Krev, dřina, pot a slzy
Slavný projev britského premiéra vyburcoval lid k víře ve vítězství

13.05.2020 17:32

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (1 hlas) 14.05.2020 18:15

    KURDSKÝ MIGRANT ZABIL A NA KOUSKY ROZSEKAL SEDMNÁCTILETOU ŠVÉDKU ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

KURDSKÝ MIGRANT ZABIL A NA KOUSKY ROZSEKAL SEDMNÁCTILETOU ŠVÉDKU

https://pravyprostor.cz/z-bolgu-vos-populi-kurdsky-migrant-zabil-a-na-kousky-rozsekal-sedmnactiletou-svedku/
------
EVROPSKÁ UNIE JE UŽ DÁVNO MRTVÁ, ALE ZATÍM SI TO JEŠTĚ NEUVĚDOMUJE

Žádná “unie” ve skutečnosti neexistuje. Existuje konglomerát evropských států, které se individuálně snaží využít pravidla, které “Unie” zavedla. Zdá se, že v období krize se staré evropské rozpory znovu objevují – a opakující se krize jsou nedílnou součástí starého evropského kontinentu. Napíší jeho epitaf?

Pandemie koronaviru nyní postavila Evropskou unii se všemi jejími slabinami, dekadencí, zbabělostí a její zónou pohodlí tváří v tvář katastrofě.

Vůči katastrofální pandemii v Itálii se Evropská unie zachovala impotentně a lhostejně. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen se Itálii dokonce “omluvila” a uznala, že EU na pandemii COVID-19 nereagovala dobře.

Když Itálie požadovala solidaritu od svých evropských sousedů, tak ji odmítli. Dokonce i bývalý předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani mluvil o “zbabělé Evropě“. Italský deník La Repubblica, který byl vždy na straně EU, ji otevřeně nazval “ošklivou Evropou”. Zdá se, že se 70 % Italů domnívá, že se je Německo snaží “zardousit“.

Kvůli koronaviru byl evropský schengenský prostor pro cestování bez pasů uvnitř EU – jeden ze dvou dogmatických pilířů EU (druhým je euro) – spěšně suspendován a vnitřní hranice EU byly nekoordinovaně uzavřeny. Během prvních dvou březnových týdnů 2020 uzavřelo své hranice devět zemí; následovalo částečné uzavření německých hranic. EU pak oznámila uzavření svých vnějších hranic na 30 dní.

“Vy nechápete, že jsme v nouzové situaci?” zeptal se španělský premiér Pedro Sánchez německé kancléřky Angely Merkelové během jednoho z posledních summitů EU.

Zdá se, že Němci chtěli čerpat výhody rozšířeného trhu eurozóny bez jeho nevýhod, jako je “solidarita” v případě migrantů nebo pandemie koronaviru. EU byla vytvořena po druhé světové válce mimo jiné také proto, aby zabránila Německu znovu Evropě dominovat, Německo však mezitím prostřednictvím EU Evropu ovládlo.

Zpráva vypracovaná nadací Bertelsmann zjistila, že Německo, které představuje více než čtvrtinu hospodářské produkce eurozóny, těží z jednotného trhu EU nejvíce a díky jednotnému trhu vydělává navíc 86 miliard eur ročně. Tento finanční bonus nyní zřejmě pomáhá Německu v boji s pandemií koronaviru. Německo mělo k dispozici 25 000 plicních ventilátorů. Francie jich měla pouze 5 000 a v Itálii způsobil nedostatek ventilátorů, že lékaři se museli rozhodovat, komu poskytnou léčbu a komu ne. “Neměla by evropská solidarita znamenat, že Německo dodá alespoň některé ventilátory zemím, které je v současné době nejvíce potřebují?” ptal se Jochen Bittner z týdeníku Die Zeit.

Mezi evropskými státy se však daleko rychleji než empatie a solidarita šířily rozhořčení a zášť.

V roce 2017 řekl Jeroen Dijsselbloem, tehdejší nizozemský ministr financí a vedoucí “Euroskupiny” (seskupení ministrů financí EU), že jihoevropské země včetně Itálie mrhají peníze “na víno a na ženy“. A tento měsíc (duben 2020) napsal přední německý deník Die Welt, že na krizovou finanční podporu z Bruselu čeká nyní během pandemie koronaviru italská mafie.

S Berlínem nehnuly ani reportáže o tom, jak italská armáda přepravuje desítky rakví z Bergama, protože místní krematorium bylo naprosto zahlceno. Místní kostely byly zaplněny desítkami rakví se zesnulými čekajícími na pohřbení.

https://pravyprostor.cz/evropska-unie-je-uz-davno-mrtva-ale-zatim-si-to-jeste-neuvedomuje/

CZEXIT

1 hlas

A taky Krev, dřina, pot a sperma...
"Nepřirozený a stále rychlejší nárůst slabých a duševně chorých skupin obyvatel, pářících se na úkor úspěšných, energických a nadřazených (v originále - superior) lidí, představují národní a rasové nebezpečí, které už nelze podceńovat. Cítím, že musí být uťat zdroj této šílenosti a zničen, než se rok s rokem sejde."

"Nechápu tu hysterii okolo používání bojových plynů... Jsem bezvýhradním zastáncem užití jedovatého plynu proti necivilizovaným národům."
"Není nutné užít POUZE ty nejvíce smrtící plyny. Můžou být užity i plyny, které způsobí veliké potíže, a které by šířily dostatečný teror."

"Nenávidím Indy. Je to odporný národ (v originále - beastly people) s odporným náboženstvím."

"Navrhuji, aby mohlo být 100 tisíc degenerovaných Britů násilně sterilizováno a aby ostatní mohli být zavřeni do pracovních táborů, v zájmu zastavení úpadku Britské rasy (v originále - British race)."

0 hlasů

podobny nazor mel i us.president wilson.upadek naroda je linearni s poctem semitu zidu v nem.to je zname uz od antikvity-viz.assyrie a VYKOPANI zida odtamtud,potom egypt atd.a dnes pritom zaslibena zeme volaAAA!!!

0 hlasů

A co Chemberlaine a Benito a Daladie! Kdy jste střední Evropu obětovali chudáci pokrytečtí! A nechali jste nás ,aby jsme jako republika skončili! Fuj at žijí vrazi!

0 hlasů

Ta válka byla celosvětová.Anglie dost dobře nemohla bránit Česko,když musela bránit svou zem.A ta se vždy musí bránit především.Nečekat,jestli někdo přijde na pomoc.

0 hlasů

Nabízí se srovnání se Zemanem a nebo s Babišem

0 hlasů

Chudáku Zeman jim neleze do zadku protože jsme z nich nikdy nic neměli! Ti nám přišli pomoci a naopak nás poslali na likvidaci na Sibiř a přáli se nás zbavit. Ti nebojovali a jen jsi přišli pro slávu bez boje!

0 hlasů

Ovšem. Zeman leze do ruských a čínských zadků.Já nevím,co je horší.Mimochodem,my z toho vždy musíme něco mít?No to se pak nedivte,že nejme pro spojence příliš atraktivní.To k tomu obětováni Střední Evropy.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.