Duel Jaromíra Soukupa
Vojtěch Filip: Voliči uvěřili Babišovi, zvládl to lépe než my

03.10.2019 23:17 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda KSČM Vojtěch Filip. V diskuzi došlo na krizi levicových stran, téma voleb v roce 2021 nebo pohřeb popové hvězdy Karla Gotta.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 04.10.2019 06:29

  Radši komunisty, než celej dement-blok i s pirátama, kteří jsou...

 • - - (4 hlasy) 04.10.2019 09:15

  Kápo komoušů asi nepochopil, že minulost dosud existuje a účastní se...

 • Bob Kadet (4 hlasy) 04.10.2019 11:22

  Ty pražský Jeronýme_chuji, zatím jsou ale bolševici na rozdíl od...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 04.10.2019 11:25

  Hm., tak to si fakt ta minulost pamatovala ty zloděny a chucpe od...

 • Vlastimil Styblo (3 hlasy) 05.10.2019 07:38

  Kupte si, Kočičáku, vyděšenku, každý den jednu, zatlačte si ty svoje...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Babis je nejlepsi premier po listopadu 89 Take ma uspech -31% je skvele čislo a ostatni jeho odpurci zavistive slintaji

2 hlasy

Je to tak. Takhle má populismus vypadat.

0 hlasů

A vypadá to, že máte pravdu. Je pracovitý, snaživý, ejdná, přemýšlí... Je to ale jen část pravdy.
Tu druhou část skutečnosti, jako správný Čech, jako obvykle, zamlčujete nebo nechcete vidět. A ta zní: je to ultrazloděj a estébácký práskač = podlá sv*ně.

Takže pro tento národ vysvědčení jako stehno, jaké si volí šmejdy do svého čela. nu svůj k svému, vrána k vráně.

0 hlasů

Vy se v té uprskané nenávisti k Čechům snad utopíte. Zvažoval jste nějakou terapii? Co třeba přestat mluvit a psát česky, vy spravedlivej anděli...

0 hlasů

yní osmačtyřicetiletý Dobeš podle obžaloby ženy na různých seminářích takzvaně odháčkovával. Tvrdil, že jejich všemožné problémy způsobují háčky, které v nich zanechali bývalí sexuální partneři. Dobeš tyto háčky sexuálním aktem ženám údajně uvolňoval.

U zlínského soudu nyní vypovídala pravidelná účastnice Dobešových seminářů. Uvedla, že odháčkování absolvovala s obžalovaným třikrát, dopředu prý věděla, že je jeho součástí pohlavní styk. „Necítila jsem se znásilněná, nebylo to proti mé vůli,“ řekla žena. Dobeše s Pláškovou považovala za průvodce rituálem.

Soudní znalec v oboru zdravotnictví Pavel Hude na základě výpovědi svědkyň a poškozených na policii řekl, že před odháčkováním absolvovaly hyperventilační dýchání. Podle něj může vést ke zhoršení prokrvení mozku a poruše vědomí. Za jeho další případné projevy označil zvracení, točení hlavy nebo brnění prstů. „Toto dýchání mohlo ovlivnit vnímání svědkyň,“ uvedl znalec.

0 hlasů

Podle verdiktu oba jako spolupachatelé násilně donutili ženu k souloži. Obžaloba byla původně širší, část rozsudku ale loni zrušil vrchní soud a v září zbývající část kauzy znovu projedná první instance. Dovolání Dobeše i Pláškové odmítl na jaře Nejvyšší soud.

Dobeš podle obžaloby ženy na různých seminářích „odháčkovával“. Tvrdil, že všemožné problémy žen jsou způsobeny háčky, které v nich zanechali bývalí sexuální partneři. Dobeš tyto háčky sexuálním aktem ženám údajně uvolňoval. Ve škole, která nabízela semináře jógy, tantry, astrologie či práce s energií, se podobné praktiky podle obžaloby děly v letech 2004 až 2007. Semináře se konaly například ve Zlíně nebo na statku na Olomoucku.

Dobeše s Pláškovou původně krajský soud odsoudil za šest případů znásilnění. V pěti z nich mohlo jít podle vrchního soudu o využití bezbrannosti žen, šestý případ však bylo prokázané znásilnění. Právě za tento případ Dobeše s Pláškovou vrchní soud potrestal. Zbylými případy se bude ještě zabývat krajský soud. Řešit bude na základě odvolání žalobkyně i další dva případy, kde původně Dobeše s Pláškovou zprostil obžaloby.

Podle státního zastupitelství Plášková přivedla dívky do stavu bezbrannosti a Dobeš na nich vykonal soulož. Žalobci tvrdí, že u některých žen se poté projevila posttraumatická stresová porucha. Obhajoba to popírala, tvrdila, že šlo o tantrickou

0 hlasů

Tyhle vášně ustanou už brzo, už nám úspěšně komouši vychcípávají.

3 hlasy

Bureš nebo Falmer. Vždyť je to skoro fuk.

1 hlas

Voliči neuvěřili Babišovi, ale uviděli a poznali co Babiš umí a taky to už mnohokrát dokázal. Samozřejmě jde o práci pro občany. Od roku 1989 nám politici slibovali, ale nic z toho nesplnili. Takový jeden příklad, který objasní vše, jednou v televizi mluvil Klaus o tom jak by bylo nejlepší vyřešit privatizaci, prostě by bylo nejlepší zhasnout a počkat až se vše vyřeší, jenže ono se to stalo ve skutečnosti, zhaslo se a jak je známo když se zhasne je tma a všichni se vrhli na lup a od té doby ten vypínač, aby se rozsvítilo, nikdo nenašel až najednou v té zkorumpované zlodějské a vražedné tmě se objevilo světlo a Babiš měl baterku. Jistě to neznamená že je ten nejlepší, ale dal lidem naději tím co udělal.

3 hlasy

Ten se v tý tmě rochnil rochnil jako prase v žitě, ty naděje. Nejlepší je, když tupci nechaj zachraňovat republiku největšího zloděje...

1 hlas

Někteří, a bohužel je jich moc, jsou tak tupí, že nechápou, že mezi starším Kalusem a Babišem není žádný rozdíl. Co už?

1 hlas

Nutíte mne na většinu Vašich vejšplechtů reagovat, protože jsou plné nenávisti k české nacionalitě, lží a vyložených nesmyslů.
Mezi Klausem a Babišem je rozdíl propastný. Klaus je ideolog-psychopat, který vše co dělal a dělá, bylo v těžký neprospěch naší společnosti. Doslova arciškůdce, obdoba Konyáše, ničitele literatury.
Babiš je úspěšný podnikatel, který se odvážil vstoupit do politiky přímo a neovlivňovat ji ze zákulisí. Má vizi fungujícího státu, ve kterém se bude přiměřeně dobře žít všem a v němž se lze dovolat spravedlnosti pro všechny.
To, co absolvoval s Čapím hnízdem, je toho nejlepší důkaz. On justici neovlivnil. Snažili se jiní. Pořád se snaží.

0 hlasů

Každý kdo je proti genocidnímu eurosvazu je vítán.
Nebo opravdu tu chceme toto:??

ŠVÉDSKÁ POLICIE VARUJE PŘED BRUTÁLNÍ NIGERIJSKOU MAFIÍ. V ITÁLII DÍVKU SNĚDLI. WOODOO

Potulují se kolem mešit a lákají další. V Itálii našli dívku ve dvou kufrech bez srdce. Zatímco v Evropském parlamentu se aplauduje pašerácké kapitánce, tak ve Švédsku se nebude již učit historie a Gréta je prý nástupce Ježíše!

V něčem je Švédsko jedinečné. Vždy, když o něm čtu, tak spíše jen nevěřícně zírám a říkám si, je li to vůbec možné, a protože bohužel je, tak si říkám, že Švédsko je již ztraceno a není mu již pomoci.

Švédská policie byla nucena zveřejnit a varovat švédskou veřejnost před velmi brutálním nigerijským gangem obchodníků s drogami a lidmi, když patnáct členů tohoto gangu zatkli o víkendu v Gothenburgu, ač nejvíce jich žije ve Stockholmu. Říkají si Black Ax (Černá sekera), jsou částí zločinecké mezinárodní sítě a operují i v jiných zemích. Policie u nich zadržela asi 115 milionů Švédských korun, což je cca 276 milionů našich korun a také asi 150 kg drog (300lbs), včetně 55 kg heroinu. Kdybych to zlehčil, tak oni Švédsko opravdu obohatili, ale drogami a sami také nezůstali škodní. Ve skutečnosti je to ale mnohem horší.

https://pravyprostor.cz/svedska-policie-varuje-pred-brutalni-nigerijskou-mafii-v-italii-divku-snedli-woodoo/

3 hlasy

Kristepane, zase tohle chlupaté zvíře...

1 hlas

Kdo si myslíš, že ty žvásty čte? Sežeň si zaříkávače, vole.

2 hlasy

Utíkej rychle at nezmeškáš zprávy na ČT - jediné opravdu objektivní a hlavně "pravdivé" zpravodajství v ČR.
Vy ubozí vlastizrádci, až vám zruší výpalné, tak vám už nezbyde než táhnout za svojí mama Merkele do germanistánu :)))
HAVLOIDI VŠECH ZEMÍ, POLIBTE MI PR.DEL

České školy vodí naše děti do mešit, kde musejí poslouchat islámskou propagandu! Další důkaz

https://www.eurabia.cz/Articles/33456-ceske-skoly-vodi-nase-deti-do-mesit-kde-museji-poslouchat-islamskou-propagandu-dalsi-dukaz.aspx

2 hlasy

4.45. Odkud píšeš, kocourku? NORMÁLNÍ lidi v tuhle hodinu spí. Buď mlátíš do kláves z Ruska - tam je už ráno, nebo z vrátnice nějakýho skladovýho areálu :-)

0 hlasů

Kupte si, Kočičáku, vyděšenku, každý den jednu, zatlačte si ty svoje děsem vyvalené šprůdláky zpátky do hlavy, anebo se běžte konečně oběsit. Hrozně se vám uleví od toho děsu. Doporučuje devět z deseti psychiatrů.

3 hlasy

Filip není dobrým lídrem. Předsedou komunistů by měl být někdo, kdo nabízí lidem komunistické ideály (pokud je to dnes ještě povoleno), i kdyby ho to mělo stát místo v parlamentu.

1 hlas

Toto je kvalitní názor.

1 hlas

By mě zajímalo, co by z toho trot*a vypadlo, jaké že jsou to ty komunistické ideály, hahaha! Vsaďme se, že je to howado ani nezná. :-D Tak jako všichni vyznavači - všehoschopní, závistiví, líní...odpad společnosti.

2 hlasy

No tak komunistické ideály jsou všeobecně známé, to, že k jejich naplňování nikdy nedocházelo a ani docházet nemohlo, je také prověřeno.
Zbývá pochopit tu Vaši poslední větu. To se mi nedaří. Pravověrní komunisti existovali a byla to Víra se vším všudy. Byli velmi aktivní a pracovití, dělali pro veřejné blaho zdarma a samozřejmě. Radovali se ze splnění plánu a věřili v příchod komunismu.
Kde jsou ti "vyznavači - všehoschopní, závistiví, líní...odpad společnosti."?

0 hlasů

Sami si to pohnojili. Věděli, že jejich politická existence je založena na kritice a opozici vůči režimu. Tak tedy zvolili dvě zásadní otázky v nichž režim dělá věci, které mnoha lidem vadí... a postavili se na stranu režimu, proti lidem. Jde samozřejmě o migraci a členství v Evropském Svazu. "Lépe" by jim neporadil ani Mašín.

Má to své důvody. Tvrdý sluníčkář Dolejš už před lety propagoval jakýsi "eurokomunismus". (Mimochodem jediný poslanec, ochotný jednat s nastrčenými novináři o hlasování pro zákon na objednávku.) Unijní ideologie zčásti vychází z marxismu (vykastrovaného o to, co vadí nadnárodním firmám). Soudruhům se zřejmě zamlouvá představa, že jim určitá ideová příbuznost pomůže ke dobře placeným bruselským funkcím.

V době, kdy nám EU přikazuje nám jeden šílený nesmysl za druhým, oni by místo toho vystupovali z NATO. A ještě se přihlásí k ekologii, když vědí, že zelené náboženství má podporu hlavně mezi bohatšími lidmi na Západě. Ti chudší naopak proti němu protestují (žluté vesty, holandští farmáři) i tam. Co asi čekají v chudé ČR? Jsou odtržení od reality. A dopadnou podle toho.

2 hlasy

Zajímavý výklad. Mám jiný. Jsou NEDŮVĚRYHODNÍ. Kvůli své minulosti, od níž se nedistancovali.
Sympatizantů komunistického světonázoru je populaci hodně málo. Aby tuhle stranu volili i lidé levicových názorů, ale jinak akceptujících realitu společnosti, museli by se komunisti distancovat od komunismu min.značkou.
Totéž samozřejmě platí i o personálně příbuzné ODS, která tlačí elitářský monetarismus neskrývaně.

0 hlasů

Nedůvěryhodní jsou jen pro ty, kteří je nikdy nevolili. Náhlý úbytek hlasů tím tedy zdůvodnit nelze. Ani vymíráním - to by ubývaly postupně.

Oni z té své minulosti ve skutečnosti celou dobu žili. Média je kvůli ní sice stále kritizují, ale v očích lidí, kteří nejsou s režimem spokojeni, je to reklama. Tím (nezaslouženě) získali punc politické síly, která jako by byla ochotna říznout do zájmů těch, kteří řežou do zájmů lidí. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.

Souhlasím, že sympatizantů komunistického světonázoru je minimum. Ale volební systém nutí lidi leccos překousnout, aby mohli vůbec něco volit. Lidé je volili kvůli svému vlastnímu prospěchu, ne kvůli ideologii. A ze stejného důvodu se od nich za migrační krize odvrací. Zůstali jen ti, kteří věří ideologii bez ohledu na následky (podobně jako u jiných levicových stran).

1 hlas

Toto ale on nepochopí. Víte proč? Váš příspěvek má o šest řádků více, než je to líné komunistické p*ase schopno přečíst. Zní to sice jako výsměch, ale sociologie to říká jinak, uhlazeněji.

1 hlas

Zkušeného Filipa si rád poslechnu. Nebaží po vládě, takže je i objektivní.
Démonizování Babiše zlou až prolhanou opozicí : zloděj lhář podvodník.
Tak takové evidentní neuvěřitelné podsouvané domněnky normální člověk
se selským objektivním rozumem, nemůže uvěřit. Vnímají to jako drsný
politický zákeřné boj opozici. Už ani pravdu od nich nevezmou. Natož i
demonstrace jsou zbytečné neproduktivní, protože lidé budou raděj nadále
věřit Babišovi, co jen nežvaní, má zkušenosti, něco dokázal a pod nim se
Česku daří. Hlavně vůbec jen společnost rozeštváva jako Piráti, spolky a
část pravicové opozice. Po dlouhé době máme předsedu vlády,který mluví
lépe než mnozí jiní, pohybuje v mezinárodněpolitické aréně jistěji než
jeho předchůdce, dává vizi budoucnosti. Práti a opozice by vše dělali hůře.

2 hlasy

S tím vaším hodnocením Babiše: ano, maká, snaží se, dělá. A opravdu, je tragédie tohoto národa, že estébák a obrzloděj je v tomto asi schopnější než ti předchozí gauneři, ale gauner je to taky. Jen třicet let po Havlově taškařici bychom už mohli mít taky normální slušné lídry, ne? Nemusel by tento národ produkovat jednu obludu za druhou.

0 hlasů

Vy budete asi krapet nahluchlej, ne? Prej, mluví lépe než jeho předchůdce. :-)

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/saskarna-ktera-prekrocila-hranice-babis-ukazuje-ze-muze-vsechno-rika-psychiatr-honzak-o-reakci-politiku-na-umrti-gotta-80060?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

1 hlas

Kápo komoušů asi nepochopil, že minulost dosud existuje a účastní se voleb.

4 hlasy

Ty hrbe,komu jsi zase vykloktal prdel?

1 hlas

A už kejhají... dobrý nástřel, Ovocenka. Paleček! Startují na první nášlap, hnoji.

1 hlas

To jsi si hrubě popletl "kápa" Filipa se skutečným kápem Vendelínem Bombardérem, který v base určoval, kdo komu a kdy nastaví biskupa k večerní "kontrole" hemoroidů....pokaždé totiž vyhrál Vendelín, kdo byl "kontrolórem na patře v base - jak to bylo možné? :):):)

1 hlas

Hm., tak to si fakt ta minulost pamatovala ty zloděny a chucpe od modrozlodějských strak a jejich partnerů. Voliči je již druhé volební období nakopali_do_řiti.

3 hlasy

Jo, ale zvolila si další zloděje.

0 hlasů

Odesáci jsou derivát komunistů-prospěchářů. Naoko antikomunističtí pravičáci, ve skutečnosti pokračovatelé KSČ v přímé linii. Jakékoli jiné názory jsou nepřátelské a jejich byznysu přímo škodící.
Bohužel, jejich voličská základna je kovaná a disciplinovaná.

0 hlasů

Především je jejich voličská základna souborem lumpů vděčící ODS za svoje nezákonně nabyté majetky, za rozkradený státní majetek. Proto se tak drží, pijavice.

0 hlasů

estebák FILIP- tisíce mrtvých,vězněných, majetek lidí rozfofrovaný a filip se tváří jako zachránce velkopodnikatele a na malé firmy .. se neohlíží..hlasy pro stranu a jeho pozici jsou velkedůležité jako u putina.

2 hlasy

No jo, ale píšete to stejnému hnoji jako je on, dívejte na ty reakce těch odpadů.

0 hlasů

Že jsi certifikované a vypatlané čehuúnské havlistické kokotisko, ventilující pokaždé průjem svého dutého mozku, tak to již víme tady všichni.....navrhuji ti zvýšit dramatičnost situace navýšením "tisíce mrtvých,vězněných, majetek lidí rozfofrovaný" minimálně o dvě, rsp.tři řady, to se bude jistě vyjímat v internetových ejakulátech posunovače howen a morálního zaschlého pičiskového slizu - Jakuba Jandu....a otázka závěrem, kolikráte jsi již tomuto perversnímu které*novi a lidské onuci nastavil svůj beďárovitý kaďák? Ha? :)

2 hlasy

Ano, v tomhle má pan Filip pravdu. Lidé A. Babišovi a jeho hnutí věří více. Mj. proto, že nikoho nepopravil, netrýznil ve vězení nebo jinak neperzekuoval jako to dělali komunisté.

3 hlasy

Komoušům fyzicky odumírají poslední věrní - tj. pomatenci, kteří celý život tohle svinstvo podporovali. Co tahle parta fosilií nabízí už nikoho nezajímá, vždy je k dispozici méně odporná alternativa.

3 hlasy

Jo, ale jen méně.

0 hlasů

Zase jsi si lízal koule,a hlava ti zůstala v rozkroku?

1 hlas

a už to jede: gá gá gá gá gá gá!

0 hlasů

Jen všem předveď, co jsi za primitivní hovado. Ostatně jako všichni příznivci komunistů.

1 hlas

Ty pražský Jeronýme_chuji, zatím jsou ale bolševici na rozdíl od demogogického profláklého bloku u lizu. A jestli tu méně odpornou alternativou myslíš Kradouska nebo Kravku Milku,příp.Stanuru, tak jsi to pěkně_posral.

4 hlasy

Komunisti u lizu, kulové houno. Jen trapně podporují Babiše u moci, jinak jsou v posledním tažení. Blbců, kteří by je podporovali kvapem ubývá. Anebo za koblihu přeběhli.

0 hlasů

Radši komunisty, než celej dement-blok i s pirátama, kteří jsou zastrčení až po uši v bruselském análním rektu.
CZEXIT

6 hlasů

Míco, musím vás upozornit, že komunisté byli kompletně i s fuseklama a všichni zastrčeni v hladném, všivém a ožralém análu Moskvy čtyřicet let, to vám jako nevadilo?

0 hlasů

Dejte se vyšetřit u psychiatra.

3 hlasy

Machuro, pošli tam taději Kravku Milku od modrozlodějských strak!

2 hlasy

tyindenéskýprase, žýer lejno KSČM a OVARA abys se nasytil režimu gottwalda,stalina,maa- t
miliony mrtv ýc h a nezvěstných.

0 hlasů

Táhni vykloktat fotrovi prdel b.lbečku

2 hlasy

U veterinárního, samozřejmě..

3 hlasy

Přesně tak.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.