Německo
Durynský premiér, zvolený i hlasy AfD, rezignoval na funkci

08.02.2020 17:01

Durynský ministerský předseda Thomas Kemmerich, zvolený do funkce ve středu i hlasy pravicově populistické Alternativy pro Německo, se v sobotu funkce vzdal. Na twitteru to uvedla frakce jeho svobodných demokratů v zemském sněmu. Celoněmecká koalice konzervativní unie CDU/CSU a sociální demokracie vedená kancléřkou Angelou Merkelovou se zatím v Berlíně dohodla na tom, že by se v Durynsku měly uskutečnit předčasné volby.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Pavel Rous (5 hlasů) 08.02.2020 17:09

  Merkelová je ostuda Evropy.

 • Pavel Rous (4 hlasy) 09.02.2020 09:56

  Slušní Němci volí AfD. Merkelovou volí hlupáci, sluníčkáři a...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 09.02.2020 05:56

  Poláci proti Bruselu. Tisíce lidí vyšly do ulic vyjádřit podporu...

 • Vlastní názor (2 hlasy) 08.02.2020 18:59

  Tak pan Thomas Kemmerich je slabčák! Tím, že se podělal a vzdal to...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 09.02.2020 08:04

  Je smutné,že někdo volí lidskou spodinu soustředěnou v AfD.Bohužel,u...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

pár šílenců z německa ve vysoké politice zničí celou evropu....cz-exit

1 hlas

Poláci proti Bruselu. Tisíce lidí vyšly do ulic vyjádřit podporu vládě

Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/polaci-proti-bruselu-tisice-lidi-vysly-do-ulic-vyjadrit-podporu-vlade.6d11d9ab/
-------------------------------------------------- - ------------------------
Takto probíhá islamizace Evropy. V některých místech je již polovina dětí muslimská...

https://www.euportal.cz/Articles/22213-takto-probiha-islamizace-evropy-v-nekterych-mistech-je-jiz-polovina-deti-muslimska-.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Britové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

https://www.euserver.cz/Articles/13015-britove-vysli-ze-zalare-narodu-stredne-jedovaty-fejeton.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------
Cílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

O tom svědčí zejména „Memorandum Hergel“, plány K.H. Franka na germanizaci česko–moravského prostoru, projev R. Heydricha na téma, že Čech v domovském prostoru nemá co dělat.

Po vítězné válce pro Německo mělo být překročeno k likvidaci českého národa. Část z něj měla být germanizována v prostředí staré Říše, jiní měli být vyhnáni někam daleko na východ a sever, rasově dobrá složka českého národa, ale vůči říši nepřátelská, měla být postavena ke zdi. A naše původní sídelní území mělo být osídleno Němci.

Ze strany znacizovaných bývalých čs. Němců byly tlaky, aby protektorát byl zrušen, ke germanizaci přikročeno dříve, aby vůči obyvatelů tzv. protektorátu byly používány i krajně násilné prostředky. Pražská organizace NSDAP např. žádala, aby Češi, kteří odmítnou dobrodiní germanizace, byli postaveni bez dalšího ke zdi. Lidický masakr byl vítán jako projev moci, která konečně pochopila, že se vzpurnými Čechy se musí jednat tvrdě. Podle nich nastal čas odložit rukavičky a plnit vytčené cíle. Řada sudetů sloužila v SS jednotkách, v gestapu a jiní pak ve Wehrmachtu bojovali po celé Evropě za nadvládu panského národa a likvidaci podlidí.

Vztahy mezi Čechy a Němci se v průběhu války nelepšily, ale naopak vyhrocovali. Čs. vláda v Londýně byla zaplavena stále radikálnějšími požadavky našeho domácího odboje, který nakonec téměř zcela jednotné požadoval přesídlení německého obyvatelstva z republiky. Argumentoval tím, že vzhledem k činům těchto bývalých občanů ČSR není možné další soužití našeho národa s Němci. A těmto tlakům podléhal zčásti i prezident E. Beneš.

https://www.euserver.cz/Articles/13014-cilem-pangermanu-jiz-za-rakouska-uherska-nacistickeho-nemecka-byla-likvidace-ceskeho-naroda-a-germanizace-jeho-uzemi.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------------
Německo vzorem: Za kritiku EU dostanete flastr. Hanobení symbolů, které neexistují? Média a kolaboranti tleskají. Liberální demokracie v praxi. Co by na to řekl Honecker? Svobodné myšlení míří pod zem

https://www.protiproud.cz/politika/4911-nemecko-vzorem-za-kritiku-eu-dostanete-flastr-hanobeni-symbolu-ktere-neexistuji-media-a-kolaboranti-tleskaji-liberalni-demokracie-v-praxi-co-by-na-to-rekl-honecker-svobodne-mysleni-miri-pod-zem.htm
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pokus o puč ve Spojených státech: Kriminalizace politického soupeře. Stejné jako u nás, v Itálii, všude, kde liberálové prohrají volby. FBI v čele spiknutí s Hillary. Horší metody než v salemském procesu s čarodějnicemi

https://www.protiproud.cz/politika/4911-nemecko-vzorem-za-kritiku-eu-dostanete-flastr-hanobeni-symbolu-ktere-neexistuji-media-a-kolaboranti-tleskaji-liberalni-demokracie-v-praxi-co-by-na-to-rekl-honecker-svobodne-mysleni-miri-pod-zem.htm
-------------------------------------------------- - -----------------------

CZEXIT

3 hlasy

Tak pan Thomas Kemmerich je slabčák! Tím, že se podělal a vzdal to tak otevřel cestu k tomu, že demokratické volby neplatí, protože výsledek se někomu nehodí, tak tomu se říká průser. Tak pokud toto projde a bude se volit tolikát, až ve volbách vyhrají "Ti správní" tak tu máme Orwelův "nový světový řád jak vyšitý. Osobně doufám, že pokud se budou volby opakovat, tak to voliči v podstatně větší míře hodí (FDP) neb jinak s velkou pravděpodobností již nikdy žádné volby nebudou.

2 hlasy

Lidi rozdají svými hlasy politikům karty a ti s tím musejí umět hrát. Jestliže politici svým počínáním dají vzniknout nestvůře a právem rozzlobení lidé ji volí, nepoučitelní z historie, je to o to složitější toho samotnými politiky zplozeného Krakena dostat zpátky do sluje.
Pak se hraje i takto. Pořád je to ale legální hra kdo s kým, ale hlavně nikdo s AfD. Není to nic nezákonného ani neobvyklého.

0 hlasů

Je smutné,že někdo volí lidskou spodinu soustředěnou v AfD.Bohužel,u nás je to podobné i když těmto šmejdům klesají preference. 🐒

2 hlasy

souhlas! volit lidskou špínu jako zloděje standu gross,a.novák,fracek bém,krysu rath,a.schiff,čaky šůmr,jerry nádler,landon silver,bureša je odporné až hloupé.i Němci si zvolili 1.semitu žida prezidentem a museli to VYKOPAT, pro zlodějnu.kdy se už KONEČNĚ poručíme? příkladně v donbasu je jim to jasné.nechtějí být otroky prolhaného a zlodějského líného žida.rakovina lidstva.

0 hlasů

Vážený, vy máte něco proti svobodným volbám?

0 hlasů

A máte vy něco proti tomu, že svobodně zvolené strany ze svobodných voleb nechtějí v Německu, po jeho historických zkušenostech, se stranou, jako je AfD, spolupracovat?

0 hlasů

Ono je normální, že spolupracují strany s podobným programem, právě proto z těchto důvodů bývalá funkcionářka FDJ spolupracuje s levičákama.

0 hlasů

Merkelová je ostuda Evropy.

5 hlasů

Ona to není ani tak ostuda, ale spíše je to zkáza Evropy.

2 hlasy

Tak proč ji slušní Němci voli ? 😲

2 hlasy

75 let propagandy semitů žid-názi, vydávajících se za američany.co prý vyhráli válku.

0 hlasů

Slušní Němci volí AfD. Merkelovou volí hlupáci, sluníčkáři a muslimové.

4 hlasy

Takže za prosperitou, pořádkem (viz bezpečnost zemí světa - žebříček) a největší ekonomickou silou Evropy stojí hlupáci, zato vy, slušní, stojíte za čím?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov