Protesty v zemi
Íránská vláda střílela na hlavy demonstrantů, tvrdí OSN

08.12.2019 08:00

Íránské bezpečnostní složky při protivládních protestech minulý měsíc střílely na demonstranty z vrtulníků a mířily na hlavy. Pořádkové síly rovněž střílely do zad demonstranty, kteří se dali na útěk a nepředstavovali hrozbu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 08.12.2019 09:16

    Mířit na hlavu se nedá, bože novináři, proč vy jste taková howada!...

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 08.12.2019 16:50

    Beránku, kolik jste absolvoval misí nebo zákroků proti nebezpečným...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Někteří židé chtějí okupovat Irán a posílají na Iránce, Iránky, Iránčata armádu USA
http://www.wertyzreport.cz/clanek/dohoda-s-iranem-valkacarter
Americký ministr obrany: Jaderná dohoda s Íránem nezabraňuje vojenskému útoku na Irán. Izrael byl po dosažení íránské jaderné dohody k neudržení. Izraelský premiér Benjamin Netanyahu se do poslední chvíle
snažil dohodě zabránit, největší izraelská lobby v USA AIPAC dokonce svolala z dovolené své členy, aby začali přesvědčovat americké zákonodárce. Izrael také zvažuje, že bude chtít po USA KOMPENZACE A tak
přijel do Tel Avivu americký ministr obrany Ash Carter uklidňovat
USA sice dohodu schválili, ale podle Cartera to nezabrání případnému útoku USA na Irán
„Jedním z důvodů, proč je tato dohoda dobrá, je fakt, že nic nebrání vojenské možnosti,“ řekl Carter reportérům během cesty do Izraele.
„Stále hledáme způsoby jak na Irán zaútočit ,“ dodal
Zdroj: AFP/Bloomberg, alternativenews.org, forward.com

0 hlasů

Pro MAJDAN na Ukrajině byli cvičení a školení , mimo jiné, Gruzínci
Po převratu jmenovala zaměstnankyně ministerstva zahraničí USA, Nulandová, tři Gruzínce ministry fašistické vlády a občanku USA ministriní financí Ukrajiny

0 hlasů

V ČR jsou migranti vybíraní a cvičení pro realizaci MAJDANU v Irýnu
Na univerzitě jsou připravovaní migranti pro výkon státní a veřejné správy, pro instituce státní správy, pro složky pro FYZICKÉ násilí-policii, hlídači vězňů, celníci, státní zástupci, soudci, po provedení převratu

-.-

0 hlasů

Jinak kde jsou ti tlápalové, co tady vybřeskovali něco o Íránském lidu? Kde máte teď ty řeči, jak Iránský lid co udělá? Iránský lid musí držet kušny, mezuláni! Jinak se do něj střílí. Hlava hlava.

0 hlasů

Mířit na hlavu se nedá, bože novináři, proč vy jste taková howada! Hlava představuje malinký cíl, navíc v pohybu! Tam nikdo nikdy, mimo sniperů, nestřílí!

1 hlas

Jako obvykle blábolíš nesmysly. Mířit se na hlavu dá a mířit lze v zásadě na cokoli třeba na knoflík u košile. To jestli je reálná šance trefit je už věc jiná. Ale i u pohybujících se lidí, když jsou v davu je šance na zásah docela velká, sice třeba míříš na Ahmeda a schytá to o dva lidi dál stojící Mohamed, ale v podstatě je šance na zásah hlavy docela solidní. Při míření na dav kde v podstatě pokud udržíš tu výšku kde má cíl hlavu, pak je pravděpodobnost zásahu, byť jiného člověka v davu velmi slušná. Lidi stojí v mnoha "řadách a v podstatě mezi nimi nejsou rozestupy, takže se v dané výši střela do něčeho trefit musí. To jestli skončí uprostřed čela, nebo škrábne ucho je už jiná. A trefit hlavu na vzdálenost třeba 20 m jde solidně i z pistole, z delší zbraně i na o dost větší vzdálenost a pokud je cíl v pohybu. Zde ale šlo o dav a tam se trefí v podstatě kdokoli. Otázkou je jestli nestříleli NAD hlavu a někomu se nepovedlo zbraň snížit, ale to bych nechal na Íráncích.

0 hlasů

Beránku, kolik jste absolvoval misí nebo zákroků proti nebezpečným osobám a jaký máte výcvik, že tu tlápete takové srance k vysoce odborné problematice?
Byl jste vůbec na vojně? Učil vás někdy někdo střílet, ne tak ještě efektivně zabít? Takový vůl jako vy by byl v reálu brzo na marách, jen co by netrefil on a trefil by ten druhý. Asi tak při třetí akci nejpozději. Běžte si fakt vypláchnout.

Prej trefit hlavu na 20 metrů jde solidně i z pistole!!!!! Viděl jste někdy bojové střelby? Na sedm metrů ještě tak do hrudníku, ale ne do hlavy. Do hlavy střílejí speciálové, kteří vystřílejí jakožto "pluk" více munice, než celý zbytek armády.

Na hlavu se nikdy nemíří. To jsou základy, jako že se nemáte zavalovat do trenek, ale stáhnout si je, než pustíte svěrače. Pro vás, aspoň si je stáhnout. No vy mi krýt záda, seberu vám jak kvér, tak osobní krochnu, tak nůž.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.