Prezidentka Slovenska
Spolupráce V4 je důležitá, nelze ale slevit z hodnot EU

19.06.2019 15:37

Spolupráce Slovenska, Česka, Maďarska a Polska v rámci skupiny visegrádská čtyřka (V4) je důležitá, zároveň ale nelze slevit z hodnot Evropské unie, řekla dnes ČTK nová slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. V regionu V4 čelí Maďarsko a Polsko výtkám kvůli údajně vážnému ohrožení hodnot unie či zásad právního státu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (11 hlasů) 19.06.2019 15:48

  "spolupráce V4 je důležitá, ale..." - cokoliv řečeného před "ale" se...

 • Jaroslav Holeček (8 hlasů) 19.06.2019 16:16

  Evropské hodnoty? To se u nás rovná prostitut Janda. To ji nezávidím.

 • Jiří Klempera (7 hlasů) 19.06.2019 15:51

  kravka se projevila

 • bohumil pávek (6 hlasů) 19.06.2019 16:13

  aby, byla zvolena, rozhodli lehce zmanipuvatelní ,šílení studenti

 • bohumil pávek (6 hlasů) 19.06.2019 16:03

  Spolupráce V4 je důležitá, nelze ale slevit z hodnot...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Celé toto diskuzní vlákno je plné nevzdělaných zoufalců,kteří nevědí (a nepochopí) k čemu je dobrá EU a co přinesla ČR. Je to smutné.

0 hlasů

kdysi dávno za Mečiara vyhodili Slovensko z V4. Úpúlně stejně by dnes měli vyhodit nebo nezvat na jednání V4 Polsko a Maďarsko, protože ty jejich prototalitní politici nemají ve svobodném demokratickém světě bez Ruska co dělat. Až se v těch zemích vzpamatují, bude jen dobře. Ale asi ti bude ještě hodně trvat. Těch tupých imbecilů, kteří jsou ochotní je volit bezmyšlenkovitě, je tu jak vidno dle této diskuse stále hodně. Co by taky člověk čekal od Číňanů živené Media Empresa Jaromíra Soukupa :DDDD.

2 hlasy

Tady je naprosto zoufalá sebranka těch největších sprostých primitivů, frustrovaných pohrobků minulého režimu a nahnědlých buranů. Tohle stádo lidských odpadků tady dennodenně kňourá nad svými zbabranými životy a ztracenými socialistickými jistotami. Tohle vlákno tu svoloč hezky ukazuje.

0 hlasů

tomu vy nemuzete rozumet,ajnstajn.nejste evropan.semiti jsou afro-azijati.o demokracii ani sajnu.historii.spravedlnosti a poctivosti.

0 hlasů

Zkuste se uklidnit četbou Aeronetu.

0 hlasů

Čaputová zvrací pouze to, čím jí krmí EU ! Je to kovaná modro žlutá proletářka.Ohromný průšvih pro Slovensko a špatný příklad pro země V4 ! Tato dáma nechce a nebude protěžovat národní hodnoty a zvyky před Bruselem. Ta bude hýkat, tak jak jí EU bude platit. Špatná volba pro Slováky, špatná volba pro národ!

4 hlasy

Kurňa a nemohla by ta sluníčkářka která hákovala jen v neziskovkách vysvětlit ty současné hodnoty EU?? Hegemonie Germánů, Frantíků a ještě z části i Anglánů. Ostatní jsou jen poskoci do počtu, kteří musí snášet vymýšlené cocotiny odpadů jako byl Plavec nebo megery mezi klimakteriem a důchodem.

3 hlasy

My se těm eurohujerům ubráníme i bez slovenské krávy. Česko,Polsko,Maďarsko a Itálie budou stačit. Od slováků se nedalo nikdy nic dobrého čekat. Za války taky kolaborovali s hitlerem a nesmí se o tom mluvit. Čapíčutová je typiský představitel maňáska, akorát se zatim neví, kdo do ni vrazí pazouru a bude s ní hrát divadlo.

4 hlasy

My se těm eurohujerům ubráníme i bez slovenské krávy. Česko,Polsko,Maďarsko a Itálie budou stačit. Od slováků se nedalo nikdy nic dobrého čekat. Za války taky kolaborovali s hitlerem a nesmí se o tom mluvit. Čapíčutová je typiský představitel maňáska, akorát se zatim neví, kdo do ni vrazí pazouru a bude s ní hrát divadlo.

0 hlasů

KALERGIHO PLAN JE PLNEM PROUDU!!!
ZKUR.VENA EU A JEJI GENOCIDA PUVODNICH EVROPANU V PRIMEM PRENOSU!!!!

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

0 hlasů

Jako vtip dobré!

0 hlasů

co to jsou podle ni ty evropske hodnoty?a co delat,pokud se rozchazeji s nasimi hodnotami,jsou podryte a zkorumpovane?co pak?

2 hlasy

Tak za mne má Čaputová prvé + za klepnutí po prstech Robertka ohledně výběru ústavních soudců.

Co se týče V4 se nechám pěekvapit.

0 hlasů

Když seš z ní tak stopořenej, tak emigruj k ní na slovensko a neotravuj u nás !

2 hlasy

Evropská unie = bolševický žalář národů

2 hlasy

Ale nepovídej, rusáčku. A tam u vás v Petrohradu jste se ještě stále z bolševismu nevyhrabali?

0 hlasů

Hodnoty EU=organizovaná nelegální migrace, multikulturní společnost, postupný přesun všech pravomocí do Bruselu, zavedení eura jako poslední kapka centrální moci. Ale co se dalo čekat od sluníčkáře a eurohujera Čaputové. Pochybuji, že s touto dámou má V4 ještě nějakou budoucnost. Někteří Slováci si myslí, že když mají euro, že jsou jako v nějaké elitní společnosti. Opak je pravdou, v eurozóně roste ekonomika cca o 1% ročně, což je tedy docela zoufalé.

5 hlasů

zatím ještě nevíme, jestli je rozbíječ V4. Nebo to ti novináři schválně napsali v tom stylu. Jisté je, že je váhavá, všem by se chtěla zavděčit, všem ustoupit. Jó, ti Slováci dopadli.

2 hlasy

JE TO POHLEDNÁ PREZIDENTKA, ALE POTŘEBOVALA BY NĚJAKÝ DŮSTOJNĚJŠÍ ÚČES

0 hlasů

Evropské hodnoty? To se u nás rovná prostitut Janda. To ji nezávidím.

8 hlasů

aby, byla zvolena, rozhodli lehce zmanipuvatelní ,šílení studenti

6 hlasů

Pokud ovšem chce EU spáchat sebevraždu a přestěhovat sem všechny negry a araby ,tak rychle z EU vystoupit !!!!

5 hlasů

Spolupráce V4 je důležitá, nelze ale slevit z hodnot EU...............................proto byla zvolena ,aby rozbilaV4,čúza jedna.něco jako havel

6 hlasů

kravka se projevila

7 hlasů

"spolupráce V4 je důležitá, ale..." - cokoliv řečeného před "ale" se nepočítá. Už to z ní leze, šídlo v pytli neutajíš, Čaputová je nasazena jako rozbíječ V4.

11 hlasů

kéž by se jí to povedlo, současná V4 s téměř totalitním Polskem a Maďarskem k protototalitním Českem je k smíchu v Evropě, natož ve světě.

0 hlasů

Vždyť neřekla nic špatného. Konečně se někde v okolí dostane slušný člověk na důležitější pozici a už začnou popravy.

0 hlasů

Ty vemeno nikdy nezklameš a nezapřeš darebáka a kolaboranta.Nakopl bych ti břuch,že by ti vylezlo tlusté střevo zakončené míčem!

2 hlasy

Je smutné, že největší blbci a darebáci jsou z Moravy a zároveň je z Moravy většina politiků. Co s tím?

0 hlasů

Máte takovou fantazii, nebi jste se učil u Grebeníčka?

0 hlasů

Chodil na poslouchat coi pindají ty špíny v pražské kavárenské _žumpě!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.