Odsouzení Erdogana
Zeman: Turecko se sbližuje s radikálním, vraždícím islamismem

17.10.2019 23:11

Turecko se při vojenské operaci na severu Sýrie dopustilo válečných zločinů, nemělo by proto být členem Evropské unie, řekl prezident Miloš Zeman v televizi Barrandov.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (1 hlas) 18.10.2019 12:37

  Zato ty_úde víš co se tam děle. I když je fakt, kdyby ten ústav se...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 18.10.2019 06:48

  Zeman nemá jediný důkaz, nikdo neví co se tam pořádně děje, ale už je...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 18.10.2019 05:48

  PARLAMENT HLOUPNE?! Je až s podivem, čím vším se poslanci parlamentu...

 • tyden tyden (1 hlas) 18.10.2019 01:29

  to je ale dobre, ne? s radikalnim islamem jsme prece jedna ruka. viz...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Správně to pojmenoval náš odvážný státník Zeman.
V EU jsou z nich jsou nešťastní a jako vždy neví jak se k tomu
postavit. Víme, že tvrďáci Turci chtějí likvidovat hrdiny Kurdy,
jak po staletí činí. Není to demokratický stát jako sousední Izrael.¨
Proti turecké anexe je Krym právně nevinná záležitost.

0 hlasů

ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA HLASITÉHO “ALLÁH AKBAR” (VIDEO)

Liberální politici a média nám tvrdí, že migrace pomalu končí a toto téma nafukují pouze populističtí politici. Tyto záběry, které nikdy v médiích hlavního proudu neuvidíte, vám otevřou oči!
Tisíce migrantů denně putují do Evropy a v Bosně se podařilo natočit, jak je na chorvatské hranice doprovázejí policejní složky.

Ne, toto nejsou záběry z roku 2015! Jsou z 15. října 2019 a jsou důkazem toho, že migranti putují na náš kontinent neustále. Evropa se tak den co den mění a africká populace pomalu nahradí tradiční Evropany.

Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach, pošlete jim tento článek. Pokud již po tomto neotevřou oči, jsou ztraceni …

https://pravyprostor.cz/ze-migrace-skoncila-tisice-migrantu-pochoduji-do-chorvatska-za-hlasiteho-allah-akbar-video/

0 hlasů

Zeman nemá jediný důkaz, nikdo neví co se tam pořádně děje, ale už je hotový s tím jak to je. A podle tohoto idiot*a je Turek černý a Kurd bílý. Doufám, že z té nemocnice půjde rovnou do důchodu a objímat stromy na Vysočině do tak sto třiceti let nejméně, ale už nebude tlápat svoje kraviny.

1 hlas

Zato ty_úde víš co se tam děle. I když je fakt, kdyby ten ústav se svazáckým funkcoinářem Žáčkem nepapráskal agety z dob socíku (kteří již v té době dělali pro Amíky), tak mohl mít Zeman lepší informace.

1 hlas

PARLAMENT HLOUPNE?!
Je až s podivem, čím vším se poslanci parlamentu a senátoři dokážou zabývat, a naopak co se stoickým klidem hodí za hlavu. Je možné se ptát, co je pro stát a jeho občany důležitější, zdali množírny na psy nebo zabránit přijmutí zákona o nemožnosti zbavit se imigrantů nelegálně vstupujících na naše území, to znamená přiznat status uprchlíka i těm, kteří na to nemají právo. Novelu zákona předkládá Ministerstvo vnitra a nazývá ho jako Institut strpění cizince. De facto by se tak každý, kdo se k nám dostane, zároveň bez ohledu na jeho minulost, stal víceméně naším spoluobčanem.

Množírny psů, čipování zvířat a další podobná problematika jsou jistě důležité, zabránit mučení psů je velmi chvályhodné, nicméně je třeba si přiznat, že momentálně existují mnohem důležitější záležitosti. S příchodem Salviniho na post italského ministra vnitra se podařil zpomalit tok běženců mířících do Evropy z Libye a pašeráci lidí schovávající se za charitativní neziskové organizace a plavící se na lodích ,,zachraňujících” africké muslimské inženýry ze Středozemního moře najednou narazili na zavřené italské přístavy. Po systematickém odstranění Salviniho se stavidla přílivu Afričanů opět naplno otevřela. Zároveň se na syrské území vrátily zuřivé boje a je velmi pravděpodobné, že se do pohybu dostanou další statisíce příslušníků různých národů. Při neschopnosti a neochotě Řeků, Italů a Španělů chránit venkovní hranice Schengenského prostoru a při proimigrantské agitaci Paříže, Berlína a Bruselu se dá očekávat, že se brzy migranty zaplaví i Česká republika. Zatím k nám muslimové jezdí utrácet své sociální dávky, ale je otázkou času, kdy je u nás začnou chtít dostávat.

Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko již nějakou dobu posilují jednotky chránící vlastní státní hranice, to i přes odpor Bruselu. Částečně se o podobné snaží Bavorsko, o Švýcarsku ani nemluvě. Jenže má to smysl, když jinde jsou vrata dokořán otevřena? Maďarsko a Polsko se striktně proti přijímání migrantů vyslovily a za svým si důrazně stojí, nově se přidalo i Estonsko. V Polsku navíc poslední volby jasně ukázaly, že místní obyvatelstvo stojí za svou vládou. Orbán poprvé po delší době zakusil hořkost porážky, když v boji o Budapešť vyhrál opoziční politik hlásící se k zelené a k migraci nakloněné liberální opozici. Jde o jisté varování, že ne všichni dokážou ocenit Orbánovu obranu maďarské bašty. Momentální okupace pražské radnice koalicí Pirátů, Prahy sobě, Top09 a STANu ukazuje, jak málo si našinci váží jisté dosavadní výjimečnosti České republiky v minimalizaci následků ekoblbnutí a migrantské přívětivosti. Podobný vývoj čeká nyní i maďarské hlavní město, což může být pro maďarského předsedu vlády problém. Přinejmenším přišel o část prestiže.

https://pravyprostor.cz/parlament-hloupne/#comment-960503

1 hlas

to je ale dobre, ne?
s radikalnim islamem jsme prece jedna ruka. viz lizani analu saudske arabii :-))))
nebo jak demokraticky zapad v cele s Opici leta podporoval rezace hlav v Syrii a rikal jim umirnena opozice :-))))))

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.