Situace v USA
Trump se během silných protestů stává pouhým pozorovatelem

11.06.2020 17:59

Ve chvíli národního zúčtování ohledně rasismu ve Spojených státech se prezident Donald Trump čím dál více mění v pouhého pozorovatele.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 13.06.2020 06:25

  Otevřená rasová válka černých proti bílým: V Americe zapálili...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 12.06.2020 06:04

  Trump má volby předem vyhrané. Liberálové ukazují kam to zajde, když...

 • doctorX doctorY (2 hlasy) 11.06.2020 18:35

  Kdyz se uz sthavaji ruzne veci, co treba prebarvit Bily dum na hnedy?...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 13.06.2020 06:03

  Řecko: Nelegální migranti opět ničí olivový háj, mnozí pak směřují do...

 • Radola Alodar (1 hlas) 12.06.2020 09:07

  D.Trump vyhraje podzimní volby,Biden-Bidet se začal posráávat.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Otevřená rasová válka černých proti bílým: V Americe zapálili doutnák. Výbuch v Africe. Bílí farmáři bojují o holý život. Na bílých životech ovšem nezáleží. Vraždy a únosy dětí v Johannesburgu. Jak tohle skončí?

Rasové bouře, které začaly ve Spojených státech po zabití recidivisty, násiníka a dealera drog George Floyda policistou, jsou zjevně pouze začátkem rozsáhlého výbuchu společenské destrukce, která byla dlouho připravována - a incident v Minneapolis byl jenom vítaným spouštěčem těchto dějů.

Celá operace má samozřejmě více plánů a vrstev. Její režiséři zamýšleli především rozkolísat rasovými nepokoji Spojené státy oslabené epidemií koronaviru a na ní navazujícími hospodářskými problémy. To vše má jediného společného jmenovatele: blížící se podzimní prezidentské volby.

Revolucionáři
Přelití nepokojů pomocí sociálních sítí do Evropy a dalších koutů světa, kde se může rozehrát rasistická karta, ukazuje, že po klimatickém fiasku s Gretou, která pro svou očividnou trapnost nedokázala zmobilizovat revoluční dav v dostatečné míře, se globální kruhy v jejichž režii tato rasová a sociální operace probíhá, soustřeďují i na další radikální společenské skupiny.

Po zradě "bílého proletariátu", který ve velké většině ve volbách volí Trumpa a brexit, neboť už má po krk dekadentních hrátek všech elitářských spratků, se vůdci globální revoluce obracejí na své nejpřirozenější spojence. Těmi jsou už od Leninových časů bezprizorní asociálové a vrstvy kriminálníků a zločinců všeho druhu. Liberální demokraté, kteří jsou páteří diktatury nového světového řádu, si tyto vrstvy od pádu berlínské zdi cílevědomě hýčkají na obou březích Atlantiku.

Otevřeli Evropu i Ameriku milionům migrantů, kteří se stali významnou vzpruhou už tak dost silné kriminálnické vrstvy spolupracující vzájemně s aktivistickými bojůvkami, neboť všichni tito sociopati mají společný cíl: zničit dosavadní relativní řád, a v nastalém chaosu loupit, vraždit a znásilňovat. To hlavní však - přivlastnit si plody práce generací bělochů střední třídy, kteří prosperující západní společnost vybudovali a udrželi při životě.

https://www.protiproud.cz/politika/5159-otevrena-rasova-valka-cernych-proti-bilym-v-americe-zapalili-doutnak-vybuch-v-africe-bili-farmari-bojuji-o-holy-zivot-na-bilych-zivotech-ovsem-nezalezi-vrazdy-a-unosy-deti-v-johannesburgu-jak-tohle-skonci.htm

CZEXIT

2 hlasy

Řecko: Nelegální migranti opět ničí olivový háj, mnozí pak směřují do Německa

Další olivový háj na řeckém ostrově Lesbos byl nedávno zničen nelegálními migranty. Německo včera také oznámilo, že z řeckých ostrovů vezme více migrantů.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/recko-nelegalni-migranti-opet-nici-olivovy-haj-mnozi-pak-smeruji-do-nemecka/
------
Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/vaclav-klaus-nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-nasi-zeme-z-eu/
------
Když nebudeme dost pozorní, za chvíli zde můžeme mít majdany či rabující imigranty v ulicích… Sluníčkáři chtějí naprosto destruovat společnost

https://www.euportal.cz/Articles/42764-kdyz-nebudeme-dost-pozorni-za-chvili-zde-muzeme-mit-majdany-ci-rabujici-imigranty-v-ulicich-slunickari-chteji-naprosto-destruovat-spolecnost.aspx
------
Pogromy na obchody bělochu v USA jsou stejné, jako na ty židovské v nacistickém Německu

https://www.eurabia.cz/Articles/44156-pogromy-na-obchody-belochu-v-usa-jsou-stejne-jako-na-ty-zidovske-v-nacistickem-nemecku.aspx
------
Politická korektnost paralyzuje francouzskou policii

https://www.eurabia.cz/Articles/44155-politicka-korektnost-paralyzuje-francouzskou-policii.aspx
------
CO ZBYDE PO MERKELOVÉ?

https://pravyprostor.cz/co-zbyde-po-merkelove/
------
Robejšek: EU je špatně fungující spolek ekonomik a nikdy nebyla a nebude spolkem národů

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=252743
------
CZEXIT

1 hlas

D.Trump vyhraje podzimní volby,Biden-Bidet se začal posráávat.

1 hlas

Bude skvělé, pokud ČR na základě referenda vystoupí z EU mezi prvními. Poslední host, který u stolu s názvem EU zůstane, potom bude platit závěrečný účet. A ten nebude malý

Naštvanost zemí jižní Evropy je může vyvézt z eurozóny nebo dokonce z Evropské unie dřív, než se donedávna zdálo. I Česká republika by měla zvážit urychlené vypsání referenda o vystoupení z EU. SPD je pro takové referendum.

https://www.eportal.cz/Articles/10761-bude-skvele-pokud-cr-na-zaklade-referenda-vystoupi-z-eu-mezi-prvnimi-posledni-host-ktery-u-stolu-s-nazvem-eu-zustane-potom-bude-platit-zaverecny-ucet-a-ten-nebude-maly.aspx
------
Policista zachránil dívku před útoky muslimských uprchlíků. Rakouské soudy policistu za to potrestaly

Člen protiteroristického komanda Cobra, se v den svatby vracel domů se svojí paní, když si všimli že banda 3 žadatelů o azyl (1x Irák,2x Afgánistán) sexuálně obtěžuje jednu 17 letou dívku. Policista se legitimoval, a chtěl situaci řešit, když v tom mu Iráčan vyrazil odznak z ruky a policistu napadl a začali se prát.

Iráčan zmizel v toku času a policista mimo službu, obžalován a teď nepravomocně odsouzen k pokutě 11,700€ a podmínce za ublížení na zdraví.
------
Dejte najevo svůj názor! Hrníček: (NEO)MARXISTICKÉ EU STOP!

Základní politikou vedení EU je likvidace evropských národů a podpora masové migrace Afričanů a muslimů do Evropy. Nádherně to vystihuje citát dnes již bývalého eurokomisaře pro migraci a bývalého řeckého ministra Dimitrise Avramopulose:
„Evropskou komisi následky nezajímají a politické dopady jsou jí jedno. Komise je tady na pět let a prosazuje svou vizi. Nejde nám o opětovné zvolení. Chtěl bych to vzkázat celé Evropě – přestaňte konečně uvažovat o dopadech migrace na politické scény jednotlivých zemí.“

https://www.eurabia.cz/Articles/44151-dejte-najevo-svuj-nazor-hrnicek-neo-marxisticke-eu-stop-.aspx

CZEXIT

1 hlas

Trump má volby předem vyhrané.
Liberálové ukazují kam to zajde, když vyhrajou.
Totální nadvláda černých a vyhlazení bílých.
Přesně, jak si to přeje EU.

Jeden test – uškrtí vás při policejním zákroku 115 kilo?

Zajímavé, krátké a výstižné video

https://tadesco.org/jeden-test-uskrti-vas-pri-policejnim-zakroku-115-kily/

CZEXIT

2 hlasy

v prvni rade zadny belossky policajt na cernochovi NESEDEL.byl to 18x postezovany rasisticky semita zid.to americane nevedi.za druhe prede dvema dny mel trump diskuzi u kulateho stolu s cernochama a hodne jich s nim nesouhlasilo.ale civilizovane.za c.) jaky je rozdil mezi rasistickyma semitama zidama novotny,kolar a hrib a mineapolskym starostou jakubem freyem?fsickni jsou to semiti zidi.v mineapolis maji absolutni vetsinu levicaci-ani jeden konzervativec v mestske rade.jak to tedy prijde,ze uz DAVNO nevykopali toho policajta,kdyz mel 18 stiznosti?nevi ta levicacka pakaz fsechno lepe?a najednou to takhle zavorali.tak jako v sssr.nazenou se ke korytu,zacne to chrochtat a na fse ostatni kakaji.ted vyhnali policajty z pouradovny a zabrali 7 bloku v seattlu.a chteji delat revoluci.rezat to klackama od rana do vecera,hnusaky.

0 hlasů

Kdyz se uz sthavaji ruzne veci, co treba prebarvit Bily dum na hnedy? A pak hned vypalit, je to rasisticka budoba. Demence neni nikdy dost.

2 hlasy

No to máš svatou pravdu,podívej se na tvou češtinu papablblbe.

0 hlasů

No to máš svatou pravdu,podívej se na tvou češtinu papablblbe. 🤣 !!

0 hlasů

Machuro,zřejmě máš malý nejen mozek,skřete.

0 hlasů

NICKO SKUS SE UŽIVIT VE SVĚTE S ČEŠTINOU !!!! CO JE PRO MĚ NĚJAKÝ ČEŠTINÁŘ ???JÁ POTŘEBUJI ŘEMESLNÍKY,LÉKAŘE,PROJEKTANTY A NĚJAKÉHO VO.A CO NĚKOHO KRITIZUJE A NIC NEUMÍ NEŽ ČEŠTINU !!!! KDEKOLIV V ZAHRANIČÍ PŘIJDU A UKÁŽU ŽE NĚCO UMÍM TAK SE BUDU SLUŠNĚ MIT !!!!BABIŠ NEUMÍ DOBŘE ČESKY ALE OVLÁDÁ NĚKOLIK JAZYKŮ !!KOLIK JICH OVLÁDÁTE VY ???

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.