Teroristova smrt
Američané prý bin Ládinovo tělo svrhli do moře

02.05.2011 12:04

Tělo teroristy Usámy bin Ládina bylo údajně svrženo do moře, aby se vyhovělo islámské tradici, která velí pohřbít mrtvé do čtyřiadvaceti hodin. Odnož al-Kajdy na Arabském poloostrově nicméně uznala, že bin Ládin je mrtev.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • B. Zdura (23 hlasů) 02.05.2011 13:33

  První falešný bin Ládin se objevil koncem roku 2001 a po provedení...

 • Syrová Strava (21 hlasů) 02.05.2011 13:23

  Kdo může této komedii věřit? :-O

 • Milan S. (19 hlasů) 02.05.2011 20:06

  Zašili tu KURVU alespoň do prasečí kůže s pracečími vnitřnostmi????

 • josef šejk (17 hlasů) 02.05.2011 13:33

  rozkaz zněl jasně! Je třeba zlikvidovat muže s fousama. Nebyl čas se...

 • Ovocenka (11 hlasů) 02.05.2011 13:41

  Nová doručovací adresa Usámy - Džahanna.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Usáma bin Ládin se ani neozbrojený nevzdal. I ve smrti porazil USA a její armádu.

6 hlasů

Jen člověk střelený brokovnicí ze předu do tváře nebo zezadu střelen do hlavy má znetvořená obličej.

8 hlasů

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
USA si vymyslí jiného "Bubáka"
aby bylo čím strašit hlupáka.

7 hlasů

No sláva.

3 hlasy

Zašili tu KURVU alespoň do prasečí kůže s pracečími vnitřnostmi????

19 hlasů

Bolsevici zase propasli funus kvuli pijatykam na 1.maje.

8 hlasů

Neboj, za chvíli se dostaví skalní póvl a jakmile zločinec Filip odsoudí vraždu soudruha Ládina, hned to sem začnou kopírovat.

3 hlasy

Americký terorismus http://www.youtube.com/watch?v=KDGCkcztuBU

6 hlasů

Co bereš za matroš?

8 hlasů

Nová doručovací adresa Usámy - Džahanna.

11 hlasů

rozkaz zněl jasně! Je třeba zlikvidovat muže s fousama. Nebyl čas se ptát, kdo je kdo. Soudruhu, myslíš....ano, dvě dávky!

17 hlasů

První falešný bin Ládin se objevil koncem roku 2001 a po provedení podrobných technických porovnání s dřívějšími nahrávkami bin Ládina oznámila uznávaná laboratoř Dalle Molle Institute ve švýcarském Lausanne, že… to skutečně není on. Arabští experti se smějí představě Araba barvícího si šediny, znak moudrosti a integrity. Další arabský expert prohlásil, že falešný bin Ládin je zhruba o 20 kilo těžší než 75 kilogramů uváděných FBI.

Další vyšetřování do celé věci vnáší nové světlo. V USA se skoro vůbec nezveřejňovalo, že Usáma bin Ládin v rozhovoru pro celostátní pákistánské noviny Ummat 28. září 2001 jakoukoliv účast na útocích z 11.9. popřel. Chová se takto terorista? Světový vůdce džihádu na vlastní půdě odmítá zásluhy za porážku největší vojenské mocnosti?

„Už jsem řekl, že do útoků na Spojené státy z 11. září zapojen nejsem. Nic jsem o těch útocích nevěděl, ani nepokládám zabití nevinných žen, dětí a ostatních lidí za čin hodný ocenění.“ O tomto rozhovoru v amerických médiích stěží padla zmínka. Bin Ládin potvrdil svůj hněv vůči armádě Spojených států a saúdským nevěřícím, kteří Ameriku podporují, ale zatvrzele odmítal spoluúčast na útocích.
Rovněž řídce byly v amerických médiích publikovány nekrology z pákistánských novin Observer a egyptských Ad-Wafd z 26. prosince 2001: Podle svědků pohřbu bin Ládin 14. prosince 2001 zemřel na selhání ledvin a byl pohřben v neoznačeném hrobě v drsných afghánských horách. To by mohlo vysvětlit, proč bývalý náměstek ředitele protiteroristického oddělení FBI, jenž vedl vyšetřování útoků z 11.9., v roce 2002 řekl, že věří, že je Usáma bin Ládin mrtvý. Mohlo by to vysvětlit, proč pákistánský prezident Mušaraf v roce 2002 řekl, že bin Ládin je nejspíš mrtvý, když se předtím objevily zprávy, že je v posledním stádiu selhání ledvin a v červnu 2000 dostal umělou ledvinu. Aby umělá ledvina fungovala, potřebuje čistou vodu, sterilní prostředí a co je nejdůležitější, elektřinu. Mohlo by to vysvětlit, proč izraelská zpravodajská služba Mossad v roce 2002 oznámila, že je bin Ládin „nejspíš mrtvý“. Mohlo by to možná vysvětlit, jak mohl prezident Bush upřímně říct: „Podívejte, já nevím, kde je … jasné?“ Mohlo by to vrhnout nové světlo na prohlášení „Buzzy“ Krongarda, muže číslo tři v CIA, který řekl: „Dá se říct, že jsme na tom lépe s ním (na svobodě).“

Když nám naše technologie údajně umožňují přečíst poznávací značku z vesmíru, jeho smrt by mohla vysvětlovat, proč ho zvláštní jednotky nedokážou najít – proč i přes moderní satelitní sledování, průzkumné letouny a mimořádně sofistikovanou a zobrazovací detekci nedokážeme najít těžce zdravotně postiženého super teroristu. Místo toho pokaždé dokážeme najít nějaké staré nebo podvodné video napomáhající permanentnímu udržování strachu.

23 hlasů

Kdo může této komedii věřit? :-O

21 hlasů

Tak proč ty rudá kokotí hlavo furt čumíš z vokna???

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.