Předčasné úmrtí
Cyklistika oplakává mistra světa. Ukrajinec zemřel na infarkt

Bývalý mistr světa v silniční cyklistice do 23 let Dmytro Grabovskij podlehl v jednatřiceti letech infarktu. O úmrtí rodáka z ukrajinského Simferopolu, jenž během profesionální... více

Ilustrační foto.

Nevratná záležitost
Křivda pro běloruské kanoisty. V Riu měli startovat

Vyřazení běloruských rychlostních kanoistů z olympijských her v Riu de Janeiro bylo neopodstatněné. Světová kanoistická federace ICF loni v červenci kvůli... více

Extravagantní záliba
Golf? Nepřítel státu. Čína zavírá hřiště, prý chrání přírodu

Od roku 2011 bylo v Číně uzavřeno 111 golfových hřišť, uvedla v neděli státní tisková agentura Nová Čína. Důvodem je ochrana přírodních zdrojů, ale i... více

Jeden ze zesnulých baseballistů, Yordano Ventura vyhrál v roce 2015 titul v MLB s týmem Kansas City. Na obrázku jeho spoluhráč Alex Gordon (číslo 4).

Obrovská tragédie
Po autonehodě zemřeli v jeden den dva hráči MLB, včetně šampiona Ventury

Při autonehodě doma v Dominikánské republice dnes zemřel baseballista Yordano Ventura z týmu MLB Kansas City. Pětadvacetiletý nadhazovač byl v roce 2015 jedním... více

Nepřehlédněte

Baarová opět hvězdou
Zkáza naivitou. Proč diváky zajímal poměr s Goebbelsem?

Lída Baarová.

Velkofilm Filipa Renče Lída Baarová vidělo v kinech a v televizi přes 2,2 milionu diváků. Proč nás... více

Znečištěné ovzduší
Česko dusí smog. Odborník doporučuje nevycházet ven

Znečištěné ovzduší (ilustrační foto).

Špatné ovzduší trápí téměř celou Českou republiku. Situace je horší zejména ve velkých městech.... více

Peníze za jízdu
Němci chtějí zavést celoevropské silniční mýtné bez hranic

Německo je pro zavedení celoevropského mýtného (ilustrační foto).

Německá vláda je připravena podpořit vytvoření celoevropského systému silničního mýtného. S... více

Házenkáři Dánska nestačily na Maďarsko.

MS v házené
Olympijští vítězové z Dánska končí, nestačili na Maďarsko

22.01. 18:14

Vítězové loňských olympijských her Dánové skončili na mistrovství světa házenkářů už v osmifinále. Favorizovaný tým, který předtím prošel bez ztráty bodu... více

Kateřina Nash při cyklokrosovém závodě.

Cyklokros
Kateřinu Nash zbrzdil v Hoogerheide pád, přesto dojela sedmá

22.01. 14:55

Cyklokrosařka Kateřina Nash dojela v závěrečném závodu Světového poháru v Hoogerheide po pádu sedmá a v celkovém pořadí seriálu obsadila třetí místo. Třetí... více

Výškařka Michaela Hrubá.

Atletika
Výškařka Hrubá vyhrála v Nantes a má limit pro halový šampionát

22.01. 11:19

Osmnáctiletá výškařka Michaela Hrubá zvítězila na mítinku v Nantes a výkonem 190 cm splnila limit pro účast na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu.... více

Cyklista Ondřej Cink.

Silniční cyklistika
První prověrka na silnici. Bývalý biker Cink dojel ve třetí desítce

22.01. 10:49

Bývalý biker Ondřej Cink obsadil při premiéře mezi silničními profesionály 22. místo na závodě Tour Down Under. Druhý český cyklista Petr Vakoč skončil v... více

Basketbalisté Washingtonu a Detroitu ve vzájemném zápase.

Basketbalová NBA
Detroit utnul vítěznou sérii Wizards, Satoranskému se nedařilo

22.01. 09:32

Basketbalisté Washingtonu prohráli v Detroitu poslední střelou utkání 112:113 a po sérii čtyř vítězství odešli poraženi. Jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský... více

Jeden z nejlepších světových házenkářů Nikola Karabatič může být s dosavadním průběhem MS spokojený, jeho Francie hladce prošla do čtvrfinále.

MS v házené
Rekord v návštěvnosti. Francouze hnal do čtvrtfinále domácí kotel

22.01. 05:30

Francouzští házenkáři postoupili před rekordní návštěvou do čtvrtfinále domácího světového šampionátu. Vítězství obhájců titulu 31:25 nad Islandem vidělo v... více

Vitalij Mutko

Aféra ruských sportovců
Sex ovlivňuje výsledky dopingových kontrol, překvapil ruský vicepremiér

21.01. 06:00 Původní zpráva

Sex ovlivňuje výsledky dopingu u žen! S překvapivým nařčením přišla klíčová postava v zemi dopingového skandálu, Vitalij Mutko. Ruský vicepremiér si myslí, že... více

Petr Kofpstein v kokpitu svého akrobatického speciálu.

Red Bull Air Race
Kopfstein před sezonou: Všichni si navzájem "očumují" letadla

20.01. 14:19 Rozhovor

Šampionát akrobatických letadel Red Bull Air Race není jen nejúspěšnější pilot posledních let Martin Šonka. V minulé sezoně naskočil do seriálu v roli nováčka... více

Ruští krasobruslaři možná přijdou o olympiádu.

Dopingová aféra
Další rána pro Rusko? Američané nechtějí na OH krasobruslaře

20.01. 10:10

Předseda amerického krasobruslařského svazu Sam Auxier vyzval Mezinárodní bruslařskou unii, aby zakázala ruským reprezentantům start na olympijských hrách v... více

Tomáš Satoranský si užil zápas v Madison Square Garden.

Klíčový hráč
Satoranský šel ze hřiště a Washington málem ztratil zápas

20.01. 09:54

Basketbalista Tomáš Satoranský si poprvé v kariéře zahrál v Madison Square Garden a se spoluhráči z Washingtonu si ve slavné newyorské hale připsal vítězství.... více

Akrobatický letec Martin Šonka.

Akrobatické létání
Velké cíle? Na ty nemyslím. Chci si to užít a nechybovat, říká Šonka

19.01. 18:50

Už loni před sezonou pokukoval český akrobatický pilot Martin Šonka po vítězství v seriálu Red Bull Air Race, ale nakonec uplynulá sezona nepatřila mezi jeho... více

Snooker
Raketa Ronnie. Čaroděj s tágem i složitá osobnost

19.01. 06:30 Původní zpráva

Tágo a koule si donedávna většina Čechů spojila se zábavou v hospodě po pár pivech. Poslední dobou však tento, v zahraničí velmi oblíbený sport, začíná... více

Basketbal
Basketbalistky USK Praha vyhrály v Krakově. K postupu mají blízko

18.01. 20:04

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vyhrály v Evropské lize i třetí zápas v tomto roce, když přehrály Wislu Krakov na jejím hřišti 90:70. Polský celek zdolaly české... více

Vítězství potvrzeno
Závadová se potřetí za sebou stala královnou českého plavání

18.01. 18:23

Barbora Závadová byla potřetí za sebou zvolena nejlepší českou plavkyní uplynulé sezony. Sedmá žena z mistrovství světa v krátkém bazénu v polohovém závodu na... více

Basketbalistka Kateřina Elhotová.

Reprezentační opora
Elhotová se po porodu vrací k tréninku. Chce stihnout domácí Euro

18.01. 05:00

Českým basketbalistkám by na domácím mistrovství Evropy neměla scházet největší hvězda Kateřina Elhotová. Dva měsíce po porodu syna Daniela už začala s... více

Nymburku se v Lize mistrů daří, výhra nad Monakem je příjemným překvapením.

Nečekané vítězství
Nymburk překvapil Monako. V pohárech je doma neporazitelný

17.01. 21:19

Basketbalisté Nymburka zdolali v předposledním kole skupiny Ligy mistrů favorizované Monako 76:66. Český celek prodloužil domácí pohárovou neporazitelnost,... více