WTA v Gstaadu
Skvělé tažení Martincové končí. Vypadla v semifinále

Překvapivé tažení tenistky Terezy Martincové v Gstaadu skončilo v semifinále. V něm česká hráčka podlehla turnajové trojce Anett Kontaveitové z Estonska 4:6, 1:6 a do prvního... více

Tenista David Ferrer.

Tenisový skandál
Hajlující fanoušek narušil turnaj v Bastadu. Pořadatelé ho vyvedli

Sobotní semifinále turnaje v Bastadu mezi španělskými tenisty Davidem Ferrerem a Fernandem Verdascem narušil jeden z diváků. Muž v černém tričku se dostal na... více

Bývalá světová jednička Španěl Juan Carlos Ferrero.

Bývalá jednička
Tenista Zverev má superkouče. Německou naději povede Ferrero

Bývalý lídr světového žebříčku Juan Carlos Ferrero rozšířil trenérský tým talentovaného německého tenisty Alexandera Zvereva. Sedmatřicetiletý Španěl mu pomáhá... více

Tenistka Tereza Martincová na turnaji v Gstaadu.

Tenis WTA
Skvělá Martincová. Po další výhře si v Gstaadu zahraje semifinále

Tenistka Tereza Martincová pokračuje na antukovém turnaji v Gstaadu ve vítězném tažení a podruhé si na okruhu WTA zahraje semifinále. Den po životní výhře nad... více

Nepřehlédněte

Český fotbal
Senzace v poháru. Divizní Velvary vyřadily druholigové Budějovice

Fotbalisté Českých Budějovic v jednom ze zápasů uplynulé sezony (ilustrační foto).

Hned první soutěžní zápas nové sezony skončil pro fotbalisty Českých Budějovic ostudou. Druholigové... více

Tradiční festival
Duhové barvy rozzářily Berlín. Slavily se sňatky homosexuálů

Snímek z berlínského pochodu Christopher Street Day.

Desítky tisíc lidí se v sobotu zúčastnily tradičního festivalu na podporu práv sexuálních menšin v... více

Smutná událost
Zemřel americký herec John Heard, táta Kevina ze Sám doma

Americký herec John Heard.

Ve věku 72 let v pátek zemřel americký filmový a televizní herec John Heard, který se proslavil... více

Bývalý tenista Ilie Nastase.

Tenis
Legenda urážela legendu. Za řeči o Sereně bude Nastase pykat

21.07. 17:00

Bývalý rumunský tenista Ilie Nastase nesmí kvůli urážlivému chování zastávat až do konce roku 2020 žádnou funkci v zápasech Davisova poháru a Fed Cupu ani na... více

Tenista Roger Federer na tiskové konferenci poté, co poosmé vyhrál Wimbledon.

Legenda se vrací
Federer stoupá k tenisovému trůnu. Kdo ho může zastavit?

21.07. 06:15 Původní zpráva

Neuvěřitelných sto dvacet dva týdnů seděl srbský tenista Novak Djokovič na tenisovém trůnu. V listopadu minulého roku však musel své místo na výsluní přenechat... více

Tenistka Tereza Martincová se raduje z výhry nad světovou dvacítkou Caroline Garciaovou.

Překvapení v Gstaadu
Martincová vyřadila turnajovou jedničku. Vyrovná své maximum?

20.07. 18:20

Tenistka Tereza Martincová překvapivě vyřadila v Gstaadu turnajovou jedničku a světovou dvacítku Caroline Garciaovou po setech 7:5, 7:6. Dvaadvacetiletá hráčka... více

Markétu Vondroušovou budou moct vidět diváci v Praze.

Tenis
Vondroušová, Rosol a možná i Robredo. Štvanici čekají dva turnaje

20.07. 12:53

Víkendovými kvalifikacemi odstartuje v Praze na Štvanici tenisový turnaj mužů a žen Advantage Cars Prague Open by Zenova. Hlavní hvězdou ženského podniku ITF... více

Tenista Jiří Veselý.

Tenis ATP
Veselý v Umagu válí. Po porážce Albota si zahraje čtvrtfinále

19.07. 19:35

Český tenista Jiří Veselý postoupil do čtvrtfinále antukového turnaje v chorvatském Umagu. Ve druhém kole porazil 7:6 a 6:2 Radua Albota z Moldavska, kterému... více

Tenis ATP
Potupený sok. Veselý nadělil Gombosovi kanára a v Umagu jde dál

18.07. 19:00

Tenista Jiří Veselý s přehledem vyhrál česko-slovenský souboj v 1. kole antukového turnaje v Umagu. Z pozice osmého nasazeného hráče porazil Norberta Gombose... více

Tenistka Tereza Martincová.

Tenis WTA
Martincová v Gstaadu postoupila, ve 2. kole ji čeká Garciaová

18.07. 18:38

Tenistka Tereza Martincová vstoupila vítězně do turnaje v Gstaadu a v 1. kole porazila Rusku Irinu Chromačevovou jasně 6:1, 6:2. Její příští soupeřkou na... více

Vítěz Wimbledonu Roger Federer.

Wimbledonský šampion
Stálice Turnaje mistrů. Federer se letos zúčastní popatnácté

18.07. 12:27

Švýcarský tenista Roger Federer si osmým wimbledonským titulem zajistil účast na Turnaji mistrů. Dnes to potvrdila organizace ATP. Prestižního podniku na závěr... více

Tenista Nick Kyrgios a jeho výraz po vypadnutí v prvním kole letošního Wimbledonu.

Australský bouřlivák
Kyrgios: Proč hraji? Raději tenis, než makat někde v restauraci

18.07. 06:00 Původní zpráva

Kdyby si někdy nechal své myšlenky pro sebe, udělal by lépe. Australan Nick Kyrgios rozděluje fanoušky tenisu na dvě poloviny. Pro jedny je to rozmazlený... více

Česká tenistka Barbora Krejčíková (ilustrační foto).

Nepovedený zápas
Krejčíková dostala kanára. V Bukurešti se loučí po prvním kole

17.07. 19:39

Jediná česká tenistka v pavouku dvouhry na turnaji v Bukurešti Barbora Krejčíková vypadla na tamní antuce hned v 1. kole. Jednadvacetiletá hráčka, finalistka... více

Tereza Smitková vypadla v prvním kole.

Turnaj v Gstaadu
Brzký konec. Smitková ve Švýcarsku vypadla v prvním kole

17.07. 14:50

Tenistka Tereza Smitková vypadla na turnaji v Gstaadu v prvním kole. Dvaadvacetiletá česká hráčka, která na švýcarské antuce poprvé v sezoně dokázala postoupit... více

Karolína Plíšková je první světovou jedničkou v historii samostatné České republiky.

Tenisové žebříčky
Plíšková je oficiálně v čele, Berdych zůstal patnáctý

17.07. 09:09

Karolína Plíšková je oficiálně světovou tenisovou jedničkou. V čele žebříčku WTA má po Wimbledonu náskok 185 bodů před Rumunkou Simonou Halepovou. více

Švýcarský tenista Roger Federer.

Federer: Jsem překvapený, jak mi to jde

17.07. 06:30 Původní zpráva

Švýcar Roger Federer opět potvrdil, že je to pravděpodobně nejlepší tenista všech dob. Osmý triumf na slavném Wimbledonu byl rekordní, nikdo nemá víc. Na... více

Chorvatský tenista Marin Čilič.

Skončil v slzách
Čilič: Puchýř byl ošklivý a bolestivý. Omezoval mě v pohybu

17.07. 05:30

Bolestivý puchýř na noze omezoval tenistu Marina Čiliče ve finále Wimbledonu. I proto Chorvat prohrál v boji o titul na londýnské trávě s favorizovaným... více

Finále Wimbledonu
Smíšenou čtyřhru ovládli Hingisová a Jamie Murray

16.07. 20:04

Tenisté Martina Hingisová a Jamie Murray porazili ve finále smíšené čtyřhry ve Wimbledonu obhájce loňského prvenství, domácí Heather Watsonovou a Fina Henriho... více

Wimbledon
Král Federer! Švýcar porazil Čiliče, slaví rekordní osmý triumf

16.07. 17:10 Aktualizováno 16.07. 17:43

Švýcarský tenista Roger Federer dokráčel bez ztráty setu k rekordnímu osmému triumfu ve Wimbledonu a celkově již k devatenáctému grandslamovému titulu v... více