Tenis
Utkání dvoumetrových obrů: Veselý porazil nasazenou pětku

Tenista Jiří Veselý porazil v druhém kole ve Winston-Salemu 7:6, 6:4 nasazenou pětku a obhájce titulu Kevina Andersona z JAR. Do osmifinále nepostoupil vítěz turnaje z roku 2014... více

Karolína Plíšková.

Tenisový grandslam
Českou jedničkou na US Open Plíšková, nasazené jsou tři Češky

Tři české tenistky budou na US Open mezi nasazenými. Karolína Plíšková je na posledním letošním grandslamu turnajovou desítkou, Petra Kvitová bude v New Yorku... více

Nicole Vaidišová.

Konec kariéry
Zpověď Vaidišové. "Velké bolesti. Kéž bych měla víc času"

Původní zpráva Užívat si života. Cestovat. Odpočívat. Takové jsou plány Nicole Vaidišové. Kdysi sedmé tenistky světa, která letos ukončila kariéru. Definitivně. Kvůli... více

Tenistka Petra Kvitová se v prvním kole oblíbeného turnaje v New Havenu, který už třikrát vyhrála, natrápila s Američankou Louisou Chiricovou, ale nakonec zvítězila 1:6, 6:1 a 6:3.

Tenis
Kvitová se protrápila prvním kolem, dál jde i Rosol

Tenistka Petra Kvitová se v prvním kole oblíbeného turnaje v New Havenu, který už třikrát vyhrála, natrápila s Američankou Louisou Chiricovou, ale nakonec... více

Nepřehlédněte

Fotbal
Úsměv pod slzami. Plzeň se probrala, ale proč tak pozdě?

Fotbalisté Plzně po remíze s Razgradem.

Pohádkových 380 milionů korun je v luftě, respektive v bulharském Razgradu. Viktoria Plzeň bude již... více

Sousedé zvolí
Schwarzenberg: Hoferova výhra oslabí Rakousko

Karel Schwarzenberg.

Pokud by v opakovaných rakouských prezidentských volbách na podzim zvítězil kandidát Svobodné... více

Drama v hostelu
Francouz ubodal v Austrálii Britku, volal Alláhu akbar

Australská policie případ vyšetřuje (ilustrační foto).

Devětadvacetiletý Francouz na severovýchodě Austrálie zabil při útoku v místním hostelu občanku... více

Tenistka Karolína Plíšková ve finále turnaje v Cincinnati.

Turnaj v Cincinnati
Plíšková porazila Kerberovou a slaví titul, ve čtyřhře uspěla Strýcová

21.08. 21:45

Česká tenistka Karolína Plíšková získala v Cincinnati šestý a dosud nejcennější titul v kariéře. Ve finále turnaje kategorie Premier 5 porazila Němku Angelique... více

Tenistka Karolína Plíšková na turnaji v Cincinnati.

Plíšková v Americe válí. Rozdrtila Muguruzaovou a bude hrát finále

20.08. 21:34

Karolína Plíšková si zahraje v Cincinnati o šestý a dosud nejcennější titul. V semifinále jasně přehrála světovou trojku Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:1,... více

Tomáš Berdych na turnaji v Cincinnati.

Turaj v USA
Tenista Berdych přijde kvůli zánětu slepého střeva o US Open

20.08. 20:16

Tenista Tomáš Berdych musel zrušit start na US Open kvůli akutnímu zánětu slepého střeva. Lékaři mu jej diagnostikovali v tomto týdnu během turnaje v... více

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Cincinnati zahraje o finále.

Tenis
Plíšková udolala Kuzněcovovou. V Cincinnati je v semifinále

19.08. 19:37

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Cincinnati zahraje o finále. Patnáctá nasazená česká reprezentantka zdolala ve čtvrtfinále Rusku Světlanu... více

Česká tenistka Karolína Plíšková.

Plíšková jde dál, Strýcová postoupila ve čtyřhře, Berdych končí

18.08. 23:22 Aktualizováno 19.08. 06:19

Česká tenistka Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále turnaje v Cincinnati. Ve třetím kole porazila patnáctá nasazená 7:5, 6:3 Japonku Misaki Doiovou, jež... více

Andrea Hlaváčková.

Zraněná tenistka
Hlaváčková musí odpočívat. Ale US Open chci stihnout, říká

18.08. 14:16

Po zranění v obličeji na olympiádě v Riu má tenistka Andrea Hlaváčková od lékařů nařízený nejméně dvoutýdenní klid, ale US Open chce stihnout. Grandslam v New... více

Česká tenistka Lucie Šafářová na OH v Riu.

Zpět na kurty
Bronzová kocovina. Šafářová opustila Cincinnati po prvním kole

17.08. 23:57

Návrat na okruh WTA po "bronzových" olympijských hrách se Lucii Šafářové nepovedl. Česká tenistka, jež v Riu skončila třetí ve čtyřhře s Barborou Strýcovou,... více

Tomáš Berdych.

Tenisová změna
Našel superkouče! Berdycha povede Chorvat Ivaniševič

08.08. 16:05

Novým trenérem osmého tenisty světa Tomáše Berdycha se stal Chorvat Goran Ivaniševič, který v červenci ukončil spolupráci s krajanem Marinem Čiličem.... více

Petra Kvitová.

Tenis
Další pád. Kvitová klesla na 14. místo světového žebříčku

01.08. 09:39

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová klesla ve světovém žebříčku z 13. na 14. místo. Tomáš Berdych zůstal v pořadí ATP osmý, dál bezpečně vedou Novak Djokovič... více

Český tenista Tomáš Berdych na turnaji v kanadském Torontu.

Masters v Torontu
Berdychova otřesná bilance, s Djokovičem padl už dvanáctkrát v řadě

30.07. 09:46

Tomáš Berdych podlehl ve čtvrtfinále turnaje Masters v Torontu světové jedničce Novaku Djokovičovi 6:7, 4:6. V prvním setu český tenista nevyužil tři setboly a... více

Tenis
Berdych narazí v Torontu na Djokoviče, Štěpánek s ním padl

29.07. 10:19

Tenista Tomáš Berdych porazil ve 3. kole v Torontu Američana Ryana Harrisona 6:4, 6:7, 6:4 a ve čtvrtfinále se utká se Srbem Novakem Djokovičem. První hráč... více

Tenistka Petra Kvitová ve druhém kole turnaje v Montrealu porazila Andreou Petkovicovou z Německa 6:2, 6:4.

Tenis
Kvitová je v Montrealu v osmifinále, porazila Petkovicovou

28.07. 09:39

Tenistka Petra Kvitová ve druhém kole turnaje v Montrealu porazila Andreou Petkovicovou z Německa 6:2, 6:4. V osmifinále narazí na Světlanu Kuzněcovovou z... více

Tenista Radek Štěpánek.

Tenis
Štěpánek zdolal dalšího favorita, čeká ho Djokovič

27.07. 19:27 Aktualizováno 27.07. 21:41

Radek Štěpánek se na turnaji v Torontu probojoval do osmifinále. Kanadského tenistu Petera Polanského zdolal 7:6, 6:4 a zahraje si se světovou jedničkou... více

Tenista Jiří Veselý.

Tenis
Další ztráta pro Rio. Po Berdychovi odpískal účast i Veselý

26.07. 21:19 Aktualizováno 26.07. 21:53

Tenista Jiří Veselý přijde kvůli angíně o olympijský turnaj v Riu. Vedoucí výpravy českých tenistů Petr Pála oznámil, že třiadvacetiletý Veselý zahájil léčbu... více

Roger Federer.

Tenis
Federer vynechá olympiádu! Sezona pro něj skončila

26.07. 20:06 Aktualizováno 26.07. 21:30

Bývalá světová tenisová jednička Roger Federer kvůli zdravotním problémům vynechá olympijské hry i zbytek sezony. Brzy pětatřicetiletý Švýcar v úterý oznámil,... více

Tenisová Kanada
Štěpánek zničil v Torontu favorita, radovali se i Berdych s Plíškovou

26.07. 19:52 Aktualizováno 26.07. 23:02

Radek Štěpánek v prvním kole turnaje Masters v Torontu překvapil výhrou nad Benoitem Pairem z Francie, jenž je ve světovém žebříčku o sto míst výš. více