Ohlédnutí
Schwarzenberg: Česká diplomacie byla na vrcholu za Havla

04.10.2017 19:03

Česká diplomacie byla nejsilnější v devadesátých letech díky výjimečné osobnosti Václava Havla, shodli se během debaty na Právnické fakultě Univerzity Karlovy tři čeští ministři zahraničí. Rozdílně se současný šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) a jeho předchůdci Alexandr Vondra (ODS) a Karel Schwarzenberg (TOP 09) dívají na slabiny české zahraniční politiky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karol Hallik (5 hlasů) 04.10.2017 19:18

  Úsměvný,spíš tragický tenhle pos@rplína.Vrchol to nepochybně byl,když...

 • Karel Hrabě (4 hlasy) 04.10.2017 19:37

  Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli je zvrhlé....

 • Marcela Novotná (3 hlasy) 04.10.2017 20:11

  No to byla, na vrcholu servilnosti vůči USA.

 • tyden tyden (3 hlasy) 04.10.2017 19:53

  Nacek Kcharl jeste septem dodal, ze pravy vrchol byl za Hachy. ...

 • Karol Hallik (2 hlasy) 04.10.2017 19:22

  Beze slov: ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ještě se umí pochválit. Kdy to tady skončí? Není možné už tu sebranku nějak vytěsnit? Nedávat jim prostor k takovým kecům?

2 hlasy

Má pravdu ten aristokratický restituent! Protože to byli většinou kámoši Veškrny! A někteří dokonce znali i svůj rodný jazyk.

1 hlas

kámo bureš to taky sotva klohní.

0 hlasů

Tak, tak. To byla síla, to bylo radosti když ty humanitární bomby padaly na ty Srby. To si Vašík mnul ruce, radostně se odšprtával na kolobrndě po hradních chodbách a šťastně halekal - šup ji tam na toho Srba. To vám byla taková síla diplomacie a té radosti z dobře vykonané práce ami bombarďáků.

2 hlasy

No to byla, na vrcholu servilnosti vůči USA.

3 hlasy

Pokud je vrcholem servilita ,úplatnost a služba cizím pánům tak to má Schwanzenberg pravdu.

2 hlasy

Nacek Kcharl jeste septem dodal, ze pravy vrchol byl za Hachy.
Dostal darem koncetracek v Letech a otroky, ples radu lukrativnich zakazek pro Risi :-))))))

3 hlasy

Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9.500,- Kč důchodu a někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic. Viděli jste někdy ruce žen, které dřely v kravínech a na polích? Viděli jste ruce jiných manuálně pracujících a ten jejich žebrácký důchod? Co lidé, kteří pracují ve třísměnných provozech za maximálně 13.500,- měsíčně?
Kdo tu seje nenávist a zlo? Vy z Evropské komise! Sluníčkáři, vítači a dobroserové nás všechny, kdo nechtějí přijímat migranty nazývají xenofoby, fašisty, populisty atd., ministr Hermann vykřikuje, že Česko je zamořené zlem a nenávistí k cizincům, ale kdo to živí? Vy z EU svými hloupými směrnicemi nerespektujícími ekonomickou realitu nových členských zemí, jako je např. ČR. Dostali jste od našich hloupoučkých představitelů zlatá vejce (banky, spořitelnu, zlaté rezervy státu, zemědělství, atd.) a ročně vám přispíváme na vaše migranty podíl z 380 mld Kč zisku, které nadnárodní firmy vyvádí z ČR. My si ty migranty, které jste si pozvali, setsakra dobře platíme, a proto přestaňte prudit. Udělali jste si z nás, postkomunistických zemí, nové
kolonie a my vám ty vaše blbosti platíme z naší otrocké práce, ke které nás nutíte!!! Navíc mají chudáci z Afriky u vás hlad, jak psal jeden migrant.
Pokud chcete situaci řešit, vydejte Směrnici a zrušte daňové ráje na teritoriu EU. Nařiďte, ať se platí daně v zemích, kde vzniká zisk. Nenuťte nikoho, aby za vás řešil, co jste svými neuváženými rozhodnutími způsobili. Pokud se nepodvolíme, budete na nás taky házet bomby a nutit nám vaši představu demokracie?
Vážení spoluobčané vám to nevadí, že z vás naši představitelé dělají hlupáky? Četli jste reakci našich představitelů, politiků na tu další nehoráznost z Bruselu? Hlavně, že teď před volbami nás nazývají váženými voliči a slibují nám, jak vše urovnají a jak v ČR bude dobře pod jejich vedením. Po volbách budeme zase jen ulice a nevzdělanci, kteří do správy věcí veřejných nemají co mluvit. Budeme zase uráženi a dehonestováni pokud se nepodřídíme ELITĚ. Jak se může nazývat elitou někdo, kdo se dostal do Sněmovny jen tím, že ho partaj strčila na volitelné místo, ale v životě na pořádnou práci ani nesáhl? Partaje s pár členy s námi mávají a určují pravidla. Občané, jděte volit a vyžeňte ty Kalousky, Sobotky, Bělobrádky a jiné dinosaury z politiky. Jsou to naši zaměstnanci, my si je platíme z našich daní tak ať nás RESPEKTUJÍ a prokazují nám TO BY TAK DOPADLO

4 hlasy

navíc v té době zmizlo 50 tun českého zlata.albrightová korbelová dělala miliardáře podvodem.kam se poděl ten "dar" od ní na výstavbu mošnova a knihovny v praze 1?$495 miliónů to bylo.kde je nějaký veřejný účet a seznam těch,kteří odvedli tu práci?jde totiž o veřejné peníze daňových poplatníků Česka a i usa.není k mání.je to státní tajemství,alebo čo?toto má být v demokracii dostupné,bez jakéhokoliv problému.horší,než získat spisy o jakešovi.nebo nás vedou fašouni?

1 hlas

Beze slov:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/159354/knize-to-je-ostuda-schwarzenberg-prospal-konferenci-v-belehrade.html

2 hlasy

Úsměvný,spíš tragický tenhle pos@rplína.Vrchol to nepochybně byl,když se všude ze@cal,jak liána

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.