Rok poté
Zvon Emmanuel připomene ničivý požár katedrály Notre-Dame

15.04.2020 08:12

Z jižní věže pařížské katedrály Notre-Dame ve středu ve 20.00 SELČ zazní zvuk zvonu Emmanuel, který připomene rok od ničivého požáru ikonického chrámu. Kvůli opatřením, která francouzská vláda přijala v boji s šířením koronaviru, bude ale odbíjení zvonu jedinou vzpomínkovou akcí, informovala agentura AFP. Původně se počítalo s koncertem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • doctorX doctorY (1 hlas) 15.04.2020 08:22

    Toto jeste nikdo neopravil? Vzdyt tam maji takovych chytrych...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Referendum o vystoupení z EU je aktuální více než kdy jindy.

https://www.eportal.cz/Articles/10731-referendum-o-vystoupeni-z-eu-je-aktualni-vice-nez-kdy-jindy-.aspx
------
Ve Francií afro-muslimští přistěhovalci ostřelovali vrtulník a v Belgií útočili na policejní stanici

KARANTÉNA V NO-GO ZÓNĚ. V některých "rozvinutých evropských zemích" se karanténa prosazuje poněkud obtížněji. V "citlivé čtvrti" (le quartier sensible 😁) francouzského Grigny na ní citliví sousedé reagovali zapalováním popelnic a následným útokem na hasiče a policii.

https://www.eurabia.cz/Articles/43999-ve-francii-afro-muslimsti-pristehovalci-ostrelovali-vrtulnik-a-v-belgii-utocili-na-policejni-stanici.aspx
------
Imigranti napadli v Amsterdamu homosexuály

https://www.eurabia.cz/Articles/44000-imigranti-napadli-v-amsterdamu-homosexualy.aspx
-----
EU je zděšena: Místo štvavých vysílaček je štve svoboda sociálních sítí. Vyzývá k cenzuře

Videoprezentace odráží fakt, že nejvyšší představitelé EU vážně bojí, že občané prohlédnou přinejmenším neefektivnost EU a možná dokonce její škodlivost zejména pro slabší státy. Tato propaganda moc nezabírá, videoprezentace měla po 12 hodinách 3600 zhlédnutí.

To je právě to, co konstruktéry projektu Evropské unie děsí. Lidé si mohou vyměňovat názory a informace zcela svobodně. Některé informace jsou chybné, některé dokonce úmyslně nepravdivé. Nepravdivými, překroucenými a účelově vybranými informacemi vytrženými z kontextu se však mediální mainstream jen hemží. A mnoho důležitých informací je v něm záměrně zatajeno.
Proto Evropská komise v čele s Věrou Jourovou (ANO) prosazuje cenzuru pod záminkou boje proti nebezpečným desinformacím. Oni chtějí mít monopol na informace.

Charakterizuje snad něco dokonaleji totalitu než právě potlačování svobody slova?

https://www.euportal.cz/Articles/42551-eu-je-zdesena-misto-stvavych-vysilacek-je-stve-svoboda-socialnich-siti-vyzyva-k-cenzure.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Když katedrálu podpálili najatí pracovníci z řad inženýrů a vědců jiného vyznání,můžou teď stejné inženýry vyzvat k solidárnímu rozhoupání zvonu.Hasiči budou hlídkovat v max.počtu.

0 hlasů

"Rozhoupat jej budou muset dva pověření pracovníci ručně" copak on Quasimodo stávkuje? A že by na staveništi nebyla elektřina? To jako míchají maltu ručně?

0 hlasů

Toto jeste nikdo neopravil? Vzdyt tam maji takovych chytrych ingenerou .

1 hlas

Ty už své přeci udělali, někdo ten vajgl, který to dle vyšetřovatelů zapálil, odhodit musel. A třeba si k tomu zahuhlal nějakou oblíbenou průpovídku jako aláhnasral

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 20/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi