VC Monaka
Kvalifikaci vyhrál Räikkönen, Hamilton ve finále chyběl

Fin Kimi Räikkönen vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka a poprvé od roku 2008 vyrazí do závodu formule 1 z pole position. Na úzké trati městského okruhu v Monte Carlu bude mít... více

Valentino Rossi.

Hvězda MotoGP
Obavy o Rossiho. Zle se potloukl při motokrosu

Motocyklová hvězda Valentino Rossi se zranil ve čtvrtek večer při motokrosu v rodné Itálii. Devítinásobný mistr světa v závodech silničních motocyklů má... více

Zkušený Jenson Button nahradí v Monaku Fernanda Alonsa.

Velká cena Monaka
Button nahradí Alonsa. V přípravě dvakrát skončil v bazénu

Bývalý světový šampion Jenson Button, který se vrací do formule 1 jako záskok za Fernanda Alonsa, je přesvědčený, že ve Velké ceně Monaka může ukončit čekání... více

Motocyklový závodník Nicky Hayden.

Motocyklová tragédie
Šampion, pohodář, fanda basketu. Takový byl Nicky Hayden

Původní zpráva UVNITŘ VIDEO. Sportovní svět zasáhla další velká tragédie. V pouhých pětatřiceti letech v pondělí zemřel na následky dopravní nehody motocyklový závodník Nicky... více

Nepřehlédněte

Politici se bavili
Jak hraje Slavia? Lidovci se zajímali o fotbal, zahrálo Šlapeto

Snímek z volebního sjezdu KDU-ČSL v Praze, přítomen byl i bývalý předseda vlády a Senátu Petr Pithart (vpravo).

Delegáty celostátního sjezdu KDU-ČSL v sobotu před pražským Top Hotelem vítaly písně skupiny... více

Mezi ploty
Bohnice tento víkend navštíví až 15 tisíc lidí

Festival Mezi ploty v areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích v Praze.

V areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice v sobotu začal dvoudenní multižánrový festival... více

"Půjdou se všemi"
Kalousek si rýpl do lidovců. Ti mu poznámku opětovali

Na snímku je předseda TOP 09 Miroslav Kalousek při projevu během sjezdu KDU-ČSL.

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří tomu, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit,... více

Nicky Hayden.

Svět motorek pláče
Šampion MotoGP Hayden zemřel. Nepřežil nehodu na kole

22.05. 18:13 Aktualizováno 22.05. 20:44

Bývalý mistr světa v závodech silničních motocyklů královské třídy MotoGP Nicky Hayden pět dní po nehodě na kole zemřel. Oznámili to zástupci nemocnice v... více

Fernando Alonso si zkusí jiný závod než formuli 1.

Indianapolis 500
Alonso kašle na F1. Tohle je největší závod na světě, tvrdí o Indy

22.05. 11:47

Fernando Alonso při debutu ve slavném závodě Indianapolis 500 odstartuje ze druhé řady. V závěrečné kvalifikaci na nedělní 101. ročník si dvojnásobný mistr... více

Sébastien Ogier ve svém voze při rallye (ilustrační foto).

Motorismus
Ogier opanoval Portugalskou rallye, podnik vyhrál už popáté

21.05. 15:12

Mistr světa Sébastien Ogier vyhrál popáté v kariéře Portugalskou rallye. Francouzský lídr průběžného pořadí tím vyrovnal rekord legendárního Fina Markku Aléna... více

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil (ilustrační foto).

Silniční motocykly
Vytekl mu olej, pak bodoval. Kornfeil dojel ve Francii jedenáctý

21.05. 12:35 Aktualizováno 21.05. 16:02

Český motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 jedenácté místo a vybojoval první body v letošní sezoně mistrovství světa... více

Nicky Hayeden.

Zraněný motocyklista
Hayden zřejmě zavinil nehodu sám, přehlédl stopku

20.05. 14:11

Motocyklový závodník Nicky Hayden, jenž při středeční vyjížďce na kole v Itálii utrpěl vážná zranění při srážce s automobilem, zřejmě nehodu sám zavinil. Podle... více

Jan Kopecký v Rallye Český Krunlov.

Rallye Český Krumlov
Kopecký je na jihu Čech suverénní, útočí na třetí titul v řadě

20.05. 11:23

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký suverénně ovládl páteční úvodní etapu Rallye Český Krumlov a útočí na třetí titul v jihočeském závodě za sebou. Pilot vozu... více

Motocyklista Nicky Hayden na tom není vůbec dobře.

Motorismus
Bývalý mistr světa se srazil s autem. V nemocnici bojuje o život

18.05. 10:47

Bývalý mistr světa v motocyklové třídě MotoGP Nicky Hayden bojuje po nehodě na kole o život. Podle informací z nemocnice v Ceseně, kam byl Američan po... více

Nicky Hayden byl po srážce s autem převezen s vážnými zraněními do nemocnice.

Nehoda při tréninku
Bývalý mistr světa z MotoGP boural na kole, utrpěl vážná zranění

17.05. 17:43

Exmistr světa v královské motocyklové třídě MotoGP Nicky Hayden měl nehodu při cyklistickém tréninku a po srážce s automobilem je s vážným zraněním v... více

Monopost a pracovníci stáje Force India.

"Utajené" pravidlo
Kocourkov v F1. Force India dostala pokutu, pak vyvázla s podmínkou

15.05. 05:01

Stáj formule 1 Force India dostala po Velké ceně Španělska pokutu 25 000 eur (664 tisíc korun) za porušení pravidla o číslech na monopostech. Mezinárodní... více

Lewis Hamilton.

Španělský triumf
Nejdrsnější souboj za poslední dobu, říká po vítězství Hamilton

14.05. 17:53

Britský pilot Lewis Hamilton v nedělní Velké ceně Španělska svedl se Sebastianem Vettelem nejdrsnější souboj o vítězství, na jaký si vzpomíná. A přesně tak by... více

Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu Barcelony.

Formule 1
Hamilton vládl v Barceloně a stáhl ztrátu na Vettela

14.05. 15:50 Aktualizováno 14.05. 16:38

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu před Sebastianem Vettelem. Britský pilot díky druhému vítězství v sezoně snížil v průběžném... více

Lewis Hamilton po triumfu v kvalifikaci.

Formule 1
Hamilton opanoval kvalifikaci na GP Španělska, druhý dojel Vettel

13.05. 15:44

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu před Sebastianem Vettelem z Ferrari. Vedoucí jezdec průběžného pořadí... více

Jean Todt býval šéfem Ferrari.

Motorismus
Jean Todt bude kandidovat na šéfa FIA, již potřetí v řadě

12.05. 20:43

Předseda Mezinárodní automobilové federace FIA Jean Todt se letos hodlá ucházet o znovuzvolení i na třetí funkční období. Jedenasedmdesátiletý Francouz to... více

Lewis Hamilton opanoval dnešní volný trénink.

VC Španělska
Trénink v Barceloně ovládl Hamilton, uražený Alonso šel na tenis

12.05. 12:40

Úvodní trénink na Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu před týmovým kolegou Valtterim Botttasem. Třetí dojel Kimi Räikkönen a... více

Fernando Alonso nebyl spokojený s autem před sezonou, není spokojený ani teď a pravděpodobně spokojený nebude ani o víkendovém závodě ve Španělsku.

F1
Alonso dal McLarenu ultimátum: Do října chci silnější vůz, jinak končím

11.05. 20:32

Španělský pilot formule 1 Fernando Alonso dal ultimátum své stáji McLaren. Do října musí ukázat, že je schopna postavit konkurenceschopný vůz, jinak začne... více

Jakub Kornfeil v souboji s Bradem Binderem.

Velká cena
Abraham si dojel ve Španělsku pro bod, Kornfeil na úspěch stále čeká

07.05. 12:45 Aktualizováno 07.05. 14:25

Karel Abraham získal bod za 15. místo ve Velké ceně Španělska v královské motocyklové třídě MotoGP. Po startu ze sedmé řady mu k posunu na bodovanou pozici... více