Prezident Trump varuje
"Vytipovali jsme 52 íránských míst"

05.01.2020 07:35

Spojené státy vytipovaly dvaapadesát íránských cílů, které zasáhnou, pokud Teherán v odvetě za zabití velitele elitních jednotek Kuds Kásema Solejmáního zaútočí na Američany či americký majetek. Na twitteru to v sobotu večer napsal americký prezident Donald Trump.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Golda Vanishová (13 hlasů) 05.01.2020 09:01

  Spojené státy teroristické již zcela odhodili masku mírotvůrce!

 • Golda Vanishová (11 hlasů) 05.01.2020 09:09

  Ta smlouva NATO je pro SSA jenom cár papíru ostatně jako všechny...

 • Elliott Houser (11 hlasů) 05.01.2020 08:47

  Je nutné, aby situace byla chápána v kontextu, nikoliv vytržená ze...

 • Josef Dub (10 hlasů) 05.01.2020 08:40

  Článek l Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě...

 • Josef Novák (10 hlasů) 05.01.2020 09:57

  200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Někteří židé chtějí okupovat Irán a posílají na Iránce, Iránky, Iránčata armádu USA
http://www.wertyzreport.cz/clanek/dohoda-s-iranem-valka-carter
Americký ministr obrany: Jaderná dohoda s Íránem nezabraňuje vojenskému útoku na Irán
Izrael byl po dosažení íránské jaderné dohody k neudržení. Izraelský premiér Benjamin Netanyahu se do poslední chvíle snažil dohodě zabránit, největší izraelská lobby
v USA AIPAC dokonce svolala z dovolené své členy, aby začali přesvědčovat americké zákonodárce. Izrael také zvažuje, že bude chtít
po USA KOMPENZACE A tak přijel do
Tel Avivu americký ministr obrany Ash Carter uklidňovat USA sice dohodu schválily ale to nebrání případnému útoku USA na Irán
„Jedním z důvodů, proč je tato dohoda dobrá, je fakt, že nic nebrání vojenské možnosti,“ řekl Carter reportérům během cesty do Izraele. „Stále hledáme způsoby jak na Irán zaútočit ,“
dodal a zároveň podotkl, že USA spolupracují s Izraelem v posilování armády.
Zdroj: AFP/Bloomberg, alternativenews.org, forward.com

0 hlasů

Vlastik se nám totálně pominul. Dští oheň a síru jak Koniáš.
Jakmile slepá víra zastíní zdravý rozum je konec. Blahoslavení slabí duchem, neboť jejich je království nebeské.

2 hlasy

Hahaha, zítra Arab tomu nenáviděnému Američanovi prodá svoji matku a druhý Židovi svoji zemi pod svýma nohama, jak to dělá neustále dokola. Ještě chvíli nám vykládejte svoje horké představy.

0 hlasů

Zřejmě sis to spletl s jednou minoritou. Co posílají ségry či dcery šlapat k příhraničním výpadovkám. Jen málo která komunita jako slimáci ctí rodinu a její uspořádání (i když ve většině zemí vládne patriarchát) Apropós, která že muslimská země prodala židovi svou zem pod nohama? Opět sis opět flusnul, a nyní něco reálného ze života!

1 hlas

Naučte se konečně číst, policejní netáhlo a zkuste ten dotaz znovu.

0 hlasů

Irán už tvrdě udeřil: dnes začala třídenní tryzna, pevně se semknuli, ještě dva dny vydrží semknutí, přitom spálí kilometry US vlajek, tak jim pomozte a taky něco spalte, třeba ubytovnu armády spásy, kde přespáváte.
Pak budou tvrdě bečet a pak se ještě tvrději rozejdou žrát písek. To budou bečet nejtvrději. Chtěli jít zařvat na bojiště, protože ten blahobyt se tam moc vydržet už nedá, ale jejich vedení je připodělané strachem. A to je tak celé.

0 hlasů

Tak si woe pusť zprávy. V Somálsku na americké voj.základně hoří již několik letadel a technika. Za cenu 4 zabitých ručníkářů.

2 hlasy

To tam bylo i předtím, Kadete. Klid. Hoří jednu US a jedno místní letadlo a jakási technika.

0 hlasů

Američani proti sobě zvedli obrovskou nenávist. Asi by nebylo bezpečné se teď zdržovat v jejich blízkosti.

2 hlasy

Přes všechny excesy to byl zatím za poslední desetiletí jediný prezident , který nezačal ještě žádnou válku. Už to ale asi neplatí, jen aby nedopadl jako v Afganistánu a Vietnamu

2 hlasy

Ona začala válka? Ve vaší kebuli leda tak.

0 hlasů

Konečně Amerika, jak ji známe a rádi vidíme. Jen tak dál. Středověk skončil a vrátit se nesmí.

0 hlasů

Až bude z Iránu "doba kamenná," pak ano, zatím sejmuli jednoho hadrníka.

0 hlasů

Tak to máš pravdu ty zkvašená Ovocenko. Díky těm světovým agresorům se středověk nevrátí! Začneme opět s klacky od doby kamenné. Jen ti mamuti asi budou chybě a Kopčen z Osady havranů bude zřejmě taky chybětt!

3 hlasy

Doporučuji všem místním nespokojencům s USA vstoupit do Íránských revolučních gard a pomocí revolučních hesel porazit USA na hlavu. Přihlášku lze podat na adrese: Na Hřebenkách 70, 150 00 Praha 5. Přiměřená debilita podmínkou...

1 hlas

Hm., zajímavé, a já zase doporučuji všem americkým_vlezdoprdelistům aby se přihlásili na adrese: Tržiště 15, Malá Strana, Ph-1. Boční vchod pro personál a práskače. Vrozená dysfunkce mozku, příp. lobotomie výhodou v kariérním postupu.

3 hlasy

Á, Kadet opět, jako tele, hup na špek, a gá gá gá gá... Nebyl vy jste policajt? Ty dveře jste si spletl, to bylo na Bartolomějské ty lobotomie, co vám prováděli. Ale nevěšte hlavo, mozková mrtvice na vás už nemůže.

0 hlasů

Americká ambasáda v Praze žádný boční vchod nemá (žádné vodiče tam nejsou)...

1 hlas

Neříkej člověče, to vás pouští pro ten jidášský groš (cent) hlavním vchodem!! Ten "vchod pro personál" nebude ve tvém případě ten hlavní problém :-))

2 hlasy

:-) momentálně US embassy poptává vrátný na stojáka. Dobrá angličtina podmínkou a schopnost vydržet ve službě bez cigára a neustálýho chcaní taktéž.

0 hlasů

No vidíš, možná by to Stýblo vzal. Lepší než u Obecní policie pokutovat důchodkyně za to, že se jim čokl_vychcal na trávník u lavičky Venci flašky.

2 hlasy

:-D Detektýf od SNB Kadet usoudil, že pracuju u obecní policie, hm, zima, zima, Kadete. Pokuty důchodců za lékárničku byla specialita vedení policie ČR, to jste si nějak spletl. Městská, lepší hlídači, to jsou obuvníci, obouvají auta a zeměměřiči, měří od 51 km/h na limitu 50 km/h. Tam vás ale nevezmou, od jisté doby jim tam lidi od policie jsou k ičemu - jsou prej úslužní blbečci howada Íčka Langera.

0 hlasů

No vidíš Stýblo, tebe k těm Obecním policajtům jako největšího zdejšího kretiena vzali. Nasereš zde kýbl písmen, každého glosuješ, ale_hovno_hovno černý brachu!!

1 hlas

Kolik už je tam přihlášeno zájemců? Tady z fóra nejméně dva, ale pod sedmi jmény každý, hehehe!

0 hlasů

Jo Stýblo, přednost prý mají zaměstnanci Obecní policie, ti překonaji i ty s tou lobotomii. :-)

0 hlasů

Kodate, já nejsem nespokojený s likvidací toho musulmana, já se tam hlásit nebudu. Kolikátý jste ve frontě? Já kdy se vás zbavíme... Bude to škoda, dobře si tu nadáváme.

0 hlasů

Pardon, Kadete.

0 hlasů

Tak nějak, asi válečná lest... :-)))

0 hlasů

Lstí sami sebe!

0 hlasů

Američani se perské pomstě nevyhnou, to je přece jasné. A naši špenáti - třeba v Afghánistánu - by se měli od nich pokud možno držet co nejdál, protože není nutné, aby došli k újmě spolu s nimi.

4 hlasy

Jasné, to je přece jasné, ale vaše přání. My jsme spojenci a naši vojáci už jaksi neutíkají a nezvedají ruce, jako vaše generace, ho*vne!

1 hlas

To ta vaše "generace" dokázala v případě těch rychlých šípů vojenské policie SOG. Kdy nechali své spojence v Afghán.. ve štychu a vzali čangra. Po stažení do ČR byli velením rozehnání.

2 hlasy

Naše generace zvedala ruky, Kadete.

0 hlasů

Proč Trump ťápe, kolik vytipovali cílů? On jako jde na zajíce a bubnuje u toho? Kdyby ho chtěli Iránci sejmout, jenom bych se chechtal. Proč ten klaun nedrží hubu, to není hašteření v mateřské školičce!

1 hlas

Tragedie USA po druhé světové válce je v tom, že do vedení státu jsou vybíráni psychopati plnící plány nejbohatších rodin USA usilujících o světovládu a ovládnut surovinových zdrojů světa.
Prezident Trump se liší v tom, že to říká zcela "na rovinu - USA na prvním místě.

3 hlasy

Vrbo, a co by USA zabránilo svoji světovládu uskutečnit, kdyby chtěly? Vojensky i hospodářsky by dali jednoho za druhým na hromadu. Surovinové zdroje, kdyby chtěly, mají dávno pod kontrolou.

Proč má USA teda spojence v NATO, když chce vládnout samo? Stačí, aby USA vyhlásilo na kohokoliv sankce, kdo jim leze do zelí a skoro celý svět se přidá, protože je na US ekonomice závislý. Jakmile si jejich burza uprdne, jdeme všichni do recese jak domeček z karet. Jakmile se to tam začne stavět na nohy, jdeme s nima.

Myslíte si, že se budou USA bavit s váma, že byste chtěl vy rozhodovovat o něčem, do čeho nedáváte ani cent? Budete vy se bavit se svýma dětma o tom, co je prioritou rodiny, když děcka budou chtít koupi lunapark a vy potřebujete koupit bydlení?

Jak to, že má USA takové dluhy a pořád je to zdaleka největší a nejstabilnější ekonomika světa? Jak to, že svět stále platí dolarem přes žvásty takových icht*ylů, jako jste vy jak USA padne, což trvá asi tak šedesát let pořád dokola - tyto vaše žvásty. To spíš přijde Jehovistům ten jejich Jehova než se vám, ekonomickým nýmandům, splní vaše přání, hahaha. Tyto štěky čtu, co je internet internetem a pořád nic, Vrba. Pořád nic! Kecy, kecy a kecy.

Můžete akorát dupat, vztekat se a pálit US vlajky na své zahradě.

USA na prvním místě bylo vždy, asi jste neslyšel dost dobře ostatní prezidenty.

0 hlasů

"Jak to, že má USA takové dluhy a pořád je to zdaleka největší a nejstabilnější ekonomika světa? "
To se nám to hoduje když nám na to všichni půjčují ;-)
Milé Styblo to ale už končí, už to tam jenom pomalu bude vyznívat. Rusko a Čína nikam nemusí spěchat stačí jim čekat. Již teď tam probíhá studená občanská válka. Musime jenom doufat že trumpeta to tam nějak ukočíruje a nedojde tam i na tu horkou Amerika tak jak jsme ji znali je definitivně mrtvá z amerického snu se pomalu stává noční můra.

3 hlasy

Milá prací práško: já tyto kecy poslouchám asi čtyřicet let a furt nic. Už brzy přijde Jehova, co? Huáááá, už brzy!!
Jasně že jim půjčují, analfabetko. Půjčuje se tomu, kde vrací a z koho je zisk. Ale to vás Marx neučil. Vlastně, vy jste ho nikdy nečetla.

0 hlasů

Čekej Goldo, čekej! Zatím můžeš vařit šoulet...

0 hlasů

Ona má sice nick jako Izraelka, ale je to ekonomická analfabetka. Zato čeká Jehovu a co? Furt nic, furt nic, ale už to bude, prací práško, už to bude" Vydržte, asi tak osm set let...

0 hlasů

To jsi nenapsal hezky Hemenex s tím uprděným šouletem plným krup a hrachu. Izrael je filiálka židovské Ameriky. Kde jich žije víc než v Izraeli.

0 hlasů

Spojené státy teroristické již zcela odhodili masku mírotvůrce!

13 hlasů

Kde jsi nabrala 10 hlasů, ruská píčo?

0 hlasů

Na to se vy_kokoti zaražení v americké prdeli nikdy nezmůžete! Co vám brání v tom, aby jste si každý založil několik nicků (když vám to u admina projde!). Aby jste tady s těmi svými_výblitky nebyli osamoceni.

1 hlas

Tak primitivů je vždycky velká přesila. Bojovat s nimi o hlasy je jednak marné, ale hlavně naprosto nedůstojné.

0 hlasů

Tak to hlavně vysvětli té zkvašené Ovocence. Ten tady s těmi "čárkami" začal!

0 hlasů

Já mu to vysvětlil, ale vám to viditelně nedochází. Dyslexie nebo dysleksie se dá léčit, fakt jo. Ale musíte se snažit. Né jako u policie fixlovat čárečky.
Vy jste mu, zase, jako to umíte, hupsnul na špek. A poď mi hop!

0 hlasů

Že si Golda pod druhým nickem dala sama hlas je jasné, pak je tu ještě jeden pod osmi nicky, tak to sedí... Máme tu ty blby všecky! :-D

1 hlas

Kdy, jak ?

0 hlasů

200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek

https://www.euserver.cz/articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

10 hlasů

Vaše zcestná posedlost už začíná být opravdu vážná, vyhledejte urychleně odborníka prosím.

1 hlas

Blábol, blábol, lež, blábol, lež, polopravda, blábol...Primitivové to nikdy samozřejmě nepřečtou, jim stačí ten sloupec nesmyslů, konkrétně blbost s Drážďany a tak dále. Proč posilujte voje posedlost zlými USA? Začněte vyrábět toaletní papír v US barvách, víte, jak se vám uleví? Díra na trhu, co? No, do toho. To je tak jediné, co můžete.

1 hlas

Kolik že máme let v míru v Evropě? Zásluhou čí síly?

1 hlas

Třeba Jugoslávie je taky v Evropě, stejně tak Gruzie, Čecensko, Řecko(50´leta). Tyhle sluníčkové blekoty o míru v Evropě, ty jsou dost pro hlupáky jako jste vy, co si to neumí spočíst, že to zase tak moc mírové nebylo. Co třeba Kypr? takže kdoví, jestli by se dalo v nějaké době dát dohromady aspoň 20 let, kdy se v Evropě neválčilo.

1 hlas

2020 mínus 1945 je kolik Beránek? No? Že se řeže Balkán nebo Gruzie, které nebyly v mocenských blocích, je snad jasné i vám, což je skutečně vidět, pochopil jste to. Bez kolektivní bezpečnosti se Evropa totiž řezala vždycky. S ní, máme mír, Beránku.

0 hlasů

Tak bylo by to ještě lepší, kdyby se vojáci z evropských států nevraceli letecky domu z amerických váčišť v penálech zakrytých vlajkou!

1 hlas

NATO má společné rozhodování a strom svobody se musí zalévat krví tyranů a vlastenců. Občanská nauka osmých tříd. Ale tam jste se po patnácti letech intenzivního studia nedostal, proto jste šel od páté třídy k SNB.

0 hlasů

Tak je fakt, že to asi u SNB neprobírali. To začali až u Obecní policie v rámci všeobecné osvěty. Vedle vyhlašek obecního zastupitelstva o sraní psů na veřejnosti a používání sekaček o nedělích a státním svátku.

1 hlas

A pálení trávy na svých pozemcích, Kadete! Jo, jo, i to městská hlásila! Zlaté PS VB, ty byly aspoň pod dohledem.

0 hlasů

Manžel Trumpovy dcery Ivany je žid a pravděpodobně člen Židovské obce - globální ekonomické a politické organizace
-.-.-.
Ať LID Iránu udělá cokoliv , nebo neudělá NIC, stejně jako Rusi, Afgánci, a LID dalších neokupovaných zemí , budou na ně teroristé z Anglie, USA , Izraele a členové Židovské obce (globální ekonomické a politické organizace ) stále útočit, dokud nedosáhnou níže uvedené
-.-
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo
jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými
farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27

2 hlasy

Lid Íránu vyšel do ulic a toto pra*se, kterého se tu, vy hnido, zastáváte, do nich střílelo jako do festuňku. Vám lid slouží vždy jen k tomu, aby vás vynesl nahoru pomocí závisti, na které je marx leninismus založen, a pak mu vždy zacpete hu*bu jeho vlastní krví.

0 hlasů

Teď je to pro Vás lid, protože se Vám to hodí, ale do čtvrtka to pro Vás byl jen Islámský dobytek, proč ta obrovská změna ? :-))

1 hlas

Žádná změna, pro Gavrocha je to lid, ten se jím ohání. Mně je buřt, kolik těch jediných nadvěřících ten do*bytek postřílel. Pokud jich sejmul pět set a pak Janci jeho, skóre je 501:0 pro nás.

0 hlasů

Je nutné, aby situace byla chápána v kontextu, nikoliv vytržená ze souvislostí, protože se jedná o řetěz útoků a odplat, který postupně gradoval. Setkal jsem se s přirovnáním, že generál Sulejmání byl vlastně něco jako šéf Al-Káidy, Talibanu nebo Islámského státu. To není pravda, protože šlo o státního generála legální armády, fungujícího státu, ne nějakého sdružení či spolku teroristů. A samozřejmě v momentě, kdy dojde k cílené vraždě na cizím území, jedná se o jinou ligu. Jestli se začnou cíleně vraždit důstojníci armád, nastává otázka, koho budou vraždit dalšího. Budou vraždit nepohodlné novináře, budou vraždit nepohodlné politiky? A navíc, mimosoudní vraždy nejsou nic jiného než skutečné vraždy se vším všudy. Ze strany USA došlo k porušení národních práv včetně například suverenity území.

11 hlasů

Pokud se jednalo o generála pravidelné armády, co ale velel paravovojenským muslimským teroristickým skupinám, organizoval jejich akce a nechal napadnout velvyslanectví USA, pak je jeho likvidace zcela oprávněná. Nebo chcete tvrdit někdo, že ty oddíly muslimů jsou zase nějací rebelové nebo dokonce demokratické síly?

1 hlas

Je nutné, aby pokud nezabere první varování, dostal Irán fest před tlamu, lehnul a už nevstal, a nemohlo docházet ke gradování konfliktu, jak to dělá Trump. Napřed si nechají líbit spousty útoků všemožných paravojenských skupin, v podstatě ta samá situace jako s UBL od osmdesátých let, soupeři narostou ramena a myslí si, že je USA slabý soupeř a namísto rychlé tvrdé likvidace protivníka hned na začátku je z toho 18 let války-neválky v Afu.
UBL měla možnost CIA zlikvidovat dávno před 11.9. a to ať se pak janek nediví, když si mnozí myslí, že v tom mají prsty sami, protože taková hloupost vrcholných představitelů plodí přesně tytéž otázky jako při napadení Pearl Harboru.
Ano, je nutné pacifikovat domácí paka, co si myslí, že se dá s lumpy jednat, USA se poučila z Vietnamu, kdy se porazila sama, jenže proč to musí stát vždycky tak moc navíc prostředků i životů, než kdyby se likvidoval protivník zavčasu? Destabilizace světové ekonomiky atd atd. Na to mají prezidenta, který může nařídit likvidaci cílů sám, překvapivě a bez svolávání kongresu aneb vytroubení cílů operací do celého světa. Až si Irán čichne a narostou mu ramena, připraví se, bude stát operace proti němu mnohem víc, než kdyby lehl po nečekané ráně hned. A tihle diktátoři nemají smysl pro realitu. Klidně s sebou vezmou celý národ.

1 hlas

Vy človeče, vy nemôžete byť normálny. Vám normálne hrablo v bedne. Irán nikomu nic neudelal. Nemuzete nekoho soudit a zabijet ZA NIC. Nemôžete zabíjať ľudí za to, že si jen myslíte, že "možna neco udelaj" Kde by sme takhle došli???.... Toto bola medzinárodná vražda v plnom rozsahu na území tretieho suverénneho štátu, a jednoznačne porušenie medzinárodného práva!!!!!

0 hlasů

Vy človeče, vy nemôžete byť normálny. Vám normálne hrablo v bedne. Irán nikomu nic neudelal. Nemuzete nekoho soudit a zabijet ZA NIC. Nemôžete zabíjať ľudí za to, že si jen myslíte, že "možna neco udelaj" Kde by sme takhle došli???.... Toto bola medzinárodná vražda v plnom rozsahu na území tretieho suverénneho štátu, a jednoznačne porušenie medzinárodného práva!!!!!

0 hlasů

Článek l
Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě Spojených národů, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být zapleteni, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Spojených národů.

10 hlasů

Dál jste se nedočetl, co? Asi moc namáhavé. Jak dlouho jedná Trump s Kimem i Rúháním a kam to vede?

1 hlas

Woe, o jakém jednání to zase blábolíš?? Ten nadermakovaný klaun,a před ním oba Křováci jednají jen z pozice síly a nařizují!

2 hlasy

Jo, třeba Čína už silně cukla. Z pozice čeho mají USA jako jednat? Z pozice zamindrákovaného Če*cha Kadeta? Uprd*ěného nárůdku se zdviženýma rukama a holou zadelí?

0 hlasů

Ta smlouva NATO je pro SSA jenom cár papíru ostatně jako všechny mezinárodní smlouvy. V případě že se už nehodí je přestanou brát na zřetel! Oni jsou výjimeční můžou všechno, pro ostatní platí zákon.

11 hlasů

Napřed si to přečtěte pořádně a celé, což jste samozřejmě neudělal, pak si přečtěte mezinárodní úmluvy o boji proti terorismu, kde způsob vedení bojových operací právě prostřednictvím všelijakých bojůvek je terorismus a pokud ten šmejd byl generálem pravidelné armády, měl pravidelnou armádu použít. Pokud vás bude píchat komár, necháte ho, aby to dělal? Ne. Zaplácnete ho. Proto ale komár není hrdina.

2 hlasy

A zase úde blábolíš ty svoje chujoviny mimo mísu! Nyní je řeč o závaznosti mezinárodních smuv pro toho světového agresora USA. Řadu let smlouvy uzavřeném mezi Iránem EU a USA fungovaly ( zejména kolem jádra) až do toho ten velkohubý bezmozek hodil vidle. I přes nesouhlas většiny států EU. Některé státy včetně Německa na toho bezmozka káli, a obchodují s Iránem dál.Klaun začal samozřejmě vyhorožovat. I když se jedná o spojence USA v NATO, které zatahuje do svých agresí.

2 hlasy

Ano, úde, už zase blábolíte chujoviny mimo mísu: ty dohody nefungovaly, Irán si obohacoval uran ja chtěl a Izrael mu do těch super dohod musel hodit opakovaně vidle. Ty dohody stály pěkně za pendrek. Proto od nich USA odstoupily.
Německo s Iránem neobchoduje, okamžitě by se ty firmy dostaly pod US embargo. To si nikdo nelajzne.

0 hlasů

Tak to se asi na toho agresivního xindla některé firmy vysrali ( podle Makrely) a obchodují i Iránem dál. Zejména v oblasti petrochemického průmyslu. Jinak by ta teroristická vražda spáchaná na cizím územi, proti cizímu stát.přísl. ne veřejném mezinárodním letišti suveren.státu nepromítla okamžitě do ceny ropy.

1 hlas

Provokace a silácká slova nic neřeší. A strategie takzvaných zástupných válek nemůže Iránu zajistit normální a důstojné postavení ve světě. To je potřeba si uvědomit a dohodnout se na spravedlivém mírovém řešení v regionu.

1 hlas

Ano mírové řešení v regionu, které_rozesírá ten americký světový agresor!

1 hlas

NA AMERIKU JE POTŘEBA UVALIT SANKCE A VYŘADIT Z NATO.

2 hlasy

Po tomto Vašem blábolu mi netvrďte, že jste svéprávný :-)))

2 hlasy

Tady ale svéprávnost není vyžadována, za to je s nima legrace. Počkejte, až sem začne zase nějaký spamovací automat cpát nabídky lehkých děv, jak se s ním začnou hádat!

0 hlasů

No tak vpřed, do toho!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.