Pandemie koronaviru
Babiš vyzval Trumpa, aby po vzoru ČR zavedl nošení roušek

29.03.2020 16:00

Premiér Andrej Babiš (ANO) na twitteru vyzval amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby se inspiroval v ČR a zavedl také povinné nošení roušky na veřejnosti. Předseda vlády uvedl, že video vyzývající lidi k nošení roušek poslal většině evropských prezidentů a premiérů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 29.03.2020 17:23

  Evropské hodnoty v akci: Potřební nedostali nic. Začátek konce EU?...

 • Bohumil Stejskal (4 hlasy) 29.03.2020 22:01

  Tož Jurečka vylezl totok z žumpy a hned sa musel vyblít... Šulin...

 • Henex (4 hlasy) 30.03.2020 00:22

  Hele Rozlile... Ty jsi tu onehdá tvrdil, že v Rusku zatočili s...

 • daniel Pink (3 hlasy) 29.03.2020 18:19

  no vzdyt českou cestou najednou jde skoro cela Evropa-krome Svedska...

 • tyden tyden (3 hlasy) 29.03.2020 18:38

  babisi, na rousky u humanitarnich bombometciku tady vsichni se*rou. ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Proč byla zablokována diskuze k článku Odboráři: Kritika ministra zdravotnictví...… ???Přitom zavádějící a lživý nadpis článku se nezměnil!!!! Diskuze jasně odhalila, že hlavní vinu na problémech domovů důchodců nesou jejich zřizovatelé a vedení domovů, NE ministr zdravotnictví.

1 hlas

A odkud měly ony domovy zdravotnické pomůcky vzít? Ministr lhal od počátku a nebyl schopen situaci manažérsky zvládnout, stejně jako samozvaný ředitel zeměkoule Babiš.

1 hlas

To by musel být jedině dementní šulin Havel špina čurácká a zrůda zlodějská křivá a vymazaným mozkem orangutaní špina a práskač STB Karel Sabina-Emanuel Moravec žaba čuracká!

1 hlas

Babiš radí prezidentovi USA To dementní dědek na Hradě nepřežije a pukne závistí. 🤣

1 hlas

To by musel být jedině dementní šulin Havel špina křivá zlodějská zrůda orangutaní a vymaštěnec a práskač STB Karel Sabina-Emanuel Moravec žaba čurácká!

1 hlas

Ale nepředpokládáš,že byl Trump nadšen,že mu Babiš uděloval rady?

1 hlas

Až nejde ČR na mapě světa (pokud ji najde) tak rady určitě ocení. Je to samozřejmě nevšední pohled na epidemii. 🤣

0 hlasů

On Česko přece dobře zná a dokonce tady byl. Býval přece s Češkou ženatý

0 hlasů

k polni 29.03.2020 17:48
kirvono

U nás nefungují zakony už 30 let jelikož jsmě měli dementa a nulu Havlovu s dutým mozkem chudáka a všechny zákony se stahují na chudáky a ničemi a špiny čurácké a STB Karel Sabina-Emanuel Moravec tak na ty ty nikdy. Danové užky špiny křivé s naftou na to nelze zapomenout jak Chemapol Grup naplatil daně a Junek s pomocí špiny kživé a Dlouhého S rumlem z toho profitovali!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 1 hlas Nahlásit Reagovat

aztek polni 29.03.2020 17:15
kirvono

Když už jsme měli dementa a špinu křivou a odporného orangutaniho zloděje šmejda čuráckého Havla! A navíc šlo o pacienta jedličkova ustavu a jeho schopnost byla nulová a nesehnal ani kotel na prase! A ty jeho charty chcaní do díry a sraní a práskání! Byl i práskač STB Karel Sabina a dostaval za to 2000 a jeho bachor byl plny vypitých konaků! Nula buran a odporný chudák pat a mat z OF kfde byli kriminální živli a byl ikona kriminálniků a vrahů jako orlické vraždy! Fuj fekální odpad!

ESTEBÁCKÉ VÝLEVY Z 50.LET
RUSKÝ PORADCE LITEROV BYL PROTO POPRAVEN AZTEKU PUTINSKOLEJNOVÝ

1 hlas

Jsi do prdele chudáku vymazaný máš máslo na hlavě! At žijí zloději dementní šulin Havel zrůda orangutaní a vymaštěnec a práskač Karel Sabina žaba čurácká a odporná! Největšíí ničema 20 století jako spartakiadní vrah a zloděj 2 bilionů špina křivá orangutaní. Slibuji na svou čest špiny čurácké a žaby,že budu vykrádat kramý ja práskač Karel sabina žaba čurácká at žije OF krimilnálníci a orlickéé vraždy!

1 hlas

babiši proč tvuj nejlepší minysrt supr man neoslovil naše firmy? Naše textilky a jiné ?? Nebýt milion chvilek, a lidí, kteří šijí roušky za vás!!!!!!!!!!!

3 hlasy

Spíš by měl někdo nabádat Babiše, aby šel čínskou cestou. Zatajovat mrtvé i nakažené a všici hupky do práce.
Já potřebuji k holiči, do sauny a do Hornbachu pro novou součástku do kapajícího vodovodu.

2 hlasy

Vy nemáte doma saunu ? 😮

1 hlas

Celý humbuk kolem koronaviru, je patrně plán prezidenta Trumpa, jak snížit americký dluh. Američani jsou až po uši zadlužení a jediný způsob jak vybřednout z dluhů je vyvolat recesi a bídu v zemích, kterým dluží. Proto Trump vyhlásil, že americký lék Plaquenil dokáže vyléčit koronavirus. Jednak tím zvýší vývoz a zabrání používání účinnějších léků v ostatních zemích. Tak Američanům zvedne životní úroveň. 70 let jsme tu měli nejrůznější nemoci a nic se nedělo. A teď máme kvůli obyčejné chřipce přijít na mizinu?! Za pár měsíců se provalí, že chřipka nikomui neublížila, ale to už bude ekonomika v háji.

0 hlasů

Ano a udělal to po dohodě s čínskými netopýry.

0 hlasů

To bude koronavirus,honem do karentény a mlčet!

0 hlasů

???? běžte si radši lehnout!! Tady umírají lidé,

1 hlas

Tož Jurečka vylezl totok z žumpy a hned sa musel vyblít... Šulin zůstane šulinem...

4 hlasy

bohušu,právě jsi popsal sám seba ,BRAVO.

1 hlas

Tož já sa totok nesnažím hned zviditelnit, jak ti šulini z opozice. Nedělají nic jiného...To, že lidi šili roušky je super! Zmínit sa při tom o "milionu chlívku" už může jen totální hňup...

0 hlasů

Konec sveta v Moskve = prazdne univermagy:

https://zpravy.aktualne.cz/moskevsti-penziste-musi-zustat-doma-pokud-prikaz-porusi-prij/r~9b3c18be71d011ea9d74ac1f6b220ee8/

2 hlasy

Ano, je to pravda, kdyz to pise "Äctualne.CZ" Vzdy zpravodajstvi CZ, pise jen pravdive clanky o Rusku a Cine. Ted tu zpravu posli pastevcum ovci do Albanie at maji taky radost jak bratska "actualne.cz" pise o Rusku.

2 hlasy

Hele Rozlile... Ty jsi tu onehdá tvrdil, že v Rusku zatočili s koronavirem a ono to spíše vypadá, že koronavir zatočil s Ruskem. Co ta karanténa v Moskvě...?

4 hlasy

Rozlil si opet spletl rousky s inkontinencnimi plinami, ktere si v kolbence meni 3x denne a stejne pak odpoledne prijde ze smeny domu v pochcanych tesilkach:-)

2 hlasy

paisano, ja zadne rousky nenosim, zavazu si kolem huby satek. Preci jsem ameeeeriiicky kovboy!

0 hlasů

A k cemu ty rousky budou nosit. Nejvetsi pocet nakazenych je v New Yorku kde vetsina budov ma automatickou klimatizaci, a nekdo nakazeny si sunda rousku tak pres polovina obyvatel budou hned nakazenych s nim.

0 hlasů

bubák burešů by měl přestat mlžit a oblbovat a starat se o republiku.dosadil naprostého moróna na min.zdravotnictví.konat neumí, nekňuba.RESIGNUJTE,celá ta " vláda " břídilů.

3 hlasy

Horší byla ta s dementním šulinem Havlem špinou křivou zlodějskou a orangutaní. A práskačem STB Karlem Sabinou žabou čuráckou a vymazanou!

0 hlasů

To se nedivte, to se politici teprve učili využívat svých možností. To až teď to slovenský STBák, podvodník a zloděj dotáhl k dokonalosti a krade ve velkém !!

2 hlasy

Na www.blisty.cz popisují,jak se v některžch oblastech Japonska zbavili koronaviru i když centrální vláda nařídila , aby se koronaviru nezbavovali ale šířili ho
-.-.
Na blisty.cz popisují, jak se zbavili koronaviru v Korejské republice - jsou tam testovací stanoviště u silnic a u pump -testují každého, zadarmo a jednoduše a je to účinné
-.-
Žvaněním na seznam.cz, novinky.cz, tyden.cz, ČT, úředníky na ministerstvu vnitra, zdravotnictví, sociálních věcí a pod. se koronavirus nezastaví
-.-.
Proč se neokopíroval postup vlády Korejské republiky. ??? Kde jsou plynové masky a ochranné protiatomové obleky které měla Civilní obrana ČSSR před r 1989?
Proč nebyly otevřené infekční pavilony vojenských nemocnic, celní správy, ministerstva vnitra v den, kdy se objevil PRVNÍ nemocný v domově důchodců nebo v LDN ?

2 hlasy

babisi, na rousky u humanitarnich bombometciku tady vsichni se*rou.
spis tomu vemeu vyrid, ze rusis ty virtulniky, ktery jsi objednal a ktery byly vyvynuty specialne pro napornictvo :-)))))

3 hlasy

je krsne videt, jak pode mnou mistni ruda tlupa vriska :-)))))
rousky z Ciny hrde odmitni, a tak si ted do hu*by cpou vlozky.
az jim nekdo rekne, ze jsou z taky z Ciny, tak budou mit kejdu i za usima :-))))))

0 hlasů

aztek polni II?

0 hlasů

Ale ne, on je de-bil odjakživa, byl už takový, když se ještě jmenoval Vomáčka...

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Akorát ,že takoví blbečci jako jste a je jich tak 5 co pořád řvou a mají máslo na hlavě! Pokud někdo mluví zlodějích tak tu byl jeden dementní šulin a zrůda a lidé nezapomněli na jeho činy podvodné a kriminální. Jen osli by chválili zmetka odporného a ty jeho škody!

2 hlasy

Tenhle b*b aspoň předstírá, že má všech pět pohromadě.

0 hlasů

Hraboš polní je ryzí magor. Naprostý dementní šulín.

1 hlas

Když ho budeme ignorovat,samotného ho to přestane bavit.Ale vím,bude to těžké.

0 hlasů

Budeme ignorovat tebe a o pravicové žvásty nikdo nestojí. A o Kalouska ničemu už vůbec né a blbí Bartoš ten taky nikoho nezajimá. Tahnetě na forum tam můžete s dementním šulinem prorarazit tam bude šulin křiví v kurzu. A i na ODS většina sere jelikož jen ten kdo mámáslo na hlavě zapomněl na zlodějny za nichž musel zaplatit podobně jako za dementního šulina!

1 hlas

Chudáku tahni už do prdeli te pakáži odporné a zase na naměsti kde se řve je to zloděj a zase je to zloděj a kdo? Dementní šulin čurácký Havel špina křivá a fekální!

1 hlas

Ty je nemáš určitě a většina lidí má šulina Havla orangutaního na háku špinu čuráckou a práskačkou a na chartu chcaní do díry a sraní a práskání každý sere! Největší chudák primitiv a zrůdá orangutaní!

2 hlasy

Nějak mu ten chytrák zapomněl říct, že si je šijeme sami.

3 hlasy

no vzdyt českou cestou najednou jde skoro cela Evropa-krome Svedska Svycarska Beloruska

3 hlasy

Českou cestou ? Před náma to zavedli v půce evropy a my jen opisovali, tak proč Českou cestou ?

2 hlasy

Nepřipadá mi to jako chlubení, spíš dobrá rada.

FRANTA KOCOUREK JE PYJ

0 hlasů

Už je mi to jasné. Zbláznil se dočista.

1 hlas

Doba vyhrazená pro nákupy seniorů se každý den mění. Chceme je držet v ostražitosti a napětí, tvrdí Babiš

To jen potvrzuje výše uvedené

1 hlas

Evropské hodnoty v akci: Potřební nedostali nic. Začátek konce EU? Solidarita ve světle epidemie a invaze. Probuzení národních států. Suspendovat zdravý rozum umíme. Vydírání na hranicích zafungovalo

JUDITH BERGMAN popisuje, jak problémy s epidemií nové chřipky a vydírání EU tureckým prezidentem obnažily až na kost nesmyslnost udržování při životě tohoto byrokratického molocha

Po vypuknutí epidemie koronaviru se Italové dozvěděli důležitou věc, totiž že se ostatní členské země EU neřídí těmi báječnými hesly Evropské unie – a už vůbec ne ve všech pádech skloňovanou solidaritou.

Výsměch Itálii
EU se odvolává na zásadu solidarity, především pokud jde o přijímání migrantů: Během migrační krize v roce 2015 přidělil Brusel každé zemi pevnou kvótu imigrantů. V roce 2017 zažalovala EU u Soudního dvora Evropské unie Maďarsko, Polsko a Českou republiku kvůli jejich odmítnutí přijmout migranty. Koncem října 2019 prohlásil generální advokát, právní poradce Soudního dvora EU, že právo EU musí být dodržováno a že zásada solidarity EU "nutně někdy znamená sdílení společného břemene." Soudní dvůr EU o této kauze dosud nerozhodl, obvykle se však řídí doporučením generálního advokáta.

EU má dokonce zvláštní úřad - Koordinační středisko pro reakci na mimořádné situace (ERCC, Emergency Response Coordination Centre) - který funguje v rámci mechanismu civilní ochrany EU, a který pomáhá členským zemím EU i některým státům mimo EU při řešení krizí v souladu se "zásadou solidarity". Právě tento úřad požádala Itálie o pomoc, když se zemi vymkla z rukou epidemie - a nedostala nic. "Požádali jsme o dodávky zdravotnického vybavení a Evropská komise předala naši žádost členským zemím EU," řekl časopisu Foreign Policy italský vyslanec při EU Maurizio Massari. "Ovšem nedostali jsme nic."

Kromě toho Německo a Francie, přední členské státy EU navíc promptně zakázaly nebo omezily vývoz roušek, respirátorů a jiných ochranných prostředků. To vyvolalo opatrnou kritiku ze strany úředníků Evropské unie, jako je Stella Kyriakides, komisařka pro zdraví a bezpečnost potravin, která tomuto "motoru EU" bezvýsledně připomínala, že "solidarita je klíčová."

https://www.protiproud.cz/politika/5011-evropske-hodnoty-v-akci-potrebni-nedostali-nic-zacatek-konce-eu-solidarita-ve-svetle-epidemie-a-invaze-probuzeni-narodnich-statu-suspendovat-zdravy-rozum-umime-vydirani-na-hranicich-zafungovalo.htm

CZEXIT

6 hlasů

Franta Kocourek v akci: Potřební nedostali nic. 🤡

1 hlas

To nebude nikdy fungovat. To může fungovat pouze ve společnosti, která byla zvyklá na diktaturu a potřebuje někoho, kdo jim bude rozkazovat, co smějí a co ne. V Americe by si mysleli, že se prezident zbláznil.

3 hlasy

Naopak, milé o k. Američané mají úřad prezidenta za nejvyšší autoritu. Jeho nařízení je zákon.

0 hlasů

Jak se pozná,že jde o autoritu?Nepamatuji politika,kterého bych takto označil.I ikony Pražského jara se nakonec podělali.Pardon,krom jedné čestné výjimky.Ten mi ostatně připomněl profesora z Vyššího principu."Jsem starý muž.Neposkvrním konec života hanbou."

0 hlasů

Úřad, do jisté míry ano, ale nikoli prezidenta a už vůbec ne každého.V jste v té Severní Americe určitě dlouho žil(a), že ano?

1 hlas

https://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/lidem-je-to-jedno-popisuje-cesky-reprezentant-situaci-v-usa_541505.html

0 hlasů

No a? To jen dokazuje co říkám. Američané prezidenta poslechnou, pokud nařídí karanténní opatření. Jenže nenařídil....dokonce chce na velikonoce začít nákazu ignorovat. Pablb..

0 hlasů

Tento prispevek patri moulovi pod tebou, nema u jeho prispevku "reagovat"
Juniore, tu tvoji propagandu o "svobode" muzes dnes akorat vypravet v Albanii. V Cine a Rusku je o hodne vetsi svoboda nez v Americe. Ja to vim, byl jsem ve vsech trech zemich. Zkus si zasadit v Americe na zahrade ve vlastnim dome stromek bez povoleni asociace a uvidis kolik pokut zaplatis. Nebo vyrentovat nekomu svuj vlastni zaplaceny byt bez povoleni asociace. Uvidis kolik zaplatis pokut s moznosti, ze ten byt ztratis. Tak prestan placat nesmysly. Vime jak to je.

2 hlasy

Neposlechnou, tam je svoboda čehokoliv svatá a oni raději chcípnou na virus, než by si nechali sáhnout na své svobody. Než roušku si radši koupí AR 15.

1 hlas

U nás nefungují zakony už 30 let jelikož jsmě měli dementa a nulu Havlovu s dutým mozkem chudáka a všechny zákony se stahují na chudáky a ničemi a špiny čurácké a STB Karel Sabina-Emanuel Moravec tak na ty ty nikdy. Danové užky špiny křivé s naftou na to nelze zapomenout jak Chemapol Grup naplatil daně a Junek s pomocí špiny kživé a Dlouhého S rumlem z toho profitovali!

2 hlasy

U nás nefungují zákony,protože si duté hlavy myslí,že nejsou duté.Azték a spol.

0 hlasů

Trapné chudáku už vlez do prdele te západní pakáži co vraždí lidi. A ty zloděj jako dementní šulin s krńírem Havel špina křivá a zlodějská a čurácká. Zloději to byli 1990 a co jsme měli státní majetek dokud to žaba čurácká Havlova nevykradla špina a zrůda orangutaní! To byl fekál a dělal jen ostudu šulin a nula!

1 hlas

Když už jsme měli dementa a špinu křivou a odporného orangutaniho zloděje šmejda čuráckého Havla! A navíc šlo o pacienta jedličkova ustavu a jeho schopnost byla nulová a nesehnal ani kotel na prase! A ty jeho charty chcaní do díry a sraní a práskání! Byl i práskač STB Karel Sabina a dostaval za to 2000 a jeho bachor byl plny vypitých konaků! Nula buran a odporný chudák pat a mat z OF kfde byli kriminální živli a byl ikona kriminálniků a vrahů jako orlické vraždy! Fuj fekální odpad!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.