Dopady pandemie
Babiš je proti rozdělení peněz na obnovu členských zemí EU

28.05.2020 13:09

Premiér Andrej Babiš nesouhlasí s klíčem, který navrhla Evropská komise pro rozdělení peněz určených na obnovu ekonomik po koronavirové krizi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (9 hlasů) 28.05.2020 14:06

  Bureš bude takhle ňafat a bušit se v hruď, dokud nezazvoní telefon od...

 • Tomáš Varoh (8 hlasů) 28.05.2020 16:36

  Ten plán je nesmyslný už jenom protože o tom hovořila U.von der...

 • Ďury - (8 hlasů) 28.05.2020 17:04

  Tady je názorně vidět, že jedinou záchranou pro nás je vypadnout z...

 • tyden tyden (8 hlasů) 28.05.2020 14:17

  tektokrat s Babisem souhlasim. bolsevicky plan z berlina/parize...

 • S Vrba (6 hlasů) 28.05.2020 20:45

  Mimo to, že rozdělení podpory z evropského programu nikdo nezdůvodnil...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Německo: Takto se modlili muslimové na náměstí v Herne. Ztrácí Německo svou tvář? + VIDEO

Video, které bylo zveřejněno v úterý, vyvolalo mezi některými lidmi silné reakce.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/islamsky-stat/nemecko-takto-se-modlili-muslimove-na-namesti-v-herne-ztraci-nemecko-svou-tvar-video/
------
Francie: Starší pár napadli a okradli migranti. …jeden z podezřelých „pokusil se předstírat, že je nezletilý“+ VIDEO

Gang maskovaných migrantů o víkendu zaútočil a okradl starší pár těsně před jejich bydlištěm v Paříži.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/video/francie-starsi-par-napadli-a-okradli-migranti-jeden-z-podezrelych-pokusil-se-predstirat-ze-je-nezletily-video/
------
Gang Švédů mluvící arabsky okradl a ponížil chlapce

Šokující video bylo včera v sobotu zasláno na Instagram ukazující gang ve Švédsku, který nutil švédského chlapce svléknout se. Poté ho pokořili. Gang mluví arabsky ve videu. Jeden z nich říká „kuksugare wallah“ nebo „přísahám Bohu.“ Neočekávaně byla většina členů gangu původními Švédy.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/gang-svedu-mluvici-arabsky-okradl-a-ponizil-chlapce/
------
A starejte se! 137 imigrantů připlulo na Lampedusu. Další na cestě

https://www.eurabia.cz/Articles/44114-a-starejte-se-137-imigrantu-priplulo-na-lampedusu-dalsi-na-ceste.aspx
------
Než naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanství

https://www.euportal.cz/Articles/42702-nez-naporcoval-svoji-milovanou-tak-mu-svedsko-upiralo-azyl-pak-mu-ale-rovnou-dali-obcanstvi.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Jako vždy jediný odborně hájil Babiš české zájmy. Je správně
proti obrovskému zadlužení a pomoci krachujícím z vlastní viny.
V některých zemích je nezaměstnanost vysoká, neboť i platy
jsou vysoké. To Česko je na tom bídně a ještě si vyvádějí
dividendy jak kdysi z kolonii. Teď má být za to ještě bita?
Babiš nesouhlasí s neúměrnou podporou nezodpovědných
mafiánských zemi, např. Itálie. Tady EK nešetří, odsud se neudává.

3 hlasy

Nemá smysl Babiše chválit dokud není po všem. Příliš často hrál na obě strany. Jeho ANO je v EP členem té nejvíce eurohujerské frakce. Je to obchodník, nikoli patriot. Coby obchodník může dohodnout něco, co nás ještě bude dost mrzet.

4 hlasy

Mimo to, že rozdělení podpory z evropského programu nikdo nezdůvodnil bude mít schválení tohoto programu nebezpečí v tom, že peníze si EU půjčí jako celek. Ručit budou všechny státy "rukou nerozdílnou" po dobu třiceti let a to i v případě rozpadu EU nebo vystoupení z EU. Z vyjádření předsedkyně evropské komise paní Leynové o záchraně jednotné evropské ekonomiky, jako by taková existovala, je patrné že jde o opatření podporující snahu na přeměnu Evropské komise na nadnárodní vládu na úrovni EU.

6 hlasů

Všickni sa zastavtě!
Aztěka przebaluje matka. Ještě dudlik a bude moc dal zvatlat nesmysle:-)

3 hlasy

tahni čurak koko odporný špinavý! A vykopněte už toho člověka jen každého otravuje a jde o člověka co má papíry na hlavu a je nesveprávny! Každý jsi něj stěžuje a každého uráži! Je to už za hranou slušnosti!

4 hlasy

Tak pulky nastav roztahni žabu nemytou ať kopnout se da bodlem při uvíznutí bagančete mezi nimi navždy.

0 hlasů

Nikdo se s tebou chudáku nebaví. Ožran Bartoš a vymaštěnec Minář odporný určitě není tema pro většinu lidi! Jen chudáka to zajíma!

2 hlasy

S tím také nikdo soudný souhlasit nemůže. Ve skutečnosti jde o oddálení krachu předlužené Itálie. Té totiž škodí příliš tvrdé Euro a jako cesta k nápravě se nabízí hlavně vystoupení z EU. Tomu by bruselské panstvo rádo zabránilo. Samozřejmě na cizí účet.

Rozhodující bude, kdo bude za tu půjčku ručit a kdo jí bude splácet. Vyčůránkové z EK asi ne. Budou to členské země. Ta akce bude neprůhledná mj. kvůli německým voličům, kteří nejsou ochotni Itálii půjčovat. Zavání to společným zadlužením EU. ČR by tak klidně mohla nakonec splácet daleko víc, než kolik "dostane". Aneb přispějte na dluhy mnohem bohatším Italům...

5 hlasů

Jak jsem uvedl, EU sama žádné peníze nemá a bude muset k tomu nějak zavázat členské státy a také jit cestou "tištění" eur ECB a údajně aní pro to nyní nejsou schůdné právní okolnosti. Nepříměřené výdaje se ztrátou ekvivalence, zadlužením, inflačním nábojem a přenášením chyb a důsledků do prostoru EU není dobrým příslibem do budoucnosti. A takové kvötování patří k nejhorším plánovačským metodám. Obnova produkce a řešení sociální situace, zadluženosti apod. potřebují dobrá adaptační, revitalizační opatřením, strategie a organizační práci. Z toho vyplyne potřeba nezbytné pomoci.

1 hlas

Aztěk si ufikol peňísa a je spokojény:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/muz-v-berline-si-urizl-penis-a-zahodil-ho-40325750

2 hlasy

tahni koko a zkur špino rudá skopčácká! Dostaneš na dršku šuline a vyrazím dech chudáků a vyrazím zuby! Tahni trapáku a chudáku a osle vymazaný! Posselt už vola všechny hnupi skopčácké a prasata Henlainova do klecí a postřilet tu chamrat u zdí spolu s Moniča pič pič děvkou rudou a pitomiou Makrelou fenou z DDR a ze Stasi krávou!

5 hlasů

Mne se na tobe libi, ze ty si nanejvys sam sobe vyrazis dech, ty rusky koktale:-)

2 hlasy

Tahni každý z tebe má prdel a má tě háku chudáku trapáku! Jsi směšný tullpase a velký blb ,kterému nedošlo ,že jsi vlez prdel a káždy Tě poslal někam chudáku nezletilí a maminka přebaluje děti!

1 hlas

Tvoje maminka te prebaluje?-)

2 hlasy

Prosím zablokujte tohoto nečlověka! Jen každého uráží na napadá a většina se s ním i odmíta bavit. Je třeba brát i na rámec slušnosti a tohle individum je nesveprávné a je nezletíle!

1 hlas

Tady je názorně vidět, že jedinou záchranou pro nás je vypadnout z toho debi....lního spolku, jak to udělali Angličani. Oni jasně řekli, že jim nikdo nebude diktovat, kdo bude v jejich zemi žít, a že nechtějí žít v Evropě pod nadvládou Němců, reprezentovaných z jedné strany soudružkou Merklovou a z druhé strany náckem- Von derL...

8 hlasů

Ten plán je nesmyslný už jenom protože o tom hovořila U.von der Lejnoová .Takže předem je jasné že co ona přednese,to je krok do pekla dluhů .

8 hlasů

babiš nás prodá za dotace na svoje firmy,to co nabízí eu,tak ty peníze si musí půjčit a kdo to bude platit?dostaneme se dluhů a budeme vazali bruselu.žádné půjčky,to je cesta do pekla.jak jen to ti komači dělali,že neměli dluhy a okolní země dlužili nám.

2 hlasy

Odstěhuj se k Putinovi, de...bile!!!

3 hlasy

Ostěhuj se pitomie děvce Makrele ze staci feně rudé a spočacké špině pič pič Moničina vymazaná dutá hlava!

3 hlasy

ztek polni 28.05.2020 14:37
kirvono

To by musel být jedině dementní šulin čurácký vylhaný koko zkurv Havel slizký odporný slepičí zrůda orangutaní drška estebácká a konfident policie! Vyšetřit zločiny zrůdy rezavé a retardovaného tyrana šulina Havla-honeckra!
..
ASI ZEMAN a jeho hradní jsou ti ČU-i

1 hlas

Tahni koko vymazaný a duševní chudáku trapáku! Dementní šulin čurácký vylhaný pablb slizký zkurvený retardovaný odporný slepičí havel zkurv koko estebácký a konfident policie zrůda zlodějska orangutaní držka Hokecker tyran odporný koko zkur rezaví!

5 hlasů

Nevím proč má tohle diskusní fórum takovou smůlu a lepí se něj totální dementi. Tahle lidská zrůda aztek polní je samotné dno lidské špíny. A to by chtělo to sprosté prase někoho jiného vyhazovat za porušení slušnosti....
Jen dokonalý důkaz proletářského primitiva.

5 hlasů

A hlavně lidská zrůda ta největší jako byl dementtní šulin čurácký slizký vylhaný koko zkurv odporný Havel Většina lidi se za zrůdu orangutaní vylhanou špinu styděla a stydí i ted za ožrana primitiva a zloděje a konfidenta policire šulina a prašivého odporného kojota šulina!

0 hlasů

Jo jenže já narozdíl od zminovaného nikoho nenapadám a ten neustále. Jen včera napadl snad i 5 lidí! A zrůda jako jsi ty a S tebou ještě další dva chudáci! Lepí se na něj pouze blci jako jsi a největší dement země Minář koko a stejně tak další koko Bartoš! A musíme podobné pablbi doplácet. Rozumně odejděte a bude klid! Nikdo nestojí o trotly jako jsi nebo Emílek či duševní chudák jenž každého napadá!

0 hlasů

Protože je to jedna z mála možností,kde ukázat,že jsou opravdu neinteligentní odpad.Ve Spartě se to házelo ze skály.Spravedlivý svět si ovšem odpad hýčká.

1 hlas

tektokrat s Babisem souhlasim. bolsevicky plan z berlina/parize (nikoli z bruselu) je naprosto smesny a ma uplne jine cile, nez zaplatovat koronavirus.
bohuzel Babis zase uhne, hned jak makrela slibi tucne dotace pro Agrofert a zastaveni vysetrovani :-)))))

8 hlasů

To by musel být jedině dementní šulin čurácký vylhaný koko zkurv Havel slizký odporný slepičí zrůda orangutaní drška estebácká a konfident policie! Vyšetřit zločiny zrůdy rezavé a retardovaného tyrana šulina Havla-honeckra!

3 hlasy

Azteku polní, jsi vypatlané ho....vado!! Takový kre....téni jako ty by se měli nechat střílet!!

4 hlasy

Chudáku táhni k pič pič děvce Moničině sudetské feně! A vítat děvku posseltovu hnupe!

3 hlasy

Bureš bude takhle ňafat a bušit se v hruď, dokud nezazvoní telefon od Reichskanzlerin. V Bruseli bude Bureš panáčkovat jako vždycky, to jen v divadlu pro domorodce takhle vyvádí.

9 hlasů

Svatá pravda. Hraje to neustále na obě strany a hlupáci mu to žerou

5 hlasů

Zvolil sis přiléhavé jméno, ale líp by ti slušelo de...bil hloupý!

2 hlasy

Třeba se pochlapí.

3 hlasy

Horší byl akorát dementní šulin čurácký havel slizky zkurv koko vypatlaný odporný slepičí orangutaní zrůda estebácká a vylhaná a konfident policie! A špina zlodějská čurácká fekální křivá zrůda žabí!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.