25.06.2015 12:50

Hráči Slovanu Bratislava stále čekají na výplaty.

Zpožděné peníze
Ve Slovanu se čeká na výplaty. Stávkovat se ale nakonec nebude

Aktualizováno 01.12. 18:33V hokejovém Slovanu Bratislava roste nervozita kvůli opožděným výplatám, které klub Kontinentální ligy dluží hráčům. Po středeční porážce s Novosibirskem se... více

Dallaský hráč Patrick Sharp (10) bruslí mezi hokejisty St. Louis Kevinem Shattenkirkem (22) a Carlem Gunnarssonem.

Rozhodla prodloužení
St. Louis porazilo Dallas, Ostrované udolali Calgary

Hokejisté St. Louis porazili v NHL Dallas 4:3 v prodloužení a podesáté za sebou bodovali na domácím ledě. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě Vladimir Tarasenko. více

Budějovice se po obratu se Slávií dostaly do čela

WSM Liga
Kladno prohrálo v Benátkách, Budějovice otočily duel se Slavií

Hokejisté Českých Budějovic zvládli šlágr 27. kola první ligy a po výhře 5:2 na ledě pražské Slavie si upevnili první příčku. Na špici tabulky mají už... více

Jan Kovář se s Magnitogorskem raduje z další výhry v KHL

KHL
Kovář s Filippim řídili kanonádu Magnitodorsku

Český útočník Tomáš Filippi skóroval v Kontinentální hokejové lize po bezmála dvou měsících a jednou brankou se podílel na vítězství Magnitogorsku 5:0 nad... více