Německo
Ministr chce zakázat léčbu homosexuality pro mladistvé

04.11.2019 14:29

Německý ministr zdravotnictví Jens Spahn chce úplně zakázat "terapie" pro mladistvé, které mají za cíl změnit jejich sexuální orientaci z homosexuální na heterosexuální.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jan Vacek (2 hlasy) 05.11.2019 05:53

    Ten problém nelze bagatelizovat, jako by šlo o normální stav....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak Němčouři jsou už ve vědě tak daleko, že uměj udělat z řiťomrdné teplobuzny normální lesbickou ženu? No to je tedy poktrok.

0 hlasů

Léčby homosexuality je hloupost,lépe je pohlaví rovnou změnit. 👯‍♂️

0 hlasů

A to jako z řiťomrdné teplobuzny vyrobit lizpičnou ženskou lesbu?

0 hlasů

Pohlaví lze změnit,ale blbce ne.🐵

0 hlasů

U vás to zřejmě zkusili a bez úspěchu.

0 hlasů

Ten problém nelze bagatelizovat, jako by šlo o normální stav. Polarita pohlaví vede i na polaritu osobnosti, kterou někteří neunesou (a může to být z části i geneticky podmíněno) a přikloní se k osobě stejného pohlaví. Nemůže být sporu o tom, že základem přirozeného vývoje a reprodukce lidské společnosti je vztah a manželství muže a ženy a event. šíření náhradního řešení by představovalo pro další vývoj zřetelné riziko.

2 hlasy

Wikipedie : Léčbu homosexuality většinou podstupují lidé mající výrazné konzervativní náboženské přesvědčení. Někteří z nich tvrdí, že se své homosexuality zbavili. Americal Psychological Association však konstatuje, že žádné studie neprokázaly úspěšnost ani neúspěšnost metod usilujících o změnu sexuální orientace...Je to jen mírně rizikové, proč to zakazovat?

0 hlasů

Myslím, že to ani v germanistánu nikdo nezakazuje, zákon mluví o mladistvých, což je myslím rozumné. Pokud se vám v 13 začnou líbit jedinci stejného pohlaví asi nejste schopen rozlišit, jestli stojí za to tuhle úchylku změnit. Třeba s ní budete žít v pohodě a spokojeně. A naopak, pokud si v dospělosti uvědomíte, že vást to trápí omezuje můžete to zkusit, byť asi úspěšnost nebude velká. Osobně bych tipnul, že se z vás asi nestane heterosexuál, ale prostě budete mít menší apetenci ojíždět cizí zadky.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov