Svržení sochy
Britská novinářka: Ať padne admirál Nelson, rasista a otrokář

23.08.2017 12:05 Původní zpráva

Šílenství se strháváním soch pokračuje. V Americe se rozpoutal boj o konfederační symboly zemí. Ve virginském městě Charlottesville lidé například násilně odstranili sochu generála Roberta E. Leeho.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ladislav Šťastný (5 hlasů) 23.08.2017 12:23

  Další z mnoha a mnoha důkazů, že Západ zcvoknul a zdegeneroval. Tohle...

 • Johan Rey (2 hlasy) 23.08.2017 16:27

  Tak toto vysvětluje Vaše příspěvky. Vy to v té hlavě asi opravdu...

 • holečka stanislav (1 hlas) 23.08.2017 21:08

  Co na to berete?

 • holečka stanislav (1 hlas) 23.08.2017 14:20

  Zdá se,že blbost již odkvetla a přinesla první plody.

 • Václav Gelnar (1 hlas) 23.08.2017 13:04

  "sériového znásilňování a vykořisťování organizované indiány ze...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

tady jasně vidíme útok semitky židovky na anglického národního hrdinu.tak řádí semiti židi v každé zemi.u nás se pošklebují Karlu IV. hirshová je přeloženo jelínková,jelen.končí to potom jako v Rusku revolucí a pakáž u moci.nebo pučem jako na ukrajině.v americe jdou semiti židi demonstrovat jak náckové,platí to asi zlodějský semita žid soros.jason kessler pro něj demonstroval s occupy wall street.james alex fields jr.máma bloom.prý schizofrenik,strach z davu lidí.co dělá semita žid jako on mezi náckama?těch se nebál?

0 hlasů

Věděli jste jíž, že p. Obama dal odstranit podobiznu jiného pána jak nastupil do prezidentského úřadu?

0 hlasů

To jsme nevedeli. kdo to byl????

0 hlasů

Churchill. Podobizna v Oválné kanceláři byla nahrazená podobiznou M.L. Kinga Jr. .

U toho asi nutno podotknout, že podobizna která tam byla za Bushe tam byla stejně jenom jako půjčka od SK na období kdy tam byl Bush. Také když o tom mluvil tak se úplně vyhýbal diplomatické roztržce. Ale v rovině, že Churchill v některých aspektech prý zněl jak bílý supremacista, tak to se Obama asi těžko bil o to aby SK tu podobiznu ještě nechala (mezitím co jí Trump prý má zpátky v té kancelíři).

http://www.independent.co.uk/voices/we-can-do-better-than-the-racist-repugnant-chemical-weapon-supporting-churchill-on-our-5-notes-a7245671.html

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/not-his-finest-hour-the-dark-side-of-winston-churchill-2118317.html

0 hlasů

Mezitím se mimochodem má i věci jako uctívání Bonaparteho.

https://en.wikipedia.org/wiki/Napoleon_Bonaparte_M - onument_(Warsaw)

Což je ten který měl spousta cenzury ve Francii kde zlegalizoval incest a v Evropě rozjel nemalou válku. Ale Poláci ho vidí jako osvoboditele mezitím co se asi svým dětem moc nezmiňují o nějakém, že Konrád I. Mazovský pozval Teutony na násilnou křesťanizaci Prusů, že Polsko od toho řádu potom dostalo to území které Polsko nějaký čas drželo, natož že za té Republiky obou národů docházelo k věcem jako vražda deseti tisíců pravoslavných ř.katolíky, celkově nespokojenost podrobených národů a i rozbroje mezi šlechtickými klany za kterých politika vypadala tak, že co šlechtic tak prý měl právo veta v tom Sněmu - a ohledně Pruska specificky, že Prusko si vzalo celkově docela málo území, část kterého argumentativně stejně bylo Pruska nebýt Teutonů, ale tak či tak při tom rozdělení došlo k rozdělení značně dle náboženství, jakože pravoslavné Rusko, ř.katolické Rakousko a protestantské Prusko což argumentativně jistě ne ideál ale zmiňujji to ohledně toho, že v tom 18. století náboženská denominace zřejmě jako sebeidentifikace stála nad národní příslušností jako sebeindentifikace.

0 hlasů

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/Partitions_of_Poland.png

0 hlasů

Zdá se,že blbost již odkvetla a přinesla první plody.

1 hlas

kdepak.rasistická semitská židovka se chce mermomocí zviditelnit.a při tom rozčilovat domorodce.pod ochranou svobody slova.nesouhlasíte?tak potom jste rasista,sexista,homofób a hlavně antisemita.a žádnou svobodu tím pádem nemáte.kritizovat židy semity a izrael se nesmí.TOTALITA je zpátky,v jiné barvě.

0 hlasů

"sériového znásilňování a vykořisťování organizované indiány ze západu"
Indiány ze západu, stačilo na článku pracovat o 7 vteřin déle a uvědomit si, co že je West Indies. :D

1 hlas

Další z mnoha a mnoha důkazů, že Západ zcvoknul a zdegeneroval. Tohle není Západ, ke kterému jsme za bolševika vzhlíželi, současný Západ se propadl do tragikomické stupidity a zoufalé ubohosti.

5 hlasů

A proto v Praze stojí 10-metrová socha zobrazující Hitlera, který dle některých přece tak tvrdě makal na porážce bolševismu, což se nakonec nepovedlo jak i USA nedali dopustit aby maoismus cokoliv stálo v cestě?

0 hlasů

Co na to berete?

1 hlas

Nechtel jsi nahodou napsat v Pekingu??? Tam stoji 10 metrova socha Mao.

0 hlasů

Myslel jsem "maoismu", ve pojetí když se druhá světová válka vyloží jako úsilí Hitlera porazit ten bolševismus se Stalinem atd., a to v cynické reakci na příspěvek který jako by říkal, že kvůli tomu úsilí by byla cvokárna a degenerace nemít sochu Hitlera (nebo například Heydricha, který dle některých urputně bojoval proti bolševistickým teroristům) například v Praze.

0 hlasů

Tak toto vysvětluje Vaše příspěvky. Vy to v té hlavě asi opravdu nemáte v cajku.

2 hlasy

Aspoň mi hlava nesmrdí od lezení plantažníkům víte kam, kteří potom seděli například v Mníchově při té dohodě u které "čeští domorodci" neměli ani slovo... mezitím co dnes mnozí potomci Čechů dělají jako by plantážníci byli úžasní hrdinové, že?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.