Češi v Británii
Problémy se žádostmi o usedlictví po brexitu, roste nervozita

10.03.2020 15:43

Čeští občané v Británii se potýkají s problémy se žádostí o usedlický status, který jim zajistí zachování práv i po odchodu Británie z Evropské unie. Pro žádost je třeba předložit cestovní pas, řada lidí ale do země odcestovala na občanský průkaz, nyní musejí o pas žádat a vyřízení trvá kvůli velkému zájmu dva měsíce. Řekl to generální konzul v Manchesteru Ivo Losman.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:49

    A co když je starousedlík z EU „čmoud“? 👳‍♂️

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:47

    POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

  • doctorX doctorY (1 hlas) 10.03.2020 17:34

    Pokud jsi cmoud, zadny problem. Pokud jsi starousedlik z EU, mate...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POCHYBNÝ VÝZNAM EU

Před chvílí vláda vydala nová opatření proti šíření koronaviru. Dlužno podotknout, že dělá, co může. Na rozdíl od EU, která kvůli koronaviru přerušila zasedání. Považuji to za naprosto skandální.
Měla to být především EU, která bude přijímat opatření proti skokovému šíření viru, o němž (bohužel) téměř nic neví ani odborníci, natož pak řadoví občané, a který hrozí přerůst ve světovou (evropskou) epidemii, ne-li pandemii, jejíž důsledky jsou nedozírné. Přestože se snažím nepanikařit (nenakupuji do zásoby potraviny a toaletní papír a nerozšiřuji po sociálních sítích poplašné zprávy) situace mě, jako ostatně všechny informované a myslící lidi, velmi znepokojuje.

.
Bohužel nejvyšší evropský orgán zůstává v klidu a nedělá vůbec nic. Drastická řešení (uzavření celé oblasti Severní Itálie – 16 miliónů lidí) nechá na rozhodnutí italské vládě a stejně tak to bude i u dalších členských zemí. Trestuhodná nečinnost orgánů EU v případě takového ohrožení členských zemí a evropské populace se netýká jenom opatření proti šíření koronaviru, ale také další mnohatisícové vlny migrantů, kteří se zběsile tlačí do Evropy z Turecka. Jediné, co neschopní úředníci v Bruselu udělají, je, že Řecku pošlou peníze. Ti hlupáci naprosto ignorují fatální dopady 1. přistěhovalecké vlny před několika lety.

Opravdu nevidím jediný důvod existence tohoto přebujelého evropského politbyra, které nedokáže účinně chránit evropské hranice, nedokáže chránit zdraví svých občanů, nedokáže udělat pro Evropu takřka nic prospěšného a zásadního.

Pevně doufám, že až vyhrocená situace kolem koronaviru pomine, členské státy vystaví EU spravedlivý účet a jednotlivé země se pomocí referenda budou moci rozhodnout, jestli v tak tragicky neschopné instituci chtějí vůbec zůstat.

https://pravyprostor.cz/pochybny-vyznam-eu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pedofil obtěžoval dceru světoznámého anglického antiislamisty a ten ji bránil, ovšem do vězení půjde asi antiislamsita

https://www.eurabia.cz/Articles/43877-pedofil-obtezoval-dceru-svetoznameho-anglickeho-antiislamisty-a-ten-ji-branil-ovsem-do-vezeni-pujde-asi-antiislamsita.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------
Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,“ řekl v projevu na shromáždění Islámské strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v Izmiru.

A svět mlčí a dělá, že se ho to netýká. Stejně jako když Adolf Hitler vydal knižně Mein Kampf. Tehdy si také všichni mohli přečíst, jaké hrůzy diktátor připravuje. Co čeká nejen Židy. Mocnosti s ním obchodovaly a snažily se jej nasměrovat na opačnou stranu. Západ na Rusko a Rusové na Západ. Zbytečně kvůli tomu zemřelo 70 milionů lidí. A nyní opět opakujeme stejnou chybu, jen u jiného státu.

Řecku už Erdogan vyhrožuje dlouho. Přece je dokonce jasně řečeno, že chce dojít do Vídně. To není předvolební rétorika, která se jako mnohé předvolební sliby nikdy nesplní. Evropští politici si tak zvykli před volbami slibovat a po volbách na sliby zapomínat, že si neumí představit, že jiný politik nevyhrožuje planě. Že to, co říká před volbami, hodlá po nich opravdu udělat.

Tohle je ale skutečná budoucí hrozba. Ne hybridní Putin se všemi otrávenými agenty. Ne Čína a její mobily Huawei s cinknutým softwarem. Erdogan nastínil svůj Kampf. A svět dělá, že vlastně neřekl nic. Kdysi Západ podcenil malíře pokojů, a to samé se děje i dnes. Appeasement je tu znovu. Ale on to s tou Vídní myslí vážně. Vidina nové osmanské věčné tisícileté říše by nás měla zalarmovat. Ale zatím řešíme minulé války, ne budoucí.

A EU JEN BLBĚ ČUMÍ, DRŽÍ HUBU A UŽ I TY SVÉ SLAVNÉ SUMMITY ZRUŠILA. CELÝ SVĚT MÁ Z EU PR.DEL A MY JE ZA TO HO.VNO CO DĚLAJÍ BUDEME STEJNĚ VYDRŽOVAT MILIARDAMA EUR Z NAŠICH DANÍ ABY ZA PŮL ROKU PŘIŠLI S TÍM, ŽE SE AFRIČANI STEJNĚ BUDOU PŘEROZDĚLOVAT.
PLATÍME SI VLASTNÍ GENOCIDU ZA NADŠENÉHO HÝKÁNÍ BRUSELSKÝCH POTENTÁTŮ.

CZEXIT

0 hlasů

POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

1 hlas

Pokud jsi cmoud, zadny problem. Pokud jsi starousedlik z EU, mate problem.

1 hlas

A co když je starousedlík z EU „čmoud“? 👳‍♂️

1 hlas

Definuj mi starousedlika, vope.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.