Navzdory oznámení
Český velvyslanec před sudetskými Němci nepronesl zdravici

15.07.2018 21:18

Český velvyslanec v neděli sice zavítal na setkání sudetských Němců v bavorském Würzburgu, ale podle bavorské televize BR nepronesl zdravici, jak bylo původně oznámeno.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (1 hlas) 16.07.2018 15:39

  začali to sudeten s vyháněním a teď to brečí.ale 98%+ jich hlasovalo...

 • S Vrba (1 hlas) 15.07.2018 22:13

  Souhlasím. Pokud vylvyslanec Německa pronese zdravici před vyhnanými...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 00:01

  "vyhánění Češi" - jakože těch kolem 150 tisíce, kteří Benešovými...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 20:54

  Jakože Ukrajinec na Krymu může v ukrajinštině jednat s úřady? Na...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 21:05

  Když se u československé vlády roky střílelo do davu demonstrujících...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nehajloval, co?

0 hlasů

Narozdíl od Čechů v dějinách, jako například Albrecht z Valdštejna, kteří jako poslušný pejsek císaře SŘŘ plenil například Greifswald, kde nařídil nucenou práci, a po jehož pobytu v Greifswaldu bylo o polovinu obyvatel méně, ohledně čehož se jak od Seehofera tak Zemana omluvy asi dočkat nedá, co?

0 hlasů

V RYCHLOSTI-Slované žili mezi dněprem a dněstrem skoro dva tisíce let-doba bronzová.nikoho neotravovali,s nikým se moc nehašteřili.obchodovali hlavně s Řeky,kteří postavili několik měst/přístavů na Krymu a podél černomořského pobřeží.od nich se museli naučit číst a psát,kvůli obchodu.prostředníci mezi Řeky a vikingy.poté se rozešli.Rusové šli na SV,většina ostatních na západ.praotec Čech na hoře Říp.nikdo nikde-široko daleko.kolem roku LP.623 tam založil sámo Slovanskou říši.kolem LP.833 vznikla velkomoravská.POŘÁD-žádnej semita žid nebo nácek.přemysl oral,libuše postavila prahu a vyšehrad.teprve kolem LP.1050 se tam objevili první semiti židi.v PL.1084 je musel VYKOPAT 1.Český král VRATISLAV II.po roce LP.1100 byl o objeveno stříbro a Přemysl otakar I. pozval němce na práci v dolech.Češi byli potřeba jako vojáci.Přemysl otakar II byl nejmocnější král v okolí.překonán svým synem a potom vnukem Václavem II a Václavem III.králové polska a magyar ország.do té doby budovali Českou kotlinu Češi,moji předci.paraziti se ofšem přihnaly,jako kobylky.pokud Karel IV.obral v norimberku semiti židi-ti okradli zase místní nácky.žádná škoda.jo,pan emil Škoda nebyl potřebný sedlák,ale Český továrník,ajnštajn.také václav klement a václav laurent.baťa.h.ledvinka v tatře,čeněk daněk v čkd.Češi nevymysleli pivo,mešuge,ale přišli s PĚNOU.kapiš?

0 hlasů

Je dle Zemana a Babiše tedy morálně anebo politicky ospravedlněné odsunout krymské Rusy z Krymu za to, že hlasovali pro krymskoruskou stranu?

1 hlas

po hlasování na Krymu a schválení připojení se k Rusku,občané dostali od pana presidenta Ruska,V.Putina možnost odjet na ukrajinu nebo zůstat,bez problémů.naprostá většina lidu ZŮSTALA,a nejen oni,ale i neprostá většina ukrajimnské armády toho času na Krymu.nelžete a nepodsouvejte,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

Jakože Ukrajinec na Krymu může v ukrajinštině jednat s úřady? Na školách se učí v ukrajinštině? Žádný problém mít politickou stranu mluvící ukrajinsky?

Nebo vlastně žádné takové, nápodobně jak se v Sudetech také jíž nemluvilo česky?

1 hlas

Krym je Rusko a mluví se tam Rusky a tatarsky.ukrajinská menšina je moc malá,mešuge.ve vašem příspěvku blekotáte něco o odsunech,které se NEKONALY.tak laskavě NELŽETE,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

ale strejda pedro v kyjevě zakazuje mluvit,číst a psát na ukrajině ve školách maďarům maďarsky.dobytek rasistický-semita žid-názi.

0 hlasů

Davide, prestan zvatlat nesmysly. Co Krym ma co delat s Ceskyma Sudetama??????

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

volte smejdy z KDU A TOP--zdravice je jista

1 hlas

Souhlasím. Pokud vylvyslanec Německa pronese zdravici před vyhnanými Čechy ze sudet na počátku okupace a omluví se českému národu za křivdy a vraždy na něm spáchané, je na místě i zdravice Českého velvyslance.

1 hlas

"vyhánění Češi" - jakože těch kolem 150 tisíce, kteří Benešovými dekrety vlastně nedostali zpět své jak se dělalo jako by si celý český národ, a obzvláště kamarádi komunistů, zasloužil/i i majetek těch 150 tisíc vyhnaných? A těch 150 tisíc stále dobrých aby se politicky zúžitkovalo bez toho, že by sami za sebe například v krajanském sdružení měli nějaké slovo?

Nebo v Československu vlastně došlo alespoň k navrácení toho majetku těch 150 tisíc těm 150 tisícům?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vyhn%C3%A1n%C3%AD_%C4%8Cech%C5%AF_ze_Sudet_v_roce_1938

1 hlas

když se Češi dostali k moci v LP.1918,mohli sudeten VYKOPAT.neudělali to.jak se k domnělému korytu dostali sudeten,začli machrovat.tak terazky nebrečte,machírci.

0 hlasů

Já nejsem účastník ani jedné z těch dvou stran kde jední řikali, že Česko součást Německa protože to bylo Rakousko-Uherska (odkud se mohlo Čechy vykopat kdyby se bývali tak nehodili jako sedláci a podobně) a druzí se tvářili jako by oni byli novou českou šlechtou která si bere příklad z Přemyslovců ohledně "co s ostatními rody".

A předpokládám, že těch 150 tisíc Čechů tedy asi svůj majetek zpět nedostalo, ale dobří aby se v jejích jménu tvrdilo kdeco bez toho aby k tomu měli za sebe slovo.

0 hlasů

nebrečte.skoro jak semiti židi na Krymu,pakáž.

0 hlasů

Woe Sudeťáci vyřvávali že chtějí do své vlasti, tak jim to vítězné mocnosti (poté co dostali Germáni již podré ve 20. století nakopáno do mordy) umožnili. A dostali po mordě ještě jedno,když se snažili po první svět. válce odtrhnout karlovarsko od nově vzniklé ČSR. Kdy jim "domlouvali" čs.legionáři co se do nich vešlo.

0 hlasů

Když se u československé vlády roky střílelo do davu demonstrujících Sudeťáků, místo aby se jím vysvětlilo, že Země Koruny České se staly součástí Rakousko-Uherska kvůli podivným feudálně-šlechtickým zvyklostem, tak to těžko přispělo porozumění u Sudeťáků, že se nemohou opírat o bývalý nárok Habsburků.

1 hlas

začali to sudeten s vyháněním a teď to brečí.ale 98%+ jich hlasovalo pro připojení k rajchu a 500 000 jich vlezlo do nsdap druhý den.co zaseli,to sklízí.hlavně,nebrečte.

1 hlas

Husité pleněli a zabíjeli v SŘŘ. Valdštejn například v Greifswaldu nutil obyvatelstvo k práci, město plenil, a jak tam i vypukl mor, tak kolem poloviny obyvatel vymizelo.

A tudíž je Vaše logika, že jak to byli Češi, kteří se chovali hrozně předešle, tak by jste neměl tolik brečet ohledně vyšoupnutí Čechů ze Sudet, co?

1 hlas

spanilé jízdy.turci,mongolové,napoleón drancovali, bismarck sebral frantíkům jejich zlato a založil kranke kase.tak to holt chodilo.sudeťáčci to holt ale přehnali.a prohrály.já nebrečím.to spíš vy,ajnštajn.Češi se vrátili,sudeten ne.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi