Pravicový extremismus
Ministr Maas: Německo má problém s terorismem

22.06.2019 11:27 Aktualizováno 22.06. 15:28

Německo má podle ministra zahraničí Heika Maase problém s pravicovým terorismem, který v posledních letech přehlíželo. V úvodníku, který napsal pro sobotní vydání nejčtenějšího deníku Bild, reaguje nejen na vraždu vysoce postaveného politika ze spolkové země Hesenska, z níž je podezřelý pravicový extremista.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No prosím,sotva Němci otevřou oči,už jsou pravicoví extremisté.

0 hlasů

To se dalo čekat po těch blbostech od německých politiků a protože mají zákony jaké mají, s ničím nehnou. Můžou jenom pištět...

0 hlasů

Když se například v Praze 28. října 1939 mělo "sobotu pro demokracii", tak reakce Hitlera byla:

- Er geriet angesichts des gezeigten Widerstandswillens der Bevölkerung außer sich und gebrauchte Ausdrücke wie „in Blut ertränken“, „einsperren“, „alle Waffen anzuwenden“, „ich werde nicht davor zurückscheuen, in den Straßen auch Kanonen aufzustellen … und in jede Menschenmenge mit Maschinengewehren schießen zu lassen … Prag lasse ich dem Erdboden gleichmachen.“ -
https://de.wikipedia.org/wiki/Sonderaktion_Prag

A proti něco takovému někteří jako očekávají aby se koukaly postavit rodiny s dětmi... Načež si ti samí udělají obzvláště ze zabitých dětí vlajku, kterou udělají tažení, tj. volební tažení, aby si potom ještě více zvyšili diety za to jak údajně úžasně chrání?

Mně osobně se zdá jíž delší dobu spíše smysluplné aby znovuobnovený Pruský stát měl jasnou roli ohledně zajištění pořádku na svém území, obzvláště proti organizovanému násilí. A ten stát právě docela apolitický a profesionální, tj. aby se například zákaz některé organizace řídil jasnými pravidly, a nějakou politickou náladou (která se jako taková obvykle řídí konceptem "proti opozici", což nicmoc, nápodobně jak by se zřejmě sotva kdy mělo vyloženě férová rozhodnutí kdyby při fotbalovým zápas kapitán jednoho družstva byl rozhodčím pro celý zápas).

0 hlasů

Hrůza, a teď do Češtiny, protože tomu můžete rozumět leda vy sám.

0 hlasů

Politici se musej něčeho bát, aby jim úplně nezvlčili.

0 hlasů

Ale to je přece dobře, ne? Nemohou přece všechnu slávu přenechat muslím vrahům a teroristům?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov