Kritika
Seehofer: Ochota Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule

17.07.2019 14:00

Připravenost Česka podílet se na společném evropském řešení migrace se podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera blíží nule. Tento dojem si odvezl ze své nedávné návštěvy Prahy. Řekl to na tiskové konferenci v Berlíně, kde se také jasně přihlásil k povinnosti zachraňovat migranty ze Středozemního moře.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Perikles (12 hlasů) 17.07.2019 14:08

  My jsme muslimy nepozvali, my ne, německý vocas. Pozvala je ta vaše...

 • Jiří Rys (8 hlasů) 17.07.2019 14:20

  Skopčáci - a vůbec celá ta podělaná Evropská unie - udělají vše pro...

 • Jarda Houba (8 hlasů) 17.07.2019 14:16

  Kdo si ty čmoudy vylovil z moře, tak mu patří a musí se o ně starat....

 • Jiří Jílek (5 hlasů) 17.07.2019 15:01

  Babiš je proti jejich přijímání hlavně před svými voliči. Před...

 • Jan Vacek (5 hlasů) 17.07.2019 14:18

  Jistě jsme připravení podílet se na efektivním řešení migrace, která...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Dokud byly v Africe kolonie, byl tam klid a bubáci museli (někteří, zaleka ne všichni) dělat. Pak dostali nějaké chořejší mozky nápad africké země od klidu a jakési prosperity osvobodit no a tak jsou bubáci naprosto v loji.
To, co tam mají dnes, jsou jen jejich problémy. My (nikdo) nemáme ani špetku nějaké morální povinnosti je po třicáté tahat ze stále stejných sra..k. Ať si Buboslav dá svoji zemi do pořádku nebo ať využívá práva na smrt hladem a podobně. Kdyby si ji dávali do pořádku, celý svět jim pomůže. Než přijde nějaký Kunta Kinte plukovník a celé to zase rozvrátí.

2 hlasy

Podle představitelů EU, má EU povinnost přijímat imigranty z Afriky, jako dluh za kolonizaci afrických a arabskách zemí. Česká republika žádné kolonie nikdy neměla, tak se jí to netýká. Nevím, čemu pan Seehofer nerozumí.

3 hlasy

nemecko take zadne kolonie nemelo.ovsem i tak zvana vina kolonizatoru pada jako duvod.soudruzi z afriky kolonizatory VYKOPALI a ted tam maji co chteli,jako komousi-do rachoty zvesela.ale do toho se jim nechce-lini neumetelove,jako bures.a vubec si nevazi zlepseni zivotni urovne/skolstvi/dopravy/soudnictvi atd. temi hroznymi kolonizatory.

0 hlasů

No jistě, když se používá termín "řešení migrace" pro přesídlení desítek miliónů povalečů a zločinců do Evropy bez ohledu na názor Evropanů, tak pak se není co divit.

3 hlasy

Česko dobře činí. Není to už humanitární pomoc ohroženým, ale blbost diletantů
„lepších lidí“, kterými se nemůžeme nechat diskriminovat, od nich poroučet.
a) opravdu jsme nezavinili bídu v afrických zemích, jako západní kolonizátoři,
b) ani nezavili muslimské jaro a likvidaci totalitárních režimu, které oni potřebují
c) ani nepodporujeme organizované pašerácké kriminálníky, co do evrop. ráje
vozí za poplatek mladé muslimy, co si chtějí užít a ne budovat svoji zemi
d) ani nepodporujeme šílené „aktivisty“ co zachraňují „trosečníky“ po zavolání
od šéfa pašeráků, buď za provizi nebo z blbosti se zviditelnit, jako např. němec.
kapitánka Racketteová, která patří za mříže a ne být v Německu oslavována.
e) ani nepodporujeme rivalitu mezi pochybnými neziskovkami, jejich boj o peníze,
diletantské aktivisty, co páchají „dobro“ ať to stojí cokoliv, vč. utrpení Evropanů.
Seehofer pláče kde nemá. Musí začít doma dělat v migraci pořádek, kde to začalo.

3 hlasy

Pořád nechápu, proč se bráníme přerozdělování migrantů. Všichni přece dobře vědí - ověřeno v praxi - že v ČR žádní migranti nezůstávají, pokud v ní sami nepožádají o azyl. Chtějí k Němcům. Proč to proboha pořád lámat přes koleno, proč prostě nevyhovět požadavku na přerozdělení - stejně tu ti lidé nezůstanou. Pak snad těm zatemněným mozkům dojde, že migranti migrují sami a to tam, kam chtějí.

0 hlasů

Jste naivní. Za stávajících podmínek tu vesměs nezůstávají. Jenomže ty podmínky se mohou velmi snadno změnit. V EU o tom uvažují už dlouho.

Například tak, že přiděleným migrantům dají sociální dávky, ubytování a další výhody pouze u nás. Migrovat sice mohou, ale biometrická registrace spolehlivě vyloučí ty které v dané zemi nebudou mít nárok. Takže to pro většinu z nich ztratí smysl.

1 hlas

Až snížíme důchody jako v Německu, dávky pro postižené a jinak šetřit a budeme
vyplácet 800,- Eur na každého emigranta co není v ohrožení, ale chce si jen
užívat blahobytu, pak zůstanou i v Česku, které Aláh nejspíše také postihne
šílenstvím - pácháním dobra.

2 hlasy

Hahaha! Pobavil jste. Přečtěte si to po sobě znovu a nafackujte si.

0 hlasů

Zato v Německu se řeší migrace už několik let a ještě se na řešení nedohodli.V4 se nikdy k migraci nestavěla smířlivě,tak kde byl Seehofer zalezlý,že ho to udivilo?

4 hlasy

Na tohle tvrdě dojela ČSSD, když Hamáček a ten trotl, jehož jméno se mi příčí byť i jen vyslovit, zkrátka Petříček, chtěli přijmout tisíce muslimů.

4 hlasy

Kdyby se podívaly kde ty ˇˇ odborníkyˇˇ nakládají tak je nadevše jasné ,že tento obchod organizuje velice disciplinovaná organizace s cílem dostat co nejvíce lidí do evropy.Pokud je zachraňují neziskové organizace,tak by mě teda zajímalo kdo financuje pronájmy lodí,jídlo pro personál lodí atd? Pokud by tyhle darmožrouty zatkli jako první je po emigraci!

4 hlasy

Skopčáci - a vůbec celá ta podělaná Evropská unie - udělají vše pro to, aby nám slimáky nacpali a části svých problémů se zbavili. A nezapomeňte, že i když je Babiš proti přijetí slimáků a proti kvótám, tak krysy z ČSSD, především Hamáček a Petříček, slimáky přijmout chtějí.

8 hlasů

Babiš je proti jejich přijímání hlavně před svými voliči. Před evropskými politiky je až příliš smířlivý.

On ví, že přijímání migrantů by byl jeho politický konec. To ukázala proimigrační ochota ČSSD. Ale zároveň dělá ústupky Unii kvůli svým podnikatelským zájmům. Proto např. nechal podepsat deklaraci OSN o uprchlících, nebo Marrákešskou deklaraci o podpoře migrace z Afriky.

Také je třeba uvážit, že jeho ANO bylo v EP členem té nejvíce sluníčkářské frakce. Někteří jeho poslanci dokonce hlasovali o uvalení sankcí na vlastní zemi....

https://machpetrmach.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605697

5 hlasů

Jste lhář a manipulátor. Pro koho děláte?

2 hlasy

Máte možnost uvést to na pravou míru.

0 hlasů

Jistě jsme připravení podílet se na efektivním řešení migrace, která je cenou historické i aktuální mezinárodní nerovnosti a nespravedlnosti. Řešením ovšem není donekonečna trpět infiltraci osob, jejichž úkolem je budovat domovy a kvalitu života ve své zemi. Cílové země migrace nelze destabilizovat.
Mnohokrát bylo řečeno, že migraci je potřeba zablokovat a migranty vracet. Ten mechanizmus je potřeba prosadit do mezinárodního řádu vč. informační kampaně i hospodářské pomoci a mirového urovnávání konfliktů. Migraci nelze spojovat s azylovým právem

5 hlasů

Kdo si ty čmoudy vylovil z moře, tak mu patří a musí se o ně starat. Tak je vy vyčuraní kapitalisti necpěte na východ.

8 hlasů

Toto je kvalitní názor, s tím se dá souhlasit. Minimálně v té rovině, že kdo je vylovil, musí je odevzdat tomu, kdo je nehodí zpátky do vody. To je lidské.

0 hlasů

My jsme muslimy nepozvali, my ne, německý vocas. Pozvala je ta vaše germánská medůza Makrela. Krom toho my jsme nebombardovali Libyi, čímž vše začalo, bombardoval ji Západ a uvolnil tím stavidla migrace. Takže si, přiblblý Západe, nech svá moudra a především své muslimy. Je to tvůj boj a tvůj průser, ne náš.

12 hlasů

Čím tupější buran, tím víc sympatizantů, vite dědo...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 52/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.