Dvouletý trest
Další dopingový hříšník. Potrestán byl americký sprinter Kimmons

Americký sprinter Trell Kimmons dostal od domácí antidopingové agentury USADA dvouletý zákaz startů. Jednatřicetiletý atlet měl pozitivní test na březnovém národním halovém... více

Mezinárodní bruslařská unie (ISU) může podle názoru Evropské komise porušovat unijní pravidla o hospodářské soutěži tím, že sportovcům zakazuje účast na mezinárodních závodech, které sama neschválila.

Podivná pravidla
Sáblíkové a spol. hrozí doživotní zákaz. Stačí jet "špatný" závod

Mezinárodní bruslařská unie (ISU) může podle názoru Evropské komise porušovat unijní pravidla o hospodářské soutěži tím, že sportovcům zakazuje účast na... více

Václav Chalupa.

Veslařská legenda
Šéftrenér Chalupa končí u reprezentace. Učarovalo mu Lipno

Olympijský park letos v létě na Lipně změnil život Václavu Chalupovi. Někdejší veslař, který byl na šesti olympiádách a má stříbrnou medaili z Barcelony v roce... více

Arnold Palmer.

Slavná postava
Svět golfu ztratil ikonu. Zemřel Arnold Palmer, bylo mu 87 let

Aktualizováno 26.09. 08:52Ve věku 87 let zesnul v neděli legendární americký golfista Arnold Palmer. Palmer zemřel v nemocnici v Pittsburghu, kde podstupoval lékařské testy. více

Nepřehlédněte

Netradiční zaměstnání
Švýcaři vybrali svého poustevníka. Expolicistu

Švýcarské město Solothurn našlo svého poustevníka.

Švýcarské město Solothurn našlo ve výběrovém řízené vhodného kandidáta na neobvyklou pracovní... více

Liga mistrů
Duel českých brankářů? Ne, Čech zřejmě zůstane jen na lavičce

Petr Čech (vlevo) a Tomáš Vaclík.

Už to vypadalo, že ve středečním utkání základní skupiny Ligy mistrů dojde k věci pro český fotbal... více

Rizikové chování
Vzít si úvěr? Třetina lidí studuje smlouvu jen pět minut

Lidé nevěnují obchodním podmínkám smluv velkou pozornost (ilustrační foto).

Třetina lidí studuje obchodní podmínky před podpisem úvěrové smlouvy maximálně pět minut. Ve... více

České volejbalistky prohrály další zápas a zahrají si baráž o postup na ME:

Volejbal
Reprezentaci žen čeká baráž, v Mariboru podlehly Slovinsku

25.09. 21:29 Aktualizováno 25.09. 21:41

České volejbalistky budou o postup na mistrovství Evropy bojovat v baráži. Tým nezvládl závěrečný zápas kvalifikační skupiny F a v Mariboru podlehl domácímu... více

Volejbalisté zakončili kvalifikaci prohrou, postup už měli zajištěný dopředu.

Volejbalová kvalifikace
S jistotou postupu Češi rotovali sestavou, Estonsku podlehli 0:3

25.09. 20:21

Čeští volejbalisté zakončili kvalifikaci mistrovství Evropy prohrou. Před zápasem s Estonskem už měli postup na šampionát do Polska v roce 2017 jistý a v... více

Francouz Levy vyhrál European Open v golfu.

Golf
Francouz Levy opanoval European Open, na titul čekal dva roky

25.09. 19:58

Vítězem golfového turnaje European Open se stal Francouz Alexander Levy, i když v závěrečném kole promarnil náskok čtyř ran. Pro šestadvacetiletého rodáka z... více

Silniční běh Praha - Běchovice vyhráli Homoláč a Vrzalová.

Silniční běh
Běchovický závod ovládli Homoláč a Vrzalová

25.09. 15:26

V jubilejním 120. ročníku silničního běhu Běchovice - Praha na 10 kilometrů zvítězili Jiří Homoláč a Simona Vrzalová. Oba získali mistrovské tituly v... více

Kenenisa Bekele vyhrál Berlínský maraton v druhém nejrychlejším čase historie.

Útok na rekord
Bekele ovládl Berlínský maraton, útočil na nejlepší čas historie

25.09. 12:13 Aktualizováno 25.09. 12:46

Etiopan Kenenisa Bekele vyhrál Berlínský maraton ve druhém nejrychlejším čase historie 2:03:03. Trojnásobný olympijský vítěz z dráhy zaostal za dva roky starým... více

Kateřina Nash dojela v Iowě čtvrtá, zastavil ji defekt.

Cyklokros
Nash dojela v Iowě čtvrtá, útok na bednu zhatil defekt

25.09. 10:28 Aktualizováno 25.09. 11:06

Cyklokrosařka Kateřina Nash dojela v druhém závodu Světového poháru v Iowě čtvrtá. O lepší umístění a šanci na minimálně zopakování druhé pozice z úterního Las... více

Volejbalisté ČR po výhře nad Rumunskem postoupili na evropský šampionát.

Postup na ME
Český volejbal bouchá šampaňské, muži postoupili na šampionát

24.09. 21:16 Aktualizováno 24.09. 21:47

Volejbalisté postoupili s předstihem na mistrovství Evropy v roce 2017. Češi v sobotu v Jablonci nad Nisou porazili Rumunsko 3:1 po setech 25:22, 31:29, 21:25... více

Navrátil vyhrál podruhé za sebou závod Světové série v extrémních skocích do vody.

Extrémní skoky
Navrátil sbírá vavříny, podruhé za sebou ovládl závod Světové série

24.09. 19:48

Michal Navrátil vyhrál podruhé za sebou závod Světové série v extrémních skocích do vody. Dva týdny po svém premiérovém triumfu v britském Pembroke v sobotu... více

Václav Milík se stal znovu mistrem republiky na ploché dráze.

Plochá dráha
Milík opět šampionem, "republiku" vyhrál už počtvrté

24.09. 19:43

Václav Milík třetí rok po sobě a celkem počtvrté v kariéře vyhrál republikový šampionát jednotlivců na ploché dráze. Pardubický jezdec ovládl mistrovství... více

Volejbalistky porazily Řecko a vedou skupinu kvalifikace na ME.

Volejbal
Češky přejely Řecko a nadále vedou tabulku kvalifikace

24.09. 17:55 Aktualizováno 24.09. 20:22

České volejbalistky porazily ve druhém utkání druhého turnaje kvalifikace mistrovství Evropy v Mariboru Řecko hladce 3:0 po setech 25:20, 25:13 a 25:22 a... více

Klára Spilková si na turnaji v Marbelle zhoršila umístění, je ve čtvrté desítce.

Propad
Spilková si pohoršila, v Marbelle klesla do čtvrté desítky

24.09. 16:53

Golfistka Klára Spilková si po třetím kole turnaje série Ladies European Tour ve španělské Marbelle pohoršila. Česká hráčka v sobotu zahrála stejně jako v... více

Dustin Johnson průběžně vede na závěrečném turnaji PGA Tour.

Golf
Závěrečný turnaj PGA Tour vede Johnson, Day odpadl

24.09. 11:16

Americký golfista Dustin Johnson se po druhém kole závěrečného turnaje letošního okruhu PGA osamostatnil na prvním místě. V pátek zahrál 67 ran a s celkovým... více

Čtyřicetiletý Kevin Garnett končí kariéru v NBA.

Konec legendy
Basketbal přichází o další hvězdu, Garnett v NBA končí

24.09. 10:51

Basketbalista Kevin Garnett po 21 sezonách končí v NBA. Čtyřicetiletý křídelní hráč, olympijský vítěz ze Sydney, strávil nejdelší čas v Minnesotě, hrál i za... více

Duel mezi Kličkem a Furym se zatím odkládá. Fury není zdravotně fit.

Box
Ostrý souboj se zase odkládá, Fury proti Kličkovi zatím nenastoupí

24.09. 10:03 Aktualizováno 24.09. 13:28

Zástupci profesionálního mistra světa těžké váhy Tysona Furyho potvrdili informace médií, že britský boxer není zdravotně v pořádku a 29. října proti Vladimiru... více

Maratonský běh v Praze (ilustrační foto).

Dřina, pot a slzy
Proč Češi milují maraton

24.09. 05:45 Původní zpráva

Uběhnout maraton je pro běžce podobná výzva jako pro horolezce zdolat osmitisícovku. Zkouška kondice i morálky. Češi si tuto trať zamilovali. A klidně si... více

Čeští volejbalisté porazili Makedonii.

Kvalifikace ME
Čeští volejbalisté zdolali Makedonii, k postupu jim chybí set

23.09. 19:44

Čeští volejbalisté zahájili vítězně i druhou polovinu kvalifikace mistrovství Evropy. Svěřenci trenéra Miguela Falascy porazili v Jablonci Makedonii 3:0 po... více