Freestyle
Pilát znovu mistrem republiky, druhý skončil Podmol

Freestyle motokrosař Petr Pilát obhájil celkové prvenství v českém šampionátu. V Poříčí nad Sázavou dnes ovládl i druhý letošní závod mezinárodního mistrovství České republiky. Na... více

Brand Binder v Aragonii dojel druhý a s předstihem si zajistil titul mistra světa.

Silniční motocykly
Binder mistrem světa, Kornfeil upadl

Aktualizováno 25.09. 17:07Jihoafričan Brad Binder skončil druhý v motocyklové Grand Prix Aragonie a čtyři závody před koncem sezony si zajistil titul mistra světa kategorie Moto3.... více

Filip Neugebauer je členem motokrosového týmu, který postoupil na MS do finále.

Motokros
Motokrosový tým proklouzl na MS do finále, stačilo 19. místo

Český tým na motokrosovém mistrovství světa družstev v italské Maggioře postoupil do finále. Filip Neugebauer, Petr Smitka a Jaromír Romančík obsadili v... více

Kvalifikaci MotoGP vyhrál Marc Márquez.

Kornfeilovi se nedařilo, v Aragonii odstartuje z desáté řady

Aktualizováno 24.09. 17:31Až z desáté řady odstartuje Jakub Kornfeil do Velké ceny Aragonie. V kvalifikaci třídy Moto3 na čtrnáctý závod mistrovství světa silničních motocyklů zajel 26.... více

Nepřehlédněte

Derby
Nadosmrti nezapomenu! jásal kouč Slavie nad skalpem Sparty

Trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Trenér Jaroslav Šilhavý prožil první pražské derby v roli hlavního kouče a hned v něm fotbalisty... více

Slavná postava
Svět golfu ztratil ikonu. Zemřel Arnold Palmer, bylo mu 87 let

Arnold Palmer.

Ve věku 87 let zesnul v neděli legendární americký golfista Arnold Palmer. Palmer zemřel v... více

Švédsko
Střelba v Malmö, zakuklenci zranili čtyři lidi a ujeli na skútrech

Střelba ve Švédsku si vyžádala čtyři zraněné (ilustrační foto).

Čtyři lidé utrpěli v neděli večer zranění při střelbě v centru jihošvédského města Malmö. více

Blog experta F1
Konec nemoci formule 1? Nový vlastník příslibem inovací

24.09. 14:00 Poznámka

Možná se našel lék na 16 let trvající chronické onemocnění formule 1. Tedy někdo, kdo ví, co je to promovat sport. V oněch uplynulých 16 letech totiž nikdo... více

Ve Velké ceně Singapuru zvítězili Rosberg. Za ním dojeli Ricciardo a Hamilton.

Formule 1
Rosberg kraloval v Singapuru, Hamilton ztratil celkové vedení

18.09. 17:01 Aktualizováno 18.09. 17:33

Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál způsobem start-cíl Němec Nico Rosberg z týmu Mercedes a dostal se do čela mistrovství světa. Druhý dojel o necelou... více

Ollie Roučková při závodě.

Quad Offroad Challenge
Roučková si v Německu vyjela zlato, Křenková s Matějkou stříbro

17.09. 18:03

V sérii Quad Offroad Challenge na trati KTM-Ring Motodrom Höchstädt reprezentovaly Česko tři závodnice a dvě z nich si na závěr stouply na stupínky vítězů.... více

Německý pilot F1 Nico Rosberg.

Formule 1

17.09. 17:35

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru vozů formule 1 vyhrál Nico Rosberg z týmu Mercedes a do dvoustého závodu v kariéře odstartuje z pole position. Vedle něj... více

Velká cena Singapuru
Na jubilejní dvoustý závod se Rosberg naladil vítězným tréninkem

16.09. 17:46

V úvodních trénincích na Velkou cenu Singapuru formule 1 zajel nejrychlejší čas Němec Nico Rosberg. Nedařilo se naopak jeho kolegovi z Mercedesu a lídrovi... více

Jakub Kornfeil.

MotoGP
Kornfeilovi se v San Marinu dařilo, obsadil páté místo

11.09. 12:02 Aktualizováno 11.09. 15:25

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina páté místo v kategorii Moto3 a jen těsně zaostal za svým letošním maximem, kterým je čtvrtá příčka... více

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

VC San Marina
Kornfeilovi unikla první řada o 28 tisícin

10.09. 15:26

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu San Marina čtvrté místo a v neděli se tak na startu třídy Moto3 postaví do druhé řady. Od té... více

Vítězná jízda Nica Rosberga na okruhu v italské Monze.

Formule 1
Virus zika straší i po olympiádě. Ovlivní výsledek F1?

07.09. 11:00 Původní zpráva

Na olympijské hry do brazilského Rio de Janeira nejela kvůli obavám z nebezpečného viru zika celá řada sportovců. Zejména tenisový a golfový turnaj přišel o... více

Nico Rosberg.

Formule 1
V Monze triumfoval Rosberg, Hamilton chyboval na startu

04.09. 15:28 Aktualizováno 04.09. 16:54

Německý pilot Nico Rosberg vyhrál i druhý závod po letní přestávce v mistrovství světa formule 1. Ve Velké ceně Itálie v Monze využil nepovedeného startu... více

MotoGP
Kornfeil získal na Silverstonu bod díky diskvalifikaci soupeře

04.09. 14:46 Aktualizováno 04.09. 20:01

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie v Moto3 šestnácté místo, přesto nakonec nezůstal bez bodu, protože jeden z jeho přemožitelů byl... více

Britský jezdec Formule 1 Jenson Button.

Formule 1
Button po sezóně končí v McLarenu, definitivní vale však nedává

04.09. 05:00

Jensona Buttona nahradí v příští sezoně v soutěžním kokpitu stáje McLaren Belgičan Stoffel Vandoorne, podle prohlášení týmu to ale ještě neznamená konec... více

VC Velké Británie
Kornfeil byl v deštivé kvalifikaci na Silverstonu patnáctý

03.09. 17:23

Český motocyklista Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Velké Británie v kategorii Moto3 z páté řady. V dnešní kvalifikaci, kterou na okruhu v... více

Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton.

VC Velké Itálie
Hamilton vyrazí za padesátým vítězstvím z pole position

03.09. 15:41

Mistr světa Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie formule 1 v Monze s náskokem téměř půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Nicem... více

Lewis Hamilton.

Velká cena Itálie
Vstoupí do historie? Hamilton bude útočit na padesátý triumf

02.09. 05:30

Trojnásobný mistr světa Brit Lewis Hamilton bude v nedělní Velké ceně Itálie útočit na padesáté vítězství v kariéře a třetí za sebou na okruhu v Monze, což se... více

Brazilec Felipe Massa po konci sezony opustí seriál formule 1.

Formule 1
Od titulu ho dělil bod. Massa dá po sezoně formuli sbohem

01.09. 15:33 Původní zpráva

Jeho čas mezi nejlepšími závodníky planety skončí po čtrnácti letech. Brazilec Felipe Massa po konci sezony opustí seriál formule 1. Jezdec stáje Williams,... více