soupeř. Češi se v Davis Cupu utkají s Austrálií

22.09. 15:02

Čeští tenisté se v prvním kole Světové skupiny Davisova poháru v příštím roce utkají s Austrálií. Zápas se bude 3. až 5. února hrát na soupeřově půdě. Rozhodlo... více

Naštvaná Karolína Plíšková na turnaji v Tokiu.

Boj o Turnaj mistryň
Po US Open přichází vystřízlivění, Plíšková padla v Tokiu

22.09. 09:35

Tenistka Karolína Plíšková první zápas po finále US Open prohrála. V druhém kole turnaje v Tokiu podlehla 4:6 a 2:6 Bělorusce Aleksandře Sasnovičové, která je... více

Radek Štěpánek a Tomáš Berdych slaví titul z roku 2013 v pražské O2 aréně.

Už žádné domácí prostředí
Pořadatelství finále Davis Cupu a Fed Cupu určí ITF

21.09. 13:40

Mezinárodní tenisová federace (ITF) plánuje změny v Davis Cupu a Fed Cupu. Finále mužské i ženské týmové soutěže by se měla v budoucnu hrát na předem určených... více

Petra Kvitová skončila na turnaji v Tokiu ve druhém kole.

Tenis
Postrach Kvitové. Stejně jako na olympiádě nestačila na Puigovou

21.09. 09:35

Petra Kvitová skončila na turnaji v Tokiu ve druhém kole. Česká tenistka dnes stejně jako v semifinále olympijských her prohrála s Mónicou Puigovou z... více

Česká tenistka Lucie Šafářová.

Zahraniční turnaje
České tenistky na asijském turné. Kvitová válí, Šafářová je venku

20.09. 11:34

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Tokiu bez problémů do druhého kola. Sedmá nasazená hráčka, jež podnik v japonské metropoli v roce 2013... více

Češi se v 1. kole Davis Cupu střetnou s jedním z osmi týmů. V osudí jsou jako čtvrtí nasazení.

Losování
Davis Cup startuje losem, Češi jsou čtvrtí nasazení

20.09. 06:00 Původní zpráva

Zraky tenisových fanoušků budou ve čtvrtečním odpoledni upřeny do ostrovního Londýna. V ústřední metropoli Velké Británie proběhne losování soupeřů pro první... více

Tenista Lukáč Rosol postoupil v Petrohradu do druhého kola.

ATP Petrohrad
Rosol postupuje, v dalším kole čeká Wawrinka

19.09. 17:10

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji v Petrohradu do druhého kola. V úvodním duelu porazil za necelou hodinu a půl Diega Schwartzmana z Argentiny... více

Britský tenista Andy Murray.

Unavená hvězda
Tušil jsem, že to bude bolet, ale takhle ne, říká vyčerpaný Murray

19.09. 09:24

Britský tenista Andy Murray potřebuje po několika vyčerpávajících měsících pauzu. Druhý hráč světového žebříčku to řekl po víkendovém semifinále Davisova... více

Hlaváčková s Hradeckou opanovaly turnaj v Québecu.

Tenis
Hlaváčková s Hradeckou sbírají vavříny, vyhrály čtyřhru v Québecu

18.09. 22:24 Aktualizováno 18.09. 22:52

České tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková vyhrály čtyřhru na turnaji v Québecu. Nejvýše nasazený pár v dnešním finále porazil ruskou dvojici Alla... více

Čilič porazil v rozhodujícím zápase Gasqueta a Chorvatsko je ve finále Davis Cupu.

Davis Cup
Chorvatsko je ve finále Davis Cupu, Němci se udrželi

18.09. 17:14 Aktualizováno 18.09. 20:04

Chorvatští tenisté si po jedenácti letech zahrají ve finále Davisova poháru. Rozhodující třetí bod v duelu s Francií dnes vítězům týmové soutěže z roku 2005... více

Kateřina Siniaková si v Tokiu zahrála finále. V něm podlehla McHaleové.

Okruh WTA
Siniaková v Tokiu bez titulu, ve finále padla s McHaleovou

18.09. 09:58 Aktualizováno 18.09. 11:02

Tenistka Kateřina Siniaková prohrála i druhé finále, do nějž se na okruhu WTA probojovala. Dvacetiletá česká hráčka v Tokiu podlehla sedmé nasazené Američance... více