Navzdory tlaku na odklad plnění cílů
Evropská komise chce pokračovat v klimatickém plánu

07.04.2020 14:44

Evropská komise hodlá nadále prosazovat rychlý přechod k ekologicky odpovědnému hospodářství navzdory tlaku části států či průmyslových lobby, které volají po odkladu plnění klimatických cílů kvůli koronavirové krizi. Priority plánu známého jako Zelená dohoda pro Evropu chce předsedkyně EK Ursula von der Leyenová zohlednit v chystaném návrhu příštího sedmiletého rozpočtu EU a Brusel plánuje do podzimu představit analýzu dopadů dalšího zpřísnění emisních limitů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • doctorX doctorY (5 hlasů) 07.04.2020 17:04

  Mamlasove z EU uz zase vystrkuji zoubky. czEXITeuNATOnow

 • megera megera (5 hlasů) 07.04.2020 17:21

  ta šílená bába položila bundeswer,a nyní chce dorazit eu,

 • Honza Hloupý (4 hlasy) 07.04.2020 18:57

  Vypadá to, že to s korunovým virem tak úplně nevyšlo a že ho Evropa...

 • Tomáš Varoh (3 hlasy) 07.04.2020 17:42

  Zpřísnit emisní limity znamená vyvětrat a dezinfikovat smrad táhnoucí...

 • S Vrba (3 hlasy) 07.04.2020 19:52

  Paní Lejnová a spol. připravuje další hřebík do rakve EU. Ekonomiky...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Referendum o vystoupení z EU je aktuální více než kdy jindy.

https://www.eportal.cz/Articles/10731-referendum-o-vystoupeni-z-eu-je-aktualni-vice-nez-kdy-jindy-.aspx
------
Ve Francií afro-muslimští přistěhovalci ostřelovali vrtulník a v Belgií útočili na policejní stanici

KARANTÉNA V NO-GO ZÓNĚ. V některých "rozvinutých evropských zemích" se karanténa prosazuje poněkud obtížněji. V "citlivé čtvrti" (le quartier sensible 😁) francouzského Grigny na ní citliví sousedé reagovali zapalováním popelnic a následným útokem na hasiče a policii.

https://www.eurabia.cz/Articles/43999-ve-francii-afro-muslimsti-pristehovalci-ostrelovali-vrtulnik-a-v-belgii-utocili-na-policejni-stanici.aspx
------
Imigranti napadli v Amsterdamu homosexuály

https://www.eurabia.cz/Articles/44000-imigranti-napadli-v-amsterdamu-homosexualy.aspx
-----
EU je zděšena: Místo štvavých vysílaček je štve svoboda sociálních sítí. Vyzývá k cenzuře

Videoprezentace odráží fakt, že nejvyšší představitelé EU vážně bojí, že občané prohlédnou přinejmenším neefektivnost EU a možná dokonce její škodlivost zejména pro slabší státy. Tato propaganda moc nezabírá, videoprezentace měla po 12 hodinách 3600 zhlédnutí.

To je právě to, co konstruktéry projektu Evropské unie děsí. Lidé si mohou vyměňovat názory a informace zcela svobodně. Některé informace jsou chybné, některé dokonce úmyslně nepravdivé. Nepravdivými, překroucenými a účelově vybranými informacemi vytrženými z kontextu se však mediální mainstream jen hemží. A mnoho důležitých informací je v něm záměrně zatajeno.
Proto Evropská komise v čele s Věrou Jourovou (ANO) prosazuje cenzuru pod záminkou boje proti nebezpečným desinformacím. Oni chtějí mít monopol na informace.

Charakterizuje snad něco dokonaleji totalitu než právě potlačování svobody slova?

https://www.euportal.cz/Articles/42551-eu-je-zdesena-misto-stvavych-vysilacek-je-stve-svoboda-socialnich-siti-vyzyva-k-cenzure.aspx

CZEXIT

0 hlasů

ECOLIGIE PODLE NĚMCŮ V AFRICKÝCH TOVÁRNÁCH VYRÁBĚJÍ AUTA S MOTORY EURO 0 FUJ !!

1 hlas

ECOLIGIE PODLE NĚMCŮ V AFRICKÝCH TOVÁRNÁCH VYRÁBĚJÍ AUTA S MOTORY EURO 0 FUJ !!

0 hlasů

TA PATŘI NA PASTVU JE TO NESCHOPNÁ NICKA !!!!TAKOVÝCH TAM JE 70% !!?? PRYČ S EU JEDINĚ TAK PŘEŽIJEME !!!!TO CHCE UPEVNIT SPOLUPRÁCI V 4 S VELKOU BRITÁNII A USA !!!!§RAKOUSKO UŽ PROHRÁLO BOJ S MIGRACI TO BUDE ZA 20 LET MUSLIMSKÁ ZEMĚ STEJNĚ JAK ITÁLIE,NĚMECKO,FRANCIE ,ŠVEDSKO ,NORSKO,BELGIE ATD !!!Milan mid:ČT JE JEŠTĚ HORŠÍ NE ??V posledních týdnech média informovala o rozpuštění maďarského parlamentu nebo o převzetí některých maďarských podniků armádou. Někteří tento vývoj označovali slovem „koronadiktatura“. Realita je ale jiná, říká v Maďarsku žijící historik a hungarolog Robert Pejša. „Když to srovnám s tím, když hovořím s českými nebo slovenskými přáteli, tak ten režim tady v Maďarsku je podobný režimu v Česku, na Slovensku nebo v Polsku. Nemyslím, že by tu byla nějaká striktnější opatření,“ popisuje situaci.
Pejša, který je historikem a hungarologem, v Maďarsku žije s rodinou a dokáže nabídnout potřebný pohled zevnitř, který se až překvapivě liší od toho, co můžeme číst a slyšet v řadě tuzemských médiích. „Mluví se o koronadiktatuře... S ničím takovým jsem se nesetkal,“ říká Pejša a dodává, že tolik kritizovaná přítomnost policie a armády je v podobných mimořádných situacích běžná. „Přítomnost armády a policie tu je, to ano. Ale nechodím po ulici, kde by mi vojáci se samopaly říkali, co mám dělat,“ popisuje maďarskou realitu.
Jakmile bude v problémech velký průmysl, ekonomika se rychle sesype, varuje KuruczJakmile bude v problémech velký průmysl, ekonomika se rychle sesype, varuje Kurucz
To, jak česká a slovenská média o Maďarsku informují, považuje Pejša za rok od roku horší, ale nepřekvapivé: „Česká média nemají zpravodaje, kteří by byli nejen jazyka znalí, ale i by znali z vlastní zkušenosti onen stát skrz naskrz, jeho historii, kulturu a další aspekty. A to je alfa a omega problému. Čeští novináři neumí maďarsky, čest výjimkám, ale i u těch je ta perspektiva vidění Maďarska je jiná.“
Pejša upozorňuje na další aspekt informování o Maďarsku, kterým je rozdílnost metropole a venkova, jakou v určité míře známe i z Česka. „Když český nebo slovenský novinář jede do Maďarska, tak jede do Budapešti. Budapešť je fenomén a vždy byla, odedávna je spor centra a venkova. To, co se děje mimo Budapešť, tedy ve většině Maďarska, o tom se nic nedozví,“ říká Pejša.

1 hlas

Pandemie je opravdu dobrá příležitost, jak změnit stav životního prostředí k lepšímu.

1 hlas

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ DĚVKA.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Paní Lejnová a spol. připravuje další hřebík do rakve EU.
Ekonomiky EU prožívají krizi v důsledku epidemie koronaviru a EU již připravuje další krizi ekonomiky v důsledku "ekologie". Bravo, jen tak dál.

3 hlasy

Vypadá to, že to s korunovým virem tak úplně nevyšlo a že ho Evropa přežije, tak je potřeba Evropu a původní Evropany dorazit.

4 hlasy

Po dobu nouzového stavu se ovzduší velice zlepšilo.A stačilo málo.Když se trochu omezíme ,můžeme to udržet v rozumných mezích.Alespoň za zkoušku by to stálo.

2 hlasy

Zpřísnit emisní limity znamená vyvětrat a dezinfikovat smrad táhnoucí se celou EU.Možná nejvíc pr*dí a se*re právě von der Leyno-vá.

3 hlasy

tak Nemci prece masirovali na porazku, cti vitezstvi, i kdyz uz byl Rusak na predmesti Berlina :-)))))

1 hlas

ta šílená bába položila bundeswer,a nyní chce dorazit eu,

5 hlasů

Tak v tom ji fandim.

0 hlasů

Zase je třeba uznat, že po Lejnové má BW nejlepší uniformy pro těhotné z celé EU :-) a pokud by Uršula položila i EU jako BW docela bych jí fandil. Ale připadá mi, že EU a současný BW kde vojclové jedou na náklaďáku a tváří se že je to obrněný transportér, jsou tak asi stejně "akceschopné". Už aby ten slepenec krachnul.

3 hlasy

Mamlasove z EU uz zase vystrkuji zoubky. czEXITeuNATOnow

5 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.