Itálie
Šéf populistické Ligy Severu v době pandemie ztrácí sympatie voličů

02.05.2020 12:33

Pandemie covidu-19, kvůli níž přijaly vlády omezení volného pohybu i ekonomické činnosti, díky čemuž se mnohde podařilo šíření nákazy stabilizovat, překreslila v některých zemích politické mapy. Například v Itálii vzrostla podpora voličů premiérovi Giuseppemu Contemu, zatímco radikálně pravicový opoziční politik Matteo Salvini podle průzkumu z minulého týdne výrazně ztratil.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (11 hlasů) 02.05.2020 12:41

  Salvini se o Evropské unii vyjadřuje jako o obludném a uměle...

 • megera megera (10 hlasů) 02.05.2020 12:35

  lžou,pravy opak je pravdou

 • Vítězslav Neumann (8 hlasů) 02.05.2020 16:57

  Týden CZ. to jsem si myslel, že nejsi prolhaná žumpa, ale vidím, že...

 • Petr Konečný (7 hlasů) 02.05.2020 15:00

  Kam na ty lži chodíte, vy h0vada?

 • Karel Hrabě (6 hlasů) 02.05.2020 13:08

  JE TO ABSOLUTNÍ LEŽ TEN VÝZKUM ASI PROVÁDĚLI MEZI POSLANCI VLÁDY...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

TOTO VŠECHNO JSOU ZLOČINY EU A JEJICH PŘISLUHOVAČŮ A BONZÁKŮ - DEMENTBLOKU A MÍSTNÍCH EUROBOLŠEVICKÝCH KOLABORANTŮ!!!!

Turci zaútočili na hlídku na řeckých hranicích. EU je připos.raná a nabízí další miliardy Turkům

Ve čtvrtek a v noci na pátek provedli turečtí vojáci 2 útoky do řecké pohraniční oblasti Evros. Při prvním odpoledním se turecký střelec pokusil zabít příslušníky německé pohraniční policie, kteří na místě působí v rámci mise unijní agentury FRONTEX. Při druhém nočním útoku stříleli ze dvou policejních člunů na řecké hlídky turečtí vojáci. Oba útoky se podařilo odrazit bez ztrát na životech na evropské straně.

Střelbu proti německé hlídce působící pod hlavičkou EU potvrdilo německému webu t-online.de ústředí FRONTEXu ve Varšavě. O útok na řecké pohraničníky informoval řecký web pronews.gr, který má na místě své zpravodaje. Podle řeckého webu turecká armáda ze země na Řeky napřed vystřelila světlice, aby ostřelovači na člunech na své cíle lépe viděli.

Pokud by např. na estonsko-ruské hranici vystřelil byť jednou jediný ruský voják směrem k estonské hlídce – natož k zahraniční posile, tak by bylo ihned svoláno mimořádné zasedání Evropské rady a Evropského parlamentu, aby na Rusko byly uvaleny další sankce. Ještě před tím by proběhlo vyhošťování velvyslanců a zbavování ruského majetku. Turecká armáda opakovaně již několik let útočí na Řecko a Kypr, což jsou dlouholetí členové EU, a nejvyšší orgány pouze vyslovují „znepokojení“. Sám jsem v Evropském parlamentu dvakrát navrhoval sankce proti Turecku. V případě turecké agrese do kurdské oblasti Rojava na severu Sýrie a při turecké námořní blokádě Kypru. Probruselská většina socialistů, lidovců a RENEW oba návrhy odmítla. Proti návrhům ekonomických sankcí hlasovali všichni němečtí europoslanci kromě zástupců AfD.

https://www.eurabia.cz/Articles/44048-turci-zautocili-na-hlidku-na-reckych-hranicich-eu-je-priposrana-a-nabizi-dalsi-miliardy-turkum.aspx
------
Radim Fiala: Každý stát má právo chránit své hranice i se zbraněmi. Podívejte se, jak imigranti útočí na Řeky na řecko-tureckých hranicích. Jedná se o napadení řeckého státu, který má právo se bránit!

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/video/radim-fiala-kazdy-stat-ma-pravo-chranit-sve-hranice-i-se-zbranemi-podivejte-se-jak-imigranti-utoci-na-reky-na-recko-tureckych-hranicich-jedna-se-o-napadeni-reckeho-statu-ktery-ma-pravo-se-branit/
------
Masturbace u kostela, útok s penisem v ruce v tramvaji. Migranty v Německu karanténa nezastaví

Ani nouzový stav nemá příliš výrazný vliv na sexuální násilí páchané v Německu. I nadále mají policisté plné ruce práce s cizinci, kteří tam útočí na ženy. V metru v Kolíně nad Rýnem například násilník tmavé pleti zaútočil na dvě ženy a na jednu z nich dokonce plivl. Ve vlaku v Mnichově zase jednatřicetiletý Eritrejec napadl patnáctiletou dívku a osahával ji pod tričkem i v kalhotách.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/masturbace-u-kostela-utok-s-penisem-v-ruce-v-tramvaji-migranty-v-nemecku-karantena-nezastavi/
------
Česká televize opět aktivisticky obhajovala invazi muslimských uprchlíků do Evropy

https://www.eurabia.cz/Articles/44044-ceska-televize-opet-aktivisticky-obhajovala-invazi-muslimskych-uprchliku-do-evropy.aspx
------
MUSLIMSKÝ INVAZISTA ŘÍKÁ: “JSTE ZVÍŘATA, BUDETE VYHLAZENI” (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-muslimsky-invazista-rika-jste-zvirata-budete-vyhlazeni-video/

CZEXIT

1 hlas

Matteo Salvini v televizi opět tvrdě pojmenoval věci pravými jmény

Matteo Salvini - šéf italské krajně pravicové Ligy, který migrantům zavřel italské přístavy znovu pronesl tvrdá slova k situaci s migranty. (Foto: Youtube)

https://ac24.cz/-/matteo-salvini-v-televizi-opet-tvrde-pojmenoval-veci-pravymi-jmeny?redirect=%2F

CZEXIT

4 hlasy

DOMÁCÍ KOLABORANTI JSOU HORŠÍ, NEŽ SAMI VETŘELCI

Před pár dny byl propuštěn z vězení holandský ultralevicový politik, promigrační a proislámský aktivista Volkert van der Graaf, vrah protiislámského politika Pima Fortuyna. Toho van der Graaf zavraždil v roce 2002 a v roce 2003 byl za chladnokrevnou vraždu odsouzen k 18 letům vězení. Vraždil jen proto, že mu vadilo, že jeho politický protivník odmítá v Holandsku islám, který on sám – ač nemuslim – považoval za náboženství míru.

Tento případ je zářnou ukázkou fanatičnosti mnoha sluníčkářů, z nichž jsou někteří schopni zajít až do nejkrajnějších mezí. To má samozřejmě na svědomí dlouholeté vymývání mozků multikulturní propagandou. Za dobu, co byl van den Graaf ve vězení, se Holandsko islamizovalo o poznání víc a Fortuina nahradil Geert Wilders, který měl ovšem úspěch ve volbách jen v letech po atentátu. Později občané zapomněli na nebezpečí islamizace a mimo jiné i na základě neutuchající promigrační a proislámské propagandy si zvolili migraci a islámu vstřícnou vládu.

Právě případ protiislámského politika Fortuina zcela jasně ukazuje, že tím hlavním problémem jsou hlasatelé neomezené migrace, podporovatelé nasouvání islámu do Evropy a globalizace v podobě EU – Evropy bez hranic a národů. Islámu a všech problémů, které s ním souvisí, se tedy nelze zbavit jinak, než odstraněním z veřejného života všech, kdo invazi a islamizaci na jakékoli úrovni podporují. Ať už se jedná o neziskovky, pohádkově placené právě za to, aby do Evropy dovážely vetřelce z muslimských zemí, na ně napojené “aktivisty” z řad jednotlivců i angažované umělecké fronty, či o politiky, odmítající vystoupení z invazi podporující EU a odpírající uzákonění zákazu islámu. Sami vetřelci moc dobře ví, že EU i většina vlád jim jde na ruku, také proto již považují Evropu za dobytou.

Bez všech výše uvedených, stejně jako bez OSN,UNHCR, EU či globálně fungujících vysoce ziskových neziskovek (Lékaři bez hranic, OSF apod.) by k invazi nikdy nemohlo v tak masovém měřítku docházet. Samozřejmě i tyto organizace jsou někým ovládány podobně, jako loutkoví politici či neziskovky. Nicméně odstranění těchto slouhů alespoň z nejnižších pater hierarchie může být velkou pomocí.

Až se povede odříznout všechny podobně smýšlející politiky od koryt, promigrační a integrační neziskovky od penězovodů, zbaví-li se školství nekončící multikulturní propagandy, pak teprve bude reálná šance na zvrat ve směřování Evropy k totální islamizaci. Obávám se ovšem, že to se jen tak nestane.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-domaci-kolaboranti-jsou-horsi-nez-sami-vetrelci/

CZEXIT

1 hlas

Týden CZ. to jsem si myslel, že nejsi prolhaná žumpa, ale vidím, že máš za úkol vymýt hlavy svým uživatelům jako ČT, nebo seznam.cz Je to hanba, když celý národ ví, že Salviny je nejoblíbenějším politikem v Itálii. Ostatně, to ukáží volby jednoznačně. Jsem zvědavý, co budete šířit za lži potom!

8 hlasů

Kam na ty lži chodíte, vy h0vada?

7 hlasů

Salviniho ted velice kritizuji, protoze pred corona krizi velice propagoval kulturni spolupraci s Cinou.

2 hlasy

Franta Kocour a jeho prirazeci jsou v riti:-)

2 hlasy

A co dělají u tebe v ložnici?

1 hlas

JE TO ABSOLUTNÍ LEŽ TEN VÝZKUM ASI PROVÁDĚLI MEZI POSLANCI VLÁDY !!!!CHA CHA

6 hlasů

Výzkum je takový, jaký si zaplatíte. Představte si, že chcete aby ve výzkumu zabodovala Top 0,9%, tak prostě oslovíte pražskou chátru a jistě ne "burany" z vesnic, kteří nechápou krásy kavárenské "demokracie. Když budete chtít pozvednout černoprdeláče, jděte na jižní Moravu a podobně se dá vždy najít skupina, třeba blbečci z humanitních oborů pro bukanýry, která bude převážně volit někoho. To samozřejmě ví i "výzkumníci" a tak mají nachystané skupiny úpro různé účely. Výzkum se dělá často po telefonu, nebo i v konkrétních místech, takže ani nemusí nic falšovat. Prostě zvolí koho se ptát. Salvini je oblíbený na severu, takže když se budou ptát na jihu asi tam nebude mít tolik fandů. Prostě si někdo zaplatil tohle, tak to dostal.

1 hlas

Salvini se o Evropské unii vyjadřuje jako o obludném a uměle poskládaném monstru odsouzeném k zániku. Jednoznačný souhlas. Británie udělala moc a moc dobře, že práskla do bot a tuhle bolševickou nestvůru kopla do brusele.

11 hlasů

lžou,pravy opak je pravdou

10 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.