Biatlonistky v soukromí
Konkurentky Koukalové? Horolezkyně, policistka a milovnice pletení

Původní zpráva O české biatlonistce Gabriele Koukalové vědí fanoušci střelby a lyžování takřka všechno. Sedmadvacetiletá závodnice umí krásně zpívat, na každý závod se maluje, občas způsobí... více

Bývalý Český lyžař Ondřej Bank.

Sjezdové lyžování
Bank o Ledecké: V budoucnu možná pomůžu, zatím ale jen pozoruji

Zatím funguje Ondřej Bank jen jako poradce a pozorovatel, to se ale brzy může změnit a někdejší lyžař by se mohl stát novým členem týmu Ester Ledecké. Nejlepší... více

Česká biatlonistka Lucie Charvátová.

Štafetové trápení
Češky v závodě vyhořely, pro zlato si dojelo Německo

Biatlonistkám dnes nevyšla štafeta Světového poháru. V sestavě bez Gabriely Koukalové dojely Lucie Charvátová, Lea Johanidesová, Eva Puskarčíková a Veronika... více

Marcel Hirscher.

Krýzl si v Kitzbühelu vybral smůlu, slalom se jel v režii Hirschera

Rakouský lídr Světového poháru Marcel Hirscher vyhrál slalom lyžařů v domácím Kitzbühelu. Ve druhém kole smazal více než sekundovou ztrátu na vítěze první... více

Nepřehlédněte

Extravagantní záliba
Golf? Nepřítel státu. Čína zavírá hřiště, prý chrání přírodu

Od roku 2011 bylo v Číně uzavřeno 111 golfových hřišť, uvedla v neděli státní tisková agentura Nová Čína.

Od roku 2011 bylo v Číně uzavřeno 111 golfových hřišť, uvedla v neděli státní tisková agentura Nová... více

Nedýchatelno
Bude v Praze MHD zdarma? Radní řeší opatření kvůli smogu

Ilustrační foto.

Pražští radní budou v úterý kvůli smogu v hlavním městě jednat o zavedení městské hromadné dopravy... více

Výsledky prověrky
Miliardy nestačily. Stav přírody se v Česku příliš nezměnil

Nejvyšší kontrolní úřad v Praze.

Dotace na ochranu přírody za 9,4 miliardy korun v letech 2013 až 2015 výrazně nezlepšily stav... více

Ester Ledecká při jednom ze závodů na lyžích.

Superobří slalom
Ledecká i přes trable zaválela, super-G v Ga-Pa ovládla Gutová

22.01. 14:01 Aktualizováno 22.01. 14:43

Ester Ledecká obsadila 19. místo v superobřím slalomu v Garmisch-Partenkirchenu a vyrovnala svůj nejlepší výsledek ve Světovém poháru v této disciplíně. Závod... více

Biatlonový závod s hromadným startem v Anterselvě.

Biatlon
Populární "masák" opanoval v Anterselvě Bø, Češi zklamali

22.01. 11:59

Mužský závod s hromadným startem vyhrál v italské Anterselvě norský biatlonista Johannes Thingnes Bø. V závodě, který nabídl drama až do poslední střelby, při... více

Eva Samková (ilustrační foto).

Přes potíže na vrchol
Sněží jak blázen, teď už mi to nevadí, směje se po výhře Samková

22.01. 10:19

Za hustého sněžení se snowboardcrossařka Eva Samková dočkala první výhry ve Světovém poháru téměř po roce. Olympijská vítězka ze Soči měla stejně jako ostatní... více

Gabriela Koukalová v jednom ze závodů.

Biatlon
Rána pro ženský tým! Koukalová v Anterselvě nepojede štafetu

22.01. 09:59

Světový pohár v biatlonu v Anterselvě v neděli zakončí závod mužů s hromadným startem a ženská štafeta. V ní bude český tým startovat bez své nejlepší... více

Po pátém místě v rakouském Montafonu už tentokrát byla Eva Samková neporazitelná.

Snowboardcross
Výborně, Evo! Samková v Americe ovládla závod Světového poháru

21.01. 23:14

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková vyhrála druhý závod sezony Světového poháru v Solitude v americkém Utahu. Třiadvacetiletá závodnice si tak... více

Jiří Hamza není s postupem mezinárodní biatlonové federace příliš spokojený.

Doping v biatlonu
Vyjádřete se, řekla Rusku unie. Je to jen hra o čas, zlobí se Hamza

21.01. 22:03

Vedení Mezinárodní biatlonové unie (IBU) na dnešním mimořádném zasedání v dějišti Světového poháru v Anterselvě zahájilo formálně řízení s ruským svazem kvůli... více

Polští reprezentanti tentokrát domácí závod nevyhráli, lepší byli Němci.

Skoky na lyžích
Závod družstev vyhráli Němci, Češi zopakovali výsledek z prosince

21.01. 18:36

Čeští skokani na lyžích obsadili v Zakopaném i v druhém závodu družstev v sezoně Světového poháru šesté místo. Zvítězili Němci, kteří oplatili Polákům porážku... více

Českou štafetu rozjížděl Ondřej Moravec, o šanci na dobrý výsledek pak reprezentanty připravila především nepovedená střelba Adama Václavíka.

Špatný den
Biatlonistům se ve štafetě nedařilo, o vítězi rozhodovaly desetiny

21.01. 16:53

Biatlonisté Ondřej Moravec, Adam Václavík, Michal Šlesingr a Michal Krčmář obsadili ve štafetě Světového poháru v Anterselvě třinácté místo. Václavík musel na... více

Česká lyžařka Ester Ledecká.

Světový pohár
Úspěch Ledecké navzdory prozvracené noci. Třináctá ve sjezdu

21.01. 16:27

Ze čtvrtka na pátek lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká prozvracela celou noc a ani v pátek večer ještě zdaleka neměla zdravou barvu v obličeji. Dokonce si... více

Vycházející hvězda
Ledecká jednou vyhraje závod v SP, vidí potenciál trenér Bank

21.01. 14:35

Přesně před rokem Ester Ledecká poprvé naskočila do lyžařského Světového poháru a v Garmisch-Partenkirchenu hned bodovala ve sjezdu i superobřím slalomu. Byl u... více

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová.

Měnila hůlky, v cíli přesto třetí. Koukalovou porazily jen Němky

21.01. 14:12 Aktualizováno 21.01. 18:42

Biatlonistka Gabriela Koukalová přišla krátce před cílem o triumf v dnešním závodu Světového poháru s hromadným startem v Anterselvě a v italském středisku... více

Italský lyžař Dominik Paris.

Sjzed v Kitzbühelu
Zběsilý závod ovládl Ital Paris, francouzští závodníci zářili

21.01. 14:07

Italský lyžař Dominik Paris vyhrál podruhé v kariéře slavný sjezd v Kitzbühelu. Na obávané rakouské sjezdovce Streif na Hahnenkammu zopakoval triumf z roku... více

Norská lyžařka Marit Björgenová.

Klasické lyžování
Jakš dojel nejlépe v sezoně, ženám už zase vládne Björgenová

21.01. 13:28 Aktualizováno 21.01. 16:12

Běžec na lyžích Martin Jakš skončil třináctý v závodě na 15 km volně ve švédském Ulricehamnu a zaznamenal nejlepší výsledek v sezoně Světového poháru. Zvítězil... více

Ruský běžec na lyžích Alexej Červotkin.

Dálkové běhy
Skvěle! Smutná podruhé triumfovala, Řezáč nejlepší z Čechů

21.01. 12:57

Lyžařka Kateřina Smutná vyhrála ve Svatém Mořici La Diagonelu na 50 kilometrů klasicky a ovládla druhý závod Ski Classics v dálkových bězích za sebou. V závodu... více

Americká lyžařka Lindsey Vonnová.

Alpské lyžování
Životní výsledek Ledecké! Sjezd po dlouhé pauze ovládla Vonnová

21.01. 11:38

Ester Ledecká obsadila třinácté místo ve sjezdu v Garmisch-Partenkirchenu a i přes předchozí zdravotní problémy zajela životní závod v lyžařském Světovém... více

Michal Krčmář

Biatlon v Anterselvě
Krčmář se drží mezi špičkou, vytrvalost ovládl Rus Šipulin

20.01. 16:43

Biatlonista Michal Krčmář skončil osmý ve vytrvalostním závodu Světového poháru v italské Anterselvě a posedmé v sezoně se vešel do elitní desítky. K tomu mu... více