Cyklistika
Čech Hirt na Giru atakoval desítku. Lídr navýšil náskok

Předposlední etapu Gira d'Italia vyhrál francouzský cyklista Thibaut Pinot a udržel si naději na celkový triumf. Kolumbijský lídr Nairo Quintana dojel v horské etapě z Pordenone... více

Česká překážkářka Zuzana Hejnová (ilustrační foto)

Diamantová liga
Hejnová na mítinku čtvrtá, očekávaný vstup do sezony splnila

Česká překážkářka Zuzana Hejnová vstoupila do sezony čtvrtým místem na mítinku Diamantové ligy v Eugene. Splnila předsevzetí zaběhnout pod 55 sekund, cílem... více

Český cyklista Jan Hirt.

Giro d'Italia
Nový König? Hirt letos válí mezi elitními jezdci

Původní zpráva Šestadvacetiletá kometa na letošním Giru d'Italia se jmenuje Jan Hirt. Jen málokdo před slavným závodem v italských Dolomitech věděl, jak dobře je český... více

Český kanoista Martin Fuksa.

Světový pohár
Fuksa válí! I v Szegedu ovládl kilometr, další Češi byli na bedně

Aktualizováno 27.05. 11:57Kanoista Martin Fuksa vyhrál i druhý kilometrový závod v sezoně Světového poháru v rychlostní kanoistice. V Szegedu dnes navázal na týden starý triumf z... více

Nepřehlédněte

Politici se bavili
Jak hraje Slavia? Lidovci se zajímali o fotbal, zahrálo Šlapeto

Snímek z volebního sjezdu KDU-ČSL v Praze, přítomen byl i bývalý předseda vlády a Senátu Petr Pithart (vpravo).

Delegáty celostátního sjezdu KDU-ČSL v sobotu před pražským Top Hotelem vítaly písně skupiny... více

Mezi ploty
Bohnice tento víkend navštíví až 15 tisíc lidí

Festival Mezi ploty v areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích v Praze.

V areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice v sobotu začal dvoudenní multižánrový festival... více

"Půjdou se všemi"
Kalousek si rýpl do lidovců. Ti mu poznámku opětovali

Na snímku je předseda TOP 09 Miroslav Kalousek při projevu během sjezdu KDU-ČSL.

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří tomu, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit,... více

Česká oštěpařka Barbora Špotáková.

Špotáková byla v USA čtvrtá, zajistila si tak start na mistrovství světa

27.05. 09:00

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vstoupila do Diamantové ligy čtvrtým místem v americkém Eugene. Světová rekordmanka si výkonem 63,30 metru zajistila start na... více

Bikerka Tereza Němcová.

Cyklistika
Bikerka Němcová je po náročné operaci. Bude ještě závodit?

27.05. 05:16

Bikerka Tereza Němcová podstoupila operaci, aby vyřešila dlouhodobé potíže s nedokrvováním pravé nohy kvůli špatnému průchodu krve břišní tepnou a následnou... více

Čeští volejbalisté v zápase proti Španělsku.

Volejbal
Po dvou výhrách porážka. Češi v kvalifikaci na MS nestačili na Španěly

26.05. 22:39

Čeští volejbalisté po dvou hladkých výhrách poprvé na domácím kvalifikačním turnaji o postup na mistrovství světa prohráli. V Karlových Varech nestačili na... více

Basketbalistka Elhotová v souboji s jednou z Lotyšek.

Basketbalová reprezentace
Basketbalistky na úvod přípravy padly, trenér navíc počítá ztráty

26.05. 20:06 Aktualizováno 26.05. 21:13

České basketbalistky v úvodním přípravném utkání před mistrovstvím Evropy prohrály s Lotyšskem 65:69. Nevyšel jim tak vstup do turnaje v Karlových Varech, kde... více

Tenistka Markéta Vondroušová.

Tenisové French Open
Vondroušová se probila kvalifikací a poprvé si zahraje grandslam

26.05. 18:28

Tenistka Markéta Vondroušová si poprvé zahraje hlavní soutěž na grandslamu. Sedmnáctiletá hráčka prošla suverénně kvalifikací antukového French Open. Naopak... více

Cyklista Nairo Quintana.

Cyklistika
Giro má nového lídra. Mezi nejlepšími byl i Čech Hirt

26.05. 17:43

Novým lídrem průběžného pořadí Gira d'Italia je kolumbijský cyklista Nairo Quintana, jenž v 19. etapě sebral růžový dres Nizozemci Tomu Dumoulinovi. Po dvou... více

Helcelet v Götzisu zaútočí na limit pro MS.

Mítink v Götzisu
Hodně disciplín půjdu z fleku, věří si Helcelet na limit pro MS

26.05. 11:50

Vícebojař Adam Sebastian Helcelet si chce hned na víkendovém mítinku v Götzisu, který bude jeho prvním desetibojem v sezoně, zajistit start na atletickém... více

Český veslař Ondřej Synek.

ME v Račicích
Povedený start. Synek s přehledem vyhrál rozjížďku

26.05. 11:05

Skifař Ondřej Synek vyhrál bez problémů úvodní rozjížďku na mistrovství Evropy ve veslování v Račicích a postoupil do sobotního semifinále. Přímo do další... více

České volejbalistky deklasovaly Island.

Kvalifikace MS
Volejbalistky deklasovaly Island ve třech setech

25.05. 19:49

České volejbalistky ve svém třetím vystoupení v kvalifikačním turnaji o postup na mistrovství světa v příštím roce deklasovaly za necelou hodinu Island 3:0 po... více

Český cyklista Hirt dojel na Giru pátý, dres lídra udržel Dumoulin

25.05. 18:00

Jan Hirt obsadil v dolomitské 18. etapě Gira d'Italia páté místo. Český cyklista se od začátku pohyboval ve skupince uprchlíků a při svém debutu na Grand Tours... více

Volejbalisté nezaváhali v domácí kvalifikaci MS ani proti Švédům.

Čeští volejbalisté slaví v domácím prostředí výhru proti Švédsku

25.05. 17:22

Čeští volejbalisté překonali bezpečně i druhou překážku v cestě na mistrovství světa. V domácí kvalifikační skupině v Karlových Varech vyhráli také nad Švédy a... více

Kateřina Elhotová by měla být tahounkou české reprezentace.

Poprvé v kariéře
Kapitánkou basketbalistek bude na domácím šampionátu Elhotová

25.05. 12:23

České basketbalistky povede na domácím mistrovství Evropy jako kapitánka Kateřina Elhotová. Největší hvězda týmu a čerstvá matka dostala důvěru spoluhráček a... více

Basketbalista Tomáš Satoranský v dresu Wizzards, za které odehrál svoji první sezonu v NBA

Basketbalová NBA
Navrátilec Satoranský: Premiéra v zámoří? Nejtěžší, ale skvělá

25.05. 05:30

Basketbalista Tomáš Satoranský označil svoji premiérovou sezonu v zámořské NBA za jednu z nejtěžších v kariéře. A to hlavně po psychické stránce, protože se... více

České basketbalistky (ilustrační foto)

Mistrovství světa
V dramatické koncovce české volejbalistky nestačily na favoritky

24.05. 17:14

České volejbalistky utrpěly v kvalifikačním turnaji o postup na mistrovství světa 2018 první porážku. Svěřenkyně trenéra Zdeňka Pommera po úterní výhře nad... více

Michaela Hrbková uspěla v bundesligové anketě.

Házená
Skvělé ocenění! Hrbková je nejlepší hráčkou Bundesligy

24.05. 13:49

Házenkářská reprezentantka Michaela Hrbková vyhrála anketu o nejlepší hráčku německé ligy. Opora Göppingenu ovládla střeleckou tabulku soutěže a dostala... více

Tom Dumoulin ztratil náskok v čele průběžného pořadí kvůli neobvyklým problémům.