Formule 1
Třetí titul v Poháru konstruktérů v řadě? Mercedes je blízko

Třetí titul v Poháru konstruktérů za sebou si může stáj Mercedes zajistit už v nedělní Velké ceně Malajsie vozů formule 1, šestnáctém závodu letošního ročníku mistrovství světa.... více

Max Verstappen se už prosazuje mezi nejlepšími.

Formule 1
Mládí vpřed! Formuli 1 okysličí mladá krev

PoznámkaVe formuli 1 se odehrává výměna generací. Do královské discipliny motorsportu přichází ve velkém nová krev. Během víkendu Velké ceny Itálie na Monze oznámili... více

Možná se našel lék na 16 let trvající chronické onemocnění formule 1. Tedy někdo, kdo ví, co je to promovat sport.

Blog experta F1
Konec nemoci formule 1? Nový vlastník příslibem inovací

PoznámkaMožná se našel lék na 16 let trvající chronické onemocnění formule 1. Tedy někdo, kdo ví, co je to promovat sport. V oněch uplynulých 16 letech totiž nikdo... více

Ve Velké ceně Singapuru zvítězili Rosberg. Za ním dojeli Ricciardo a Hamilton.

Formule 1
Rosberg kraloval v Singapuru, Hamilton ztratil celkové vedení

Aktualizováno 18.09. 17:33Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál způsobem start-cíl Němec Nico Rosberg z týmu Mercedes a dostal se do čela mistrovství světa. Druhý dojel o necelou... více

Nepřehlédněte

Třídenní program
Drážďany budou centrem oslav znovusjednocení Německa

Přípravy jsou již v plném proudu.

Do východoněmeckých Drážďan se letos přesune centrum oslav výročí znovusjednocení Německa. Třídenní... více

Fotbalová liga
Jihlava na výhru stále čeká, nestačila na Bohemians

Fotbalisté Bohemians vyhráli na půdě Jihlavy.

Fotbalisté Jihlavy v domácí předehrávce devátého ligového kola podlehli 0:2 Bohemians 1905.... více

Vyšetřování
Ruský velvyslanec na koberečku v Haagu, kvůli letu MH17

Trosky letu MH17.

Nizozemské ministerstvo zahraničí si povolalo ruského velvyslance v Haagu, aby mu vytklo kritické... více

Německý pilot F1 Nico Rosberg.

Formule 1

17.09. 17:35

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru vozů formule 1 vyhrál Nico Rosberg z týmu Mercedes a do dvoustého závodu v kariéře odstartuje z pole position. Vedle něj... více

Velká cena Singapuru
Na jubilejní dvoustý závod se Rosberg naladil vítězným tréninkem

16.09. 17:46

V úvodních trénincích na Velkou cenu Singapuru formule 1 zajel nejrychlejší čas Němec Nico Rosberg. Nedařilo se naopak jeho kolegovi z Mercedesu a lídrovi... více

Vítězná jízda Nica Rosberga na okruhu v italské Monze.

Formule 1
Virus zika straší i po olympiádě. Ovlivní výsledek F1?

07.09. 11:00 Původní zpráva

Na olympijské hry do brazilského Rio de Janeira nejela kvůli obavám z nebezpečného viru zika celá řada sportovců. Zejména tenisový a golfový turnaj přišel o... více

Nico Rosberg.

Formule 1
V Monze triumfoval Rosberg, Hamilton chyboval na startu

04.09. 15:28 Aktualizováno 04.09. 16:54

Německý pilot Nico Rosberg vyhrál i druhý závod po letní přestávce v mistrovství světa formule 1. Ve Velké ceně Itálie v Monze využil nepovedeného startu... více

Britský jezdec Formule 1 Jenson Button.

Formule 1
Button po sezóně končí v McLarenu, definitivní vale však nedává

04.09. 05:00

Jensona Buttona nahradí v příští sezoně v soutěžním kokpitu stáje McLaren Belgičan Stoffel Vandoorne, podle prohlášení týmu to ale ještě neznamená konec... více

Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton.

VC Velké Itálie
Hamilton vyrazí za padesátým vítězstvím z pole position

03.09. 15:41

Mistr světa Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie formule 1 v Monze s náskokem téměř půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Nicem... více

Lewis Hamilton.

Velká cena Itálie
Vstoupí do historie? Hamilton bude útočit na padesátý triumf

02.09. 05:30

Trojnásobný mistr světa Brit Lewis Hamilton bude v nedělní Velké ceně Itálie útočit na padesáté vítězství v kariéře a třetí za sebou na okruhu v Monze, což se... více

Brazilec Felipe Massa po konci sezony opustí seriál formule 1.

Formule 1
Od titulu ho dělil bod. Massa dá po sezoně formuli sbohem

01.09. 15:33 Původní zpráva

Jeho čas mezi nejlepšími závodníky planety skončí po čtrnácti letech. Brazilec Felipe Massa po konci sezony opustí seriál formule 1. Jezdec stáje Williams,... více

Max Verstappen vzbudil velké vášně po belgické Grand Prix.

Očima experta F1
Verstappen okořenil závod v Belgii. Provinil se jen nezkušeností

29.08. 16:00 Původní zpráva

Škodolibě miluji tento fenomén naší doby: lidé vždy volají po dramatičtějších soubojích na dráze, zlobí se na sportovní komisaře, kteří "prošetřují" nebo... více

Pohled z havarovaného vozu Kevina Magnussena.

Dusno ve formuli 1
Jako demoliční derby. Verstappen patří na psychiatrii, hřměl Lauda

29.08. 09:35 Původní zpráva

UVNITŘ VIDEA. Po "poločasové" přestávce ukázala formule 1, že umí být stále zábavná. Ač opět kraloval stříbrný vůz z Mercedesu, jehož volant spolehlivě svíral... více

Německý jezdec formule 1 Nico Rosberg.

VC Belgie
Rosberg dojel první, Hamilton udržel vedení v pořadí MS

28.08. 15:58

Německý pilot Mercedesu Nico Rosberg vyhrál dramatickou Velkou cenu Belgie formule 1 a snížil náskok týmového kolegy Lewise Hamiltona v čele mistrovství světa... více