Navzdory oznámení
Český velvyslanec před sudetskými Němci nepronesl zdravici

15.07.2018 21:18

Český velvyslanec v neděli sice zavítal na setkání sudetských Němců v bavorském Würzburgu, ale podle bavorské televize BR nepronesl zdravici, jak bylo původně oznámeno.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (1 hlas) 16.07.2018 15:39

  začali to sudeten s vyháněním a teď to brečí.ale 98%+ jich hlasovalo...

 • S Vrba (1 hlas) 15.07.2018 22:13

  Souhlasím. Pokud vylvyslanec Německa pronese zdravici před vyhnanými...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 00:01

  "vyhánění Češi" - jakože těch kolem 150 tisíce, kteří Benešovými...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 20:54

  Jakože Ukrajinec na Krymu může v ukrajinštině jednat s úřady? Na...

 • David Lejdar (1 hlas) 16.07.2018 21:05

  Když se u československé vlády roky střílelo do davu demonstrujících...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nehajloval, co?

0 hlasů

Narozdíl od Čechů v dějinách, jako například Albrecht z Valdštejna, kteří jako poslušný pejsek císaře SŘŘ plenil například Greifswald, kde nařídil nucenou práci, a po jehož pobytu v Greifswaldu bylo o polovinu obyvatel méně, ohledně čehož se jak od Seehofera tak Zemana omluvy asi dočkat nedá, co?

0 hlasů

V RYCHLOSTI-Slované žili mezi dněprem a dněstrem skoro dva tisíce let-doba bronzová.nikoho neotravovali,s nikým se moc nehašteřili.obchodovali hlavně s Řeky,kteří postavili několik měst/přístavů na Krymu a podél černomořského pobřeží.od nich se museli naučit číst a psát,kvůli obchodu.prostředníci mezi Řeky a vikingy.poté se rozešli.Rusové šli na SV,většina ostatních na západ.praotec Čech na hoře Říp.nikdo nikde-široko daleko.kolem roku LP.623 tam založil sámo Slovanskou říši.kolem LP.833 vznikla velkomoravská.POŘÁD-žádnej semita žid nebo nácek.přemysl oral,libuše postavila prahu a vyšehrad.teprve kolem LP.1050 se tam objevili první semiti židi.v PL.1084 je musel VYKOPAT 1.Český král VRATISLAV II.po roce LP.1100 byl o objeveno stříbro a Přemysl otakar I. pozval němce na práci v dolech.Češi byli potřeba jako vojáci.Přemysl otakar II byl nejmocnější král v okolí.překonán svým synem a potom vnukem Václavem II a Václavem III.králové polska a magyar ország.do té doby budovali Českou kotlinu Češi,moji předci.paraziti se ofšem přihnaly,jako kobylky.pokud Karel IV.obral v norimberku semiti židi-ti okradli zase místní nácky.žádná škoda.jo,pan emil Škoda nebyl potřebný sedlák,ale Český továrník,ajnštajn.také václav klement a václav laurent.baťa.h.ledvinka v tatře,čeněk daněk v čkd.Češi nevymysleli pivo,mešuge,ale přišli s PĚNOU.kapiš?

0 hlasů

Je dle Zemana a Babiše tedy morálně anebo politicky ospravedlněné odsunout krymské Rusy z Krymu za to, že hlasovali pro krymskoruskou stranu?

1 hlas

po hlasování na Krymu a schválení připojení se k Rusku,občané dostali od pana presidenta Ruska,V.Putina možnost odjet na ukrajinu nebo zůstat,bez problémů.naprostá většina lidu ZŮSTALA,a nejen oni,ale i neprostá většina ukrajimnské armády toho času na Krymu.nelžete a nepodsouvejte,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

Jakože Ukrajinec na Krymu může v ukrajinštině jednat s úřady? Na školách se učí v ukrajinštině? Žádný problém mít politickou stranu mluvící ukrajinsky?

Nebo vlastně žádné takové, nápodobně jak se v Sudetech také jíž nemluvilo česky?

1 hlas

Krym je Rusko a mluví se tam Rusky a tatarsky.ukrajinská menšina je moc malá,mešuge.ve vašem příspěvku blekotáte něco o odsunech,které se NEKONALY.tak laskavě NELŽETE,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

ale strejda pedro v kyjevě zakazuje mluvit,číst a psát na ukrajině ve školách maďarům maďarsky.dobytek rasistický-semita žid-názi.

0 hlasů

Davide, prestan zvatlat nesmysly. Co Krym ma co delat s Ceskyma Sudetama??????

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

volte smejdy z KDU A TOP--zdravice je jista

1 hlas

Souhlasím. Pokud vylvyslanec Německa pronese zdravici před vyhnanými Čechy ze sudet na počátku okupace a omluví se českému národu za křivdy a vraždy na něm spáchané, je na místě i zdravice Českého velvyslance.

1 hlas

"vyhánění Češi" - jakože těch kolem 150 tisíce, kteří Benešovými dekrety vlastně nedostali zpět své jak se dělalo jako by si celý český národ, a obzvláště kamarádi komunistů, zasloužil/i i majetek těch 150 tisíc vyhnaných? A těch 150 tisíc stále dobrých aby se politicky zúžitkovalo bez toho, že by sami za sebe například v krajanském sdružení měli nějaké slovo?

Nebo v Československu vlastně došlo alespoň k navrácení toho majetku těch 150 tisíc těm 150 tisícům?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vyhn%C3%A1n%C3%AD_%C4%8Cech%C5%AF_ze_Sudet_v_roce_1938

1 hlas

když se Češi dostali k moci v LP.1918,mohli sudeten VYKOPAT.neudělali to.jak se k domnělému korytu dostali sudeten,začli machrovat.tak terazky nebrečte,machírci.

0 hlasů

Já nejsem účastník ani jedné z těch dvou stran kde jední řikali, že Česko součást Německa protože to bylo Rakousko-Uherska (odkud se mohlo Čechy vykopat kdyby se bývali tak nehodili jako sedláci a podobně) a druzí se tvářili jako by oni byli novou českou šlechtou která si bere příklad z Přemyslovců ohledně "co s ostatními rody".

A předpokládám, že těch 150 tisíc Čechů tedy asi svůj majetek zpět nedostalo, ale dobří aby se v jejích jménu tvrdilo kdeco bez toho aby k tomu měli za sebe slovo.

0 hlasů

nebrečte.skoro jak semiti židi na Krymu,pakáž.

0 hlasů

Woe Sudeťáci vyřvávali že chtějí do své vlasti, tak jim to vítězné mocnosti (poté co dostali Germáni již podré ve 20. století nakopáno do mordy) umožnili. A dostali po mordě ještě jedno,když se snažili po první svět. válce odtrhnout karlovarsko od nově vzniklé ČSR. Kdy jim "domlouvali" čs.legionáři co se do nich vešlo.

0 hlasů

Když se u československé vlády roky střílelo do davu demonstrujících Sudeťáků, místo aby se jím vysvětlilo, že Země Koruny České se staly součástí Rakousko-Uherska kvůli podivným feudálně-šlechtickým zvyklostem, tak to těžko přispělo porozumění u Sudeťáků, že se nemohou opírat o bývalý nárok Habsburků.

1 hlas

začali to sudeten s vyháněním a teď to brečí.ale 98%+ jich hlasovalo pro připojení k rajchu a 500 000 jich vlezlo do nsdap druhý den.co zaseli,to sklízí.hlavně,nebrečte.

1 hlas

Husité pleněli a zabíjeli v SŘŘ. Valdštejn například v Greifswaldu nutil obyvatelstvo k práci, město plenil, a jak tam i vypukl mor, tak kolem poloviny obyvatel vymizelo.

A tudíž je Vaše logika, že jak to byli Češi, kteří se chovali hrozně předešle, tak by jste neměl tolik brečet ohledně vyšoupnutí Čechů ze Sudet, co?

1 hlas

spanilé jízdy.turci,mongolové,napoleón drancovali, bismarck sebral frantíkům jejich zlato a založil kranke kase.tak to holt chodilo.sudeťáčci to holt ale přehnali.a prohrály.já nebrečím.to spíš vy,ajnštajn.Češi se vrátili,sudeten ne.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.