Jednání vlády
Spouští se NERV, o otevření obchodů se rozhodne příští týden

09.04.2020 14:46 Aktualizováno 09.04. 16:04

Vláda ve čtvrtek obnovila činnost Národní ekonomické rady vlády (NERV). Bude mít 15 členů z akademické i podnikové sféry. Na tiskové konferenci po jednání vlády o tom informoval ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • aztek polni (2 hlasy) 09.04.2020 15:41

    Jeden ze zlodějů od dementního šulina Havla špinyzlodějské a hlavních...

  • aztek polni (1 hlas) 09.04.2020 23:59

    spíše bych řekl že Tobě a už jsi trapný soudruhu! Libí se mě ten řev...

  • aztek polni (1 hlas) 09.04.2020 14:53

    Hlavně ti po roce 1990 Ti zloději 2 bilionů jako dementní šulin...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE RUSSKIJ PIZDĚC.

0 hlasů

Rozdíl mezi představou českého občana o Evropské unii a realitou je propastný...

Rozdíl mezi představou českého občana o Evropské unii a realitou je propastný. Dobrý občan bývá zachvácen přesvědčením, že Evropská unie byla stvořena pro jeho dobro, ale protože se tak nějak stále úplně nedaří, je třeba přidat v úsilí, a zejména čeští zástupci by se měli mnohem více snažit, aby dobra přibylo. Na český stát dobrý občan nahlíží jako na veskrze prohnilý a s nadějí hledí do Brusele, odkud čeká nápravu. Jenže ono je to všechno tak nějak právě naopak. Leccos mohl napovědět koronavirus a již dříve snaha o nadílku imigrantů a třeba postoj k tureckému prolamování řeckých hranic do Evropské unie.

https://www.euportal.cz/Articles/42513-rozdil-mezi-predstavou-ceskeho-obcana-o-evropske-unii-a-realitou-je-propastny-.aspx
------
Aktuálně z Libye: Islámští teroristé podporování Tureckem a EU byli zneškodnění

https://www.eurabia.cz/Articles/43984-aktualne-z-libye-islamsti-teroriste-podporovani-tureckem-a-eu-byli-zneskodneni.aspx
------
Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

https://www.euserver.cz/Articles/13030-prazska-spina-se-vyporadala-s-marsalem-ktery-prahu-uchranil-pred-osudem-varsavy.aspx
------
Hitler plánoval slovanský holokaust za 100 miliard říšských marek

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=249255
------
Epidemie odhalila: Proč potřebujeme Protiproud. A proč alternativa žije a hlavní proud umírá? Cenzura a lež politické korektnosti. Seznam, Aktuálně a další hnízda profsionálních diletantů. Novinář, nebo udavač?

PETR HAMPL konstatuje zoufalou profesionální úroveň mainstreamových novinářů, a vysvětluje, proč kvalitní média hlavního proudu až na výjimky zmizela z trhu a nahradila je primitivní propaganda

Epidemie ukázala hodně věcí o české společnosti, kterých si předtím všiml málokdo. O některých se už diskutuje.

https://www.protiproud.cz/politika/5036-epidemie-odhalila-proc-potrebujeme-protiproud-a-proc-alternativa-zije-a-hlavni-proud-umira-cenzura-a-lez-politicke-korektnosti-seznam-aktualne-a-dalsi-hnizda-profsionalnich-diletantu-novinar-nebo-udavac.htm

CZEXIT

0 hlasů

Spousti se NERV?
Znamena to, ze Aztekovi praskly nervy?-)

0 hlasů

spíše bych řekl že Tobě a už jsi trapný soudruhu! Libí se mě ten řev na to co je špatné nyní a to vykřikují jen chudáci. Tahle vláda pro nás udělalala dost. Stačí když byly povodně cv roce 2002 a Praha pod vodou a ten Kasl ze strany zlodějů pro lidi neudělal nic a Olomouc v roc 1997 to sáme! A Otrokovice taky jen takový šulini jako Kalousek se tam vvystavovali a vypíjeli do svých bachorů a na lidi srali! A dementní šulin čurácký Slizký havel tam stál jako hudvínek Wálků a lidé měli z primitiva prdel a tato nula neschopná co by nesehnala ani kotel pro prase ten chudák estebácký se slepičím mozkem z OF kriminální!

1 hlas

Poradní výbory, rady mohou být různé, o to nejde. O co jde je to, že vláda a politika obecně se bude muset rozhodnout, jest-li dál pokračovat ve starých klišé, nebo na objektivním vědeckém poznání a systematickém výzkumu, vědě. To je potřeba zorganizovat. Vývoj ukazuje, že v dosavadních stereotypech nebude možno v zásadě pokračovat a je potřeba hledat nová řešení. Mechanizmus vedení potřebuje faktor iniciace změn, mobilizaci intelektuálního potenciálu a celostný přístup. A rozhodující je zde kultivace fungováni společenských vztahů, a tedy i spoluúčasti občanů na správě veřejných věcí a překonávání rizik pro budoucnost, I v mezinárodním kontextu..

0 hlasů

Skoda ze jste neslyseli prednasky komunisty Vladimíra Dlouheho obdivujici Sovetske hospodareni . Uz by to mel nekdo konecne publikovat .

0 hlasů

Jeden ze zlodějů od dementního šulina Havla špinyzlodějské a hlavních viníků OKD! Dozorčí rady a představenstva co vykrádala podniky a družstva. Na to dementní šulin čurácký Havel seběhlí a spolu s Kroupou a Dybou takto vykrádali do bankrotu jako Chemapol Grup a přes danové uniky!

2 hlasy

no to je fofr jako blázen.ofšem,scházet se měli minulý listopad, prosinec, leden....

0 hlasů

Hlavně ti po roce 1990 Ti zloději 2 bilionů jako dementní šulin čurácký Havel špina jenž vykradala krámy zrůda orangutaní a zlizká. OKD mělo 7 miliard a Kalousek 35 miliard! Elity národa zlodějské!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.