Téma TÝDNE
Vzdělání podle Valachové: mějte rádi gaye, buďte multi-kulti

05.12.2016 12:08 Původní zpráva

Ministerstvo školství připravuje koncepci výchovy k občanství, která chce překopat myšlení školáků. Děti se díky ní naučí "správnému přístupu" například k multikulturalitě nebo k ochraně práv sexuálních menšin. Změna má mezi učiteli obhájce i odpůrce.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (18 hlasů) 05.12.2016 12:32

  takže vymejvání mozků dětem , nevolit oražády , nenechte si dělat z...

 • Jan Nápravník (14 hlasů) 05.12.2016 12:42

  Samozřejmě, Evropská unie a velvyslanectví USA udělají doslova...

 • Vladimír Va (14 hlasů) 05.12.2016 15:37

  Chudáci děti, zase vymývání mozků a zároveň předělání charakteru...

 • Jan Nápravník (9 hlasů) 05.12.2016 13:51

  Rodičům by rozhodně jedno být nemělo, že se duše jejich dětí opět...

 • Honza Hloupý (8 hlasů) 05.12.2016 13:05

  Už se cítím zase jako za mlada, je to jako přes kopírák. Zřejmě z...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hnus, už ať jsou volby a Valachová táhne....

0 hlasů

Děti jsem co se týče multi-kulti doufám vychoval dobře .. Jen ve střelbě by se ještě mohly zlepšit ..

1 hlas

Nevím jestli za 1, ale celkově to furt zní lepší než nějaký výklad typu:
"Čech má koukat děkovat bílému panstvu každý den za svůj život, čistit jeho záchody a dělat vše na co si je pán moc dobrý, i poskytovat své dcery kdejakému dědovi, který se sice nezaváže že by se staral ale nějaký penízek určitě dá. A to je, mílé děti, řád civilizovaného světa."

1 hlas

Islám je zlo.

1 hlas

Kdežto posílání statisíce svých děti na smrt pro habsburské panstvo povinností každého otroka bílých a naprosté dobro, tedy alespoň dle toho panstva a to panstvo přece tak chytré, co?

0 hlasů

Proč do toho pletete první světovou, ta byla před sto lety. Já mluvím o současnosti.

1 hlas

Mít rád gaye a muslimi se prakticky vylučuje. Jaký jsou v průměru práva gayů v muslimských zemích?

1 hlas

A když poslanec AfD mluví o homosexuálních osobách jako o, cituji, "degenerovaném druhu", tak vlastně vše v poho protože přece velký bílý pán pro kterého se jíž má připraveno slečny v Lotosu?

0 hlasů

No jo, ale v podstatě měl pravdu. Když to není nemoc, musí to být degenerace.

0 hlasů

http://www.tagesspiegel.de/berlin/queerspiegel/homo-hass-in-der-afd-berlin-afd-abgeordneter-nerstheimer-hetzt-gegen-homosexuelle/14575694.html

0 hlasů

Jen o něco málo větší, než v Rusku.

0 hlasů

Pripravujeme deti na islamizaci evropy?
Budou oni, az tady budou v prevaze, na nas taky tak hodni nebo nam budou jen sekat hlavy, jako to maji normalne ve zvyku ?
Nebudu radeji komentovat !

3 hlasy

Například Francouzi měli gilotínu do 80. let, a za nacistů se v Česku popravovalo kolem 10000 osob gilotínou. Natož středověk. Kdežto co vím ani jediná smrt v Afghánistánu ztrátou hlavy, byť nějaké kamenování, ale to nebyli první kdo s tím přišel.

0 hlasů

hmm.. oni měli původně nabodávání na kůly, to bylo mnohem humánnější .. :)

0 hlasů

hmm.. oni měli původně nabodávání na kůly, to bylo mnohem humánnější .. :)

0 hlasů

hmm.. oni měli původně nabodávání na kůly, to bylo mnohem humánnější .. :)

0 hlasů

Horší než občanská a branná výchova za komoušů!!! Ministryni VYHODIT!!!

5 hlasů

Náhodou je to správné. Dopadne to jako za komančů, kdy dětem usilovně vštěpovali lásku k SSSR a touhu budovat socialismus.
Následek byl, že i kdyby nějaký magor skutečně pocítil tyto lásky a touhy, nechal by di to pro sebe aby od ostatních dětí nedostal přes držku.

0 hlasů

P.ča, co jiného.

4 hlasy

Není to žádná výchova k občanství ani k demokracii. Je to zneužití moci k indoktrinaci ideologií, namířenou proti nám, naší bezpečnosti a našemu způsobu života.

Demokracie znamená, že rozhodne většina. To, co tento princip narušuje je protidemokratické. Všemožná práva menšin demokracii ve skutečnosti potlačují. Ideologie takzvaných lidských práv vede k posilování práv zločinců, nepřizpůsobivých živlů a problémových cizinců - tedy toho, co společnost rozvrací a lidem škodí.

Je třeba děti informovat, aby ty absurdní sebezáhubné kecy učitelům odpapouškovali, ale nevěřili jim. Je to v jejich vlastním zájmu.

6 hlasů

Takže kdyby EU rozhodla ve stylu Mníchovské dohody, tak se tomu podřídíte neboť přece většina rozhodla? Nebo nakonec vlastně nemáte problém s tím, že se jíž nemusíte učit německy nebo francouzsky jako hlavní jazyk v jménu údajné monokultury, a další takové?

0 hlasů

Předpokládám, že 0 hlasů je zde proto, protože nejde dát mínus.

0 hlasů

Valachová by měla mít ne znaku logo Renaultu........!!!

3 hlasy

Vykopli jsme socializmus dveřma a on se nám vrací oknem. Socani jsou horší než kdysi koumouši. Celé je to nesmysl, bolševik taky lidi nepředělal a jak se snažil. Válková je kosočverec.

2 hlasy

Tohle je totální vymývání mozků,dnešní sospívající mládež je tragedie,samý gay,lesba,pokud ne tak se množí pouze umělým oplodněním a tohle propaguje min.školství,?To nemluvím o všeobecných znalostech vysokoškoláků,stačí se jen občas podívat na pokleslé vědomostbí soutěže,kde soc.inženýři mají znalosti žáka páté bé

5 hlasů

"soc.inženýři mají znalosti žáka páté bé " - ale no tak, přiznejte si, že někdy i žáka páté A

0 hlasů

Přiznávám,bez mučení!

0 hlasů

Ta blbá baba se asi zbláznila,je možné aby takhle veřejně propagovala gaye a lesby?Kde jsou základní lidské hodnoty?Odjakživa je jasné,že klacek do klacku nevleze,to nemluvím o nechutnosti otvoru,který je určen pouze pro výkaly.Pokud je takovou labužnicí ,nechť si vezme domů pár muslimáků,cikánů ,atd,ale nechal bych ji plat obvyklý v Česku t.j. kolem 15tis

2 hlasy

Lidské hodnoty? Myslíte jako třeba svobodu jedince (tedy i svobodu dělat si ve své ložnici s kým chce co chce pokud všichni zůčastnění souhlasí)? Každý si dělejme co chceme pokud tím neomezujeme svobodu ostatních. Což je mimochodem to k čemu by děti měly být vedeny. Úcta ke svobodě. Ne k úctě toho náboženství, či té menšiny. Bohužel jste ale stejně omezený jako ministryně, jen z druhé strany když vám tak vadí svoboda jako lidské právo.

1 hlas

Ahmed je hodný, kebab je dobrý, Valachová je muslimka?

2 hlasy

Ne Valachová je něco jiného. Ale to sem nebudu psát, aby mi ten příspěvek nesmazali. A také nechci urážet užitečná zvířata.

3 hlasy

Takovým jako ona by měli po volbách dát jednu rodinu muslimských migrantů do bytu až ukaže jak umí snimi žít

5 hlasů

Neříkejte dvakrát. Když komunisté přitáhli nepřizpůsobivé ze Slovenska, tak je lidem dávali do domů. Stačilo mít pár volných místností a šup, dostal je. To pak byl život. Oni káleli po chodbách, zničili na co přišli, kradli, byli agresivní - přišli totiž přímo z vesnic na východním Slovensku a nebyli moc zvyklí na civilizaci.

Majiitelé se nedovolali. Chodili prosit a brečet na bytový úřad, ale tam s tím nic neudělali a ani nemohli. Často to byli staří lidé, kteří už neměli sílu se odstěhovat. Mnoha z nich to ukrátilo život. Byly to horší zločiny, než když nějakou rodinu "jenom" někam vystěhovali. Ale propaganda o těchto událostech mlčí. Proč asi? Protože Socani, TOPáci a další "zastánci lidských práv" jsou v tomto ohledu STEJNÍ.

Mimochodem, podle turistů, kteří se vrátili z Nizozemska, jsou "naši" (relativně civilizovaní) nepřizpůsobiví ještě dobří proti muslimům z Afriky. Ti se totiž chovají naprosto hrozně a navíc jsou to fanatici.

5 hlasů

Stačilo by je dát do rodin,které pobírají štědré soc.dávky.S podmínkou měsíc ji nevypustit mezi normální lidi

1 hlas

Chudáci děti, zase vymývání mozků a zároveň předělání charakteru dítěte. Jediná cesta, jak tomu zamezit, nevolit ani jednu stranu současné koalice a ani takovou, která s multi-kulti sympatizuje, což je ODS a TOP09. Lidi, vzpamatujte se , jděte volbám a těmto zrádcům národa a pokřiveným carakterům to spočítejte!!!!!!!!!!!!!

14 hlasů

"A velkou zeď kolem celé země, aby vítr náhodou nepřenesl nějakou českou kutluru jinam nebo například tu saskou do Česka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a !!!!!!!!!!!!!!"

0 hlasů

Začal jsem do základní školy chodit v padesátých letech. Od rodičú jem se dozvěděl,že to co se učí v občanské výchově nebo v dějepisu je lež,ale v žádném případě o tom nesmím nikde mluvit. Rizika při neuposlechnutí byla značná. Jsem zvědav jaké sankce pro toho kdo tyto výchovné metody nebude respektovat paní ministrině navrhuje.Jí navržený Dům demokracie nápadně připoníná Orwelovo ministerstvo lásky.

7 hlasů

Rodičům by rozhodně jedno být nemělo, že se duše jejich dětí opět snaží znásilnit bolševik. Ovšem tentokrát ne bolševik komunistický, ale v podstatě ještě horší - bolševik unijní, bruselský. Pokud bych jako rodič zjistil, že mému dítěti ve škole více či méně skrytou formou pedagogičtí bolševici do hlavy nalévají islám, líbit bych si to určitě nenechal.

9 hlasů

A co byste říkal kdyby se otevřeně vyučovalo, že nordická rasa je nadřazená všem ostatním? Viz například:
https://www.youtube.com/watch?v=-mQP4Nuz1Jc

0 hlasů

Co byste udělal? Nás čeká škola, takže tahle hrůza.

0 hlasů

Řííkat dětem pravdu.

A naučit je, že člověk někdy musí odkývat i něco s čím s čím nesouhlasí, aby měl pokoj.

1 hlas

Tak to já jen opráším...co nám říkali ve škole, co doma a co jsme ve škole nesměli říct ani náhodou...

4 hlasy

Už se cítím zase jako za mlada, je to jako přes kopírák. Zřejmě z toho není cesta ven a musí se ta morová rána socialismu prodělat až do hořkých konců.

8 hlasů

Tak to zvonění klíči bylo úplně na nic. Jen místo Stalin je hodný se píše Ahmed je hodný, nebo boršč je dobrý, pardon, on je dobrý kebab. Dopadne to stejně jak za komunistů, na veřejnosti zapálený multikult a doma tvrdá realita.

5 hlasů

Osobně si myslím, že pokud máte Bartáka za představitele nějaké údajné křesťanské kultury tak lepší aby se mělo jasno, že i v rámci křesťanství se má docela odlišné, než nějaké házení všeho do jednoho pytle.

0 hlasů

Samozřejmě, Evropská unie a velvyslanectví USA udělají doslova cokoli, zneužívání dětí nevyjímaje, aby sem k nám byl islám za každou cenu nacpán. Je jedině na nás, jestli tomu podlehneme a nejnebezpečnější nestvůru současnosti, islám, si sem do české kotliny nasadit necháme.

14 hlasů

"kdežto takové hromadné znásilňování a zabití nezletilé bílýmí, dámy a pánové, kdo by své dceři takovou kulturu nedopřál? Snad jedině terorista."

0 hlasů

takže vymejvání mozků dětem , nevolit oražády , nenechte si dělat z dětí dělat ovce

18 hlasů

"Německé dítě aby mělo jasno, že jenom německá kultura je dobrá, všechno ostatní je akorát necivilizovaný paskvil. A všechny do řady, a palte, vy neovce jední."

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.