Kvetoucí byznys
Brutální jatka: psy věší na stromy nebo je utopí

18.11.2019 07:55

Čekají v těsné kleci, až na ně přijde řada, aby byli usmrceni, rozporcováni, uvařeni a snědeni. Přes různá tabu zůstává obchod se psím masem v Kambodži velmi rozšířený. Stále je to kvetoucí byznys, ovšem skrytý před lidskými zraky, píše agentura AFP.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Petr Klos (1 hlas) 18.11.2019 11:02

    ... nejkrásnější na celém "příspěvku" je ta pohádka na konci, o tom,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Panebože, zase nějaký redaktor mamánek - chudáček, co neumí zabít ani slepici a říká si chlap. No tak se tam jedí psi. Naši předkové je jedli taky a co? Pes není živý tvor a příroda ho nedala do potravního řetězce? Podle chuti každého soudruha.

0 hlasů

Psí sádlo se používá na plíce jako lék.

0 hlasů

KVÓTY ZNOVU NA STOLE … POKOLIKÁTÉ UŽ?

Německé spolkové ministerstvo vnitra připravilo návrh reformy azylového práva v EU. Hádejte, co se tam zase objevilo. Můžete třikrát.

Nedělní Die Welt má pro nás zajímavou novinku: detaily dosud nezveřejněného plánu ministra Horsta Seehofera na nové uspořádání azylového systému v Evropě, který by nahradil dosavadní dublinské smlouvy. Jeho těžištěm jsou tři body, označené jako „neoddělitelně vzájemně propojené“.


Předběžně azylové řízení s žadateli se bude konat už na samotné vnější hranici EU, i za cenu „omezení žadatelů na svobodě“, aby se procesu nevyhýbali. Dokud neproběhne, nebude dotyčný považován za právoplatně přicestovalého – jako by na území EU vůbec nebyl. Odmítnutí zjevně nepodložených žádostí by mělo trvat nanejvýš pár týdnů a neúspěšný žadatel by měl být za pomoci Frontexu ihned poté deportován.
Lidé, u kterých předběžné azylové řízení dopadne kladně, budou novou celoevropskou agenturou EUAA přiděleni na základě kvót (označených ve Weltu jako gerechter Anteil, tj. spravedlivý či přiměřený podíl, ach ta vzletná řeč politiky) do jednotlivých států EU. Kvóty budou nejspíše nastaveny podle počtu obyvatel a hospodářské síly zemí, detaily zatím nejsou určeny.
Aby to žadatele nelákalo utíkat z Bulharska do Švédska, budou mít nárok na veškerou sociální podporu a péči jen ve státě, kam budou přiděleni. Případné podání žádosti o azyl v jiném státě by mělo být okamžitě odmítnuto jako nepodložené a dotyčný bez dalších průtahů vrácen do země, kam byl přidělen.
Podle Weltu prý v „informovaných kruzích“ panuje sebevědomí, že v druhé půlce roku 2020, kdy Německo předsedá Evropské unii, by mohlo celý návrh protlačit europarlamentem i radou až do stavu platného evropského práva.

https://pravyprostor.cz/kvoty-znovu-na-stole-pokolikate-uz/
-----------------------------------------
I TI BOLŠEVICI MĚLI ASPOŇ TOLIK SOUDNOSTI, ŽE Z OSLAV OSVOBOZENÍ PŘÍMÉHO ÚČASTNÍKA NEVYHÁNĚLI, NEURÁŽELI JEJ A NEPÍSKALI NA NĚJ

https://pravyprostor.cz/i-ti-bolsevici-meli-aspon-tolik-soudnosti-ze-z-oslav-osvobozeni-primeho-ucastnika-nevyhaneli-neurazeli-jej-a-nepiskali-na-nej/
--------------------------------------------
MIGRANT, Z NĚHOŽ SE STAL VE FINSKU POLITIK, SI VYMÝŠLEL RASISTICKÉ ÚTOKY, ABY PRÝ ZAUJAL

https://pravyprostor.cz/migrant-z-nehoz-se-stal-ve-finsku-politik-si-vymyslel-rasisticke-utoky-aby-pry-zaujal/

CZEXIT

0 hlasů

V Kambodži jsem byl už 3x a v Lednu tam letím znovu. Je tam taková chudoba, hlavně mimo města, že výrok " živobytí za dolar na den" tam nabývá přímo obludných rozměrů. Pak není divu, že sní vše co se hýbe.

A jejich premiér, jak jinak, je jeden z bývalých pohlavárů Rudých Khmerů. A své nabyté moci se drží pevně jako klíště.

A jejich současný král, světe div se, mluví perfektně česky a navíc je zakuklený homosexuál!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Norodom_Sihamoni

0 hlasů

V Asii je pes jateční zvíře, s tím těžko něco naděláte. A těch evropských telátek, jehňátek a prasátek vám líto není...?

0 hlasů

Přesně. Líto mi jich není, sbíhají se mi sliny, když hladím jehňátko. Prasátko si taky zálibně potlapkám poškrabkám ho, hezky s ním zacházím, ale přijde den... pohladím a křáp ho.

0 hlasů

... nejkrásnější na celém "příspěvku" je ta pohádka na konci, o tom, jak se restauratér rozhodl být zemědělcem a plakal, a plakal, a plakal, a jest-li neumřel hlady, tak tam pláče dodnes ...
... čtyři tlapky si musí uvědomit, že tam ti lidé mají opravdu hlad, a nemohou si zají na vedžíburger do meca. ta kultura psy vnímá jako zvířata, a ne jako domácí mazlíčky. kdyby mohli sníst, něco jiného, tak to sní. a proč se čtyři tlapky tak neangažují ve stejném při zabíjení a jezení krys v této oblasti? taky přece mají čtyři packy ... !
:-D

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.