Politická scéna
ODS vyzvala k rezignaci Vojtěcha i hygieničku, situaci v Moravskoslezkém kraji prý nezvládli

17.07.2020 16:23

První místopředseda ODS a šéf jejích poslanců Zbyněk Stanjura vyzval ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) k rezignaci. Funkci by podle něj měla opustit i ředitelka moravskoslezských hygieniků Pavla Svrčinová. Stanjura reagoval na páteční náhlé zpřísnění protiepidemických opatření v Moravskoslezském kraji. Vojtěch podle něj nezvládá funkci ani komunikaci a opatření odporují tomu, co moravskoslezští hygienici dodneška tvrdili. Svrčinová řekla, že důvod k rezignaci necítí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Min (8 hlasů) 17.07.2020 19:53

  No ODS dle mne má právo tak jedině držet hubu. Co se týče toho...

 • karel ledvinka (5 hlasů) 17.07.2020 19:59

  vojtech je neknuba,bures taky i ta cela jeho " vlada ".potrebuji...

 • Bohumil Stejskal (4 hlasy) 18.07.2020 06:37

  Tož Vojtěch sa aspoň snaží, ODS jen prudí... Su to hňupi !

 • Miroslava Machková (4 hlasy) 18.07.2020 11:39

  ODS a celá opozice už by měly konečně držet zobáky.Takovou situaci, v...

 • František Kytnar (4 hlasy) 17.07.2020 23:06

  ledvinko, pěkně tečeš, ty vymatlaný havlozmrde. Všichni můžeme...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Toto je konec pro Švédů! Muslimové přinutily chlapce, aby si klekl a omluvil se za nic

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/toto-je-konec-pro-svedu-muslimove-prinutily-chlapce-aby-si-klekl-a-omluvil-se-za-nic/
------
Švédská matka tří dětí byla brutálně napadena migranty, útok na švédského předsedy vlády

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/uprchlici-zpravy/svedska-matka-tri-deti-byla-brutalne-napadena-migranty-utok-na-svedskeho-predsedy-vlady/
------
GSK informátor: ‘97% příjemců korónové vakcíny se stane neplodnými’ a zbytek zřejmě poddajnými

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/blog/gsk-informator-97-prijemcu-koronove-vakciny-se-stane-neplodnymi-a-zbytek-zrejme-poddajnymi/

CZEXIT

0 hlasů

Po ošetření v plzeňské nemocnici je z dítěte nemohoucí ležák

zauzlování střev

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/po-osetreni-v-plzenske-nemocnici-je-z-ditete-nemohouci-lezak-40330790#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=DIgTW6zat1B-202007191842&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=


S bezvládným tělíčkem dítěte v náručí se zdravotní sestra doslova prokopala do ordinace chirurgické ambulance plzeňské fakultní nemocnice. Okamžitým zásahem lékařů se sice podařilo pětiletou Denisku
oživit, ale kolaps organismu způsobil celkové ochrnutí. Za fatální zdravotní následek do té doby naprosto zdravé dívenky je podle zatím
nepravomocného rozhodnutí plzeňského okresního soudu z letošního března
SOUKROMÁ dětská Nemocnice u sv. Jiří v Plzni.
-.-.
Zvracela krev a oči obracela v sloup. Postupně přestávala reagovat, až upadla do bezvědomí. Držela jsem ji v náručí. Saniťák bouchal na dveře ordinace, ale bez odezvy. Otevřeli, teprve až když jsem do nich začala
kopat,“ vzpomínala zdravotní sestra Olga F. na příjezd na chirurgickou ambulanci plzeňské fakultní nemocnice.

0 hlasů

Opozice to přehání a tak je normální lidé už nederou
vážně, bohužel včetně ODS. O Pirátech ani nemluvě.
Vojtěch to dělá velmi dobře v rámci možností. Epidemie
je nevyspitatelná a i svérázní chachaři na severu Moravy
moc neoplývají disciplínou a ukázněností.

0 hlasů

Ti ministrai od OF po Ods VE ZDRAVCOTNICTVI UDELALI LEDA MZMATEK.Ten prvni za OF pry rozhazoval kondomy..

0 hlasů

Tak jsem se na to podival hygiena to udelala uplne spravne podle zakona. To spis pan hejtman si ho neprecetl. Takze za me neopravnena kritika.

0 hlasů

Poslechni si radeji ty horniky jak to tam fungovalo/nefungovalo. Jestli veris kecum ulhanych politiku, tak si jdi radeji dat par facek.

2 hlasy

Tak vem tech par zamestnancu hygieny v Ostrave a nech je provest 3000odberu za den a do toho zajisti trasovani 800 infikovanych, vydej rozhodnuti a komunikaci s krajem a ustredim.

Jo a zajisti aby si jeste nejaka krava s ODS nahodou nestezovala!

0 hlasů

Tak sis je neposlech, to je jasny, jen papouskujes ANOfertacky kecy

0 hlasů

Poslechl jsem si obe strany sporu a uznal jsem, ze neni v lidskych silach otestovat celou smenu horniku co se navalili do fabriky za par minut do zacatku pracovni doby.

Hygiena v Ostrave ma jen par zamestnancu a rozhodne se nejedna o velkou a mocnou organizaci. Udelali co mohli a na co jejich pocetni stav stacil. Rozhodne si nemyslim ze neco naschval zdrzovali. Proste pandemie. Odvolat reditelku by byla chyba! Byt ani ona asi neni dokonala.

Ale kdo je?

0 hlasů

a jeste poslouchej,co vam narizuje blby neknuba vojtech.VYKOPAT i s buresom.pripada mi,ze ja,jako lapiduch Ceskeho letectva toho vim o zadravotnictvi vic nez deset vojtechu.a toho nevim moc,to se hned priznam.

0 hlasů

Další jalový štěk z řad ODS. tato strana nemá právo na existenci - po zlodějinách za vlády Klause, křivé volbě prezidenta a amnestii měla být dávno zrušena. I kardinální ostuda ODS s jejím premiérem Nečasem, který je připo...sraná baba držící se sukně kantýnské Nagyové vypovídá vše.

1 hlas

Kdy už ta demožumpa ODS přestane plácat hubou a začne opravdu něco pořádného dělat.

1 hlas

No tak chválit je nebudou,když je to opozice.To jsou jen tanečky,o nic vážného nejde.

0 hlasů

VOJTĚCH BY MĚL ODSTOUPIT ALE AŽ V OKAMŽIKU KDYŽ ZAVŘOU VŠECHNY ZLODĚJE A TUNELÁŘE S PRAVICE TO BY BYLO FÉR NE ??

1 hlas

Ted jste se ukazal co jste za hovado, zavrit jen pravicaky a levicaci spolu s buresem muzou krast beztrestne dal ze. Nemate vy nahodou od nich nejaky to vsimny kdyz jim tak lezete do zadnice?

0 hlasů

padni komu padne-nejvetsi zloduch a zlodej v soucsnosti je holt jidas bures.

3 hlasy

ODS a celá opozice už by měly konečně držet zobáky.Takovou situaci, v jaké se ocitla tato vláda, žádná vláda nezažila. Na rozdíl od minulých vlád, které si vládly v klídku a pohodě, co mohli vytunelovaly a nechaly rozkrást, vládne tato vláda ze všech vlád od r. 89 nejlépe i když se jí opozice snaží házet klacky pod nohy ze všeh stran.

4 hlasy

A v te dobe zlocinec bures netuneloval? Zase jedna zaslepena jednostranna slepice

1 hlas

krize z roku 2008 je nic?

1 hlas

Tož Vojtěch sa aspoň snaží, ODS jen prudí... Su to hňupi !

4 hlasy

OPRAVDU MUSÍME BÝT NUTNĚ SOUČÁSTÍ EVROPSKÉ UNIE?

Poslední dobou stále více slyšíme, že bychom bez EU nic neznamenali a měli bychom se podstatně hůře. Být součástí něčeho většího může opravdu být prospěšné, ale ne vždy. Záleží na tom, jakou úlohu v tom celku máte. A pokud si někdo myslí, že v EU je rovnoprávnost či demokracie, jak nám tvrdí například Top09, pak jde o zásadní omyl.

Evropská unie je především spolek řízený byrokraty vytrženými z reality. Ti pracují s neskutečným balíkem peněz, na němž mají nulovou zásluhu, dále s mocí, která vznikla z ničeho a lidé kooptováni do Evropského parlamentu většinou vůbec nechápou, o co jde. Jako držhubné dostávají nepřiměřené platy a odměny. V podstatě lze říct, že jsme svědky prvotřídní politické korupce, na kterou se sami skládáme. Pokud budete dostávat půlmilionu a více měsíčně za poslušnost a zajistíte si tím i poklidný důchod, pak se nelze divit, budete li poslušní a ve vlastním zájmu, nikoliv v tom, koho zastupujete, budete povolní. Košile je bližší než kabátu. Luxusní život europoslanců je skutečným výsměchem. Takové plýtvání penězi je do očí bijící a chování vyvolených, respektive vůbec existence této třídy nadlidí jsou prostě nepřípustné.

Hospodaření se společnými prostředky dle vizí několika jedinců zavání katastrofou. Neustále slyšíme o dotacích, grantech, o jejich potřebě pro rozvoj jednotlivých segmentů ekonomiky a hospodářství. Přitom nejde o nic jiného, než o klasické nabourávání a ohýbání trhu. Preferováním různě vybraných firem či proudů vytváří naprosto nezdravé prostředí. Nedávno jsme se mohli dočíst, že díky dotacím si můžete pořídit v Německu levnější elektroauta skoro zadarmo. Jde o ukázku kanibalismu na vlastním průmyslu, protože tyto nabídky se týkají především levných aut od vybraných značek. Místo volného trhu tak dochází k preferování určitého typu, několika výrobců, a především vlastních plánů a představ německé vlády naprosto nepodložených reálným výzkumem potřeb lidstva na úkor běžně fungujícího systému postaveného na nabídce a poptávce. A podobně funguje celá EU. Bez ohledu na ekonomickou situaci, národní odlišnost a zvyky, možnosti jednotlivých států, stále více míchá šrouby s hřebíky a snaží se vytvářet jednolitou poslušnou masu plnící příkazy především německých elitních politiků. Tandem Leyenová-Merkelová naprosto ovládnul dění v Evropě. A ostatní se podřizují. Jedni pro nedostatek moci, druzí jsou uplaceni z různých fondů.

Velkým zklamáním lze nazvat chování našich domácích politiků. Od levice těžko můžeme čekat zázraky a její socialistické vnímání nemůže být rozdílné od podobně se chovajícího vedení EU. K tomuto křídlu naší politické scény zamířila i kdysi údajně pravicová Top09, která nyní pod vedením Pekarové-Adamové inklinuje více k Pirátům než k pravici. Oslabení pravé části spektra způsobuje i výrazná středovost ODS, jejíž předseda Fiala dokázal nemožné a z ODS vytvořil stranu blízkou socialistickým ideálům. STAN je sbírka hodná zapomenutí, i oni jsou ochotní spolupracovat s kýmkoliv, kdo je vezme do holportu. Dá se říct, že kdyby z ODS, STAN, KDU-ČSL a Top09 vznikla jedna jediná strana, nikdo by si změny nevšimnul, navíc by měla trochu větší volební potenciál, protože existuje dost lidí, kteří si právě mezi nimi nemohou pro jejich podobnost vybrat. Ještě štěstí, že své možnosti tříští. ČSSD má vrchol dávno za sebou a Hamáček je příliš nevýraznou osobou, tedy pokud nemá červený svetr. ANO se jinak prezentuje a jinak chová. Europoslanci této strany patří ke stejným kolaborantům jako Piráti a velmi často hlasují spolu, byť Peksa a spol udávají předsedu ANO i v Bruselu.

Samostatnou jednotkou jsou SPD a Trikolora. SPD se jako jediná profiluje směrem ke zrušení EU. Vzhledem k tomu, že jinak toho moc nabídnout nemůže, protože složení SPD v čele s politickým podnikatelem Okamurou na vytvoření solidního programu moc nemá, je vystoupení České republiky hlavním programovým bodem této strany. Smůlou SPD je právě osoba Okamury v čele SPD, protože jde o kontroverzního lídra, který preferuje často vlastní způsob přístupu před zájmy ostatních členů. Trikolora má trochu podobný problém. Václav Klaus je natolik výrazným, že tvoří pro většinu lidí v zemi představu, že jde pouze o jeho stranu. Přestože se tomu sám brání, tento dojem je postaven na reálném základu. Až po roce se objevují další tváře představující Trikoloru, bohužel však i díky nijak zvlášť úspěšnému politickému PR a určitému amatérismu není Trikolora momentálně schopná v předvolebních výzkumech přeskočit 5ti% hranici potřebnou ke zvolení do Parlamentu ČR. Samozřejmě si při tomto tvrzení uvědomujeme, jakým způsobem jsou ty výzkumy zadávané. Nicméně odmítnutí vystoupení z EU Václavem Klausem mladším a představa možnosti návratu Evropy před podpis Lisabonské smlouvy je zklamání z určité naivity a špatného odhadu. Znamená li to zaměření se na voliče, pro které je EU perspektivní, pak by to znamenalo spojení s podnikatelskou sférou navázanou na peníze jdoucí z EU.

3 hlasy

budeme muset VYKOPAT buresa.potom vystoupit z eu jako anglie a udelat s nimi smlouvu o obchodu jako svajc.zadna veda.nejhorsi bude jak se zbavit buresa.ten z eu ven nepujde.

2 hlasy

Ja bych si spis popovidal s francouzi a pak tomu nechal volny prubeh. Pri nasich debatach ve strasburku, kde jsem je seznamoval s lokalnimi pomery fungovani eu vypadali dost rozzurene. Vzlast kdyz jsem jim vysvetlil kolik za ty nase poradky plati ze svy srajtofle.

0 hlasů

Vochozko,ty budeš delegát dement ČR v ÉŮ,žejo?!

0 hlasů

Nikdy nerikej nikdy ... To vi jen Svarog! A ten je tajnej ... Nic neprozradi.

0 hlasů

Ono to fungovani cele EU vychazi z fungovani clenskych zemi. Krasny pripad jak to v evrope chodi doklada muj peruanský agent kocour lee a jeho srdnaty boj s belgicany.

https://denikn.cz/399620/souboj-peruanskeho-kocoura-s-byrokracii-rozviril-v-belgii-debatu-o-pravu-na-zivot-zachranil-ho-az-soud-a-ministr/

0 hlasů

Což nepřináší nic nového proti ODS a dalším stranám včetně ANO. Přestože řada dalších myšlenek a hesel může oslovit každého normálně uvažujícího Čecha, to zásadní a odlišné prostě chybí.

Momentálně probíhá v Bruselu setkání předsedů vlád, kteří se budou radit, jak utratit záchranný balíček až 20ti bilionů eur, které mají být napumpovány do ekonomik států EU. Babiš sám řekl, že jednání budou velmi složitá a potrvají dost možná i tři dny. Za tři dny jsou schopní utratit peníze, které navíc vzali kde? I kdyby to bylo v korunách, je to nepředstavitelná hromada. Jak dlouho by trvalo všem státům EU, než by je skutečnou prací vyprodukovaly? Nebo je stačí jen natisknout, rozdělit a tvářit se, jak úspěšně zachránili kontinent z problémů, které samotní tito politici způsobili? Přesně takto funguje byrokratická EU. Seberme jejím pracujícím občanům vše, co vydělají, něco málo jim vraťme, aby dýchali, a zbytek si přerozdělme tak, aby se pár lidí mělo dobře. Za odměnu si všichni mohou vyvěsit vlajku EU, dát odznáček na spz svého auta a ti obzvlášť hloupí mít v peněžence společná eura. My si budeme kázat, co je správné a prosadíme to, i kdyby po nás měla přijít potopa. Upřímně řečeno, pořád to nechápete?

https://pravyprostor.cz/opravdu-musime-byt-nutne-soucasti-evropske-unie/

CZEXIT

2 hlasy

Počty hospitalizovaných zůstávají stejné, 1 nemocný na 156 nemocnic.
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19/prehled-hospitalizaci
Kde berou drzost nás na dálku dirigovat, abysme nasadili náhubky?!

Vojtěcha jednoznačně vyhodit za to, že nechává nemocné umírat v prázdných nemocnicích na bezpříznakovou chřipku. A ještě nás občany, co už to přezili, šikanuje.

2 hlasy

vojtech je neknuba,bures taky i ta cela jeho " vlada ".potrebuji VYKOPAT.

5 hlasů

ledvinko, pěkně tečeš, ty vymatlaný havlozmrde. Všichni můžeme Babišovi a jeho vládě líbat ruce za to, že nás uchránili z toho nejhoršího. Kdyby byl u vesla debilblok, tak tu pochcípeme jako v emerice.

4 hlasy

vykejte,ajnstajn a kdyz mi pisete,kleknete si u toho i s pjotrem.cha,cha,cha!salom.mesugeni.a polibte mi prdel.

0 hlasů

debilblok je u koryta jak tam,tak u nas.vizte nizounke IQ.semiti zidi maji nizsi IQ nez Cesi.a administrator se dneska cini.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

To by bylo nejlepší, když by hlupáci vychcípali na bezpříznakovou chřipečku.

3 hlasy

Dobrota kdyby jsi totok méně psal, méně lidí by poznalo jak si blbý...

1 hlas

No ODS dle mne má právo tak jedině držet hubu. Co se týče toho ministra, je prý sexy a umí dělat super show. Tak alespoň je s ním sranda. Ty darebáci z ODS jenom loupili. Včetně pozemků železnic.

8 hlasů

Ukradli tvoji oblibenou kolejnici?-)

1 hlas

Prase Stanjourek, nejneschopnější ministr dopravy, je klasický neužitečný, zkorumpovaný, havloidní hovado, který nic nedokázalo, pouze umí kritizovat, pomlouvat a překrucovat. Názor této nuly je v současnosti stejně důležitý jako vejblitky Vény Kikouše Klausika.Pokud člověk zavře oči a vzpomene si na modroptáčnický hovada na postu min. zdravotnictví, jako je dojič Bojar, bezpáteřní Rubáš, rádoby slušně vystupující, ale stejně tak úlisný a křivej šmejd Stráský, Topolova loutka Filipi a samozřejmě největší i když TOPinkovský zmérd Hegroš.To je ta parta veleúspěšnejch politiků, co dokázala pouze předražovat nákupy, hrabat do kapes svejch a svejch kámošů ve zlodějině a papírově uzdravovat opravdu nemocné lidi, aby bylo víc co ukrást.

2 hlasy

ANOvský zmérd Bures.To je ta parta veleúspěšnejch politiků, co dokázala pouze předražovat nákupy, hrabat do kapes svejch a svejch kámošů ve zlodějině a papírově uzdravovat opravdu nemocné lidi, aby bylo víc co ukrást.

A takhle to jako nesedi? Zaslepeni volove

0 hlasů

Co je důležité. Ten virus (i další) tady je a administrativní restriktivní opatření pouze mohou omezit šíření infekce, ale nevyřeší to. Řešení je v medicíně a odolnosti našeho organizmu, a částečně i osobních hygienických návycích (vč. organizace práce).
Připomínám Výzvu lékařů Univerzity Karlovy veřejnosti.

1 hlas

No to ma ods asi pravdu. Ministr je slaby, ale alespon se uz v teto epidemicke dobe szil s institucemi a vytvoril kontakty. Novy ministr by v soucasne situaci byl jeste horsi variantou ( treba Cikrt nebo ten druhej). Za me ma Vojtech za 3 ani vytez ani propadak. Staci se rozhlidnout po EU a vime, ze to tak blbe zas neudelali.

Hur hodnotim Havlicka on to furt jrste nepochopil. Uz je to dlouho.

1 hlas

Štěky ODS jsou pouze trapností. Vždyť si pamatujeme, co zde zejména pod vedením neználka, ješity a trapného amnestologa Klause zdevastovala. ODS by se měla rozpustit, aby sebou nevzala do pekla celou opozici. Ta strana nemá budoucnost.

3 hlasy

Štěky ANO jsou pouze trapností. Vždyť si pamatujeme, co zde zejména pod vedením Burese, ješity a trapného vozraly Zemana zdevastovala. ANO by se měla rozpustit, aby sebou nevzala do pekla celou vladu. Ta strana nemá budoucnost.

A takto to nesedi? Prectete si to znovu za 10 let

0 hlasů

Lenin a Stalin provedli destrukci světa a chaos do lidské
společnosti. Jak je může někdo se svým názorem následovat !

0 hlasů

Nasledovat? wtf
asi nectete me posty

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 08/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov