Duel Jaromíra Soukupa SPECIÁL
Benešová: Ohrožením justice jsou spíš demonstrace, ne já

04.07.2019 22:30 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijala pozvání ministryně spravedlnosti Marie Benešová. Řeč nebyla pouze o aktuální politické situaci, ale také o demonstracích vůči jejímu jmenování do čela ministerstva. Benešová se například vyjádřila, proč je podle veřejnosti ohrožením justice.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaro Ovsina (7 hlasů) 05.07.2019 11:02

  Milion chvilek v ř i t i.Národ fandí Babišovi a Okamurovi

 • daniel Pink (6 hlasů) 05.07.2019 09:00

  tuto slušnou pani nastesti neznici brutalni štvanice prazskych...

 • P Nicknamed (5 hlasů) 05.07.2019 12:54

  pani je drza a lze, totalni krivak jako babis a zeman, neni prece...

 • Václav Horský (4 hlasy) 05.07.2019 18:28

  Premiér Babiš obhajoval jmenování Marie Benešové potřebou posílit boj...

 • Luboš Kubec (4 hlasy) 06.07.2019 08:45

  Doteď jsem pořádně nevěděl co proti Benešové mají. Teď to dala jasně...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Uz si dejte tuhle lzizpravu 3 dny staroui do riti! Kdo ma porad koukat na tu babuu?

1 hlas

Uz si dejte tuhle lzizpravu 3 dny staroui do riti! Kdo ma porad koukat na tu babuu?

1 hlas

Paní Benešové fandím, ženská na správnémmístě. Doufám, že se nedá zastrašit ovcemi co chodí demonstrovat za nastolení ODS, TOP09 a dalších zlodějů. Národ má špatnou paměť. Co vám všichni ti demokrati hlásali těch 30 let, že se budete mít jako v Německu. A máte se?

1 hlas

Přesně! Stejně zblblí medii, jako v minulém režimu, když také hysterické davy z ulice požadovaly tvrdé tresty pro zrádce Horákovou, nebo Slánského! Také před zahájením soudu, aby se soudci pod nátlakem "nespletli" , kdyby nevynesli osvobozující rozsudky!!!

1 hlas

Doteď jsem pořádně nevěděl co proti Benešové mají. Teď to dala jasně na jevo, právo a spravedlnost jí jsou naprosto ukradené, jde jí jen o to samé co Babišovi se Zemanem, rozeštvat národ a bránit zloděje a podvodníka Bureše.

4 hlasy

No to máte nějaké cinklé vnímání, když teď "pořádně víte", o co jí jde.
Vy máte názor hotový a přehled faktů "pořádně vnímat" nehodláte. Nejen Vy, samozřejmě.... je vás plná Letná :-)

3 hlasy

¨Brzdi soudruhu a vrať se do hrobu.

1 hlas

¨Brzdi soudruhu a vrať se do hrobu.

0 hlasů

VY.JEBANI CESI SE UZ ASI HODNE NUDI, ZE?
VEDLE NAS REZOU HLAVY DVOULETYM HOLKAM OPICACI, KTERE NAM SEM CHCE NATAHNAT UHNIJE A VY PORAD BUDETE RESIT NEJAKOU "NEZAVISLOST JUSTICE" :)))
VZDYT JE TO SMESNY, TADY JDE O PREZITI A TOHLE JE JEN ZPUSOB JAK ODVEZT POZORNOST OD NEJVETSI GENOCIDY V DEJINACH LIDSTVA V REZII EU!!!!!

Počet útoků nožem od příchodu milionu migrantů láme v Německu rekordy. Uříznutí hlavy prý prokurátoři a policie zamlčují „z úcty k mrtvým“

Od chvíle, co kancléřka Angela Merkelová dovolila vstoupit do země více než milionu migrantů, převážně mužů, z Afriky, Asie a Středního východu, řádí v Německu epidemie násilí páchaného s použitím nože. Spolupracovník Gatestone Institute Soeren Kern zmapoval tyto zločiny včetně toho nejhrůznějšího, při němž ilegální imigrant z Nigeru ve stanici metra ubodal k smrti svou německou expřítelkyni a uřízl hlavu své ani ne dvouleté dcerce. Skutečnost, že dítěti byla uříznuta hlava, nebyla ve zprávách pro veřejnost nejen uvedena, ale byla vehementně popřena. Někteří komentátoři obvinili německé úřady z cenzurování informací.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pocet-utoku-nozem-od-prichodu-milionu-migrantu-lame-v-Nemecku-rekordy-Uriznuti-hlavy-pry-prokuratori-a-policie-zamlcuji-z-ucty-k-mrtvym-587735

KAZDY KDO TO HODIL VE VOLBACH PIRATUM, CSSD A DEMENT-BLOKU JE OSOBNE ZODPOVEDNY ZA TY ZVERSTVA, KTERE OPICE NA EVROPANECH PROVADEJI!!!!!

0 hlasů

Uklidni se, pořádně dýchej a zajdi si k nejbližšímu psychiatrovy - pořád Ti ještě může pomoct.

3 hlasy

Ze by se zmenila pravidla pravopisu, nebo jsi o nich neslysel, ze nejaka jsou? Treti pad -komu cemu s Y? Misto psani nesmyslu, precti si radeji ta pravidla!

0 hlasů

Premiér Babiš obhajoval jmenování Marie Benešové potřebou posílit boj proti korupci. Jako nejvyšší státní zástupkyně ovšem v tomto boji selhala a jako advokátka naopak podávala žaloby na oznamovatele korupce...
Prý slušná paní... :)

4 hlasy

Víra v absolutní spravedlnost justice v ČR není bohužel podepřena skutečnou praxí, když častokrát je kauza podepřená mediální smrští se stává trestným činem. Např.když ved. sekretářka Ú vlády je odsouzena za úkolování generálů VZpr, ačkoliv s nimi nemá žádné vazby podřízenosti či nadřízenosti nebo když st.zástupce si usmyslí prohánět Babiše za běžnou dotaci, když má dojem trestného motivu při jejím poskytnutí podle pravidel v době vlády Topolánka( s MF Kalouskem), která navíc byla vrácena,atd. Nebo když poslanec Pekárek za neprokázaný úplatek dostane 5 let a Rath za prokázanou mnohamilionovou legraci k pobavení veřejnosti o pouhé 2 roky navíc,atd,atd.

2 hlasy

"Lidi z ulice" mohou ohrozit justici víc než ministryně spravedlnosti? Vrchol absurdnosti. Ty masové demonstrace jsou dobré na to, aby si vládní činitelé uvědomili, že nemohou dělat jen to co chtějí.

4 hlasy

Jenže ten dav nerozlišuje fakta a pomlouvačné konstrukce opozice ( za vydatné podpory prakticky všech médií,) jako třeba avizované provizorní jmenování ministra Kněžínka vysvětlí záměrem omilostnit premiéra aj.

1 hlas

Tomu davu stačí jedinný fakt - trestní stíhání premiéra. Co bys proboha chtěl víc ??

1 hlas

Rozsudek. Trestní stíhání v naší právní a správní realitě nic nepředznamenává. Pokud někdo bere stíhání jako důkaz viny stíhaného, je BLBEC. Hůř, je nebezpečný blbec, protože snadno využitelný pro toho, kdo stíhá.

2 hlasy

Tak dav rozlišuje pravdu a fakta? Respektujte právo? A od kdy? Že by nějaká nová psychologie?

1 hlas

pani je drza a lze, totalni krivak jako babis a zeman, neni prece mozne, aby na jednu stranu chteli diky navrezen reforme vymenit ke konci volebniho obdobi teto vlady vetsinu statnich zastupcu diky zkraceni obdobi na, ktere jsou jmenovani, a zaroven rikala, ze neohrozuje justici....

5 hlasů

Milion chvilek v ř i t i.Národ fandí Babišovi a Okamurovi

7 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Jinak paní Benešová je křivá jako vývrtka. O jakém útoku a hlavně na jakou justici to mluví? Vždyť tam nic nefunguje!

2 hlasy

Džustycí česká=z Marsu sem do Česka spadlý nejkřišťálovější marsovský křišťál.Na lajně :policie-státní zastupitelství-džustyce česká je to furt stejně a dávno předbabišovsky prosrané jak křeslo po Masarykovi.Serou se do vnitřních věcí Polska (jeho justice),zvyšují si platy díky "chybě" úředníka(jak ho kdo potrestal?nikdo nijak,byl to fiktivní Cimrman) na MPSV.A Čapí hnízdo úmyslně časově natahují jak jejich nudle z nosu,aby mohla ČSSD a debilblok Babiše dlouhodobě natahovat na skřipec.Nadto:co estébákoval Babiš-hromady superfosfátu v Maroku,Tunisku,nebo kolik guána zbývá v Chile?Tohle svinstvo vymyslel nejmenší ču.ák v ČR Kalousek.

2 hlasy

Pan Soukup je typický novinář: nic nezná, neorientuje se, nezná poměry v českém právním nepořádku a hlavně pak: neumí vést výslech.
Paní Benešová samozřejmě za žádným SZ osobně nejde ani mu osobně nevolá ani nepíše, ani nemusí, stačí naznačit přes tři ústa... To bylo hodně trapné, asi jako když se nějaký detektivní elév nabraný rovnou z civilu k policii zeptá při výslechu podezřelého: udělal jste to?
Česká právo není vymahatelné, neexistuje tu jeho odstrašovací funkce, neexistuje funkce převýchovná, tresty přijdou za takovou dobu po spáchání skutku, že už jsou brány pachateli jako křivda a ne jako trest. To není nic nového, to jsou dvacet let stará konstatování kriminologů a dalších specialistů z oboru. Nám ten celý systém nefunguje. Protože to společnost nechce, aby fungoval.
Jak se někteří dovolávají zavření Bureše, tak abyste se pak nedivili, až půjdou sedět i vaši fotři a dědci! Tento nárůdek až po uši namočený do fízlování od dob nacistů až dodneška má tu neuvěřitelnou bezsebereflexní drzost požadovat spravedlnost na druhých, zapomínaje ovšem, že s tou sekerou dostane přes palici sám. K otázce StB a práskání asi tolik: držte ty svoje udavačské tlamy! Jeden vedle druhého. Dědek donášel gestapu, fotřík stb.

0 hlasů

Ještěže jste nám všechno pane STANDABULIS objasnil, jak to s tím panem Soukupem je, jak se na právech špatně učil a v podstatě ví hovno, jako vy sám, akorát nemá v přízni českého udavače, jako vy.

1 hlas

No a tady se ukazuje, jak většina společnosti není schopna vnímat správně psané slovo.Kde je něco v mém příspěvku o tom, že se Soukup na právech špatně učil? Že je česká společnost plná práskačů a udavačů je pro váš taky novinka? Pro německé nácky to byla novinka taky a nebyla ani jim příjemná.

0 hlasů

Ještěže jste nám všechno pane STANDABULIS objasnil, jak to s tím panem Soukupem je, jak se na právech špatně učil a v podstatě ví hovno, jako vy sám, akorát nemá v přízni českého udavače, jako vy.

0 hlasů

Stýblo,velmi krátce,neblbněte.
P.S.Koho váš předek udával Žižkovi?

2 hlasy

Doktora na očním.

0 hlasů

Komu donášíte Vy?

2 hlasy

No comment.

0 hlasů

Neřekne, musíme se zeptat Cibulky.

0 hlasů

Neřekne, musíme se zeptat Cibulky.

0 hlasů

Neřekne, musíme se zeptat Cibulky.

0 hlasů

https://www.youtube.com/watch?v=2I4eVLSOzhs

0 hlasů

https://www.pobavime.cz/wp-content/uploads/kazdou-minutu.jpg

1 hlas

tuto slušnou pani nastesti neznici brutalni štvanice prazskych zfasizovanych primitivu----oni si
dali pauzu az do 16 11-protoze opakovat letenskou trapnost a nudu se stejnymi plky a žvasty by je definitivne degradovalo

6 hlasů

Benešová, donedávna advokátka exhejtmanky Ústeckého kraje Vaňhové, která figuruje v megakorupci ROP, pro ni sepsala trestní oznámení na oznamovatele korupce...
Slušná paní Benešová? Ale fuj!

1 hlas

Horký nežer vše tak horký a více přemýšlej. Tak Vaňhová dosud nebyl odsouzena, jasno co je presumpce neviny?! Asi ne. A když si najala Benešovou jako advokátku, tak je její povinnosti dělat vše v prospěch obviněného! A to že podala trestní oznámení e ve svobodné zemi normální, jen riskuje, že v případě neúspěchu ponese důsledky! Jasno? no asi ho...

1 hlas

ta slušná paní je pěkný křivák a lhář, chce reformou vymenit statni zastupce a pritom rika ja nejsem ohrozenim justice. jste fakt imbecil (lekarska diagnoza), ze to nechapete?

4 hlasy

Kdyby ta paní byla slušná, řekne: je naprosto jedno, kdo tomu negfunkčnímu bordýlku na kolečkách bude šéfovat, my se bavíme o poškrabaném laku, ale ten šinágl nemá ani motor!

0 hlasů

Přejít na SpFling.com - skvělý seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít partnera mít sex!

1 hlas

Chceme předčasné volby na podzim 2019 a symbolicky 17. listopadu 2019 poslat StBáka Bureše ze Strakovky rovnou do důchodu!!!!!

4 hlasy

No fajn,ale k čemu vám budou,když musíte volit z české politické scény?Babiš to s největší pravděpodobností zase vyhraje.Žádne eso v rukávu nemáte.Nebo to chce zkusit Milion chvilek?To bych zrovna jako zdar neviděl.

0 hlasů

Bacirogalo, kdo my? Ty s HAFBUBUEM alias Vlastikem Machurou? Myslím, že kvůli dvěma oslům se předčasné volby konat nebudou.

3 hlasy

Bacirogalo, kdo my? Ty s HAFBUBUEM alias Vlastikem Machurou? Myslím, že kvůli dvěma oslům se předčasné volby konat nebudou.

0 hlasů

Který stráví v kriminálu. :-))

3 hlasy

Jo, a jak by 90% Čechů prokázalo nabytí svého majetku? Ze svých výplat nebo jiných příjmů, ze kterých platili daně? Johohóóó, pane, vy bavíte. Bureš je jen květ na hnojišti.

1 hlas

Úplně bez problémů,ale musíte něco umět a znát a ne závidět.

3 hlasy

Jo tak 90% Čechů by úplně bez problémů dokázala, že z výplat si mohli pořídit majetky, co mají? Z výoplat, ne kradením, vám už to tak splývá, že nevíte, co jste si šlohnul a co vydělal. Ten zákon byl tehdy postaven právě proto tak, aby se týkal jenom někoho, protože by justice byla zavalena samými průšvihy (s)prostých zlodějů z lidu. Nejspíš ještě dneska. Na kriminál by se prodávaly pořadníky, přičemž někteří by měli nástup až v roce 2120.

0 hlasů

Tady Hlavní Wilsonovo nádraží,jo jo,s.Bacirogalo,bude tóó jak si přejete,teda asi,zatím to študuje sv.Dynda.

1 hlas

Rudo, mohu poprosit o překlad blábolu do češtiny? Děkuji

3 hlasy

Bacirogalům se žádné překlady nebudou poskytovat.

0 hlasů

je to drzá žena

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.