Biatlonistky
OBRAZEM: Provokace i boj za přírodu. Co dělají soupeřky Koukalové?

Původní zpráva Tři měsíce uplynuly od konce biatlonové sezony, závodnice však nezahálejí. Letní příprava, která směřuje především k úspěchu na olympijských hrách v čínském Pchjongčchangu, je v... více

Gabriela Koukalová dojíždí do cíle biatlonu na kolech na prvním místě

Mistři republiky
Koukalová s Moravcem ve větrné loterii ovládli biatlon na kolech

Reprezentační jedničky Gabriela Koukalová a Ondřej Moravec obhájili titul mistrů republiky v biatlonu na horských kolech. Medailisté z únorového světového... více

Gabriela Koukalová se svými fanoušky (ilustrační foto).

Hvězdy

Původní zpráva Biatlonistům pomalu končí posezonní dovolená a naopak začíná období, ve kterém tvrdě trénují, aby v zimě měli z čeho brát. Stejně jsou na tom i největší české... více

Místo v Novém Městě na Moravě se pojede ve slovinské Planici.

Klasické lyžování
Nové Město bez SP. Svaz odstoupil kvůli finanční nejistotě

Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě v příští sezoně nebude. Rozhodlo se tom o víkendu na zasedání kalendářní komise mezinárodní lyžařské... více

Nepřehlédněte

Summit
Macron: Spolupráce Němců a Francouzů požene Evropu kupředu

Úzká spolupráce Německa a Francie podle Merkelové ale nevylučuje zapojení dalších zemí.

Pokud budou Německo a Francie mluvit společným hlasem, bude kupředu postupovat i celá Evropa. Po... více

Znalosti z historie
KVÍZ: Eddie Eagle nebo krvavý Mnichov. Znáte olympijské hry?

Pět propojených kruhů - symbol olympijských her.

Již od roku 1948 na návrh Pierra de Coubertina slavíme 23. června každý rok jako Mezinárodní... více

Václav Fischer
Pád nejpopulárnějšího politika v zemi. Po Česku žádá miliardy

Ilustrační foto.

Václav Fischer, bývalý majitel cestovní kanceláře Fischer Reisen, požaduje odškodné ve výši 122... více

Trojice ruských běžců, kteří mají zákaz činnosti kvůli dopingu.

Dopingová aféra
Trest potvrzen. Šest ruských běžců na lyžích má nadále zákaz

29.05. 17:30

Šestice ruských běžců na lyžích má kvůli podezření z dopingu zastavenou činnost i po jednání mezinárodní sportovní arbitráže CAS. Nejvyšší sportovní instance... více

Rakušan Stefan Kraft v minulé sezoně kvalifikace skákat nemusel, letos by to mělo být jinak.

Zimní sporty
Kvalifikace i pro nejlepší. Ve skocích na lyžích se chystá změna

29.05. 11:23

Od příští sezony Světového poháru ve skocích na lyžích už by neměla mít nejlepší desítka průběžného pořadí seriálu jistou účast v závodech, ale bude si ji... více

Ester Ledecká.

Odborníci rozhodli. Královnou bílé stopy je pro letošek Ledecká

19.05. 21:17

Zimní obojživelnice Ester Ledecká se podruhé v řadě stala vítězkou ankety Svazu lyžařů ČR Král bílé stopy. V hlasování odborníků, trenérů a novinářů porazila... více

Lyžařka Anna Holmlundová.

Holmlundová je vzhůru
Zázrak! Lyžařku po půl roce probudili z umělého spánku

18.05. 17:54

Po pěti měsících probudili lékaři švédskou skikrosařku Annu Holmlundovou z umělého spánku. Devětadvacetiletá lyžařka utrpěla 19. prosince při tréninku před... více

Nejlepší curler České republiky Jiří Snítil.

Curling
Překvapení se nekonalo. Snítil má dvanáctý titul mistra republiky

14.05. 13:17

Mistry republiky v curlingu se staly favorizované celky Sem Tam Brno skipa Jiřího Snítila a Liboc 3 skipky Anny Kubeškové. Oba týmy si zároveň zajistily start... více

Bauer skončil jen s kariérou v reprezentaci. "Je čas dát šanci mladším," říká.

Večírek na rozloučenou
Bauer se loučil s reprezentační kariérou. Kdo všechno mu vzdal hold?

12.05. 05:00

Dres cyklistického mistra světa, jezdecký bičík, biatlonovou pažbu i sjezdařskou helmu dostal běžec na lyžích Lukáš Bauer. Vítěze Světového poháru z roku 2008... více

AMerický bobista Steven Holcomb.

Smutná zpráva
Amerického bobistu Holcomba našli mrtvého v tréninkovém centru

07.05. 09:17

Americký bobista Steven Holcomb, olympijský vítěz a pětinásobný mistr světa, byl nalezen mrtev ve svém pokoji v tréninkovém centru amerických olympioniků v... více

Jitka Landová skončila s biatlonem už v šestadvaceti letech.

Biatlon
Zdraví je přednější. Členka úspěšné štafety ukončila kariéru

04.05. 09:50

Biatlonistka Jitka Landová ukončila po zdravotních problémech kariéru. Členku vítězných štafet ze sezony Světového poháru 2014/15 donutil k odchodu z vrcholné... více

Vítězka biatlonisty roku Gabriela Koukalová

Populární anketa
Koukalová se stala biatlonovou královnou

03.05. 21:24

Mistryně světa a druhá žena hodnocení uplynulé sezony Světového poháru Gabriela Koukalová se stala podle očekávání podruhé za sebou a potřetí v kariéře... více

Biatlonistka Gabriela Koukalová.

Biatlon
Hvězdná Koukalová: Vyjádření k dopingu? Vůbec mě to nemrzí!

26.04. 12:21 Původní zpráva

Po úspěšné biatlonové sezoně si Gabriela Koukalová už nějaký ten čas užívá zaslouženou dovolenou – s manželem vyrazila odpočívat do exotiky nebo fandit na... více

World Team Trophy v krasobruslení.

Krasobruslení
Soutěž družstev ovládli Japonci. Rusům nestačil ani světový rekord

22.04. 12:33

Japonští krasobruslaři vyhráli v domácím prostředí soutěž družstev World Team Trophy. V Tokiu zvítězili o čtyři body před Ruskem, třetí skončili Američané. více

Česká biatlonistka Lucie Charvátová.

Zrádná střelba
Biatlonistka Charvátová: Štafet jsem se začala bát, byl na mě tlak

19.04. 10:30 Rozhovor

Podle biatlonistky Lucie Charvátové doping ve sportu vždycky byl, je a bude. "Dopingoví komisaři vždy budou o krok pozadu za těmi, kteří doping vyvíjejí,"... více

Běžkař Lukáš Bauer se loučí s reprezentací.

Konec v reprezentaci
Do Pchjongčchangu jako závodník nepojedu, potvrdil běžkař Bauer

13.04. 11:09 Aktualizováno 13.04. 13:34

Běžec na lyžích Lukáš Bauer potvrdil, že na světovém šampionátu ve finském Lahti v březnu skončila jeho reprezentační kariéra. Příští zimu už neplánuje... více

Šárka Strachová odložila lyže a šéfuje své firmě.

Bývalá slalomářka
Začátek nové etapy: Strachovou těší nové zaměstnání

11.04. 15:46

V prostorách, kde dříve sídlil i lyžařský servis, je v současnosti fyzioterapeutické studio. Slalomová mistryně světa Šárka Strachová vymyslela a předloni... více

Cestu domů zpříjemňoval Koukalovým palubní bar a slovenské letušky.

Po sezoně
Dovolená Koukalové: luxusní letadla, stříhání muže i relax v plavkách

11.04. 10:00 Původní zpráva

Návrat z ráje a hurá do práce. Miláček národa a elitní světová biatlonistka Gabriela Koukalová se vrátila z dovolené snů a čeká jí návrat do reality. Bude... více

Česká lyžařka Kateřina Smutná při závodě.

Dálkové běhy
Smutná triumfovala ve Finsku, v závěru porazila i šampionku

08.04. 12:37

Kateřina Smutná zakončila seriál dálkových běhů Ski Classics vítězstvím ve finském Levi. Po 67 kilometrech porazila ve finiši už jistou celkovou vítězku Britu... více