Plánované protesty
Ultimátum? Babiš: Milion chvilek zneužívá 17. listopad

11.11.2019 15:00

Při sobotní demonstraci na Letné chce spolek Milion chvilek dát premiérovi Andreji Babišovi (ANO) ultimátum. Buď vyřeší svůj střet zájmů, zbaví se holdingu Agrofert a médií a odvolá ministryni spravedlnosti Marii Benešovou (za ANO), anebo ať sám odstoupí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (15 hlasů) 11.11.2019 15:48

  Tak milion chcan... okolo Hamáčkova kachlíku, v čele s tím zrzavým...

 • kolotoč kolotoč (12 hlasů) 11.11.2019 16:45

  Proč s tím výlupkem neudělá Hamáček konečnou a to pro pobuřování,...

 • Karel Nakobyl (12 hlasů) 11.11.2019 15:33

  paranoia studenta teologie - protestovat proti současně...

 • aztek polni (11 hlasů) 11.11.2019 18:55

  vyšetřit zločiny soudruha dementního Havla špiny lidské a zlodějské a...

 • Zdeněk Šmerda (9 hlasů) 11.11.2019 18:21

  Mnozí mají vlastní názor, často subjektivní převzatý tendenční. ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Proc studakum nevadi jejich rektor ZIMA ? Byvaly fakultni predseda SSM. Chodil se libat s Husakem a ted kritizuje Zemana !

1 hlas

Proc studakum nevadi jejich rektor ZIMA ? Byvaly fakultni predseda SSM. Chodil se libat s Husakem a ted kritizuje Zemana !

0 hlasů

Je zajímavé, jak Minář jen okrajově zmiňuje tu jedovatou ropuchu na Hradě. Ta mu moc nevadí, ačkoli drží Babiše v křesle.
Apropos,co je to tady za novýho lobotoma? ten "aztek polni" je snad špatně odladěnej generátor nadávek.

1 hlas

Nebudu toho zmrda s knírem čurákašetřit a skoncovat s tou špinou lidskou a zlodějskou a žaba udavačská Karel Sabina. Pamatuji jeho podvody viz ZTS a fond Trend takže i tyto zločiny jako celou dobu dementního čuráka Havla jenž patři skupiny kriminálníků a pokud kradl tak jeho je třeba stejně jako Kocába nebo Horáčka či Kroupu a nebo Žantovského a dobu temna dokončit pro ty tyto lidi kriminálem...

1 hlas

Je signifikantní, že hnutí Milion chvilek už vynechalo ve svém názvu tu demokracii...

2 hlasy

Příjde mě to jako nástup Adolfa k moci nebo VŘSR. Pokud je v čele člověk bez vzdělání nedivím už jednou to vedli lidé bez vzdělání jako dementní špína Havlova a Křižan nebo Ruml to vedli tak mají následovniky. Lidé jenž je nikde nechtěli na práci nebot jen chlastali a byly nuly. Pak to tak dopadlo a vidět hru dementní špiny Havla na jichž se mohu dívat jen 5 minut a pak už vím,že to byl pacient jedličkova ústavu. Soudruh Minář se asi vidí stejně a chce násilím převzít tuto zemi jako v roce 1948 a předat ji kriminálníkovi Kalouskovi dalšímu z řad zlodějů patřící do skupiny dementního Havla špiny s Bakalou hlavní figurky...

1 hlas

A vy zase lehkověrnost a naivitu svých voličů

0 hlasů

Co na to Hamáček? Ten navrhuje tvrdé vězení za JAKOUKOLIV domobranu.

0 hlasů

O co se tu vlastně vede diskuze?Chtěli jsme svobodu slova,máme ji.Každý si může myslet co chce,tak to dělá.Když se mi to nelíbí,nebudu s tím souhlasit.Ani napadat oponenty.Ono to nakonec dopadne stejně úplně jinak.A povšimněte si,prosím,že se to neděje jen v Česku.

1 hlas

Pravdoláskovný politrukové nám opět ženou milion chlíváků do ulic.

1 hlas

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/milion-chvilek-pro-demokracii-o-chystane-demonstraci-na-letne-40303146

1 hlas

Přestože sem nacpeš ty bakalovy slinty dlouhodobou zkušenost s demo blokem tím nevymažeš. Lidé si pamatují a hysterčení vás odsune do větší izolace.

1 hlas

Samozvanci,nikým nevoleni protestují proti svobodným volbám a nerespektují výsledky?V duchu hodnot EU by mělo konat Hamáčkovo min.vnitra.Pokud na to nestačí odstoupit.Mohl se inspirovat konáním Policie ve Francii,Katalánsku,tam to umějí a dost dobře!

2 hlasy

Nikdo nezpochybňuje výsledek voleb,ale Babišův střet zájmů. A to je rozdíl.

2 hlasy

Podle platných zákonů Babiš ve střetu zájmů není. Je tedy celkem irelevantní, co si o tom myslí nějací chvilkové...

1 hlas

je třeba i vidět toho kdo to způsobil jistý dementní soudruh Havel a ty jeho podvody a sekery hradíme dosud. Co Kaps jenž je zase práce dvojce Kalousek a Šimonovský a kde je ta smlouva která se nemůže najít...

0 hlasů

Ty máš střet zájmů s rektem a to je smrtelná kombinace,hňupe

0 hlasů

Ubožáčku. 😛

0 hlasů

Na střet zájmů je v normální zemi soud ne? Schválně jsem nepoužil demokratické protože slovo demokracie má plná slova hlavně zlodějský blok.

2 hlasy

Minář jako nepochopil, že kvůli tomu střetu zájmů tam Babiš vlezl a teď by se měl vzdát toho, proč to celé dělá? Se asi zbláznil. Minář asi nepochopil, v jaké zemi žije. Chce házet hrách na zeď? No, přeju příjemné házení. Problém není Babiš, ale národ. Babiš je takový Trifid vyrostlý na toxickém hnoji. Nic jiného z tohoto národa nevzchází stále dokola. Odpad. A Babiš je ještě velmi pracovitý, i když hodně pro sebe, ale i pro zemi, ale po němž přijde zase jenom tupý líný čes*ký zloděj.

0 hlasů

Tam to započal jistý dementní soudruh Havel jenž svými odpornými přáteli započal rozkrádaní a tunely v naši zemi. Myšlením kojence přivedl tuto zemi ke dnu. A špina narezlá je hlavním viníkem byt je s ním i duo Kocáb s Horáčkem s Kroupou a Žantovským ,kteří se chovali jako by jim to patřilo...

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/minar-nechceme-ukrast-listopad-demokracie-je-ale-nemocna-slavit-s-usmevem-nemuzeme-82445?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

1 hlas

Obsese jednotlivými osobami není řešení pro rozvoj země. A požadavky na diskriminaci vlastníka obchodních podílů při vstupu do politiky a jeho vyvlastnění jsou neůstavní a absurdním nástrojem politického boje. Není sporu o tom, že bez aktivní občanské společnosti nelze dobře vést stát, to by byla omezená byrokracie. Je potřeba ale jít cestou ústavního systému, i když není, jako stranický, dokonalý. Tedy řádných voleb a přinášet konstruktivní návrhy ke zlepšování fungování státu a k ůčasti na správě veřejných věcí.

0 hlasů

V demokracii rozhodují volby, ne vyhrožování. Milion chvilek jsou anarchisti a snaží se zhroutit demokracii, ... o to je to záludnější, že tak činí o výročí dne boje za demokracii.

4 hlasy

Svou pitomostí navíc naštvou mnohé slabší duchem, co by proti Babišovi šli. Co chtějí dosáhnout, oni nechápou, že stojí proti většině národa? Babiš je jen symbol toxicity českého prostředí.

0 hlasů

drzost agresivata a povyšenost --to jsou atributy milionu chvilek--u normalnich lidi evokuji zhnuseni

5 hlasů

Nedovolím si tvrdit, že oni aspoň nekradou, jsou to Češi, zcela jistě kradou, ale Babiš, to je zosobnění naprosté drzosti. To vám nevadí? Jak i vás škube? Nevadí, protože jste stádo.

0 hlasů

A co soudruh dementní Havel špina zlodějská a podvodná. Takový typ Causesku a Honeckera co má ještě k tomu vymazaný mozek a propitý...

0 hlasů

Neuvěřitelné.Nějaký,nikým nevolený,milionový chlívek vyhrožuje premierovi země,aby odstoupil.Premierovi,který byl řádně zvolený a podporuje ho (na rozdíl od chlívku nikým nevolených křiklounů) přes 30% voličů.A jaké že to "elity" chtějí diktovat celému národu?Např. gey pornoherec a veřejný honič penisu na internetu,námi placený internetový fízl,představitel těch správných "Evropských hodnot",samozvaný adept na prezidenta,karierní komunista,důstojník vystudovaný v Sovětském svazu,který přísahal i na svůj život,že bude bránit socialistický tábor míru v čele se SSSR proti agresivnímu,kapitalistickému vojenskému uskupení NATO v čele se zločinným USA,aby po "revoluci" spolu s červenou knížkou zahodil morálkou i všechny své sliby a přísahy a nechal se zvolit šéfem NATO a štval proti "zločinnému Rusku".Další "prominentkou" milionového chlívku je např. hérečka Holubová,která se těší,až všichni oponenti vychcípají.Zřejmě jí v tom jejím slepičím mozečku nedošlo,že už jen ze statistického hlediska,když je převážná většina národa tou slušnou,neagresivní většinou,co rozhoduje demokraticky při volbách,tak logicky časem "vychcípá" právě ta nikým nevolená,uřvaná menšina v tom jejich milionářském chlívku.

8 hlasů

Nejsme to my,kdo staví pomníky soudruhovi K.Marxovi,zakladateli socialistické a komunistické ideologie a kdo se mu chodí klanět,jako např.ožrala Juncker a "mamá" Merkel a ostatní eurohujeři,takže soudruhu Jeronýme,kakáte si do vlastního hnízda.A 30% hlasů v regulerních volbách je 30x víc,než 1% uřvaných,nikým nevolených imbecilů.Jinak - říká se tomu demokracie,ale to slovo vám určitě nic neříká.

0 hlasů

Karel Marx není žádný zakladatel socialistické a komunistické ideologie. To jste se jenom vy komunisté na Marxe přilepili a zneužili jeho teorie. Ostatně... Také jste tomu neříkali marxismus, ale marxismus-leninismus...

0 hlasů

Plácáte páté přes deváté - co to melete o Junckerovi? Oháníte se demokracií a jediné, co bublá z keců co tu vedete, je snaha o zadupání vám nepohodlných lidí a názorů do země?
No jen do toho, chudáku. Takových nul je stále okolo dost, dobře zapadnete.

1 hlas

To je typický bolševický projev kohosi, kdo zamrzl v komoušském vidění všeho okolo. Bolševici ( slovo znamená většinu) vždy šlapali po všem, co bylo v menšině. Menšina podle nich nemá nárok na nic, musí být zlikvidována silou, aby ta jediná správná většina nebyla ohrožována při mlaskání u koryt.
Takže soudruhu, doba bolševiků, je nenávratně pryč. A navíc 30 procent není celý národ. Musíte si zvyknout na pluralitu názorů a na svobodu projevu. Pokud toho nejste schopen, zůstal jste bolševikem.

1 hlas

Pluralita názorů nejsou ultimáta a řvaní na náměstích. A doba bolševiků bohužel pryč není...

0 hlasů

Dokonalý bolševikům slovník. Milouši, to jsi ty?

1 hlas

To snadnení pravda, že nějaký mladý nemakačenko, který vůbec nic nedokázal, bude panu Babišovi dávat ultimátum, aby se zbavil Agrofertu, odvolal ministryni spravedlnosti a nebo aby odtoupil sám Ubohé a směšné jsou všechny ty ovečky, které podporují tohoto jednoduchého tlučhubu, který nesahá panu Babišovi a paní Benešové ani po kotníky.

4 hlasy

Protože je ještě mladý, ale nebojte, taky si nakrade fest, jak ho čtu. Sice Babišovi po kotníky nikdy sahat nebude v těch zlodějinách, ale tuším, že tento kazatel blbostí dělat smysluplnou práci dělat nikdy taky nebude.

0 hlasů

To, co tady předvádí bývalí budovatelé socialismu, se nazývá předsmrtná křeč. Tyhle zestárlé trosky už chápou, že pro ně už není žádná šance. Po pádu z hrušky před 30 lety zůstali mezi poraženými, sociálně slabými a poprávu opovrhovanými. Teď, odsouzení na tupé čekání až jim pošlou důchod, tu prskají poslední nenávistné sliny na všechno a všechny, kdo je o privilegia rolnicko-dělnických kádrů připravil.
Jen se vyplivejte, soudruzi. Pes po vás za chvíli neštěkne.

3 hlasy

Asi žijete v nějaké jiné zemi. Já mám za premiéra estébáckého práskače, zloděje a naprosto drzého hraboše pod sebe podporovaného tak třetinou národa, nejméně. To jsou ty vaše předsmrtné křeče? No nazdar teda. vy toho bolševika, co tu Havel nechal, ale silně podceňujete.

1 hlas

Tak co se týká toho nenávistného prskání a urážek, tak se zdejší havlérka a příznivci pražské kavárenské_žumpy nijak nežinýrují (vedle těch důchodců).

4 hlasy

Vaše všímavost je plně na úrovni čárkomaniakální policejní špíny. Jestli tady jeden naiva hájí Havla, tak je to moc, ale tupé policejní howado si toho ani neumí všimnout. Kde máte tu zdejší Havlérku, nebo kámoše pražských kavárníků, vy poskoku?

1 hlas

Eurobolševická špína z pražské kavárny se domnívá, že demokratické volby nahradí svými hysterickými výkřiky v ulicích. Tak to se teda prober, eurobolševický frustráte.

5 hlasů

Co jsme v roce 1989 chtěli - konec vlády jedné strany, konec vlády KSČ.
A co teď máme? Díky neschopnosti opozice se sjednotit vládu agenta STB s podporou komunistů...
Pryč s Babišem!

4 hlasy

No, co jsme chtěli a co nám Véna navykládal byla jedna věc, co Véna udělal byla věc naprosto jiná a co tu máme jsou následky toho, co Véna neudělal a udělat měl.

1 hlas

Véna nic neudělal, byl jenom prezident, neměl žádné pravomoci. V případě stížností se laskavě obraťte na Vašíka Klausů a jeho smečku...

1 hlas

vyšetřit zločiny soudruha dementního Havla špiny lidské a zlodějské a dále i Kalouska za vytunelování vojáků v miliardách. Konečně se zbavit zlodějů ze začátků 90 let..

11 hlasů

Havel je mrtev už delší dobu a ujišťuji vás, že Kalousek nikdy nic neprovedl. Vzhledem ke své inteligenci má totiž tolik nepřátel, že kdyby na něho něco bylo, bylo by to už dávno venku. A nechoďte na mě s těmi pitomými padáky. To je omílaná a dávno vyvrácená hloupost, která s Kalouskem nemá nic společného. Kdo chce psa bít...

2 hlasy

Že Kalousek nikdy nic neprovedl? Je to nejprohnanější darebák v této zemi, vždy za sebe nastrčil někoho jiného...

1 hlas

Jo to souhlas a s tím,že dementní Havel byl stejný aten použil Jiřího Křižana nebo Rumla a policie zůstávala v klidu. Fond Trend patřící duo Horáček s Kocábem a jinde by už dávno seděli v base stejně tak c Chemapol Grup kde to táhl obviněný Vladimír Dlouhý s Kroupou a Žantovským a Junkem. Nakonec vytunelovali ho a přemístili se jinam. Ted je v lesích a černou práci za něj odvedl Ruml. Nebo H-systém kde zase Marvanová s Honajzrem a Dybou a pak se rozděli na nezapomněli na dementního Havla a jeho partu s Dlouhým stejný je případ drnovického zázraku spadající pod Aliachem a chemické závody Pardubice. Junek a Gottwald spolu s Radovanem Krejčířem a dementním Havlem.

0 hlasů

Defraudace armádního majetku, ovlivňování veřejných zazkázek, atd atd.totiž tehdy podle zákonů, které platily, a které si tak nastavil mimo jiné i tenhle lump, nebyla trestným činem! Proto nic neudělal.

1 hlas

Kalousek a inteligence? Leda tak ve flašce, ten vychlastaný černoprdelník má inteligence asi jako černoch ze středoafrické republiky a to věru není mnoho. Když ho už ani katolická sebranka v KDU nechtěla trpět, založil si s podobně "inteligentním" nedoučeným hajným z rakous (degenerátem pochybného rodu) TOP a jen pražáci ho už dnes volí, zbytek státu mu neumožnil prolézt do PS. Nejste vy z práglu, že jste tak "inteligentní"?

3 hlasy

ona ho nechtěla nebot byl s Luxem dvojce největších zlodějů patřící ke skupině soudruha dementního Havla spolu s ODA byly ti co nejvíce kradli. Jen připomenu Kaps duo Kalousek a Šimonovský a pak pole a družstva Lux a jistý František Chvalovský a Kubát s nima dementní soudruh Havel s podporou Kocába a Horáčka..

0 hlasů

a to nepočítám i OKD a Bakalu tam je to nejvíc...

4 hlasy

to se hodně pletete a jen jak byl u vojáků zůstalo tam miliard a vše duo s Výborným a o s-kartě nemluvě...

3 hlasy

Buď je hoch mladý a Kalouska nezažil, nebo je už stařeček a už si špatně pamatuje. Jináč to není možné.

2 hlasy

Kdo jsi nepamatuje Kaps živou kauzu a duo Šimonovský a Kakousek a pak i další do party fotr Výborný spolu s Luxem další článek zlodějské mafie ,která vykradla tuto zemi.Do ni spadající i drnovický zázrak jistý Junek estébák pravá ruka dementního Havla co organizovali danové uniky s naftou a podvody přes českou spořitelnu ,jenž musela vláda Miloše pak dosypat jinak by přišel její krach...

0 hlasů

Mnozí mají vlastní názor, často subjektivní převzatý tendenční.
Málokdo zná skutečnou vyváženou podloženou ověřenou pravdu.
Já nechci jen subjektivní názory laiků, já chci vědět skutečnou
pravdu od nezávislých nestranných fundovaných odborníků.
Spolek Milión chvilek nabízí jen vlastní scénář, celou pravdu určitě ne.
Nenechám se omezovat, tj. tupě nevnímám jen jediný názor.
Mnozí to ale nechtějí, neboť je to namáhavé a raději přebírají
co jim nabízejí jejich oblíbení hlasatelé. Je to tak pohodlnější.
Vnímat reálný svět může být totiž pro mnohé dost skličující, až
defétistické. Tomu se vyhýbají. Raději mají jednoduchá řešení.
Nespokojenost šílených demonstrantů je často jen v jejich hlavách.
V reálu se mají dobře a u nás nic ohroženo není, jen dosazování kvalitních
odborníků do funkcí. Přesto bude Minář se svým spolkem 17. listopadu
psychopaticky řádit. Hold musí vykazovat činnost, když už je profesionál.
Inteligence je i přizpůsobit se změně na základě nových faktů.
Jen omezený hlupák nemění své názory.


9 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Já bych mu dal ultimátum Hajzlovi rezavému!!! Jen se divím že se ještě nikdo nenašel kdo by tomu rezavci ukázal kde je jeho místo!!!

5 hlasů

Hahahaha, co vám brání, tak mu ho dejte! Hnůj od klávesnice dává někomu utlimátum, muhehééé!

A prosím vás, jak mu ho dáte a co v tom ultimátu bude? Že si jinak zaslintáte klávesnici nebo vám rupne cévka na čele? nebo že byste chtěl vytáhnout nějaký ten sval?

Hohohohóóó!

0 hlasů

S vámi musí být legrace sedět v hospodě. Něco se vám nelíbí a hned byste se pral. Být vámi, vyhledal bych odborníka.

2 hlasy

No,nejsem příznivec násilí,ale na tuto havlistickou špínu jedině platí pořádně rozmlátit rypák.Tihle zbabělci a mamánci by měli týden jíst jen kašovitou stravu.To jediné by jim prospělo a byl by klid

1 hlas

Asi tu stravu jíte, když to tak víte, ale když to po vás čtu, vážně, stojí to za howno!

Nestačí to. Ne ne! Budete muset přidat ještě kůru borovice na jemňounce namletou.

0 hlasů

B.lbečku,asi ti fotr po ránu zatemnil mozek spermatem,co?

1 hlas

Ty máš nějaký problém se sexem...?

0 hlasů

Kritický hlas zevnitř ANO: Hodnotí se spíš loajalita než práce, říká europoslankyně Maxová. „S organizátory protestů se sešla velká řada politických subjektů, ale ANO ne. Vím, že výměna pana Kněžínka za paní Benešovou nebyla úplně šťastná, chápu lidi, kteří se účastní demonstrací. Měl by s nimi být veden dialog“.
Loajalita v praxi – 2 příklady:
Taťána Malá, po vstupu do ANO dvakrát poskytla hnutí sponzorský dar, čímž si koupila volitelné místo na kandidátce a dostala se se do parlamentu, kde v době hlasování o zbavení imunity Babiše pronesla: „O vině a trestu rozhoduje soud. To rozhodně. Jen se ale pojďme bavit o tom, zda je opravdu nutné, aby ten soud rozhodoval teď. Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky, nebo prostě do doby, než budou nové volby? Co se stane?“…. Za odměnu křeslo ministra spravedlnosti…
Ten Petr, co Prahu fakt nakopne, jak plácal Babiš, tak ten hnutí poskytl dar v maximální možné výši dle zákona, načež, ač nečlen hnutí za ANO kandidoval na primátora Prahy…
Ten Petr by Prahu fakt nakopnul - Babišovým pomníkem - úřednickou čtvrtí v Letňanech bez vyřešení dopravních okruhů...

1 hlas

Horský ty budeš totok nějaký "tajný", nebo jenom šulin...

0 hlasů

Pokud to napíše ubožák vystupující pod tímto nickem, pak musí být Horský borec.

1 hlas

Fakta: V roce 2014 se do Česka dostala zpráva německé finanční správy, která upozorňuje na čachry s krácením daní. Na Čapím hnízdě totiž (dle faktur) inzerovaly i německé firmy z Babišova holdingu. Jenže na ministerstvu financí, jehož podřízené berní úřady měly konat, tehdy seděl jako ministr právě Babiš.
Babiš coby min. financí poskytl Agrofertu - neboli sobě daňové úlevy celkem přes 2 miliardy korun. Zlodějna? Nikoli, ale střet zájmů... Pro srovnání: 2 miliardy, to je 5% deficitu státního rozpočtu dle plánu na příští rok.
Taky cena Agrofertu za jeho ministrování se zdvojnásobila!
Čerpání dotací EU - teprve vyjde najevo konkrétní částka, získaná podvodem a nejde jen o Čapí hnízdo.
Také nemálo polí Babiš nakoupil přes bílé koně - svoje příbuzné - další podvod.
Co je podstatné – znovu se ukazuje, že se Andrej Babiš nikdy neměl stát předsedou vlády, dokonce se ani neměl přiblížit k žádné exekutivní funkci.

2 hlasy

Vypočítat zlodějny soudruha dementního Havla nelze ale škody po sobě zanechal jenž je splácíme dosud. Pokud někdo něco ovlivnoval byl to Ruml a jeho pomocník Jiří Křizan. Ty danové uniky na bíle koně a přes českou spořitelnu a dále na zemědělské družstva s Františkem Chvalovským Satrapou a Komerční bankou. Měl i další své koně jako Vladimíra Dlouhého a dále Kroupu a Skalického. Tihleti lidé plus ještě Václav Junek s pomocí dementní soudruha Havla postupně rozkradli podniky a družstva až padli na dno. Fond Trend je další článek ,který jde k dvojci recidivistů Kocáb a Horáček a pomocí zase Rumla a Křižana krásně ukázat jak to vedli a policie nemusela zasahovat. Příkladů více jak tihleti škodili a vyšetřit podvody a zločiny soudruh dementního Havla je na místě. Nepočítám k tomu ještě i Kalouska a Bakalu a s nima taky to šlechtické prase...

6 hlasů

Véna musel krást? Víte, jak si tady v osmdesátých letech žil? Odkud jste sem spadl? Po první větě vašeho příspěvku je zbytečné číst dál.
Ruml a Křižan a policie nemusela zasahovat? Ne že nemusela, policie zasahovat nesměla! Kvůli Kadetům a podobným sráčům. To je škůdce a že tady mává rudou knížkou ještě neznamená, že hájí zájmy svého národa.

0 hlasů

Kde ses naučilo psát, dementní prase?

4 hlasy

Píše to jeho dementní syn

2 hlasy

myslis toho, kvuji kterymu mas hemeroidy z banderistanu :-))))

2 hlasy

Zase se kvasíš Ovocenko!

1 hlas

pravda se těžce čte at žije dementní soudruh Havel...

3 hlasy

No Ty máš vyštracháno...

1 hlas

spíše ty soudruhu a běž na letnou mezi zloděje a špiny jako Kocáb nebo Horáček...

5 hlasů

Proč s tím výlupkem neudělá Hamáček konečnou a to pro pobuřování, pomluvy, navádění lidu proti ústavě, velmi znepokojující chování a špatný příklad pro děti a mládež, nerespektování autorit a jiné. Na co se tady čeká . Proč nechat prohlubovat takové nepřípustné chování?

12 hlasů

Pobuřování bylo zrušeno před 29 lety. Byl to paragraf ochraňující svévolné chování KSČ.
Autority se musí postarat samy, aby autoritami byly. Když někdo někoho nerespektuje, asi tam ta autorita není. Co říkáte?

1 hlas

Máš plnou pravdu,jistě s tebou budou normální lidé souhlasit

1 hlas

Myslíte běžného českého zlodějíčka, jo? Ti souhlasí se vším mimo vymahatelnosti práva.

0 hlasů

Koukám, že normalita je vysoce flexibilní, co kdo chce :-)

0 hlasů

No i vy si jistě myslíte, že jste normální, když s milionem mrdek pořváváte kdesi na demošce. A přitom si o vás a vašich spoludemonstrantech mnozí, možná většina, myslí, že jste blbové.

1 hlas

A co jako, že si nějaké socky a nýmandové v počtu sedmi frustrátů tady na diskusi něco myslí? Koho to štve? Máme demokracii, myslete si svoje chcance a tlápejte se od dávek po dávky.

1 hlas

Milion Pivek , 16.11. , v hospode na Spejcharu . Protest proti suchu .

2 hlasy

"Chcanky" nepiju...٩(●̮̮̃•̃)۶

0 hlasů

Budu tam.

2 hlasy

Tak milion chcan... okolo Hamáčkova kachlíku, v čele s tím zrzavým flanďáckým zběhem a některými druhořadými komedianty má plnou_hubu toho démos, kdyby však Babiš vyhodil Benšovou a Agrofert věnoval katolické charitě, tak si stejně ten xindl vymyslí zase něco jiného. Zřejmě love od sponzorů stále proudí, tak přeci ti "vlastenci z povolání" nepůjdou k lopatě.

15 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Dle hesla "podle sebe soudím tebe" předpokládáš, že si xindl pořád vymýšlí. A co love z Petrohradu, jak tobě proudí? Jdi raději k lopatě ty pomlouvači z povolání.

1 hlas

A co jsi na tom Křampe nepochopil?? A pomlouva není to co je pravda! Tak ty to máš jistě na americkou ambasádu, blíž než já do Petrohradu.

4 hlasy

Jistě, protože komouši se mezi sebou žrali jako vlci, takže vy nijak blízko vyšším funkcím v té své straně mít nemůžete mít. Spíš ke zdi za úsvitu a kulak od soudruhů, protože se cpete nahoru. Jinak jakožto nosičem vody vámi opovrhují. Vaše pravda: se podívejte na svůj život, to je vaše pravda, frustráte.

0 hlasů

Vy znáte jen tu ruskou pravdu

2 hlasy

Eh., a co je ta západní pravda (USA příp. EU??).Rád se poučím.

3 hlasy

Západní jednotná pravda, něco jako od Kominterny pro každého z vás, nikdy neexistovala, neexistuje a existovat nebude. Což vy nikdy nedokážete se svým sockovským myšlením pochopit, že vás nikdo a nikdy už za vaši línou ručičku vodit nebude. Že můžou existovat jiné názory než ten váš a vaše metody, nechápete.

1 hlas

Připomenout jich od roku 1990 a vládu dementního soudruha Havla ty jeho podvody Chemapol Grup a fond Trend či IPB a Kalouskovi vykradení vojací...

5 hlasů

A ty jeho morální přednosti- ještě nezvadly kytky na hrobě ženy,která se o něj starala v jeho alkoholovém bahně,a už se pelešil s umělkyní.

6 hlasů

Pokud myslíte tu čubku, co nebyla ani první a už vůbec ne dáma, tak s tou se válel už dávno před smrtí své ženy

1 hlas

To z něj vy sračičky máte pořád takový strach? Tak si hezky zatancujte na jeho hrobě, ať každý vidí co jste za ubožáky.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Chtěl jsi napsat o tancování na těch pikslách. Fakt už se bojím vzít si z lednice pivo, aby tam na mě po té letošní masáži nejuknul ten blábol z Hrádečku. A o tom kdo je větší ubožák, tak to je otázka?! Těch kdo parazituje a přiživuje se na smrti Havla je stále jak nasr....!

5 hlasů

paranoia studenta teologie - protestovat proti současně nejoblíbenějšímu politikovi , tak to tedy nemá chybu

12 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.