Špatná zpráva
Polské hvězdě ploché dráhy hrozí po nehodě ochrnutí

Bývalý mistr světa na ploché dráze Tomasz Gollob utrpěl při pádu v tréninku vážné zranění páteře a lékaři ho uvedli do umělého spánku. Šestačtyřicetiletá polská hvězda podstoupila... více

Marc Márquez.

Silniční motocykly
Ve Velké ceně Ameriky kraloval Márquez, Abraham nedojel

Mistr světa Marc Márquez ani v letošním roce nepoznal na okruhu v Austinu v kategorii MotoGP porážku a i pátý ročník Velké ceny Ameriky na tamním závodišti... více

Závodník Karel Abraham při kvalifikaci.

Abraham vyrazí do Velké ceny Ameriky z šesté řady

Karel Abraham odstartuje v neděli do motocyklové Velké ceny Ameriky v královské kategorii MotoGP z šesté řady. Jakub Kornfeil bude v nejslabší třídě Moto3 na... více

Jan Kopecký při Rallye Šumava Klatovy.

Motorismus
Kopecký v Čechách nadále kraluje, ovládl i Rallye Šumava Klatovy

Vítězná série továrního jezdce Škody Jana Kopeckého na domácích tratích pokračovala i na Rallye Šumava Klatovy. Úřadující šampion ovládl druhý díl mistrovství... více

Nepřehlédněte

Finding Home
Uživatelé smartphonů se mohou vžít do role uprchlice

Nová aplikace nese název Finding Home.

Uživatelé chytrých telefonů si mohou stáhnout aplikaci simulující každodenní problémy fiktivní... více

Pokuta
Slovensko potrestá rádio za nevychované poslance

Poslanec LSNS Milan Mazurek.

Pokutu 15 tisíc eur (402 tisíc Kč) uložila slovenská licenční rada provozovateli menší rozhlasové... více

Železniční doprava
RegioJet bude zajíždět do Vídně. Plánuje čtyři spoje denně

RegioJet nasadí čtyři vlaky denně na trasu Praha - Vídeň (ilustrační foto).

Železniční dopravce RegioJet chce od letošního prosince, kdy začne platit nový jízdní řád, jezdit... více

Při sicilské rallye přišli o život dva lidé (ilustrační foto).

Tragédie
Další smrtelná nehoda. Na Sicílii přišli při rallye o život dva lidé

21.04. 15:58

Dvě oběti si vyžádala nehoda při tradiční italské rallye Targa Florio na Sicílii. O život přišli traťový komisař a pilot havarovaného vozu Mauro Amendolia,... více

Renault představil vůz budoucnosti, vize roku 2027

F1
Čtyřicet let od prvního startu. Renault ukázal vůz budoucnosti

20.04. 06:30 Původní zpráva

Renault slaví čtyřicet let od svého prvního závodu ve Formuli 1. Výročí pojalo vedení stáje velmi netradičně. Na autosalonu v Šanghaji odhalili vizi... více

Závodníci na stupních vítězů v Bahrajnu.

Šampionát F1
Bottas jako oběť strategie: Bylo to těžké, ale jsem týmový hráč

17.04. 09:19

Pilot Valtteri Bottas přiznal, že pokyn vedení Mercedesu, aby před sebe v závěru nedělní Velké ceny Bahrajnu formule 1 pustil týmového kolegu Lewise Hamiltona,... více

Závodníci při Velké ceně Bahrajnu.

Formule 1
Ve Velké ceně Bahrajnu dominoval Vettel, druhý dojel Hamilton

16.04. 18:52

Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a osamostatnil se v čele v šampionátu před v neděli druhým Lewisem Hamiltonem z Mercedesu.... více

Valtteri Bottas.

Kvalifikace F1
Bottas zajel nejrychleji, v Bahrajnu odstartuje z pole position

15.04. 18:34

Do nedělní Velké ceny Bahrajnu formule 1 odstartuje z pole position Valtteri Bottas, který vyhrál první kvalifikaci v kariéře. Za finským pilotem Mercedesu... více

Sebastian Vettel při tréninku v Bahrajnu

Velká cena Bahrajnu
V tréninkové výhni dominoval Vettel, Räikkönen poslední

14.04. 15:46

Nejrychlejším jezdcem prvního tréninku před Velkou cenou Bahrajnu formule 1 byl Němec Sebastian Vettel ve Ferrari, jeho týmový kolega Kimi Räikkönen z Finska... více

Jensen Button a Fernando Alonso

Návrat mistra
Button je zpět! V Monaku nahradí Fernanda Alonsa

14.04. 11:57

Fernanda Alonsa nahradí v kokpitu vozu McLaren v květnové Velké ceně Monaka podle očekávání jeho bývalý týmový kolega Jenson Button. Španělský pilot pojede 28.... více

Fernando Alonso vymění formuli za vůz IndyCar.

Změna vozu
Alonso se letos nepředstaví v Monaku. Pojede Indianapolis 500

12.04. 13:49

Španělský pilot Fernando Alonso vynechá 28. května Velkou cenu Monaka formule 1 a pojede místo ní v barvách McLarenu závod Indianapolis 500. McLaren se do... více

Grand Prix České republiky v Brně.

Motorky v Brně
Ztrátovou Grand Prix zafinancuje rekordní veřejná částka

12.04. 11:07

Na motocyklovou Velkou cenu Brna půjde v letošním roce rekordních 100 milionů korun z veřejných peněz, informoval dnes Český rozhlas Brno. Ministerstvo... více

Pascal Wehrlein.

Formule 1
Wehrlein se vrací po zranění obratle, představí se už v Bahrajnu

11.04. 18:46

Německý pilot formule 1 Pascal Wehrlein se po zranění vrátí k závodění při víkendové Velké ceně Bahrajnu. Jezdec týmu Sauber vynechal starty v Austrálii a Číně... více

Karel Abraham může být se vstupem do sezony spokojený.

Povedený start sezony
První řada i cenné body. Vím, že na to mám, tvrdí Abraham

11.04. 10:40

Motocyklový jezdec Karel Abraham má za sebou úspěšný vstup do sezony mistrovství světa. Sedmadvacetiletý pilot se po dvou letech vrátil do královské třídy... více

Max Verstappen na pódiu VC Číny.

Formule 1
Šokovaný Verstappen: Pódium? Ráno mě to nenapadlo

09.04. 13:10

Sice obsadil až třetí místo, přesto byl Max Verstappen z Red Bullu možná největší hvězdou Velké ceny Číny formule 1. Nizozemský pilot totiž po nepovedené... více

Havárie Giovinazziho ve Velké ceně Číny.

Dramatický závod
Formule 1 v Číně: bouračky, strkanice i odvážné manévry

09.04. 12:22 Původní zpráva

UVNITŘ VIDEO. Mokro, bouračky a drama do posledních chvil. Druhý podnik sezony, Velká cena Číny, nabídl krásnou podívanou. Divácky atraktivní závod a jezdecky... více

Deštivou VC ovládl Brit Hamilton.

Formule 1
Bláznivý závod vyhrál Hamilton, Verstappen předvedl stíhačku

09.04. 09:50 Aktualizováno 09.04. 10:55

Velkou cenu Číny vozů formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a v Šanghaji si připsal třetí triumf za poslední čtyři roky. Druhý dojel Sebastian Vettel z... více

Český motocyklový závodník Karel Abraham

Motor GP
Úžasná kvalifikace! Abraham zaútočí na vítězství z první řady

08.04. 21:15

Karel Abraham odstartuje do nedělní Velké ceny Argentiny silničních motocyklů z druhého místa. Z první řady pojede v MotoGP poprvé v kariéře, v kvalifikaci ho... více

Lewis Hamilton ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Činy.

Velká cena
Mercedes a Ferrari vládnou Číně. Kvalifikaci vyhrál Hamilton

08.04. 11:28

Kvalifikaci na nedělní Velkou ceny Číny formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu. Stejně jako před dvěma týdny před úvodním závodem nové sezony v Austrálii... více