Cesta do Evropy
Madrid odstraňuje ostnaté dráty, pro migranty byly nebezpečné

04.12.2019 14:29

Španělsko začalo tento týden odstraňovat ploty s ostnatým drátem na hranicích svých enkláv Ceuta a Melilla v Africe, informovala španělské média. Ostnaté dráty kritizovaly mnohé organizace, podle nichž jsou takové bariéry stejně neúčinné a migranti utíkající z Maroka do Evropy touto cestou se o ně často zraní.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (5 hlasů) 04.12.2019 15:34

  tak to je docela na palici ne ? ty dráty tam jsou aby tu pakáž...

 • Blokovaná IP adresa (4 hlasy) 04.12.2019 17:57

  Já bych tam nainstaloval AUTOMATIC SENTRY TURRETS. Ra-ta-ta-ta-ta......

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 06.12.2019 08:48

  Typickej fašista. Za jiný názor by střílel do lidí. Jako Hitler. ...

 • Pavel Rous (4 hlasy) 04.12.2019 16:26

  Dělají co mohou, aby jich do Evropy přišlo co nejvíc. Ostnaté...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 05.12.2019 05:18

  Česko bude muset přijmout zákon o strpění odmítnutých žadatelů o azyl...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Sebelepší ženijní překážky vždycky pěchota uměla překonat. Kryplové, co mají modrou, zejména František Kocourek, nechápou, že ani minové pole neodradí útočníky od snahy proniknout do našich linií.
Problém není v Africe, ale v tom, co jsme si sami udělali za bordel doma. Rakousko s muslimy problém nemá, zařezávají tam vzorně. Jejich vymáhání zákona je, jak kdysi psali nějací čeští právníci, drakonické. Jenže jedině strach rodí disciplínu, ne liberální svobody jedněch a ústrky druhých.
Takže začal bych zastřelením všech, co narušují morální stav jednotek: Kocourek František, nástup, oči zavázat, co chcete říct, vzkaz z rodině, nabíjet, zamířit, pal! Odneste to hovno... :-D

Teď bude startovat....

0 hlasů

Typickej fašista. Za jiný názor by střílel do lidí. Jako Hitler.
Tady aspon vidíme, co jsou EUrofanatici zač. Stříleli by vlastní lidi za to, že chcou žít v klidu. Fuj. Hnus.

4 hlasy

Nevím, co je na tom nepochopitelné. Čím víc imigrantů, tím větší tlak na jejich "spravedlivé umístění v Evropě".

0 hlasů

Přerozdělování už neexistuje, teď se jedná o jejich co nejrychlejší odbavení a vypakování ven. Což vám, dyslektikům silně uniká. Ale zase je s vámi sranda...

0 hlasů

"pro migranty byly nebezpečné" A já si naivně myslel, že to má negry odradit od lezení přes plot. A ono je to pro tu špínu nebezpečné. Proč tam tedy lezou? V Maroku se neválčí, je to musulmanská země tak proč lezou mezi ty odporné, xenofobní a rasistické evropany? Ale hlavně, proč je EU přijímá, místo aby je vracela do Afriky kam ty dobytkové patří?

1 hlas

Madrid odstraňuje ostnaté dráty, pro migranty byly nebezpečné.....................a kdy odstaní ekonomické imigranty,kteří jsou pro evropu nebezpeční,proč čekali na to,až se vysloví trump,že nato by mělo zakročit proti imigrantům?co na to ta figurka petr pavel?

1 hlas

Zrovna včera tu k jednomu přesně takovému diviteli vlezli přes den, když byl v humně, zloději do baráku. Jak se divil, že má zeď, dveře zamčené a oni k němu vlezli. Přece ploty se nedají překonat, ne?

1 hlas

Proč by nevlezli, když mohou? Majitel svůj majetek bránit nemůže, protože podle zákona stojí život a zdraví pachatele výše než majetek. Za to vděčíme ideologii lidských práv.

2 hlasy

Ale! Pán je asi právník! No a to mi vysvětlete, jak stojí zákon na straně pachatele, ano? Takže definici nutné obrany a krajní nouze, děkuji.
Jinak případ, kdy lupič utíkal z vyloupeného obchodu a byl zastřelen do zad byl kvalifikován českým soudem jako NO. To není dostatečná ochrana práv poškozených?

0 hlasů

NO je možná jen když útok hrozí nebo trvá. A jestě musí být "přiměřená". Definice je v zákonu.
http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-1-hlava-3-paragraf-29

Pamatuji případ, kdy majitel střílel na zloděje při krádeži kovů a byl odsouzen. To je špatně.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/klaus-prominul-trest-muzi-ktery-strilel-na-prchajici-zlodeje.A110330_112432_domaci_js

"Případ vzbudil rozruch minulý týden, kdy ho řešil Nejvyšší soud. Baštovo odvolání nejdřív odmítl s odůvodněním, že zabití zloděje je vždy vraždou. Verdikt vyvolal velké diskuze a soud poté doplnil, že se týká jen těch případů, kdy je zloděj na útěku."

K vámi zmíněnému zastřelení lupiče na útěku z vyloupeného obchodu prosím odkaz.

Dále se stal případ kdy majiteli opakovaně vykrádali zahradní chatu a policie nebyla schopná s tím nic udělat. Majitel tedy nainstaloval kuši, která střelila zloděje do nohy. Následně ho vláčeli po soudech a nakonec ho i odsoudili. Zároveň milostivě "upustili od potrestání" (zřejmě kvůli medializaci).

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Nechápu proč se tomu všichni diví. EU a většině západních zemí v Evropě vládnou bezdětní psychopati, kteří poctivě plní Kalergiho plán a obyvatelům protektorátu to nevadí a ještě se najdou i tací, co ho budou bránit.
Když to chceme, tak to dostaneme, však podle toho i volíme.
Čmoudi budou, je to jen otázka času. A vám všem podporovatelům EU přeju krásné a plnohodnotné obohacení :-DDDDDD

3 hlasy

František Kocourek, bezdětný potomek Kalergiho, se cítí být povinen uskutečnit předkův plán a všude se svoji skutečnou činnost snaží maskovat svým odporem k migrantům.

Toto sdělení má stejnou "kvalitu" jako ty vaše srance. A teď, Františku, do mě!!!! Urrrrááááááá!

1 hlas

vlastik stýblů, bezdětný potomek junckera a dr. merkele se cítí být povinen okamžitě vyskočit na obranu nikým nevolených potentátů z brusele. Tvé výblitky mají ještě menší hodnotu než můj sranec. A ted pejsánku hop - brusel rychle potřebuje podpořit, vždyt on je na naší straně a myslí to s námi dobře. Dej pac... hodný....

1 hlas

Františku, všichni v Bruselu v orgánech EU jsou voleni, všichni. Mimo úředníky. Že k volbám do EU nechodíte, je vaše věc.
Vraťte se do základní školy a nastudujte, jak EU funguje. Podívejte se do historie, kdy naposledy v historii nebyla na území západní a střední Evropy tak dlouho žádná válka. Nikdy! Díky sjednocené Evropě. Já jsem Evropan, v Itálii vás berou jako vlastního, Španělé taky, všude je příjemně. Jo, pardon, vás neberou nikde, vy na to nemáte, zapomněl jsem.

0 hlasů

Takže vy jste volil do EK? A kdypak? To jste byl vy kdo zvolil tu krávu Jourovou?

0 hlasů

Česko bude muset přijmout zákon o strpění odmítnutých žadatelů o azyl na svém území; je vymalováno! Když nejsou průchozí kvóty na přerozdělování migrantů v zemích EU, tak se to prostě udělá pomocí implementace evropských judikátů do českého práva a nazve se to jinak! Česká republika už nebude přijímat migranty, ale bude hostit “strpěnce” na svém území!

Migrant z Čečenska spáchal v ČR dvě loupeže, přišel o azyl, ale ČR za to zažaloval a teď z něj bude strpěnec! Skandál za bílého dne a vláda v Praze mlčí a tváří se, že se nic neděje!

Návrh na Czexit by přitom už měl dávno ležet na stole!

Vážení přátelé, je zle!

Obvykle to nedělám, ale musím vás hned v úvodu požádat, abyste tento článek okamžitě sdíleli všude se svými přáteli, protože jde o naprostý skandál a situace je natolik výbušná a nebezpečná, že se to ani nedá slovy popsat. Server Česká justice totiž včera jako první informoval o tom, že Česká republika zavede to do svého právního systému tzv. Institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území [1]. Nejde o nic menšího, než o implementaci jedné z evropských směrnic, která je do zákonů implementována již delší dobu tady v Německu a jedná se o následující věc. Podle tohoto právního institutu je daná členská země Evropské unie povinna “strpět” na svém území i ty migranty a uprchlíky, kteří v azylovém řízení n euspěli s žádostí o azyl, anebo o azyl přišli spácháním závažného trestného činu, třeba i vraždy. Tento institut tak znamená, že i odmítnutí běženci a migranti mají na základě tohoto institutu nárok a právo na legální setrvání v hostitelské evropské zemi, která takového odmítnutého azylanta musí na svém území strpět.

Evropský soud.

Těmto migrantům se již tak nebude říkat azylanti, ale “strpěnci” ve smyslu osob, které jsou na území daného státu trpěny a umístěny proti vůli vlády dané země, resp. proti vůli soudů dané země, které strpěné osobě předtím odmítly udělit regulérní azyl. Podle tohoto institutu nesmí orgány členské země takto odmítnutého azylanta deportovat, nesmí mu odpírat pomoc, diskriminovat jej, ani na něj pohlížet j ako na o sobu “nežádoucí”, naopak stát bude mít povinnost na takovou osobu pohlížet jako na osobu, se kterou je potřeba podle zákona mít trpělivost, strpení a osoba se tedy stane “strpěnou”, resp. “strpěncem” .A to není všechno. Strpěná osoba nebude moci být ani vyhoštěna, pokud se na území ČR během svého strpěného pobytu dopustí trestného činu a je odsouzena.

Podle judikátu Evropského soudu se odmítnutí žadatelé o azyl a dokonce i osoby, kterým byl azyl odebrán, dočkají trvalého pobytu v EU. Bude se jim říkat “strpěnci” Chystaná novela azylového zákona přesně definuje, jak bude takový institut strpění vypadat. Odmítnutý žadatel poté, co obdrží rozhodnutí o zamítnutí azylu, bude moci požádat o udělení Potvrzení o strpění na území ČR a jediné, co k tomu bude muset doložit, je místo pobytu na území ČR, tedy nějakou adresu. Novela azylového zákona je vynucena judikátem Evropského soudního dvora vydaného dne 14. května 2019 tzv. Velkým senátem Evropského soudního dvora. Implementace tohoto judikátu do zákonných norem 27 členských zemí EU znamená konec práva národních vlád a orgánů na rozhodování ; o tom, kdo se smí a nesmí pohybovat a pobývat na území evropských zemí. Tento judikát bere národním vládám poslední mechanismus, jak se bránit migrantům a odmítat je v případě, že děr av&yacut e;mi hranicemi Schengenu proniknou do evropských zemí.

Nezisková demonstrace, protest za přijímání migrantů.

Takto funguje nacistická Evropská unie, dámy a pánové. Když to nejde dveřmi a ani oknem, tak nám ty migranty nasunou komínem. A když vypadnou z krbu do obýváku, tak je nemůžete vyhnat, ale musíte je ve svém domě od této chvíle strpět, a to na základě “judikátu” Evropského soudního dvora. Takže, když země V4 nechtěly dopustit přerozdělovací kvóty, tak Brusel nasadil Evropský soudní dvůr, jeho “judikáty” a už to jede z kopce takovým fofrem, že to ani nestíháme pochopit, co se vlastně děje. Celý plán a koncept je dopředu nastavený tak, že migrace bude a hotovo! Podle judikátu Evropského soudu má i zločinec nárok na azyl a ochranu v EU. Pokud o azyl přijde, musí mu země EU poskytnout status “strpěnce” Procesy budování Kalergiho vize multikulturní Panevropy jsou dány předem takovým způsobem, že žádná národní vláda žádné členské země Evropy nemá šanci a ani právo migraci na svém vlastním území nijak bránit! O tom, kdo se smí pohybovat ne území ČR a dalších 26 zemí EU už nerozhodují národní vlády, ani Evropský parlament, ani dokonce Evropská komise, které se nepodařilo politicky prosadit přerozdělovací kvóty, ale rozhodují Evropské soudní dvory pomocí judikátů.

Server Česká justice k celé věci uvedl následující a dovolím si tedy z jejich článku citovat celý blok, protože je to naprosto zásadní a důležité. Podle důvodové zprávy jde o aplikaci judikatury Soudního dvora Evropské unie z letošního roku. „Úpravy v ustanoveních § 15 odst. 3, § 17 odst. 1 a vložení nového odstavce 8 reagují n

3 hlasy

„Nové ustanovení § 28 odst. 8 pak transponuje odstavec 6 čl. 14 kvalifikační směrnice, který přiznává osobám, které nejsou hodny udělení azylu či jim byl azyl

odňat určitá základní práva“, uvádí ministerstvo vnitra v důvodové zprávě. Celý text najdete na České justici zde. Server Česká justice dále v článku uvádí příklady osob a migrantů, kteří se dopustili trestných činů, přišli následně o azyly, ale následně se rozhodli hostitelské země zažalovat. Jeden z migrantů z Čečenska spáchal v ČR loupež a by odsouzen na 3 roky do vězení. Po udělení azylu ale spáchal další loupež a přidal k tomu i vydírání. Český stát mu za to zrušil azyl, ale teď to vypadá, že z něho už nebude azylant, ale strpěná osoba, tedy zkráceně strpěnec. Závěrem článku na České justici se uvádí, že Soudní dvůr EU v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu statut nepřizná tento statut a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení, je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí Evropský soud. Muslim z Čečenska loupil a vydíral v ČR, černoši z Konga a Pobřeží slonoviny znásilňovali a vraždili v Belgii, ale všichni zažalovali své hostitelské země u Evropského soudu Dámy a pánové, je vymalováno. Teď už doufám chápete, proč jsem před volbami do Evropského parlamentu varoval, že Evropský parlament nebude mít na zastavení migrace naprosto žádný vliv, protože odporovat migraci lze jedině zevnitř národních států. A jak vidíte, vláda Andreje Babiše neodporuje, protože ani nemůže. Jako členská země EU nemůže česká vláda odporovat Evropskému soudu, který je nadřazený soudům českým. Jediným řešení je Czexit. Jenže k němu není politická vůle. Takže, jaký je závěr? Po České republice se pohybují muslimové z Čečenska, kteří provádí vydírání a loupeže, stát jim nejprve azyl udělil a potom zase odebral, ale Čečenci se odvolali k evropským soudům a vyhráli. Nebudou deportováni, pouze se v úřednické kolonce v ČR přesunou z kolonky Azylant do kolonky Strpěnec. Žadatelé o azyl v Belgii. Pokud neuspějí s žádostí o azyl, stanou se z nich strpěnci. Evropský soud neřešil jenom žalobu Čečence z Česka, který loupil a vydíral, ale řešil i žalobu občana Pobřeží slonoviny, černocha, který v Belgii znásilňoval nezletilou. Belgický soud mu odmítl udělit azyl a černoch se obrátil na Evropský soud. Tento případ se týkal černocha z Konga, který byl v Belgii odsouzen za loupežnou vraždu na 25 let do vězení a Belgie mu odebrala azyl. Rovněž i on zažaloval Belgii za odebrání azylu. Evropský soud všem těmto uvedeným tak vyhověl a nebudou z EU deportování, i když přišli o azyly a dokonce skončili v kriminálech.

Česká vláda nemůže proti judikátu Evropského soudu nic dělat, ledaže by iniciovala Czexit a vystoupení z EU, žádná reforma EU tady již nepomůže! Jednotlivé země, jak Česká republika, tak i Belgie, a stejně tak všechny země EU budou muset od této chvíle tyto osoby na svých územích respektovat a legálně evidovat jako strpěné osoby. Evropský parlament nemá proti judikátu Evropského soudu žádné nástroje, ani kdyby se stal zázrak a celý EU parlament hlasoval proti Evropskému soudu. A tím je to dané, evropská civilizace právě zažívá behaviorální genocidu vlastního druhu, o které shodou okolností píši ve své nové knize. Dobyvatelé Evropy mají totiž zastání u “našich” vlastních soudů. To slovo “našich” jsem dal do uvozovek, protože všichni víme, že “judikáty” a “justice” evropských soudů jsou sionistické nástroje řízení, soudy nikdy nerozhodují ve prospěch gójských národů. Matky s dětmi, v otrhaném oblečení, bez prostředků, prchají z válečné zóny do Evropy… ano, matky s dětmi! Pokud je nevidíte na obrázku, jste všichni rasisti a xenofobové!

Ještě jednou požádám, abyste sdíleli tento článek, protože ve stínu smrti Karla Gotta je český informační prostor zahlcen smutkem a vzpomínkami, ale začínám mít pocit, že

smrt mistra byla pohotově využita k posunutí novely z dílny ministerstva vnitra a Jana Hamáčka do projednávacího procesu bez valné pozornosti českých médií.

Jedná se přitom o největší událost roku.

Tímto judikátem Evropský soud de facto zpečetil osud celé Evropy.

Proti Evropskému soudu nelze ze strany české vlády bojovat jinak než vystoupením

z EU, protože jedině tak se Česká republika může dostat z dosahu judikátů unijního Euro soudu.

2 hlasy

Samuraj Pitomio - Na stráž! 🤣

0 hlasů

Ten se třepe jak drahý pes! Na tohle byl na vojně paragraf zbabělost před nepřítelem a druhý se jmenoval nějak jako narušování morálního stavu jednotky. Za úsvitu zastřelit u zdi.

0 hlasů

No už do toho tahá i Karla! Twl, to je dement!!!! :-D Událostí roku bude, až vás konečně zavřou do cvokárny, hehehe!
Že vám už ti migroši doma zpod postele lezou i po zdech?

1 hlas

Tady už ani neni možné nějak logicky reagovat, protože na tu pomatenost evropských vrcholných představitelů jde odpovědět pouze matonohovským otevřeným dopisem:
JEBATKOKOTMRDATCECKY!
https://m.youtube.com/watch?v=SObrK0DIuhU

2 hlasy

Já bych tam nainstaloval AUTOMATIC SENTRY TURRETS. Ra-ta-ta-ta-ta... By je přešla sranda eins zwei.

4 hlasy

A možná ještě víc. No a co vám brání? Jo, já vím, že jste nicka a o ničem mimo vlastního vylučování nerozhodujete. A s tím vylučováním taky jen někdy.
Tak kupte za svoje tu hlídkovou věž, nechte si ji naložit do letadla, převezte ji tam... šup šup, ať vidíme skutky.

1 hlas

Víš jaký je rozdíl mezi SENTRY TURRET a PATROL TOWER? Hromada různých písmenek.

2 hlasy

Co tu žvaníte, netáhlo. Tak konejte, pořiďte tu hromadu jiných písmenek a uskutečněte ten svůj puberťácký blábol! Vpřed!

0 hlasů

Dělají co mohou, aby jich do Evropy přišlo co nejvíc.

Ostnaté dráty mohly někoho odradit. Senzory za 32 miliónů eur neodradí ani jednoho. Jen upozorní policii. Možná.

Jenže policistů je málo a mají ubohou výzbroj, kterou ani nesmí použít, což je ostuda. Policisté buď raději zalezou pod stůl, nebo tam přiběhnou a migranti je zasypou nehašeným vápnem a výkaly jako při jednom starším incidentu.

4 hlasy

Co jste si z policie udělali, to z ní máte, tupá howada!

0 hlasů

To z policie udělala vrchnost. Nepamatuji se, že by někdy vrchnost někdy nechala lidi o takových věcech hlasovat. Ani u nás, ani ve Španělsku.

Takže jak přesně to měli lidé ovlivnit aby nebyli "tupá howada"?

0 hlasů

… upozorní policii, aby chystala svačiny o obědy!

2 hlasy

tak to je docela na palici ne ? ty dráty tam jsou aby tu pakáž odradilo přelejzat plot

5 hlasů

Na palici jste vy: ty dráty je neodrazují, umíte vůbec číst? Muselo by tam být minové pole a ještě by ty, co ba tam stejnak vlezli, museli střílet Španělé střílet kulomety. Nereálné.

1 hlas

Co taky chtit od fasistu.

0 hlasů

Co máte proti fašismu?

0 hlasů

Nadpis měl být: Madrid odstraňuje ostnaté dráty, zapoměli je totiž připojit do zasuvky a tím pádem byly neefektní .

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.