Postoj Turecka
Zahraniční bojovníci IS poputují zpět do vlasti

08.11.2019 13:53

Turecko začne vracet zajaté zahraniční bojovníky teroristické organizace Islámský stát (IS) do jejich domovských zemí od pondělí, řekl podle agentury Anadolu turecký ministr vnitra Süleyman Soylu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (3 hlasy) 08.11.2019 20:20

  Možná nám z nich ta lidovecká europoslankyně konečně vybere nějaké ty...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 09.11.2019 10:20

  Woe Stýblo zdejší diskutéři za to nemohou že musíš v nevlídné sobotě...

 • cestmir beranek (1 hlas) 08.11.2019 18:57

  Osman má jistě pravdu, že zločinci se mají vrátit do státu odkud...

 • tyden tyden (1 hlas) 08.11.2019 16:50

  tak do dneska tu ruda vemena hemenex/ok hykala, jak jsou ti inzenyti...

 • Jan Gavroch (1 hlas) 08.11.2019 14:08

  Teroristickou organizaci, t.zv. Islámský stát tvoří vojáci izraele a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Všichni vrahounský muslové z IS musí být utraceni, nejlíp halal způsobem za plného vědomí proříznutím krku! Žádný vracení do vlasti, vybrali si svou vlast IS.

1 hlas

Woe Stýblo zdejší diskutéři za to nemohou že musíš v nevlídné sobotě do hokny. Měl jsi se lépe učit. Apropós, a ty se řadíš mezi které zamindrákované_líné_ tupce, kteří mohou za tvůj_zasr... život.??

2 hlasy

Nepotřebujete jako Rus ani muslim žádné tankové divize a letadlové lodě, stačí vám lidská blbost, v případě komunismu závist socek, a spolehlivě rozvrátíte každou zemi. Kdyby tady nebylo sedm neschopných líných zamindrákovaných tupců (všichni na této diskusi) ale dva miliony, rozložili by zemi raz dva.

1 hlas

Možná nám z nich ta lidovecká europoslankyně konečně vybere nějaké ty osmnáctileté sirotky.

3 hlasy

Osman má jistě pravdu, že zločinci se mají vrátit do státu odkud přišli. Ovšem mělo by to platit i vůči němu. Takže kurdové a turci, kteří COKOLI provedou v zemích EU, by se měli automaticky vracet domů a to bez ohledu na pokřik sluníčkoblbů že jim doma něco hrozí. To si holt měli rozmyslet než něco provedli. A v reálu by se tak měli vracet i nežádoucí migroši, kteří přikočovali přes tureckou hranici, co s nimi osman udělá je na něm, buď si "inženýry" nechá a vylepší si vzdělanost své populace :-) nebo ať je pošle do země odkud přitáhli k němu, to je na něm.
A díkybohu že od nás tam asi krom pár poblblých slepic asi moc magorů nešlo a pokud máme kliku, tak tam ti co tam odtáhli zdechli pro svého pedofilního proroka.

1 hlas

Ono je to ještě horší, než si myslíte: oni v tom ti Kurdové a Turci v tom Rajchu dělají bordel i proto, že se jim tam nic moc nemůže stát. Nelze pustit takovou zvěř do civilizace a myslet si, že humánní tresty s nimi hnou.

0 hlasů

Až se jednou podíváš do Německa, tak tam poznáš plno Kurdů a Turků (já je osobně nerozeznám) kteří slouží u policie, v armádě, úřadech, jsou majitele obchodů a restauracích v lepších čtvrtích (ne v nějakých separovaných enklávách) Jezdí v autech na které většina "normálních" Čechů mít nebude. To nejsou ta sběř "národních hostů" Frau Makrely. Německo nelze posuzovat podle laciných brakových seriálů.

0 hlasů

Hlásat humanistické bludy a pak je naplňovat ve vztahu k barbarské zaostalé kultuře a ideologii, jde jaksi dosti blbě. Jen si to pěkně vypapejte, Žabožrouti. Tady vidíte, že muslimové po žádné svobodě netouží, zato po vaší krvi jo.

0 hlasů

tak do dneska tu ruda vemena hemenex/ok hykala, jak jsou ti inzenyti obohacujici, a najednou je nikdo nechce?
a Turek s nima dokonce vyhrozuje :-)))))

1 hlas

Ředitel CIA John Brennan řekl 22.3.2015 v rozhovoru s televizí FOX News
"Írán navíc komplikuje i situaci v dalších zemích regionu. Velitel elitních íránských jednotek Kásem Sulejmání, který nyní pomáhá šíitským silám v Iráku bojovat PROTI radikálům z Islámského státu, si počíná "velmi agresivně a aktivně" a přispívá k "další destabilizaci situace"
Tak tady máme jasný důkaz, že USA podporují Islámský stát a ten je zčásti armáda USA. Vadí jim, když ho Irán poráží

1 hlas

Teroristickou organizaci, t.zv. Islámský stát tvoří vojáci izraele a USA, .
-.--.
http://www.wertyzreport.com/clanek/irak-zatceni-americko-izraelskych-poradcu
Íránská agentura Tasnim uvádí, že iráčtí
protiterorističtí činitelé zatkli čtyři cizí vojenské
poradce, kteří teroristické skupině IS pomáhali. Tři ze zatčených vojenských poradů mají DVOJÍ občanství, americké a izraelské, čtvrtý poradce pochází ze země z Perského zálivu
-.-
Šéf izraelské vojenské rozvědky generálmajor Herzi Halevy na konferenci Herzliya vyjádřil izraelské obavy z porážku Islámského státu v Sýrii
Halevy řekl: „Izrael nechce, aby situace v Sýrii skončila porážkou IS Stažení velkých mocností z regionu postaví Izrael do těžké pozice. A tak uděláme COKOLIV, abychom se v takové pozici neocitli“
Halevyho slova potvrzují vše, co bylo veřejným tajemstvím už několik let. Izrael podporuje radikální radikály z t.zv.IS

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi