Druhá světová válka
Dobytím Berlína byl zpečetěn výsledek světového konfliktu v Evropě

02.05.2020 18:09

Poslední velkou bitvou druhé světové války v Evropě byly boje o symbol nacistické moci - Berlín, které skončily 2. května 1945 porážkou německých jednotek. Přitom už před zahájením operace, 16. dubna, bylo o vítězství Rudé armády (spolu s polskou) prakticky rozhodnuto.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 02.05.2020 19:12

  DOMÁCÍ KOLABORANTI JSOU HORŠÍ, NEŽ SAMI VETŘELCI Před pár dny byl...

 • emilek Listopad (1 hlas) 03.05.2020 12:00

  Hlavní strana > Zahraničí Druhá světová válka Dobytím Berlína...

 • Jeroným Pražský jr (1 hlas) 03.05.2020 22:38

  Uplynulo 75 let od dobytí Berlína a rusáci stále nemají nic, co by...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 03.05.2020 06:07

  TOTO VŠECHNO JSOU ZLOČINY EU A JEJICH PŘISLUHOVAČŮ A BONZÁKŮ -...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Uplynulo 75 let od dobytí Berlína a rusáci stále nemají nic, co by během té doby stálo za zmínku. Jen samé průsery. Tak budou donekonečna pořádat přehlídky, mašírovat po Rudém náměstí, ukazovat kolik mají rachejtlí a vojáčků - protože nic jiného nemají. A letos kvůli koronaviru už ani ta přehlídka nebude....

1 hlasHlavní strana > Zahraničí
Druhá světová válka
Dobytím Berlína byl zpečetěn výsledek světového konfliktu v Evropě

02.05.2020 18:09

Poslední velkou bitvou druhé světové války v Evropě byly boje o symbol nacistické moci - Berlín, které skončily 2. května 1945 porážkou německých jednotek. Přitom už před zahájením operace, 16. dubna, bylo o vítězství Rudé armády (spolu s polskou) prakticky rozhodnuto.

Zpět na článek
Nejdiskutovanější názory

Franta Kocourek (6 hlasů) 02.05.2020 19:12

DOMÁCÍ KOLABORANTI JSOU HORŠÍ, NEŽ SAMI VETŘELCI Před pár dny byl...

Vložte nový příspěvek

Příspěvek byl uložen.

Text:

Napsáno 0/5000 znaků

Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost. Diskutující jsou povinni dodržovat pravidla chování v diskuzích.
Diskuzní příspěvky

svin ky soukup a kyperští rusové
emilek Listopad 03.05.2020 11:59

1 hlas

Křemílek Emílek je venkovský prosťáček z jednotřídky. Ducha mdlého, mysli matné, to nade vše je zcela jasné.

0 hlasů

kolik hlasů franto dostal vlastní rukou a nebo od azteka .č..aka a kyperskýc h rusů?

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

TOTO VŠECHNO JSOU ZLOČINY EU A JEJICH PŘISLUHOVAČŮ A BONZÁKŮ - DEMENTBLOKU A MÍSTNÍCH EUROBOLŠEVICKÝCH KOLABORANTŮ!!!!

Turci zaútočili na hlídku na řeckých hranicích. EU je připos.raná a nabízí další miliardy Turkům

Ve čtvrtek a v noci na pátek provedli turečtí vojáci 2 útoky do řecké pohraniční oblasti Evros. Při prvním odpoledním se turecký střelec pokusil zabít příslušníky německé pohraniční policie, kteří na místě působí v rámci mise unijní agentury FRONTEX. Při druhém nočním útoku stříleli ze dvou policejních člunů na řecké hlídky turečtí vojáci. Oba útoky se podařilo odrazit bez ztrát na životech na evropské straně.

Střelbu proti německé hlídce působící pod hlavičkou EU potvrdilo německému webu t-online.de ústředí FRONTEXu ve Varšavě. O útok na řecké pohraničníky informoval řecký web pronews.gr, který má na místě své zpravodaje. Podle řeckého webu turecká armáda ze země na Řeky napřed vystřelila světlice, aby ostřelovači na člunech na své cíle lépe viděli.

Pokud by např. na estonsko-ruské hranici vystřelil byť jednou jediný ruský voják směrem k estonské hlídce – natož k zahraniční posile, tak by bylo ihned svoláno mimořádné zasedání Evropské rady a Evropského parlamentu, aby na Rusko byly uvaleny další sankce. Ještě před tím by proběhlo vyhošťování velvyslanců a zbavování ruského majetku. Turecká armáda opakovaně již několik let útočí na Řecko a Kypr, což jsou dlouholetí členové EU, a nejvyšší orgány pouze vyslovují „znepokojení“. Sám jsem v Evropském parlamentu dvakrát navrhoval sankce proti Turecku. V případě turecké agrese do kurdské oblasti Rojava na severu Sýrie a při turecké námořní blokádě Kypru. Probruselská většina socialistů, lidovců a RENEW oba návrhy odmítla. Proti návrhům ekonomických sankcí hlasovali všichni němečtí europoslanci kromě zástupců AfD.

https://www.eurabia.cz/Articles/44048-turci-zautocili-na-hlidku-na-reckych-hranicich-eu-je-priposrana-a-nabizi-dalsi-miliardy-turkum.aspx
------
Radim Fiala: Každý stát má právo chránit své hranice i se zbraněmi. Podívejte se, jak imigranti útočí na Řeky na řecko-tureckých hranicích. Jedná se o napadení řeckého státu, který má právo se bránit!

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/video/radim-fiala-kazdy-stat-ma-pravo-chranit-sve-hranice-i-se-zbranemi-podivejte-se-jak-imigranti-utoci-na-reky-na-recko-tureckych-hranicich-jedna-se-o-napadeni-reckeho-statu-ktery-ma-pravo-se-branit/
------
Masturbace u kostela, útok s penisem v ruce v tramvaji. Migranty v Německu karanténa nezastaví

Ani nouzový stav nemá příliš výrazný vliv na sexuální násilí páchané v Německu. I nadále mají policisté plné ruce práce s cizinci, kteří tam útočí na ženy. V metru v Kolíně nad Rýnem například násilník tmavé pleti zaútočil na dvě ženy a na jednu z nich dokonce plivl. Ve vlaku v Mnichově zase jednatřicetiletý Eritrejec napadl patnáctiletou dívku a osahával ji pod tričkem i v kalhotách.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/masturbace-u-kostela-utok-s-penisem-v-ruce-v-tramvaji-migranty-v-nemecku-karantena-nezastavi/
------
Česká televize opět aktivisticky obhajovala invazi muslimských uprchlíků do Evropy

https://www.eurabia.cz/Articles/44044-ceska-televize-opet-aktivisticky-obhajovala-invazi-muslimskych-uprchliku-do-evropy.aspx
------
MUSLIMSKÝ INVAZISTA ŘÍKÁ: “JSTE ZVÍŘATA, BUDETE VYHLAZENI” (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-muslimsky-invazista-rika-jste-zvirata-budete-vyhlazeni-video/

CZEXIT

1 hlas

DOMÁCÍ KOLABORANTI JSOU HORŠÍ, NEŽ SAMI VETŘELCI

Před pár dny byl propuštěn z vězení holandský ultralevicový politik, promigrační a proislámský aktivista Volkert van der Graaf, vrah protiislámského politika Pima Fortuyna. Toho van der Graaf zavraždil v roce 2002 a v roce 2003 byl za chladnokrevnou vraždu odsouzen k 18 letům vězení. Vraždil jen proto, že mu vadilo, že jeho politický protivník odmítá v Holandsku islám, který on sám – ač nemuslim – považoval za náboženství míru.

Tento případ je zářnou ukázkou fanatičnosti mnoha sluníčkářů, z nichž jsou někteří schopni zajít až do nejkrajnějších mezí. To má samozřejmě na svědomí dlouholeté vymývání mozků multikulturní propagandou. Za dobu, co byl van den Graaf ve vězení, se Holandsko islamizovalo o poznání víc a Fortuina nahradil Geert Wilders, který měl ovšem úspěch ve volbách jen v letech po atentátu. Později občané zapomněli na nebezpečí islamizace a mimo jiné i na základě neutuchající promigrační a proislámské propagandy si zvolili migraci a islámu vstřícnou vládu.

Právě případ protiislámského politika Fortuina zcela jasně ukazuje, že tím hlavním problémem jsou hlasatelé neomezené migrace, podporovatelé nasouvání islámu do Evropy a globalizace v podobě EU – Evropy bez hranic a národů. Islámu a všech problémů, které s ním souvisí, se tedy nelze zbavit jinak, než odstraněním z veřejného života všech, kdo invazi a islamizaci na jakékoli úrovni podporují. Ať už se jedná o neziskovky, pohádkově placené právě za to, aby do Evropy dovážely vetřelce z muslimských zemí, na ně napojené “aktivisty” z řad jednotlivců i angažované umělecké fronty, či o politiky, odmítající vystoupení z invazi podporující EU a odpírající uzákonění zákazu islámu. Sami vetřelci moc dobře ví, že EU i většina vlád jim jde na ruku, také proto již považují Evropu za dobytou.

Bez všech výše uvedených, stejně jako bez OSN,UNHCR, EU či globálně fungujících vysoce ziskových neziskovek (Lékaři bez hranic, OSF apod.) by k invazi nikdy nemohlo v tak masovém měřítku docházet. Samozřejmě i tyto organizace jsou někým ovládány podobně, jako loutkoví politici či neziskovky. Nicméně odstranění těchto slouhů alespoň z nejnižších pater hierarchie může být velkou pomocí.

Až se povede odříznout všechny podobně smýšlející politiky od koryt, promigrační a integrační neziskovky od penězovodů, zbaví-li se školství nekončící multikulturní propagandy, pak teprve bude reálná šance na zvrat ve směřování Evropy k totální islamizaci. Obávám se ovšem, že to se jen tak nestane.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-domaci-kolaboranti-jsou-horsi-nez-sami-vetrelci/

CZEXIT

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi