Jednání
Lídři EU se dohodli: V čele EK by měla být von der Leyenová

02.07.2019 19:30

Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie navrhli do čela Evropské komise německou ministryni obrany Ursulu von der Leyenovou, uvedl na twitteru předseda vrcholných unijních schůzek Donald Tusk. Jeho samotného vystřídá končící belgický premiér Charles Michel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (5 hlasů) 02.07.2019 20:34

  Co je tady? Oni se sjednotili, my jsme Rakousko - Uhersko i...

 • jindram (5 hlasů) 02.07.2019 21:11

  Z bláta do louže. EU se nezmění, jediné řešení rozpustit.

 • Karel Novák (4 hlasy) 02.07.2019 22:31

  Báječný !!!! Zlikvidovala Bundeswehr, Marine i Luftwaffe. EU...

 • Jarda Houba (4 hlasy) 02.07.2019 21:01

  Pro nás je to uplně jedno, kdo tam bude sedět. Vždy to bude nějaký...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 03.07.2019 00:20

  Další sluníčkářka mezi klimakteriem a důchodem ve vedení EU. Jedina...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

machura je na palici

0 hlasů

Přejít na SpFling.com - skvělý seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít partnera mít sex!

0 hlasů

Leyenová je katastrofa. Otevřeně říkala, že chce Spojené státy Evropské. Integrace bude pokračovat a stím omezování národní suverenity.
https://www.epshark.cz/clanek/2427/ursula-von-der-leyenova-junckerova

2 hlasy

Proč katastrofa? Je třeba pokračovat v další integraci.Např.je moc škoda,že dosud nemáme euro.

0 hlasů

Woe a co by jsi chtěl ještě s tím zbytkem národní suverenity integrovat?? Kdo, s kým a kolikrát má_souložit! A kolik bubáků ke stravě a ubytování musí přijmout každá obec? Němci měli po zavedení eura přezdívku "tojro" - drahý, zdražení.

1 hlas

Co máte pořád s nějakou národní suverenitou. Jste především Evropan,potom Čech. Federalizace Evropy je dobrá věc.

0 hlasů

Tento prispevek jasne dokazuje, ze autor je placeny zradce.

1 hlas

...
Další souvislostí do skládačky je informace, že Ursulu von der Leyen do funkce doporučil a jako první navrhl Emmanuel Macron. Ten je bývalým makléřem The Rothschild Bank, více v článku zde. A co je zajímavé, skupina V4 podle posledních informací s nominací Ursuly von der Leyen souhlasí. Pokud si myslíte, že paní Ursula je jakási neškodná paní, která určitě nebude horší než Frans Timmermans, tak se svými úsudky zadržte, protože to zdaleka není všechno.

1 hlas

Ursula vn der Leyen se v posledních 5 letech, s výjimkou jediného roku, zúčastnila všech schůzek skupiny Bilderberg [3]. První schůzky se zúčastnila v roce 2015, když v Evropě právě propukala migrační krize. Od té doby je zvána na schůzky Bilderberg každý rok a připravují ji tam jako kádra pro budoucí řízení procesů v Evropě. Ta chvíle právě nadešla. Kádr Bilderbergu usedne na křeslo nejmocnější osoby v Evropě, šéfa Evropské komise.

No, ale teď pozor, protože tím se to teprve všechno otevírá. Druhou nejmocnější pozicí v Evropě je křeslo šéfa Evropské centrální banky (ECB) a podle informací se šéfem stane opět žena, dosavadní šéfka globalistického Mezinárodního měnového fondu (IMF) Christine Lagarde. A to je pro změnu pravá ruka Emmanuela Macrona. Takže, najednou to začíná do sebe zapadat jako skládačka. Emmanuel Macron vyjde vstříc Angele Merkel, pustí Německu křeslo šéfa Evropské komise, Angela Merkel pro změnu pustí Francii křeslo šéfa Evropské centrální banky.

Vidíme v přímém přenosu porcování moci v EU mezi Německem a Francií podle Aachenské úmluvy z ledna tohoto roku, Nová Evropa je tímto oficiálně zahájena
Vidíme tak německo-francouzské souručenství v praxi, které 22. ledna 2019 v Aachenu (Cáchách) podepsali Angela Merkel a Emmanuel Macron v podobě smlouvy o nové vizi federalizované Evropy pod vedením Německa a Francie, psali jsme o tom zde. A kruh se nám uzavřel, dámy a pánové. Šéfkou Evropské komise bude německá ministryně obrany a pravá ruka Angely Merkel. No, a šéfkou Evropské centrální banky bude Christine Lagarde, pravá ruka Emmanuela Macrona. To, co vidíme před sebou, není nic jiného než naplňování smlouvy z Aachenu v praxi.
A to pouhých 6 měsíců po jejím podpisu. To je rychlost. A blázni se radují, že se podařilo zablokovat profláklého marxistu Franse Timmermanse. Mocenský tenzor dnes ukázal, že když se chcete zbavit marxisty, místo něho přijde někdo mnohem horší, výkonný kádr Bilderbergu a kůň realizace nové říšské smlouvy z Aachenu. Procesy jsou dány a Nová Evropa byla právě oficiálně zahájena. Skupina V4 pomohla k dosazení Rothschildových koňů Ursuly von der Leyen a Christine Lagarde do dvou nejvyšších mocenských funkci v sionistickém projektu zvaném Evropská unie.

A zkuste hádat, co se teď začne v Evropě dít, třeba v otázce Benešových dekretů, když Německo a Francie právě dnešním dnem odpálili a odstartovali likvidaci Schengenu a jeho nahrazení Aachenem. Nebylo dovoleno, aby se k procesům řízení dostal někdo, kdo není Němec nebo Francouz. Po podpisu smlouvy z Aachenu to prostě již nemohlo být dovoleno. Jakmile dojde na obsazování pozic moci v Evropě, všude najednou vidíte lidi a kádry, kteří studovali na Rothschildově LSE v Londýně, nebo se účastnili schůzek Bilderbergu.

https://aeronet.cz/news/v-bruselu-se-prave-zrodila-nova-evropa-podle-smlouvy-z-aachenu-dve-nejmocnejsi-pozice-v-evropske-unii-obsadi-nemecko-francouzsky-tandem-dvou-zen-prvni-studovala-v-londyne-na-rothschildove-skole/

1 hlas

Ať žije Aeronet.Nejlepší konspirativní teorie a fake zprávy! :-))

0 hlasů

Machuro, kam se to hrabe na takový Respekt co! Nejvíc ten xindl_sere_že nemohou kolotčáře z Aeronetu vyhulit. Občas vyřve to, se těm šmejdům nehodí aby se ovčan dozveděl!

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Další sluníčkářka mezi klimakteriem a důchodem ve vedení EU. Jedina její kvalifikace je že patří do flanďácké frakce.

3 hlasy

No to pozor, Bundeswehr je dnes nebojeschopný. Je v katastrofálním stavu.

0 hlasů

Tak špatné to zase není.Fricek má mašírování v krvi. No nestačí zmrvit ani nějaká "Fon der". po klimakteriu.

0 hlasů

Bezva nápad! Vrchní mudrcové Evropy se sjeli do Bruselu a vybrali tu nejlepší ze všech! Gratuluji k bezvadné volbě a doufám že Češi budou tuto předsedkyni upřímně milovat. Pod tímto vedením nam bude lépe.

0 hlasů

No asi tak, jak pravíte. Měli jsme potřebu a dost hlouposti si rozbít velký stát, tak holt za každou frajeřinu je potřeba zaplatit. Navěky budeme v tomto pidistátečku ve vleku někoho jiného.

1 hlas

Báječný !!!! Zlikvidovala Bundeswehr, Marine i Luftwaffe. EU zlikviduje taky. A brzo !

4 hlasy

Z bláta do louže. EU se nezmění, jediné řešení rozpustit.

5 hlasů

Jako Bundeswehr, tak to asi dopadne.

0 hlasů

Pro nás je to uplně jedno, kdo tam bude sedět. Vždy to bude nějaký vych-caný šmejd z té lepší eu, který bude z východních států dělat novodobé kolonie. A když nebudete poslouchat, tak vám zkrouhnem dotace, hajzlové slovanský. Rychle z toho chlívku ven.

4 hlasy

A ani slovíčko o těchto věcech?

https://www.zeit.de/politik/deutschland/2018-12/berater-affaere-ursula-von-der-leyen-rechnungshof-verteidigungsministerium-rechtsbrueche

https://www.welt.de/politik/deutschland/article190664691/Bundeswehr-Berateraffaere-Fehlerquote-ist-inakzeptabel-hoch.html

https://www.n-tv.de/politik/Der-rasante-Absturz-der-Ursula-von-der-Leyen-article20880411.html

3 hlasy

Protože ta "von" ví o resortu_hovno jako svého času naše "Radarová pěnice" s CASAma, tak si musí i na spláchnutí vojenské toalety najímat poradce za drahy peníz, a nechat se oblbovat. Podobně to zřejmě bude fungovat v "Bruseli"!

0 hlasů

Vřelé díky za ty linky. Uložil jsem si je. Budou se hodit při diskuzi s kolegy.

0 hlasů

Jestliže Německo jde příkladem svým ekonomickým růstem a dalšími věcmi (mimo obrovskou chybu s bubáky), kdo by jako měl ty inštance vést? Češi s holými zadnicemi, co je ještě k tomu táhnou Němci na hrbu? No na to zapomeňte.

0 hlasů

Překvapivá volba, ale zcela jistě lepší, než magor Timmermans.
Místní frustráti ji zcela jistě zasypou hnojem.

3 hlasy

A co si maji vsichni o tom myslet?? 30 let, ti samy lidi, germani a anglosaxoni ve vsech Evropskych institucich?

1 hlas

Záleží snad na tom kdo řídí splašené koně?

2 hlasy

Uz je to tady zase. Celych 30 let! Bud Germani nebo Anglosaxoni! Kde jsou nejaci Pompolusove, Salvatori, Rodrigove, Garcias, Prochazkove?? To mame cekat dalsich 50 let na de-kolonizaci???

1 hlas

Co je tady? Oni se sjednotili, my jsme Rakousko - Uhersko i Československo rozbili, nemáme žádnou váhu ani jakožto velikost trhu ani jako nic jiného. Buďte rád, že vůbec existujeme jako samostatný stát. Nebudeme čekat, respekt vám nikdo nedá, ten si musíte vydobít, ale ne neustálým nacionalismem a zmenšováním své země, jako praví deb.lové! Máme, co si zasloužíme.

5 hlasů

Stýblo, vy jste magor. Měl byste se vystěhovat do toho vámi zaslíbeného Německého islamabádu.

2 hlasy

Jasně, tak co na tom, co jsem napsal, není jasný fakt?

1 hlas

Ja nejsem zadny nacionalista, to vubec ne! Me nejde jen do hlavy, ze v zadnych Unijnych institucich nevidim jmena jako Rodriguez, Garcias, Pompolus, Prochazka, Salvini a druhych evropskych zemich jmena. Jen Shlesinger, Jones, Hoffman, Johnson ap. a uz 30 let. V Evropske Unii je 28 zemi, ne jen Germanie.

1 hlas

Ne? A co Donald Tusk, však to je Polák! Si vypláchněte! Evropskou unii ale táhne Germánie, ne těch 27 zemí.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.