UVNITŘ VIDEO. Sebastian Vettel dostal za nesportovní manévr v nedělní Velké ceně Ázerbájdžánu v Baku vedle časové penalizace i tři trestné body a případný další podobně oceněný... více

Závodník Lewis Hamilton po Velké ceně Ázerbájdžánu.

Pilot Lewis Hamilton z Mercedesu je přesvědčený, že Sebastian Vettel do něj při nedělní Velké ceně Ázerbájdžánu formule 1 najel úmyslně a měl být... více

Lewis Hamilton po kvalifikační výhře v Baku.

Formule 1
Kvalifikaci na GP Ázerbájdžánu ovládl Mercedes, vyhrál Hamilton

Aktualizováno 24.06. 17:30Britský pilot Lewis Hamilton z týmu Mercedes vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 a v osmé Grand Prix sezony si připsal pátou pole... více

Formule finského pilota Formule 1 Kimiho Räikkönena (okruh v Baku)

Ledový Fin
Räikkönen: Jezdím pro tým, Vettelovi k titulu rád pomůžu

Původní zpráva Osmý závod šampionátu Formule 1 odstartuje v neděli v Ázerbajdžánu. Po sedmi kláních má k titulu nejblíž Sebastian Vettel, který vede šampionát o dvanáct bodů... více

Nepřehlédněte

Kontroverzní video
Udělal dobrou věc, chválil kulturista vraha. Teď jej vyšetřuje policie

Filip Grznár může mít kvůli svým výrokům problémy.

Stal se jedním z nejznámějších českých kulturistů i úspěšným osobním trenérem. Kromě toho však... více

Jihomoravská záchranka
Lékařka měla ve službě přes tři promile alkoholu. Zůstává v práci

Ilustrační foto.

Jihomoravská záchranná služba řeší případ lékařky, která nastoupila minulý týden do služby silně... více

Předpověď počasí
Udeří velmi silné bouřky, pak vydatný déšť, hrozí i povodně

Velmi silné bouřky, které mají ukončit současná vedra, zasáhnou ve středu zejména východní polovinu... více

Lewis Hamilton závod v Montrealu vyhrál.

Přirovnání k boxerovi
Hamilton slaví výhru: Řezali jsme do toho jak Mayweather

12.06. 11:25

Britský pilot Lewis Hamilton přirovnal vítězství v nedělní Velké ceně Kanady formule 1 k vystoupení boxerského šampiona Floyda Mayweathera. Jezdec stáje... více

Vůz Carlose Sainze po nehodě nevypadal zrovna nejlépe.

Formule 1
Choval se bezhlavě a zavinil nehodu. Sainz dostal trest

12.06. 09:40

Španělský pilot Carlos Sainz dostal trest tří pozic na startu pro příští Grand Prix formule 1 za zavinění nehody v nedělní Velké ceně Kanady. Člen týmu Toro... více

Lewis Hamilton ve Velké ceně Kanady.

Formule 1
Hamilton triumfoval v Grand Prix Kanady a stáhl ztrátu na Vettela

11.06. 21:42

Velkou cenu Kanady formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu před týmovým kolegou Valtterim Bottasem a Danielem Ricciardem z Red Bullu. Díky triumfu snížil... více

Brit Lewis Hamilton se svým Mercedesem.

VC Kanady
Hamilton vyhrál kvalifikaci, vyrovnal se tak legendě Sennovi

10.06. 20:47

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Kanady formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a získal 65. pole position v kariéře. Vedoucí jezdec průběžného pořadí... více

Fernando Alonso se zvýšením počtu závodů v F1 nesouhlasí.

Kritický pilot
Zvýšení počtu závodů? Ve formuli skončím, hlásí Alonso

09.06. 09:35

Plány na další rozšíření kalendáře mistrovství světa formule 1 se nelíbí dvojnásobnému šampionovi Fernandu Alonsovi. Španělský pilot McLarenu se před nedělní... více

Polský pilot Robert Kubica jezdil před nehodou za Renault.

Návrat po šesti letech
Zpět v kokpitu. Kubica si poprvé od nehody sedl do formule

07.06. 09:41

Polský pilot Robert Kubica se po šesti letech alespoň na chvíli vrátil do formule 1. Dvaatřicetiletý jezdec, který v roce 2011 po nehodě při rallye málem... více

Legendární Nicky Lauda (vlevo) na snímku s Lewisem Hamiltonem.

Šampionát
Legenda Lauda: Hamilton? Pokud Vettel nevynechá, nemá šanci

06.06. 06:15 Původní zpráva

Tak jako fotbal má Maradonu, má i formule 1 svou legendu. Vedle Michaela Schumachera je jím nesporně trojnásobný mistr světa Niky Lauda. Proslavil se nejen... více

Sebastian Vettel a Kimi Räikkönen v charitativním fotbalovém utkání

Fotbal pro charitu

05.06. 06:15 Původní zpráva

Po Velké ceně Monaca byl jezdec Kimi Räikkönen očividně zklamaný. Vyhrál kvalifikaci, jel si pro nejvyšší umístění, když ho Ferrari poslalo do boxu. O pět kol... více

Ledový Fin Kimi Räikkönen po posledním závodě F1.

Smutek z druhé příčky
Tým ho připravil o výhru. Ledový Fin ale Ferrari stále věří

29.05. 09:40

Finský pilot Kimi Räikkönen stále důvěřuje vedení Ferrari. A to i přesto, že v nedělní Velké ceně Monaka formule 1 ho týmová strategie velmi pravděpodobně... více

Německý jezdec Formule 1 Sebastian Vettel na okruhu v Monacu.

Velká cena
Vettel napodobil Schumachera, v Monaku za Ferrari triumfoval

28.05. 15:56 Aktualizováno 28.05. 17:36

Velkou cenu Monaka formule 1 vyhrál Sebastian Vettel a ukončil šestnáctileté čekání Ferrari na vítězství ve slavném závodu. Německý pilot navíc zvýšil náskok... více

Kimi Räikkönen vyhrál kvalifikaci na hlavní závod formule 1 v Monaku.

VC Monaka
Kvalifikaci vyhrál Räikkönen, Hamilton ve finále chyběl

27.05. 15:57

Fin Kimi Räikkönen vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka a poprvé od roku 2008 vyrazí do závodu formule 1 z pole position. Na úzké trati městského okruhu v... více